Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tvarkau miestą. Parkavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
    Kokiuose kituose kiemuose? Kituose, o ne tuose trijuose kur aš fotografuoju? Na žinoma, tegul rašo, negi aš jiems draudžiu.
    Tavo daugiabutis turi net 3 kiemus?
    Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

    Comment


      Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
      Tavo daugiabutis turi net 3 kiemus?
      O kas draudžia raportuoti, kad ir visame mieste? Aš pavyzdžiui vakar paraportavau kokius penkis automobilius, stovinčius po "stovėti draudžiama" ženklu šalia ofiso.
      Paskutinis taisė index; 2019.03.21, 20:19.
      Post in English - fight censorship!

      Comment


        Būtent, aš netgi būčiau patenkintas, kad mūsų kieme ir kiti raportuotų.

        Comment


          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
          Tavo daugiabutis turi net 3 kiemus?
          Aišku, ne mano reikalas, bet su narkotinių medžiagų vartojimu siūlyčiau palaukti bent savaitgalio.
          If a lion could speak, we could not understand him.

          Comment


            Aš tai kovoje su nėra kūr parkoci atvejais pradėjau naudoti naują taktiką.

            Pavyzdžiui, vakar turėjau maždaug tokį dialogą prie namų su kažkokia nelegalaus parkavimo mėgėja, kuri man važiuojant savo dvriatuku pro šalį, savo mažą kuklią mašinytę bandė pasistatyti, pažeisdama KET mano pamėgtoje baudimo vietoje.


            Aš: labas vakaras
            Mergina: labas vakaras [nustebusi]
            Aš: Čia negalima palikti mašinos.
            Mergina: Kodėėėėėl? [nustebusi dar labiau]
            Aš: Ištisinė linija, pagal kelių eismo taisykles negalima parkuoti mašinos arčiau kaip trys metrai nuo ištisinės linijos.
            Mergina: Nu tai bet čia visi taip...
            Aš: Taip, aš juos čia visus fotografuoju ir persiunčiu policijai. Už tai reikia mokėti bauda virs 30 Eurų
            Mergina [paklaikusiu žvilgsniu nieko nesako]...
            Aš: Tai ar patrauksit mašiną?
            Mergina: Patrauksiu, važiuokit jau gal.
            Aš: Ačiū. Vėliau ateisiu patikrinti.

            Atėjau patikrinti po poros valandų. Tai tos mašinos nebuvo. Bet toje vietoje buvo kažkokio kito nelaimėlio mašina, tai nubaudžiau jį/ją.

            Comment


              Parašė index Rodyti pranešimą
              O kas draudžia raportuoti, kad ir visame mieste? Aš pavyzdžiui vakar paraportavau kokius penkis automobilius, stovinčius po "stovėti draudžiama" ženklu šalia ofiso.
              Šituo atvju tai būtų logiška, nes tai yra tavo ofisas, o ne "šiaip mieste".
              Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

              Comment


                Tokius priima e-policija? Čia prie Molo Kaune. Click image for larger version

Name:	20190312_120636.jpg
Views:	79
Size:	202,0 kB
ID:	1709119
                AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                Comment


                  Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                  Per pažįstamus išsiaiškinau kas vyksta su tokiomis nuotraukomis. Jei neapsnigtas šaligatvis, matosi numeriai, visada išrašoma bauda. Gali būti nors ir vienas ratas 10 cm ant šalivatvio užvažiavęs.
                  Esu gavęs baudą už stovėjimą ant "šaligatvio" žiemą, kai buvo labai daug sniego. Priparkuota taip buvo tikrai dėl to, kad sulaužytas po sniegu šaligatvis tikrai nesimatė - t.y. nepyktibiškai. Ženklų aišku jokių ten nebuvo. Tad net nežinau pagal ką jie ten būtent sprendžia.

                  Comment


                    sankauskai, digital, John, o jūs nurodot savo gyvenamąją vietą? Tarkim per ePoliciją pranešant, rašoma ten, jog būtina nurodyti savo adresą. Tvarkau Vilnių abstrakčiai duodama užpildyti duomenis, o rekomendacijose jau rašoma dar kitaip: "Vardas ir Pavardė, gimimo data, el. pašto arba gyvenamosios vietos adresas. Pridedama tai patvirtinančios nuotraukos (ne mažiau nei dvi)."

                    Man asmeniškai nesinori pateikt adresą, kad neįskristų kada akmuo pro namų langą. Kaip suprantu, jei asmuo nemoka baudos ir eina į teismo posėdį, jam paprašius, duodami visi pranešėjo duomenys.
                    ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                    Comment


                      Parašė dondc Rodyti pranešimą
                      Man asmeniškai nesinori pateikt adresą, kad neįskristų kada akmuo pro namų langą. Kaip suprantu, jei asmuo nemoka baudos ir eina į teismo posėdį, jam paprašius, duodami visi pranešėjo duomenys.
                      Jeigu pranešta anonimiškai, tada neduoda.
                      Flickr

                      Comment


                        Man kitų duomenų negaila, tik adresą nelabai norisi nurodyti.
                        ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                        Comment


                          Parašė dondc Rodyti pranešimą
                          sankauskai, digital, John, o jūs nurodot savo gyvenamąją vietą? Tarkim per ePoliciją pranešant, rašoma ten, jog būtina nurodyti savo adresą. Tvarkau Vilnių abstrakčiai duodama užpildyti duomenis, o rekomendacijose jau rašoma dar kitaip: "Vardas ir Pavardė, gimimo data, el. pašto arba gyvenamosios vietos adresas. Pridedama tai patvirtinančios nuotraukos (ne mažiau nei dvi)."

                          Man asmeniškai nesinori pateikt adresą, kad neįskristų kada akmuo pro namų langą. Kaip suprantu, jei asmuo nemoka baudos ir eina į teismo posėdį, jam paprašius, duodami visi pranešėjo duomenys.
                          Be abejo, privaloma pateikti savo duomenis. Nors ir šiaip visi mano kaimynai labai gerai žino mano pomėgius.

                          Blogiausia, ką galima daryti tokiose situacijose, tai bijoti laikytis įstatymų ir tvarkos. Tada viršų paima marozai. Aš turiu pomėgį eiti ypač toli, kad tokius asilus pastatyčiau į vietą.

                          Comment


                            Parašė dondc Rodyti pranešimą
                            sankauskai, digital, John, o jūs nurodot savo gyvenamąją vietą? Tarkim per ePoliciją pranešant, rašoma ten, jog būtina nurodyti savo adresą. Tvarkau Vilnių abstrakčiai duodama užpildyti duomenis, o rekomendacijose jau rašoma dar kitaip: "Vardas ir Pavardė, gimimo data, el. pašto arba gyvenamosios vietos adresas. Pridedama tai patvirtinančios nuotraukos (ne mažiau nei dvi)."

                            Man asmeniškai nesinori pateikt adresą, kad neįskristų kada akmuo pro namų langą. Kaip suprantu, jei asmuo nemoka baudos ir eina į teismo posėdį, jam paprašius, duodami visi pranešėjo duomenys.
                            Jugiuosi per elektroniniu valdžios vartus. Ten, savaime suprantama, yra visi mano duomenys.

                            Pas mane visur prie namo yra kameros, taip lengvai akmenimis nepasimėtysi.

                            Dėl pranešėjo duomenų pateikimo pažeidėjui, tai lyg ir buvo imtąsi kažkokių žingsnių, dabar su GDPR turėtų būti dar sunkiau gauti tavo duomenis.
                            If a lion could speak, we could not understand him.

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą

                              Blogiausia, ką galima daryti tokiose situacijose, tai bijoti laikytis įstatymų ir tvarkos. Tada viršų paima marozai. Aš turiu pomėgį eiti ypač toli, kad tokius asilus pastatyčiau į vietą.

                              This!
                              If a lion could speak, we could not understand him.

                              Comment


                                Tvarkau Vilnių prašo vardo, pavardės, asmens kodo, tel. nr ir el. pašto. Aišku, ten aukščiau pagal asmens kodą turėtų matyti adresą ir viską ką tik reikia, bet kažkaip nesitikėčiau, kad jie perduotų tą kitą informaciją pažeidėjui.

                                Comment


                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                  Jeigu pranešta anonimiškai, tada neduoda.
                                  Apie stovėjimo tvarkos pažeidimus galima pranešti tik prisijugus.
                                  Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                  Comment


                                    Galite fotografuoti ir siųsti amžinai, bet reikia keisti įstatymą, kuris per prievartą nutemptų automobilį į saugojimo aikštelę, nes tik bauda, tėra būdas nieko nedaryti. Pievelės yra viena, tačiau nepamirškime, kad negali privažiuoti gaisrinės automobiliai, o kartais tai yra sekundžių reikalas ar žmogaus gyvybė bus išgelbėta, gal tai bus jūsų ar jūsų uošvėnės gyvybė. Vakarų Europoje žmonės galvoja apie savo gyvybę, o Lietuvoje vadovaujamės rusišku principu - Rusų bobos dar prigimdys......

                                    Comment


                                      Kilo dar vienas klausimas dėl baudimo už neteisėtą parkavimą. Pabraižiau apytikslę schemutę, kaip atrodo situacija, kurioje noriu įvesti tvarką ir bausti pažeidėjus.

                                      Probleminė vieta - mašina su raudonu klaustuku. Horizontalus ženklinimas yra toks, koks schemoje t.y. vienur parkavimo vietos pažymėtos (tos, kurios buvo parduodamos su projektu), o kitur ne. Ar mašina su raudonu klaustuku turi teisę parkuotis?

                                      KET 146 punktas sako:
                                      146. Statyti transporto priemonę kampu į važiuojamosios dalies kraštą, o ne lygiagrečiai su važiuojamosios dalies kraštu galima tik ten, kur tai leidžia stovėjimo būdą nurodantys kelio ženklai ir (arba) horizontalusis ženklinimas.

                                      Ar toks mašinos su raudonu klaustuku parkavimas pažeidžia KET?

                                      Comment


                                        Reiktų išsiaiškint ar kiemas yra važiojamoji dalis ar ne. Manau, tai atsakytų į klausimą, nes jei tu iš garažo išsisukinėji, tai tas su klaustuku nebesiparkuoja lygiagrečiai. Kita vertus, visur visi kiemuose parkuojasi bet kaip ir tai yra legalu.

                                        Iki šiol niekad nefotkinau, bet prieš paskutinis lašas buvo, kai priėjau prie pareigūno ir susiginčijau ar legaliai priparkuoti automobiliai standartiniuose sovietiniuose pripakeltuose įvažiavimuose į kiemus. Pasak kelių policininko, toks parkavimas yra visiškai teisėtas (nors jis pats taip neparkuotų!), kadangi, tai yra kiemas. Paplepėjus kokių 20 min., prisiminiau ir įtikinau, jog, tai ne kiemas, o kelias, nes į kelią pagal apibrėžimą įeina šaligatviai abejose kelio pusėse ir viskas kas tarp jų, t. y. ir tokie įvažiavimai. Galiausiai pripažino, jog „pritempus” galima bauduoti dėl priparkavimo kampu, t. y., įtariu, pagal John'o pateiktą 146. puntą, bet bauda siekia tik nuo įspėjimo iki 12 €.

                                        Aš taikyčiau:
                                        [150. Sustoti ir stovėti draudžiama:] 150.6. ant pėsčiųjų ar (ir) dviračių tako, dviračių juostos, taip pat arčiau kaip 5 m atstumu prieš važiuojamosios dalies susikirtimą su pėsčiųjų ar (ir) dviračių taku, o keliuose, kuriuose yra po vieną kiekvienos krypties eismo juostą, ir arčiau kaip 5 m atstumu už pėsčiųjų ar (ir) dviračių tako.
                                        Tai ar pateiktoje foto būtų priparkuota neleistinai, jei net nebūtų užvažiuota ant vejos ir ant dviračių tako / šaligatvio? Pasak pareigūno, tai ne kelių sankirta, tad 5 m negalioja, bet kas ten žino, išaiškinus, kad tai kelias, o nebe kiemas, tai gal jau sankirta? Jeigu negalima taikyti mano pateikto punkto šiuo atveju, tai gali kas pateikti pavyzdį apibrėžtą 150.6. punkte?

                                        Click image for larger version

Name:	Mr._Dick.jpg
Views:	90
Size:	226,3 kB
ID:	1709397
                                        ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                                        Comment


                                          O kuo skiriasi kiemas nuo kelio?
                                          Ten yra ir šaligatviai visur aplinkui (schemoje nepažymėjau). Visa teritorija po "Gyvenamoji zona" ženklais.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X