Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Jakų žiedo rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Briedis Rodyti pranešimą
    http://klaipeda.diena.lt/naujienos/k...kiruoja-836157

    Artimiausiu metu = ne mažiau kaip 10 metų. Pasistatėm kelią į Palangą ir užtenka, o jūs laikykitės ten kamščiuose.
    Į Palangą, kaip supratau, nelabai ir buvo poreikio platinti kelią iki 4 juostų?
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
      Į Palangą, kaip supratau, nelabai ir buvo poreikio platinti kelią iki 4 juostų?
      Buvo. Kaip ir poreikis 2+2 keliui nuo Jakų žiedo iki Rimkų viaduko ir likusioms nepastatytoms estakadoms (Kaunas-Šilutė, Šilutė-Kaunas ir Klaipėda-Palanga).

      Comment


        Parašė Briedis Rodyti pranešimą
        Buvo. Kaip ir poreikis 2+2 keliui nuo Jakų žiedo iki Rimkų viaduko ir likusioms nepastatytoms estakadoms (Kaunas-Šilutė, Šilutė-Kaunas ir Klaipėda-Palanga).
        Mačiau Jakų viaduke yra neužbaigtos nuovažos. Tai čia kaip ir eina kalba apie šias neužbaigtas jungtis link Šilutės nuo Jakų?
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
          Mačiau Jakų viaduke yra neužbaigtos nuovažos. Tai čia kaip ir eina kalba apie šias neužbaigtas jungtis link Šilutės nuo Jakų?
          Na taip. Nuovažos minėtoms nepastatytoms estakadoms.

          Parašė Fulgur
          Rinkimai 2019 . Turbūt bet kas laimėtų prieš dabartinį ir jo neveiklumą
          Prieš ką? Skrodenį? Girdėjau gandus, kad jis traukiasi iš pareigų lapkričio 15 d. Dėl neveiklumo nesutikčiau.

          Comment


            Atvira Klaipėda 2020.11.04
            Jakų žiedo rekonstrukcija: pagreitį suteikė mero ginčai su ministru
            Prie Klaipėdos esančiai Jakų sankryžos – vartų į uostamiestį – istorijoje pats reikšmingiausias mėnuo yra lapkritis. Būtent prieš 13 metų, lapkritį buvo priimtas galutinis sprendimas, jog žiedinės sankryžos rekonstrukcijos atidėlioti nebegalima, lapkritį buvo pasirašyta sutartis su rangovais, o prieš dešimt metų paskutinį rudens mėnesį buvo švenčiama abiejų rekonstrukcijos etapų pabaiga. (...)







            Klaipėdos miesto savivaldybės iš dalies finansuojamas projektas „30 nepriklausomybės metų: valstybiniai pėdsakai Klaipėdoje“
            https://www.atviraklaipeda.lt/2020/1...s-su-ministru/

            Comment

            Working...
            X