Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Laisvės pr. – Ateities g. - Ukmergės g. sankryža Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    [VLN] Laisvės pr. – Ateities g. - Ukmergės g. sankryža Vilniuje

    gal kas žino tiksliai kas ten bus daroma? nes iškart už ženklo bus nauja autobuso stotelė. kiek teko ten nugirst, tai pabraižiau ant google earth.

    lyg ir bus nauja stotelė už Maximos perėjos:


    tai ką nugirdau apie viešąjį transportą:


    beje, kaip supratau bus ir rekonstruota dalis iki Mandarino ir turėjusio būti Troleibusų dabar autobusų žiedo. taip pat bus įrengta nauja stotėlė į centro pusę prie Maximos.
    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

    #2
    Buvo kalbėta apie Ateities–Laisvės pr. viaduką
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      čia gal kaip suprantu gal bus pradėta rekonstrukcija?
      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

      Comment


        #4
        Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
        Buvo kalbėta apie Ateities–Laisvės pr. viaduką
        koks viadukas, kai toj vietoj daromas pusūkis į ateities gatvę., ten jau viadukui nėra vietos. kitoj pusėj FORD ir VW. kai jis turėjo būti statomas dar Ford centro nebuvo, bet ką dabar paiims ir pradės statyt paslapčia, nesitiki.
        Paskutinis taisė SPX; 2006.12.06, 10:41.
        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

        Comment


          #5
          Parašė SPX Rodyti pranešimą
          koks viadukas, kai toj vietoj daromas pusūkis į ateities gatvę., ten jau viadukui nėra vietos. kitoj pusėj FORD ir VW. kai jis turėjo būti statomas dar Ford centro nebuvo, bet ką dabar paiims ir pradės statyt paslapčia, nesitiki.
          Viadukas bus. Jau savivaldybė kartą skelbė konkursą. Jis jau turėjo būti šį rudenį ar net dar anksčiau pradėtas statyti. Kiek pametu kaina savivaldybės netenkino tad nusprendė skelbti pakartotiną konkursą.

          Comment


            #6
            Parašė deep'as Rodyti pranešimą
            Viadukas bus. Jau savivaldybė kartą skelbė konkursą. Jis jau turėjo būti šį rudenį ar net dar anksčiau pradėtas statyti. Kiek pametu kaina savivaldybės netenkino tad nusprendė skelbti pakartotiną konkursą.
            tai norit pasakyti, kad pradedamos statybos? hmm... labai keista. kas ten darysis dabar. tai kaip susprantu metu eismas bus bus nukreiptas taip:

            Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

            Comment


              #7
              Parašė SPX Rodyti pranešimą
              tai norit pasakyti, kad pradedamos statybos? hmm... labai keista. kas ten darysis dabar. tai kaip susprantu metu eismas bus bus nukreiptas taip:
              Norim pasakyti kad turėjo būti pradėtos.

              EDIT: privertei mane susirasti mano pačio seną pranešimą temoje infrastruktūros projektai Vilniuje.
              Paskutinis taisė deep'as; 2006.12.06, 11:55.

              Comment


                #8
                trolyno

                Na taip viadukas turi but pastatytas, nes labai apkrauta sankryža Ukmergės g. Laisvės pr.

                nes po pastatymo bus paleista troleibusų linija i Fabijoniškes
                Paskutinis taisė trolyno; 2006.12.06, 12:31.

                Comment


                  #9
                  Parašė SPX Rodyti pranešimą
                  gal kas žino tiksliai kas ten bus daroma? nes iškart už ženklo bus nauja autobuso stotelė. kiek teko ten nugirst, tai pabraižiau ant google earth.

                  lyg ir bus nauja stotelė už Maximos perėjos:


                  tai ką nugirdau apie viešąjį transportą:


                  beje, kaip supratau bus ir rekonstruota dalis iki Mandarino ir turėjusio būti Troleibusų dabar autobusų žiedo. taip pat bus įrengta nauja stotėlė į centro pusę prie Maximos.


                  Supratai teisingai, nes kaip minėjau, ateityje turi but paleistas troleibusų maršrutas i Fabijoniškes, nmes jei atkreipei dėmesi, Ateities gatveje yra sustatyti stulpai butent tam, kad galima but pakabint kontaktinius laidus.

                  Comment


                    #10
                    Parašė trolyno Rodyti pranešimą
                    nes po pastatymo bus paleista troleibusų linija i Fabijoniškes
                    Įdomios naujienos, troleibusų linija eis turbūt nuo Žemynos žiedo ?

                    Comment


                      #11
                      taip

                      taip, nuo laisvės pr. esančio žiedo, tokių atveju yra planuojama pratęst 16,11,19 troleibusu maršrutus iki Fabijoniškių, o gali but ir toliau.

                      Comment


                        #12
                        šitą aš seniai žinau, bet labai jau ilgai delsė tos statybos, todėl ir nesitiki, kad kažkas bus pradėta. įmesiu foto greit. ten su visais laikinais ažpvažiavimais ir stotelėm.
                        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                        Comment


                          #13
                          na, jai jau prasideda statybos, tai tada pradėkim dalintis jų eiga, čia foto (mobiliakinės, bet matosi ):


                          Čia nusidrieks busima Ateities gatvė iki Laisvės prospekto:



                          Aplinkiniams gyventojamas teks susitaikyti:


                          Greičiausiai būsima laikino apvažiavimo dalis, kol bus statomas viadukas:



                          Kas čia darysis kai bus uždraustas eismas:


                          Čia bus viešojo transporto stotelė:



                          Kol kas tiek, greitu metu turėsiu naują fotiką, tai kokybė jau bus gera
                          Paskutinis taisė SPX; 2006.12.07, 10:58.
                          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                          Comment


                            #14
                            Bent man tai nerodo nuotraukų. Šiaip gali sumest į http://foto.terpe.lt
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #15
                              Man irgi jų nerodo
                              You might surprise yourself.

                              Miestai.net FB

                              Comment


                                #16
                                ir man irgi
                                http://vilnius-town.myminicity.com/ind

                                Comment


                                  #17
                                  Man rodo- ir tai ką matau džiugina mano širdį
                                  Kaip po dykumą blaškiausi

                                  Comment


                                    #18
                                    Iš pradžių ir man rodė, bet dabar nebe.

                                    Comment


                                      #19
                                      Dar galvoju, kad pats laikas suremontuoti Fabijoniškių gatvė ir joje, bei Baltrušaičio g. uždrausti statyti automobilius
                                      Kaip po dykumą blaškiausi

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                        koks viadukas, kai toj vietoj daromas pusūkis į ateities gatvę., ten jau viadukui nėra vietos. kitoj pusėj FORD ir VW. kai jis turėjo būti statomas dar Ford centro nebuvo, bet ką dabar paiims ir pradės statyt paslapčia, nesitiki.
                                        paimk zemelapi ir nutiesk tiese nuo laisves pr. iki ateities g. ir pamatysi kad jokie vw ie ford centrai nemaiso. o esami kvadratiniai posukiai bus vietoj dobilo lapu nuvaziavimams.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X