Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno infrastruktūros projektai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    panašu, kad taip ir reikės vėl daryti, nes visi kiti dar labiau neįgalūs arba neverti būti valdžioje

    Comment


      Ypač neverta į valdžią rinkti savo neįgalumą puikiai įrodžiusį Garbaravičių. Klasikinis to, kaip nereikia valdyti miestą, pavyzdys.
      Birth, school, METALLICA, death

      Comment


        Tai jum koncervų dar per šią kadenciją neužteko?? Tai gal per seimo rinkimus taip pat tuos pačius balvonus renkam su kubilu prieš akį??

        Comment


          prieš 2-3 metus ir aš panašiai galvojau, bet dabar tokia sumaištis galvoj, kad baisu

          Comment


            Dar už ką neišsirinkau, bet už konservatorius nebalsuosiu, nealsavau ir praeitą kart už juos, tačiau kiti tikėjos kažko iš jų. Db turim ir tikiuosi visi matom ką turim

            Comment


              /\ patikėkė manim, buvau aršus jų priešas ir net gyniau gargaro valdžia (shit damn it kaip aš taip galėjau... ), tačiau dabar jau tikrai aišku, kurie geresni nesulyginamai. toliau kas čia tam Kaune dar yra? darbiečiai? niekada gyvenime. socdemai?.. silpni jie. kas lieka? nebalsuoti?..

              Comment


                Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                Dar už ką neišsirinkau, bet už konservatorius nebalsuosiu, nealsavau ir praeitą kart už juos, tačiau kiti tikėjos kažko iš jų. Db turim ir tikiuosi visi matom ką turim
                Taip, turim pagaliau veiksnia savivaldybe, kuri igali kazka veikt (neskaitant ten dirbanciu perliuku-vedeju) ir turim saunia vyriausybe, kuri pirma kart atkurtoj Lietuvoj matosi, kad dirba ir teisinga linkme
                Nebuvau niekad konservatoriu gerbejas, pats esu istikimas liberalas, taciau, skilus liberalams jie perdaug silpni, kad kazka nudirbt gero, o jei neduok dieve ateitu darbieciai arba socdemai i valdzia tuomet isvis krachas ir W scenarijus butu

                Comment


                  O kad Kaune ir nėra daugiau ką rinkti. Sociai per silpni, be to jie visada Kaune silpnai pasirido - ne veltui Kaunas yra dešiniųjų miestas, už liberalus - ačiū, garbaro pakako iki kaklo. Darba parcija - sorry, ne tokie žmogai. Nieko kito nelieka.
                  Birth, school, METALLICA, death

                  Comment


                    Čia tema apie Kauno savivaldybės rinkimus?
                    Paskutinis taisė dsanto; 2011.01.21, 22:02.

                    Comment


                      Parašė ViR2 Rodyti pranešimą
                      Taip, turim pagaliau veiksnia savivaldybe, kuri igali kazka veikt (neskaitant ten dirbanciu perliuku-vedeju) ir turim saunia vyriausybe, kuri pirma kart atkurtoj Lietuvoj matosi, kad dirba ir teisinga linkme
                      Nebuvau niekad konservatoriu gerbejas, pats esu istikimas liberalas, taciau, skilus liberalams jie perdaug silpni, kad kazka nudirbt gero, o jei neduok dieve ateitu darbieciai arba socdemai i valdzia tuomet isvis krachas ir W scenarijus butu
                      Aš apakęs, kad dar yra tokių žmonių kuriem dabartinė politinė situacija yra ėjimas teisinga linkme....

                      Comment


                        Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                        Aš apakęs, kad dar yra tokių žmonių kuriem dabartinė politinė situacija yra ėjimas teisinga linkme....
                        Ir ne vienas

                        Comment


                          Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                          Aš apakęs, kad dar yra tokių žmonių kuriem dabartinė politinė situacija yra ėjimas teisinga linkme....
                          Tai yra tiesiog mažiausia blogybė. Pasiūlyk tada tinkamą kandidatą. Dabartinių rinkimų principas toks: balsuoji už ne geriausią, bet mažiausiai blogą kandidatą.

                          Comment


                            Nepykit kad įsikišiu,bet ar nepamiršot kokioje temoje esat? [KAU] Kauno infrastruktūros projektai,o ne Kauno savivaldybės rinkimai,taip kad mažiau "offtopico" PEACE

                            Comment


                              Jei norit kalbėt apie politiką yra Faceboke KAS VYKSTA POLITIKOJE ))

                              Comment


                                iš straipsnio apie Laisvės alėjos rekonstrukciją:

                                "...numatyta ne tik keisti dangą, bet ir rekonstruoti Savanorių prospekto, Šv.Gertrūdos ir E.Ožeškienės gatvių sankryžą“
                                http://www.15min.lt/naujiena/miestas...iepa-42-138997
                                kaip ta sankryža atrodys po rekonstrukcijos?

                                Comment


                                  Kilo tokia idėja, susijusi su šiuo forumu. Nustatyti Kauną gatvių būklę ir pavaizduoti ją žemėlapyje. Suremontuotos gatvės(gatvių atkarpos) būtų pažymėtos juodai, o duobėtos raudonai. Bet reikėtų, kad prisijungtų daug kauniečių ir padėtų nustatyti kaikurių gatvių būklę. Manau būtų visai įdomu, ypač kai bus sužymėta daug gatvių ir matysim bendrą vaizdą. Štai ką turiu omeny:



                                  Iš jūsų per daug nebūtų reikalaujama, tik informuoti apie gatvių būklę, o aš pasistenčiau kuo įmanoma dažniau atnaujint šį žemėlapį. Ką manot?
                                  Paskutinis taisė Čikupakas; 2011.02.23, 19:59.

                                  Comment


                                    Puiki idėja!Visom keturiom už.Bus tikrai naudinga visiem forumo nariam pasižvalgyt kurią gatvę geriau aplenkt,o kur važiuot atsargiau,kad nepamestum ratų ir dantų Iškart gali pažymėti visą Raudondvario plentą raudonai,nes ten situacija tikrai prasta.

                                    Comment


                                      Šaunu, jau esam dviese už šią idėją , palaukim dar kelių nuomonių ir tada jeigu bus daugiau pritariančių, reiktų sukurt naują temą, kad šios neteršti.

                                      Comment


                                        /\ Nežinau ar tai man praverstų, bet aš už.

                                        Comment


                                          Kalpoko g. būklė labai bloga.
                                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                          Comment

                                          Working...
                                          X