Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[ŠIA] Šiaulių autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Puikiai atsinaujino Busturas, o ir parko stovėjimo aikštelė sutvarkyta. Tikrai šaunuoliai. Kitų miestų parkai galėtų imti pavyzdį.

    Comment


      Čia šalia autobusų parko esanti aikštelė - aikštelė prie CNG degalinės

      Comment


        Na štai 'keletas' mano nuotraukų darytų dar 2011 metais! Manau patiks.

















        Paskutinis taisė rvr; 2012.01.31, 22:41.

        Comment




















          Paskutinis taisė rvr; 2012.01.31, 23:00.

          Comment











            Comment


              Busturas

              Sveiki, atėjo laikas ir man įkelti kelias nuotraukėles iš Šiaulių











              www.autobusas.4l.lt +
              www.facebook.com/Autobusas4l

              Comment


                Laikas atnaujinti temą. Turėjau apie 10 minučių iki autobuso išvykimo, tai padariau kelias nuotraukos netoli stoties.







                Berods vienintelė likusi Karosa Šiauliuose.









                Comment


                  Na, jei Panevėžys yra "Neoplan'ų" miestas, tai Šiauliuose karaliauja "skandinavai". Kažkaip pražiopsojau informaciją, kuris naujų autobusų tiekėjas laimėjo konkursą Šiauliuose? Būtų keista, jei nebūtų "Volvo"

                  Comment


                    Parašė Vakaris Rodyti pranešimą
                    Na, jei Panevėžys yra "Neoplan'ų" miestas, tai Šiauliuose karaliauja "skandinavai". Kažkaip pražiopsojau informaciją, kuris naujų autobusų tiekėjas laimėjo konkursą Šiauliuose? Būtų keista, jei nebūtų "Volvo"
                    IVECO įmonė „Irisbus"
                    Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                    Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                    Comment


                      Pavasaris

                      Taigi, metas atšviežinti galerija keliomis nuotraukomis:







                      www.autobusas.4l.lt +
                      www.facebook.com/Autobusas4l

                      Comment


                        Busturo ilgieji autobusai Vilniuje, 2012-07-07, Ukmergės g. estakada:
                        1903


                        1902


                        1906


                        1902, 1906

                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                          Busturo ilgieji autobusai Vilniuje, 2012-07-07, Ukmergės g. estakada:
                          1903
                          Atvaizdas


                          1902
                          Atvaizdas


                          1906
                          Atvaizdas


                          1902, 1906

                          Atvaizdas
                          Pažystamas pasakojo, kad tokiais miesto autobusais Iš Šiaulių į Vilnių buvo vežami TAFISA atidarymo koncerte dalyvavę šokių kolektyvo nariai.
                          RADVILIŠKIO AMBASADORIUS :D

                          Comment


                            Vakar apsilankiau Šiauliuose, nieko naujo nemanau, kad parašysiu apie bendrą autobusų sistemą ir riedmenų parką. Pagrindinis vežėjas yra "Busturas", aptarnauja tiek miesto maršrutus tiek ir kitus.
                            Pats miestas įdomiai išdėstytas, viena pagrindinė gatvė (Tilžės gatvė) prie kurios pastatyti mikrorajonai ir rajonai, bent aš taip pamačiau tą miestą
                            Didžiausia dalį eksploatuojamų autobusų mieste sudaro naudoti autobusai ant "Volvo B*" ir "Scania" važiuoklių.
                            Vieną iš rečiausių DAB Citybus modelio autobusai pasaulyje būtent eksploatuojami Šiaulių mieste, todėl įamžinti bent viena tikrai verta buvo.


                            Taip pat ir tokie DAB'ai jau sparčiai išnyksta.


                            Nors oras buvo atvirai kalbant blogas, bet po pietų suspėjau pafotografuoti.
                            Daugiausiai mieste mačiau Aabenraa ant Volvo B10BLE važiuoklės autobusus iš išorės atrodo gana neblogai, tačiau viduje tai didelio įspūdžio nepadarė.



                            Iš naujausiu autobusų Šiauliuose važinėjau du Volvo 8700LE modelio autobusai, kas įdomu kaip man pasirodė sėdynes tokios pat, kaip ir mūsų Volvo 7700A modelio autobusuose, bet žymiai minkštesnės.


                            Taip pat mieste labai daug Säffle ir Scania modelio autobusu įvairiausiu modifikacijų ,ilgių ir t.t.





                            ...
                            Paskutinis taisė Denis_Simonov; 2012.08.09, 22:35.
                            Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                            Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                            Comment


                              Didžiausia įspūdi padarė dvigubas Saffle 2000 autobusai, kurie gauti 2007-2008 metais, manau patogiausiu dvigubų autobusų nemačiau dar gyvenime, labai daug sėdimų vietų net ir sujungimo mechanizme (kitaip sakant garmoškėje) yra 8 sėdimos vietos


                              Taip pat yra mums pažįstami "Carrus" autobusai, bet jau ne ant "Volvo B*" , o ant "Scania" važiuoklės, tokiu ten yra 3 autobusai.


                              Ir manau vienas iš įdomesnių autobusu kaip Lietuvoje, taip ir pasaulyje yra dvigubi "Scania" autobusai, tokių dabar Šiauliuose yra du.


                              Nors mačiau mieste du Volvo 7000 CNG modelio autobusus, tačiau jie dingo po pirmo pamainos, todėl pagauti neišėjo, todėl pagausiu kitą kartą Tai tiek
                              Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                              Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                              Comment


                                Pastarųjų dienų nuotraukos iš Šiaulių. Bent man vienas iš įspūdingiausių autobusų Šiauliuose šis Van Hool T8 Alizée 210, gaila, dar neteko juo važiuoti.


                                Šie Säffle vieni iš nedaugelio autobusų su dvigubomis durimis, didžioji dalis kitų dičkių turi tik po vieną varčią viduryje ir gale, priekinės durys atidaromos labai retai, taigi, keleivių išlipimas/įlipimas užtrunka labai ilgai, tikriausiai panašiai kaip ir miestuose, kuriuose lipama pro priekį.










                                Naujausi ir patogiausi autobusai Šiauliuose. Nežinau ar sutapimas, bet didžioji dalis jų vairuotojų su marškiniais-kaklaraiščiu. Reklama užklijuota mačiau ir ant kelių kitų Volvo 7000 CNG.








                                Beje, įdomu, ką Busturas nurašys gavus naujus Irisbus? Seniausi lyg ir Scania su Säffle, bet DAB atrodo lyg prasčiau...
                                Daugiau mano nuotraukų >>>

                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                Comment


                                  Šiauliečių „Irisbus Citelis CNG“ rengiami kelionei į Lietuvą

                                  Aštuoni suspaustas gamtines dujas naudojantys „Irisbus Citelis CNG“ jau surinkti Čekijos Vysoke Myto gamykloje. Netrukus jie pradės kelionę į Lietuvą.
                                  http://ebus.lt/autobusu-pasaulio-nau...ei-lietuv.html
                                  Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                  Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                  Comment


                                    Vienas iš tarp kapinių Šiauliuose kursuojančių autobusų.
                                    Daugiau mano nuotraukų >>>

                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                    Comment


                                      Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                                      Vienas iš tarp kapinių Šiauliuose kursuojančių autobusų.
                                      Atvaizdas
                                      O specialiuosius maršrutus šiais metais aptarnauja prailginti autobusai?

                                      Comment


                                        Parašė rvr Rodyti pranešimą
                                        O specialiuosius maršrutus šiais metais aptarnauja prailginti autobusai?
                                        Deja, kokie autobusai važinėja šiandien nežinau. Bet iki šiol Ginkūnų kapinių žiedas – Donelaičio kapinės kursavo tik trumpi autobusai, o 17-ame maršrute, kuris šiomis dienomis padažnintas kursavo ilgieji autobusai.
                                        Daugiau mano nuotraukų >>>

                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                        Comment


                                          Į maršrutus sugrįžo perdažyta Aabenraa.
                                          Daugiau mano nuotraukų >>>

                                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X