Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] P. Vileišio (Vilijampolės) tilto rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    O man Aleksoto tilto spalvos patinka, todėl tavo vertinimas tiktų ar netiktų yra ne vertinimas, bet nuomonė. O dėl Vilijampolės tilto - pirmąkart pamačius - oi, kaip ryšku. Pamatęs antra ir trečią kartą tariau: gal ir gražu, praskaidrins pilkos lietingos dienos vaizdą. Kitus tolimesnius kartus matydamas jau nebesistebėjau, nes pripratau.
    Man Aleksoto tiltas labai net patinka. Sviestuvai moderno ir sviecia graziai. Bet ant Vilijampoles tilto, stulpai ne is nuostabiuju. Todel ir viliuosi, kad tai tik troleibusu linijos stulpai, o apsvietimo bus kitokie

    Comment


      Tačiau ar yra logikos statyti skirtingus apšvietimo ir kontaktinio tinklo stulpus ? Viskam puikiai galima panaudoti vieną ir tą patį stulpą, o ir tiltas perkrautas stulpais kaži ar atrodytų estetiškai.

      Comment


        bet ten taip ir buvo kaip pamenu... laidams savo stulpai... lempom - savo...

        Comment


          Taip. Visiškai teisingai štai liūto įdėtoje nuotraukoje puikiai matosi kontaktiniai stulpai ir apšvietimo stulpai.

          Comment


            Parašė Chipsas Rodyti pranešimą
            Taip. Visiškai teisingai štai liūto įdėtoje nuotraukoje puikiai matosi kontaktiniai stulpai ir apšvietimo stulpai.
            Puikiai matosi kad kontaktiniai stulpai irgi turi lempas... o apsvietimo stulpai kontaktiniu laidu neturi...

            Comment


              Apie lempas ir stulpus

              Jeigu prisiminsime istoriją, dabartinis Vilijampolės tiltas buvo pastatytas tada, kai Kaune niekas dar nesvajojo apie troleibusus. Tad tilto apšvietimas ir buvo įrengtas netinkamas kontaktiniam tinklui. Tarybiniais laikais, kai buvo tiesiamas tinklas į K. Markso pr. (dabar Raudondvario pl.), paprasčiausiai sumontavo stulpus ant tilto ir taip paliko. Tą patį galite dabar rasti ir ant Panemunės tilto
              Manau rekonstrukcijos projekte numatyta sujungti tas dvi funkcijas ir todėl stulpai masyvesni (išlaikyti kontaktinio tinklo įražas). Tikrai niekas stulpų nedubliuos.
              Rieda gatvėmis, keliais, laukais mėlyna citrina - pagauk, jei sugebėsi...

              Comment


                Baigtas tilto asfaltavimas. Dabar asfaltavimui ruošiami prietilčiai.

                Comment


                  Vilijampolės tiltu eismas pajudės gruodį

                  Gruodžio 5 dieną planuojama atidaryti Vilijampolės tiltą.
                  Tiltas kapitaliniam remontui buvo uždarytas nuo kovo 9 dienos. Bendrovė „Kauno tiltai" remonto darbus planavo baigti po metų, tačiau žiemai tik prasidėjus gyventojai jau galės naudotis atnaujintu Vilijampolės tiltu.
                  Visas tilto kapitalinis remontas (įskaičiuojant apšvietimą, troleibusų tinklą bei komunikacijos ryšius) kainavo apie 18 mln. litų.
                  Kauno Diena
                  www.donatas-mazeika.lt

                  Comment


                    Jau kabina šviestuvus. Paprasti, balti.

                    Comment


                      2008-11-14

                      Pradėtas montuoti troleibusų kontaktinis tinklas. Kabinami trosai tarp stulpų.
                      Rieda gatvėmis, keliais, laukais mėlyna citrina - pagauk, jei sugebėsi...

                      Comment


                        Visas geltonas ir stulpai geltoni, o šiaip tai nieko visai, kaip sakytų Kazlas baika,...

                        Comment


                          nu kamon, įmeskit kas nors atnaujinimą, aš kai pro ten važiuoju vis tiek neatkreipiu dėmesio

                          Comment












                            paskutinėje nuotraukoje spalvas labai suryškino išlindusi saulė

                            Comment


                              O tai apsvietimo is apacios nebus? Bent vaizda gera suteiktu nakti. Idomiai.

                              Comment


                                Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                O tai apsvietimo is apacios nebus? Bent vaizda gera suteiktu nakti. Idomiai.
                                Kad ir anksciau nebuvo. Man asmeniskai apsvietimo per akis pakako..

                                Comment


                                  /\ tai anksčiau ir tiltas griuvena buvo, o dabar turėtų gražiai šviesti, kai atnaujintas...

                                  Comment


                                    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                    /\ tai anksčiau ir tiltas griuvena buvo, o dabar turėtų gražiai šviesti, kai atnaujintas...
                                    Teisybe sakai
                                    Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                                    Comment


                                      Jauciu greitai ,bus ispaisytas vandalu tas tiltas ,kur apacioj baltai aptinkuota,nes kai buvo senas irgi ispaise tie rupuzes.Tada jis nekaip atrodys

                                      Comment


                                        Mano manymu, visi tiltai turi būti apšviesti, o tokie atrestauruoti ypač. Dar man keista, kad baltas-pėksčiųjų tiltas prie Akropolio neapšviestas būna.
                                        You've got one life! Live it!

                                        Comment


                                          Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                          Mano manymu, visi tiltai turi būti apšviesti, o tokie atrestauruoti ypač. Dar man keista, kad baltas-pėksčiųjų tiltas prie Akropolio neapšviestas būna.
                                          Tai tą tiltą nuo kitų metų pradės renovoti, nes iki 2011 Europos vyru čempionato turi būti gražus, o ne toks koks dabar girdėjau lygtais, kad žada 2010 pavasarį tą tiltą renovoti. Bus ir to apšvietimo ir...
                                          Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X