Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Dviračių takai Europoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Picusiaubas Rodyti pranešimą

    Čia pabūsiu tuo, kas sako kad pas mus "klimatas kitoks". Nes iš tiesų absurdiška lygintis su šalimi, kurioje nebūna šalnų. Net vargingiausiuose Afrikos šalyse asfaltas, jeigu jis yra, dažniausiai po 50 metų atrodys geriau negu mūsiškis. Be jokios priežiūros.
    Dėl asfalto iš tikrųjų pietuose lengviau. Pas mus dėl dažnos 0 laipsnių temperatūros asfaltas arba greičiau suyra, arba brangesnis turi būti.

    Tiesa. įdomu pasidarė, kada buvo šie Varoshos takai paženklinti.
    Labai nustebintų jei nuo 1974.


    Galima pritempti prie Palangos Vytauto g. tako pažymėto gatvėje. Kai kurių siauresnių kurortų dvirtakių gatvėje, bet jeigu lygint su likusia Lietuva, taip tai nėra standartas pas mus.
    Paskutinis taisė PoDV; 2023.07.31, 16:04.

    Comment


      Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
      Bet dviračių takai, nutiesti prieš daugiau nei 50 metų ir dabar atrodo geriau nei Lietuvos dviračių infrastruktūra.
      Nuotraukose užfiksuotas naujas asfaltas, paklotas 2020-aisiais.

      Comment


        Parašė Briedis Rodyti pranešimą

        Nuotraukose užfiksuotas naujas asfaltas, paklotas 2020-aisiais.
        Na aš irgi taip galvojau, bet žiūrėjau nuotraukas iš 1970-ųjų, tai vienas prie vieno. Be to, galvojau, koks tikslas tiesti naujus kelius vaiduoklių mieste.

        P.S. Gal gali pasidalinti šaltiniu dėl naujai tiestų kelių? Nes aš kai ieškojau informacijos tai radau tik kad keliai buvo "valomi"
        Paskutinis taisė sankauskas; 2023.07.31, 20:01.
        If a lion could speak, we could not understand him.

        Comment


          Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

          Na aš irgi taip galvojau, bet žiūrėjau nuotraukas iš 1970-ųjų, tai vienas prie vieno. Be to, galvojau, koks tikslas tiesti naujus kelius vaiduoklių mieste.

          P.S. Gal gali pasidalinti šaltiniu dėl naujai tiestų kelių? Nes aš kai ieškojau informacijos tai radau tik kad keliai buvo "valomi"
          Nu blemba. Nebūk šlanga. Google maps-> Varosha-> Street view-> Spaudi ant bet kurio 360 burbuliuko toje pagridninėje gatvėje ir matai, kad ten šviežiai paklotas eksfaltas ir dar švieži dažai. Kad ir čia: Ghost Town Palm Beach - Google Maps

          Comment


            "Eksfaltas" DD

            Comment


              Ogi akurat.
              Palieku savo pirminį įrašą kaip monumentą savo nesugebėjimui išsigūglinti reikalingos informacijos.
              If a lion could speak, we could not understand him.

              Comment


                Malmė, Švedija


                Šaltinis


                Šaltinis

                Comment

                Working...
                X