Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[PL] Lenkijos keliai. Eismas, maršrutai ir kelių būklė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Fish-Bone Rodyti pranešimą
    Važiavau praėjusią savaitę. Vykom pro Bialystoką (Balstogę). Google maps meta kažkokį kampo nukirtimą per Korycin, bet man pasirodė labai jau menkas tas kelias, tai važiavau tiesiai iki Balstogės ir į greitkelį. Nuo Augustavo iki Balstogės - kaip pasiseks. Mūsų kryptimi beveik nebuvo automobilių, tai aplenkti kokį vilkiką buvo paprasta. O jau išvažiavus į greitkelį labai komfortiškas važiavimas - srautas labai nedidelis, kelias kokybiškas, nuvalytas. Man asmeniškai smagiau nei per Lomžą.
    Kelias nr. 671 (kampo per Balstogę nukirtimas), kiek žiūriu palydovines foto, yra atnaujinamas. Bent jau tarp Knyszyn ir Ježewo Stare yra visai geras kelias. Jei per Street View kelias atrodo prastai, tai per palydovą matosi, kad danga buvo atnaujinama, paženklintos juostos.
    Paskutinis taisė PoDV; 2019.01.07, 15:46.

    Comment


      Parašė Fish-Bone Rodyti pranešimą
      Google maps meta kažkokį kampo nukirtimą per Korycin,
      Geriau jau jo vengti, ypač žiemą. Ten 1,5 juostos vietomis + miesteliai.

      Comment


        Parašė PoDV Rodyti pranešimą

        Kelias nr. 671 (kampo per Balstogę nukirtimas), kiek žiūriu palydovines foto, yra atnaujinamas. Bent jau tarp Knyszyn ir Ježewo Stare yra visai geras kelias. Jei per Street View kelias atrodo prastai, tai per palydovą matosi, kad danga buvo atnaujinama, paženklintos juostos.
        Važiavau juo rugsėjo mėnesį. Ten yra visaip. Yra gero kelio, yra bruko, yra labai gumbuoto seno asfalto. Trumpas priminimas, kaip atrodė kelionė per Lenkiją Berlyno ar Prahos kryptimi prieš 20 metų. Google mano, kad ten greičiau, tai galima pagal nuotaiką, ar norisi turistauti, ar ne. Aukščiau esu įdėjęs porą foto.

        Comment


          P.S. Nejaučiu didelio malonumo drožti ekspresówka 160 km/h, o to nedarant nėra prasmės daryti kablio link Baltstogės, taigi ir toliau važiuosiu pro Łomžą.

          Comment


            Laikas manau panašus abiem atvejais, bet nuovargis per Lomžą daug didesnis, tai ir turėtų būti pagrindiniu kriterijumi. Aš asmeniškai į priekį važiuoju per Lomžą, o grįštant per Balstogę.
            As much power as necessary, as much freedom as possible

            Comment


              Man vis kažkaip išeina, kad grįžtant Varšuvą kertu vėlai vakare, tada naktį nuo Ostrów Maz. per Lomžą, Grajevą, Augustavą važiuoju iš esmės vienas tuščiu keliu, nesakyčiau, kad vargina labiau, nei Baltstogės kombo. Trumpesnio, lėtesnio kelio dar vienas privalumas -- mažesnės degalų sąnaudos. Tiek kilometrų mažiau, tiek sąnaudų vidurkis žemesnis. Gal net kokie 5€ susitaupo.

              Comment


                Man naktį atrodo saugiau per Bialostoka, netik dėl juostų, bet ir dėl gyvūnų.Bent jau iki Bialostoko.

                Comment


                  Kad del gyvunu nebent atkarpa nuo sienos iki Augustow kazkuo pavojinga.

                  Comment


                    Parašė Nitro Rodyti pranešimą
                    Kad del gyvunu nebent atkarpa nuo sienos iki Augustow kazkuo pavojinga.
                    Toliau irgi. Kartą visa banda stirnų stovėjo ant kelio ir naglai nesitraukė

                    Comment


                      Sveiki. Vasario mėnesį važiuojame į parodą Poznanėje. Važiuosime pirmą kartą. Koks būtų geriausiaižs maršrutas?Ačiū

                      Comment


                        Paskaitinekit foruma, vaizda susidarysit.

                        Comment


                          Parašė vaidute224 Rodyti pranešimą
                          Sveiki. Vasario mėnesį važiuojame į parodą Poznanėje. Važiuosime pirmą kartą. Koks būtų geriausiaižs maršrutas?Ačiū
                          siūlau važiuoti per Bialystoka, manau žiemos laikotarpiu kelių būklė turėtų būti geresnė, nei Augustavas-Ostrav mozovija. toliau s8 ir a2 su 40 zl už kelius nuo Lodzes.

                          http://keliaujantiems.eu/salys/lenkija-45/lt/

                          arba rinktis nemokama 92 kelią

                          Comment


                            Ačiū už nuorodą ir informaciją. Dar vienas dominantis klausimas.Važiuosime su autobusiuku, kurio svoris daugiau nei 3,5 t. "Peugeot Expert". (tiek aš tesuprantu). Ar reikalingas dar koks papildomas mokestis?

                            Comment


                              Parašė vaidute224 Rodyti pranešimą
                              Ačiū už nuorodą ir informaciją. Dar vienas dominantis klausimas.Važiuosime su autobusiuku, kurio svoris daugiau nei 3,5 t. "Peugeot Expert". (tiek aš tesuprantu). Ar reikalingas dar koks papildomas mokestis?
                              Gal ir klystu, tačiau Peugeot Expert tikrai nesveria 3,5t. Informacija rasta google:
                              Click image for larger version  Name:	PE.PNG Views:	1 Size:	4,4 kB ID:	1694141

                              Mašinos svoris nesiekia 2,7t. Kadangi >3,5t nesveria, jokie papildomi mokeščiai neturėtų būti taikomi. Lengviems automobiliams priešingai nei sunkvežimiams viaToll mokestis nėra taikomas.
                              Štai daugiau informacijos apie tai:
                              Click image for larger version  Name:	viaToll.PNG Views:	1 Size:	38,3 kB ID:	1694140

                              Ir galiausiai jeigu vistik pasirinksit A2 savo kelionėj į Poznane, galit žvilktelt į štai šį tinklalapį dėl daugiau informacijos.
                              https://www.autostrada-a2.pl/

                              Kad būtų lengviau orientuotis, iš tinklalapio ištraukio štai tokia lentele kuri pateikia visa svarbiausia informacija:
                              Click image for larger version  Name:	A2.PNG Views:	1 Size:	73,8 kB ID:	1694142 ​​​​​​​

                              Comment


                                Ačiū, tikrai daug informacijos gavau. Reikia studijuoti .

                                Comment


                                  Pagal dokumentus yra bendroji masė iki 3,5 t. Bet komersantai ją dažnai viršija. Tačiau lenkų kelių inspekcija dažnai sveria mobiliomis svarstyklėmis, tai galima užsirauti ant nemenkos baudos.

                                  Comment


                                    Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                    Pagal dokumentus yra bendroji masė iki 3,5 t. Bet komersantai ją dažnai viršija. Tačiau lenkų kelių inspekcija dažnai sveria mobiliomis svarstyklėmis, tai galima užsirauti ant nemenkos baudos.
                                    Niekados nesu mates kad Lenkų kelių inspekcija arba kitaip - Inspekcja Transportu Drogowego, stabdytų lengvasias mašinas. Pagrindinį dėmesį jie skiria sunkiajam transportui bei autobusam. Kelis kartus esu mates krovininius mikroautobusus, tačiau kalba eina apie Sprinter'ius ir pan.

                                    Peugeot Expert talpina max. 9 žmones. Pagal informacija pateikta viaToll.pl, galima daryti išvada kad mašina traktuojama kaip lengvasis automobilis. Kadangi Peugeot Expert mikroautobusas traktuojamas kaip lengvasis automobilis, viaToll jam nereikia.

                                    Vairuotojai, vairuojantys transporto priemones arba transporto priemonių junginius, kurių bendras leistinas svoris didenis nei 3,5 tonos, negali mokėti rinkliavos rankiniu būdu. Šių transporto priemonių vairuotojai privalo naudotis elektronine kelių rinkliavos sistema viaTOLL.

                                    Rankine kelių rinkliavos sistema gali naudotis vairuotojai, vairuojantys:

                                    - Mikroautobusas, kuriame sėdimų vietų skaičius 9 arba mažiau (kartu su vairuotoju)

                                    - Mikroautobusas, kuriame sėdimų vietų skaičius 9 arba mažiau (kartu su vairuotoju) su priekaba, kai transporto priemonės ir priekabos bendras leistinas svoris ≤ 3,5 tonos

                                    Comment


                                      nepamirškit, kad sveria kartu su keleiviais ir kroviniu, tai reikia atsižvelgti jei kažką sunkaus pasikrovęs veži. Prieš kokius penkis metus buvom sustabdyti Austrijoje. Važiavom tuomet su campervanu perdarytu iš standartinio ducato. Pagal techn. specifikaciją jam toli iki 3.5t bet po perdarymo prisidėjo nemažai svorio ir buvom keturiese su belekiek daiktų. Šiek tiek viršijom limitą po paklaidos, pareigūnai į derybas nesileido. Tiksliai nepamenu baudos dydžio, bet pasirodė labai didelė. Turėjom arba kažką išlaipinti arba kažkaip atsikratyti daiktų , tai išpylėm virš 100l vandens ir tuomet paleido

                                      Comment


                                        Parašė tomoxas Rodyti pranešimą
                                        viaToll jam nereikia.
                                        Peugeot Expert yra lengvasis automobilis, kuriam pakanka B kategorijos. Kad viaTOLL nereikia tai nereiškia, kad kelionė autostradomis nekainuos. A2 Varšuva - Poznanė kainuos apie 40PLN, jei nepabrango. Bet vis tiek DAUG geriau, nei nemokamu vietiniu šunkeliu. Tik kuro tai geriau nesipilti autostradoje, nes antkainis nesveikas.

                                        As much power as necessary, as much freedom as possible

                                        Comment


                                          Parašė myhorsegallery Rodyti pranešimą

                                          Peugeot Expert yra lengvasis automobilis, kuriam pakanka B kategorijos. Kad viaTOLL nereikia tai nereiškia, kad kelionė autostradomis nekainuos. A2 Varšuva - Poznanė kainuos apie 40PLN, jei nepabrango. Bet vis tiek DAUG geriau, nei nemokamu vietiniu šunkeliu. Tik kuro tai geriau nesipilti autostradoje, nes antkainis nesveikas.
                                          Aš ir nesakiau kad kelionė autostradomis nekainuos. Keli pranešimai atgal aš įkėliau nuotrauka - screenshot'a, kuriam matosi visa reikalinga informacija, įskaitant ir kelionės kaina autostrada (į viena pusę). Ir pilnai sutinku su Jumis kad autostrada yra žymiai geriau važiuoti negu vietiniu - 92 keliu, kuris eina paraleliai A2.

                                          Klausimas buvo toks:
                                          Važiuosime su autobusiuku, kurio svoris daugiau nei 3,5 t. "Peugeot Expert". (tiek aš tesuprantu). Ar reikalingas dar koks papildomas mokestis?
                                          Mano supratimu, klausimas buvo apie vinjetes arba šiuo atvėju viaToll, kadangi vinječių Lenkijoje kiek žinau nebėra. Peugeot Expert automobilis 3,5t nesveria, todėl jokie papildomi mokeščiai (Neskaitant autostrados mokeščio) jam negalioja.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X