Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] P. Vileišio (Vilijampolės) tilto rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    pasireiškė bandos instinktas jei vienam nepatiko,kitas nors ir manydamas priešingai pritaria tam,velnias žino kokiom paskatom,dabar vienam patikt pradėjo ir paskui jį atsiradanta sukilėlių
    sorry uz offtopic

    Comment


      Spalvinis sprendimas visiškas mėšlas!!! Už tokį darba projekto vadovui atimčiau atestacija. Koks asilas galėjo sugalvoti tokias spalvas!!! Idijotai !!!!

      Comment


        http://kauno.diena.lt/dienrastis/mie...eltonai-163429:
        Tiltas nušvis geltonai

        Mantas Tomkūnas, Kauno diena, 2008-10-21


        © Evaldo Butkevičiaus nuotr.

        Baigiamo remontuoti Vilijampolės tilto turėklai neseniai nudažyti geltonai. Tai atkreipė kauniečių dėmesį.

        Geltoną spalvą turėklams parinko "Miestprojekto" architektai. Ne visi miestiečiai, pamatę tiltą, nušvitusį naujomis splavomis, buvo patenkinti.
        "Tiltas per daug ryškus, galėjo parinkti kitą spalvą, kuri atrodytų solidžiau", – replikavo netoli baigiamo remontuoti tilto sutiktas kaunietis Romas.
        "Man ši spalva atrodo netinkama. Galėjo nudažyti, pavyzdžiui, žaliai. Tokia spalva ne taip rėžtų akį", – antrino kitas praeivis.

        Kitiems kalbintiems miestiečiams naujasis tilto įvaizdis patiko.
        "Man gražu, šviesi spalva nuteikia geroms emocijoms", – aiškino kaunietė Inga.
        Kauno savivaldybės Komunalinio ūkio skyriaus vedėjas Valius Knokneris teigė, kad tilto remonto darbai baigiami ir maždaug po pusantro mėnesio juo galės riedėti automobiliai.

        "Dauguma darbų jau atlikta. Planuojama tiltą atidaryti gruodžio 3 d. Liko pakloti asfaltą, padengti danga šalitilčius, nudažyti turėklus ir įrengti apšvietimo stulpus bei nutiesti troleibusų linijos laidus", – pasakojo V.Knokneris.

        V.Knokneris teigė, kad tilto rekonstrukcija nepabrango ir miestui kainuos 18 mln. litų.
        www.kaunotvirtove.lt

        Comment


          tai reiškias ta oranžinė spalva tik gruntas?

          Comment


            ne gruntas o spalva.
            o KD neskiria geltonos nuo oranzines

            Comment


              Stulpai šiek tiek tamsesni nei turėklai, ir gan panašūs į esančius ant Aleksoto tilto. Gal švies oranžine spalva?

              Comment


                /\ na žiūrint kokią tu laikai oranžine juk didžioji dalis šviestuvų mieste šviečia panašiai

                Comment


                  Normalu viskas čia yra spalva tikrai nėra bloga, svarbiausia pačios rekonstrukcijos kokybė, ko aišku mes turbūt nepatikrinsim, o spalva pakeičiamas reikaliuks, jei tik kas norės, o tokias emocijas, kaip Gerb.Adata, nesuprantu, žmonės dirba savo darbą, ir nemanau kad jau jie idiotai, tuo labiau ka bepadarytų visiems neįtiks ir iškart atsiras galvojančių, kad tik jie čia viską supranta,,,...... beje patariu palaukt pabaigos, gal dar paaiškės , kad čia buvo antras sluoksnis grunto (tik geltono),

                  Comment


                    Man spalva labai patinka (asmenine nuomone). Isskiria tilta is aplinkos, suteikia konkretu kontura, universali spalva deranti bet kokios aplinkos fone (bet kuriuo metu laiku).

                    Comment


                      Parašė Dzipas Rodyti pranešimą
                      Stulpai šiek tiek tamsesni nei turėklai, ir gan panašūs į esančius ant Aleksoto tilto. Gal švies oranžine spalva?
                      Kad nepanašūs. Paprasti metaliniai nudažyti stulpai. Šiandien jau ant višaus sumontuoti "dvišakiai" lempoms uždėti.

                      Comment


                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                        Kad nepanašūs. Paprasti metaliniai nudažyti stulpai. Šiandien jau ant višaus sumontuoti "dvišakiai" lempoms uždėti.
                        Dvišakių nemačiau, reiškias nepanašūs

                        Comment


                          Man norejosi kazkokio metalo spalvos ,panasiai kaip Aleksoto tiltas tai ,labai grazus ,nu sitas tai man primena rusu skoni kaip jie bortus saligatviu baltai nudazo ,nu negrazu man tas dazytas tilto tureklas.Gal cia nauja mada .Bet nesvarbu greiciau ji atidarytu.

                          Comment


                            Parašė Rutualda Rodyti pranešimą
                            Man norejosi kazkokio metalo spalvos ,panasiai kaip Aleksoto tiltas tai ,labai grazus ,nu sitas tai man primena rusu skoni kaip jie bortus saligatviu baltai nudazo ,nu negrazu man tas dazytas tilto tureklas.Gal cia nauja mada .Bet nesvarbu greiciau ji atidarytu.
                            Labai patogu per Lituanicos žiedą važiuot, kai tiltas uždarytas.
                            Atidarys - vėl bus chaosas.
                            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                            Comment


                              Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                              Labai patogu per Lituanicos žiedą važiuot, kai tiltas uždarytas.
                              Atidarys - vėl bus chaosas.
                              galetų šviesoforą pastatyt
                              Kairiarankių klubas - Left.lt

                              Comment


                                galetu zieda isnaikint...
                                www.tomflagman.com

                                Comment


                                  Man dabar chaosas ,as budavo peskom einu i Centra per ta tilta ,o dabar reik aplinkui vazinet su troleibusu ar su masina ,baisinis ratas gaunasi .Labai laukiu jo atidarymo ir dar ydomu kaip atrodys sviestuvai ,gal sviestuvai kazka grazaus padarys tam tiltui ,nes kol kas jis toks kuklus ir nepraktiska dazyt reiks po kokiu 10 metu ,nes sitas nusitrins dazas.

                                  Comment


                                    Pravaziavau pro tilta, tai pamaciau tik troleibusu liniju stulpus. Apsvietimas desis ant tu paciu stulpu idomu, ar atskiri statysis? Nes tie stulpai tai kraupus

                                    Comment


                                      /\ kuo stulpai gali būti kraupūs?.. juk tada visas miestas turbūt yra kraupus dėl jų?..

                                      Comment


                                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                        /\ kuo stulpai gali būti kraupūs?.. juk tada visas miestas turbūt yra kraupus dėl jų?..
                                        Turiu omeny, kaip naujam tiltui, tokie apsvietimo stulpai netiktu. Palyginimui duodu Vytauto Didziojo tilta.

                                        Comment


                                          O man Aleksoto tilto spalvos patinka, todėl tavo vertinimas tiktų ar netiktų yra ne vertinimas, bet nuomonė. O dėl Vilijampolės tilto - pirmąkart pamačius - oi, kaip ryšku. Pamatęs antra ir trečią kartą tariau: gal ir gražu, praskaidrins pilkos lietingos dienos vaizdą. Kitus tolimesnius kartus matydamas jau nebesistebėjau, nes pripratau.
                                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X