Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[A19 / 106] Vilniaus pietinis aplinkkelis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Comment


      Comment


        Parašė akvara Rodyti pranešimą
        .. žiūriu į tą schemą ir niekaip nesuprantu, kaip reiks iš Vilniaus pusės atvažvavus pasukti į Pagirių pusę ? Atvaizdas

        Sukti į dešinę, leistis po tiltu, išlįsti pro tunelį ir bandyti sukti į kairę ?
        Teisingai, taip ir reiks daryt
        Ir dar noriu žinančių paklaust: ar 8-o maršruto autobusai važiuos per tiltą virš Kirtimų gatvės ir lygiagrečia gatvele prie sandėlių, kaip dabar leidžiamas eismas?
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Kurioj vietoj yra ši stotelė? Ar ne kažkur prie buvusio žiedinio įsukimo į Vaidotus?
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            78-o stotelė už geležinkelio tilto.

            Comment


              O 8-o autobuso Pagirių stotelė kur randasi? Ar čia buvo nufotografuota stotelė link Panerių pramoninio rajono, ar link Pagirių?
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                ar link Pagirių?
                Čia išlipau iš 78-o.

                Comment


                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                  O 8-o autobuso Pagirių stotelė kur randasi? Ar čia buvo nufotografuota stotelė link Panerių pramoninio rajono, ar link Pagirių?
                  Šita stotelė fiziškai neegzistuoja. Jos ženklai panaudoti laikinąjai Baltosios Vokės stotelei 78 ir keliems priemiestiniams maršrutams.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Kažkaip nepastebiu nuvažiavimo į Vaidotų žiedinę sankryžą.

                    Ar vėl teks važinėti ratais-kvadratais dėl pataupyto 10 m asfalto?

                    Comment


                      Bus tas nuvažiavimas, projekto brėžinyje mačiau pavaizduotą, taip pat šiandien mačiau ten daug technikos.

                      O čia buvau papiešęs kaip važiuos VT po rekonstrukcijos ir kur bus stotelės Aišku 42 ten jau nebevažiuoja ir 3 reikia pripaišyt:



                      Originalus pranešimas
                      Paskutinis taisė toleranceofculture; 2013.08.12, 11:06.
                      Dear Sir,

                      Comment


                        1

                        2

                        3

                        4

                        5

                        6

                        7

                        8

                        9

                        10

                        Comment


                          11

                          12

                          13

                          14

                          15

                          16

                          17

                          18

                          19

                          20

                          Comment


                            21

                            22

                            23

                            24

                            25

                            26

                            27

                            28

                            29

                            30

                            31

                            Comment


                              Į vieną pusę 106, o į kitą jau A19......Belieka tik atsidusti .

                              Comment


                                Man tai kažkoks neaiškus tas dviračių viadukas. Visų pirma kodėl jis pasuktas, juk vietos ten yra, galėjo padaryt ir tiesų. Ir man labai įdomu kur jis ves, į Minską ?

                                Comment


                                  Parašė Xedos Rodyti pranešimą
                                  Į vieną pusę 106, o į kitą jau A19......Belieka tik atsidusti .
                                  Kodėl jau taip manot, kad reik atsidusti, kad į vieną pusę vienoks kelio numeris, o į kitą pusę - kitoks?
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                    Kodėl jau taip manot, kad reik atsidusti, kad į vieną pusę vienoks kelio numeris, o į kitą pusę - kitoks?
                                    Čia kas, sarkazmas ? Tai kam išvis tada tie kelių numeriai jei nėra jų tęstinumo ir vientisumo. Sprendimas pakeisti kelio numerį viduryje projekto vystymo, o ne prieš jo pradžią, yra akivaizdus politikos tęstinumo nebuvimo pavyzdys. Būtų galima apsieiti ir be tokių skylių tokių "gabaritų" projektuose.

                                    Comment


                                      Parašė Xedos Rodyti pranešimą
                                      Čia kas, sarkazmas ? Tai kam išvis tada tie kelių numeriai jei nėra jų tęstinumo ir vientisumo. Sprendimas pakeisti kelio numerį viduryje projekto vystymo, o ne prieš jo pradžią, yra akivaizdus politikos tęstinumo nebuvimo pavyzdys. Būtų galima apsieiti ir be tokių skylių tokių "gabaritų" projektuose.
                                      Visa tai su projektu mažai susiję. Valstybinės reikšmės kelių sąrašą berods tvirtina LR Vyriausybė, Susisiekimo ministerijos teikimu. Projektą įgyvendina Lietuvos automobilių kelių direkcija. T.y. projektui ruošiamasi, jis įgyvendinamas nepriklausomai nuo to, kaip ir kada tą kelią ministerija ar vyriausybė pavadins.

                                      O dėl tos numeracijos ženkluose maža bėda. Skirtingų numerių tikrai neturi likti (t.y. nelikti 106 kelio ten kur jo nebėra), o viskas pataisoma gana paprastai užklijuojant naujus numerius.

                                      Comment


                                        Parašė sleader Rodyti pranešimą
                                        Visa tai su projektu mažai susiję. Valstybinės reikšmės kelių sąrašą berods tvirtina LR Vyriausybė, Susisiekimo ministerijos teikimu. Projektą įgyvendina Lietuvos automobilių kelių direkcija. T.y. projektui ruošiamasi, jis įgyvendinamas nepriklausomai nuo to, kaip ir kada tą kelią ministerija ar vyriausybė pavadins.

                                        O dėl tos numeracijos ženkluose maža bėda. Skirtingų numerių tikrai neturi likti (t.y. nelikti 106 kelio ten kur jo nebėra), o viskas pataisoma gana paprastai užklijuojant naujus numerius.
                                        Būtų gana komiška situacija jei tie ženklai liktų ir tikiuosi, kad to tikrai nebus. Beje, projektas paskelbtas cvpp.lt (II ir III dabar įgyvendinamos dalys) dar buvo su 106 ženklais, o pastatyti, kaip matome, jau su A19. Šaunuoliai mūsų kelininkai .
                                        Paskutinis taisė Xedos; 2013.08.12, 23:39.

                                        Comment


                                          Galėtų jau paleisti eismą iki Galvės g. pagal esamą būseną.

                                          Parašė Lakis Rodyti pranešimą
                                          Man tai kažkoks neaiškus tas dviračių viadukas. Visų pirma kodėl jis pasuktas, juk vietos ten yra, galėjo padaryt ir tiesų. Ir man labai įdomu kur jis ves, į Minską ?
                                          Tai neegzistuojančios Eurovelo trasos dalis.
                                          Bet galėjo nors minimalų takelį nuvesti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X