Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Eismas Vilniaus vakarinio aplinkkelio statybos metu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Įdomu, kam toks serpantinas? Čia nuvažiavimas iš Pilaitės į aplinkkelį Gariūnų link. Tokį ir paliks?
    Sutvarkys viską normaliai ir juostas nupaišys
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė Mr. Vilnius Rodyti pranešimą
      Ai, tai tada viskas OK. Įdomu, per kiek laiko visą viaduką sumontuos
      Na aš tai supratau, kad jau rugpjūčio pabaigoje bus paleistas eismas kaip ir ankščiau, bet per pusantro mėnesio pastatyti viaduka?

      Comment


        Grūstis dabar nuo stotelės Karoliniškės kažkur.

        Comment


          Nuo rugsėjo bus dar baisiau
          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

          Comment


            Eismo pakeitimai tai iki rugpjūčio mėn. tik. Tai gal per tą laiką tikisi padaryt? Bent tiek, kad galėtų pilnai paleisti eismą nors ir viena kelio puse.

            Comment


              Parašė Creatium Rodyti pranešimą
              Eismo pakeitimai tai iki rugpjūčio mėn. tik. Tai gal per tą laiką tikisi padaryt? Bent tiek, kad galėtų pilnai paleisti eismą nors ir viena kelio puse.
              Blogiausiu atveju padarys tokį patį apvažiavimą aplinkkeliu kitoj Pilaitės pr. pusėj, koks yra dabar ir tegul ten dirba sau darbininkai
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Pilnas DELFI straipsnis buvo papildytas, jog

                Parašė DELFI.LT straipsnyje papildyta informacija
                Vilniaus miesto savivaldybė pranešė, kad siekiant pagerinti eismo sąlygas Vilniaus miesto vakarinio aplinkkelio II etapo statybos darbų zonos prieigose nuo 2012 m. liepos 12 d. iki 2012 m. rugpjūčio 31 d. bus įvesti papildomi eismo organizavimo pakeitimai.
                Darbo dienomis nuo 15 val. iki 21 val. bus draudžiamas transporto eismas Senuoju Pilaitės keliu nuo Pilaitės prospekto link Justiniškių gatvės. Taip pat vairuotojai važiuojantys Sidaronių gatve nuo Vilniaus rajono link miesto centro Sidaronių gatvės ir Senojo Pilaitės kelio sankryžoje bus nukreipti į Senąjį Pilaitės kelią.
                Vairuotojai, važiuojantys Viršuliškių skersgatviu link Pilaitės, Sidaronių gatvės ir Viršuliškių skersgatvio sankryžoje bus nukreipti į Šešuolių gatvę link Justiniškių gatvės.
                Minėtose sankryžose patruliuos policija, vairuotojai prašomi laikytis kelių eismo taisyklių ir eismo reguliuotojų nurodymų.

                Comment


                  Viršuliškių skersgatvio sankryžoje bus nukreipti į Šešuolių gatvę link Justiniškių gatvės.
                  Šiandien važiavau tą gatvę, ir tikrai stovi jau ženklas leidžiantis sukt tik į dešine.

                  Comment


                    O tai kaip 32 autobusas vaziuos?

                    Comment


                      Maršrutiniams autobusams šitai negalioja.
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Parašė FRT Rodyti pranešimą
                        Pilnas DELFI straipsnis buvo papildytas, jog...
                        Vairuotojai, važiuojantys Viršuliškių skersgatviu link Pilaitės, Sidaronių gatvės ir Viršuliškių skersgatvio sankryžoje bus nukreipti į Šešuolių gatvę link Justiniškių gatvės.
                        maps.lt Šešuolių gatvę rodo Fabijoniškėse.

                        Comment


                          Eismo situacijai Pilaitės prospekte gerinti – papildomos priemonės
                          Vilniaus savivaldybė praneša, kad pagrindiniai darbai, sudarantys daugiausia nepatogumų, būtų atlikti anksčiau nei planuota – iki rugpjūčio 20 dienos.
                          Nuo 2012 m. rugpjūčio 20 d. iki 2013 m. spalio 31 d. transporto eismas bus nukreiptas naujai įrengtais jungiamaisiais keliais Pilaitės prospekto dalyje tarp Senojo Pilaitės kelio ir Sietyno gatvės.

                          Comment


                            Kas bus nuo 20d.?

                            Comment


                              Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                              Kas bus nuo 20d.?
                              Speju paleis eisma per kita puse..

                              Comment


                                Gali būti.Nes laidus perkelines jau.

                                Comment


                                  Na vis dėlto aš buvau teisus sakydamas, kad reikėjo iš abiejų pilaitės pr. šonų daryti apvažiavimus, nes būtent tokį apvažiavimą dabar stato į centro pusę, o dabartinį apvažiavimą padarys į pilaitės pusę

                                  Comment


                                    Parašė Mariiuk Rodyti pranešimą
                                    Na vis dėlto aš buvau teisus sakydamas, kad reikėjo iš abiejų pilaitės pr. šonų daryti apvažiavimus, nes būtent tokį apvažiavimą dabar stato į centro pusę, o dabartinį apvažiavimą padarys į pilaitės pusę
                                    Nieko čia gudraus nėra tuose apvažiavimuose, juk sankryža bus dobilo lapo formos. Tiesiog tikriausiai dėl darbų organizavimo nepadarė apvažiavimo ir iš kitos pusės, nes tuomet statybos aikštelė sankryžos vietoje tampa tarsi sala, apsupta eismo iš visų pusių.

                                    Comment


                                      Parašė sleader Rodyti pranešimą
                                      Nieko čia gudraus nėra tuose apvažiavimuose, juk sankryža bus dobilo lapo formos. Tiesiog tikriausiai dėl darbų organizavimo nepadarė apvažiavimo ir iš kitos pusės, nes tuomet statybos aikštelė sankryžos vietoje tampa tarsi sala, apsupta eismo iš visų pusių.
                                      Na aš tik sakau, kad aš iš pat pradžių siūliau tokį variantą ir dauguma buvo prieš, o dabar būtent toks variantas yra įgyvendinimas.

                                      Comment


                                        Niekas prieš nebuvo.

                                        Comment


                                          Laikraštyje Savaitė perskaičiau straipsni kad nuo 21 dienos transportas bus nukreiptas pagal Mariiuk(atsiprašau jeigu blogai parašiau) schema.47,54,30 autobusai važiuos per Pilaitės pr.,o 75 kol kas paliks esama trasa,galbūt net gražins seną trasą.Grafikas lenkiamas tris kartus

                                          Comment

                                          Working...
                                          X