O ten nesigaus susiaurėjimas ar šiaip problemos, kaip kad prie gerosios vilties kai pacanas namo specialiai nepardavė?
							
						
					Skelbimas
				
					Collapse
				
			
		
	
		
			
				No announcement yet.
				
			
				
	
[VLN] Vilniaus vakarinio aplinkkelio III etapas. Šešuolių (Ozo) g. - Ukmergės pl.
				
					Collapse
				
			
		
	X
- 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Ne į temą, bet čia tas pacanas:Parašė dr-rox Rodyti pranešimąO ten nesigaus susiaurėjimas ar šiaip problemos, kaip kad prie gerosios vilties kai pacanas namo specialiai nepardavė?
http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=16543737
O ten vietos tikrai užtenka. Ir Tūkstantmečio g. ten užteko, tik neišėjo šlaito padaryti per tą namą.Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...
Comment
 - 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Šiaip ties tais namais aplinkkelis truputį lanką darys, kad būtų toliau nuo namų ir bus pylimas supiltas.Parašė SPX Rodyti pranešimąSkaudi, nes tikrai nežinojo ar apsimetė, kad nežino?

							
						Paskutinis taisė Lettered; 2015.11.06, 13:11.
Comment
 - 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Tiksliau gal įjungti? Man rašo "3D yra išjungtas", tada paspaudi ir pradeda rodyti naują ortofoto, o užrašas pasikeičia į "3D yra įjungtas"Parašė felar Rodyti pranešimąMatosi ir pagrindiniam tik reik 3D išjungt.
							
						
Comment
 - 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Tas kelias visas duobej eina, ties namai viadukas prasides, ir seip iki kelio ten metru gal 50 bus. Zemelapi atrodo tik prie pat nes tiek nurausta, ir supilta atgal, augs grazi zolyte ir tiekParašė dr-rox Rodyti pranešimąOh snap
 Šitiems nelabai kas, tikriausiai nesitikėjo, kad tą kelią nuties. Kažin ar netrukdo darbams bei pačiam keliui tie namai?
Atvaizdas
Comment
 - 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Antrame etape nemačiau. O čia tik vienoje atkarpoje paklota? Naudojama geotekstilės plėvelė, siekiant sustiprinti gruntą. Kitokios struktūros geotekstilės plėvelę naudojo Panemunės aplinkelyje, kur naujas kelias supiltas nuolat apsemiamose pievose. http://www.miestai.net/forumas/showt...t=15503&page=2Parašė Soprano Rodyti pranešimąAr antrame etape buvo naudojama plėvelė ,ar čia tik trečiame etape naudojama,ir kokia jos funkcija ?
Comment
 - 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
2 ar 3 vietose.Parašė Leduks Rodyti pranešimąAntrame etape nemačiau. O čia tik vienoje atkarpoje paklota?
Comment
 - 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Kažkas rašė kad viso 4 tik tarp Šiaurinės viaduko ir Ukmergės. Iki tol viso 6Parašė Creatium Rodyti pranešimąViso 4 juostos turi būti.Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
Comment
 - 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Trumpa persirikiavimo juosta po viaduku, kitaip bus "nesaugu". Nors aišku niekas to ribojimo nepaisys.Parašė Xmaster Rodyti pranešimąTas 60 km/h greičio ribojimas prie viadukų tai nekaip nuteikia
Išvis man labai abejotinas atrodo sprendimas čia daryti "dobilo lapo" tipo sankryžą. Ar tikrai per viaduką bus toks didelis transporto srautas, kad reikia tokio tipo sankryžos? Net ir žiūrint į labai tolimą perspektyvą, nepanašu, kad ten skersai aplinkkelio važiuotų labai daug transporto, nes į vakarų pusę gatvė (Šiaurinė g.) nebus plati "magistralė".
Galima buvo pritaikyti sprendinį panašų į L. Asanavičiūtės g. mazgą, arba Pavilnionių g. mazgą. Pastaroji gatvė panašu jog bus judresnė, nei Šiaurinė ties aplinkkeliu.
Comment
 - 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Paziurek kokias vietas praeis Siaurine ir pagalvok apie tai, kas gali "susiurbti" srauta nuo Zirmunu Jeruzales Seskines Justiniskiu. Bei tai, kad Pavilnioniu isibeda I Gabijos zieda be normalaus pralaidumo galimybes. Viskas teisingai planuojama jei Siaurine padarys bent jau iki GV artimoje ateityje.Parašė sleader Rodyti pranešimąTrumpa persirikiavimo juosta po viaduku, kitaip bus "nesaugu". Nors aišku niekas to ribojimo nepaisys.
Išvis man labai abejotinas atrodo sprendimas čia daryti "dobilo lapo" tipo sankryžą. Ar tikrai per viaduką bus toks didelis transporto srautas, kad reikia tokio tipo sankryžos? Net ir žiūrint į labai tolimą perspektyvą, nepanašu, kad ten skersai aplinkkelio važiuotų labai daug transporto, nes į vakarų pusę gatvė (Šiaurinė g.) nebus plati "magistralė".
Galima buvo pritaikyti sprendinį panašų į L. Asanavičiūtės g. mazgą, arba Pavilnionių g. mazgą. Pastaroji gatvė panašu jog bus judresnė, nei Šiaurinė ties aplinkkeliu.
Comment
 - 
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Arba aš neaiškiai parašiau, arba nelabai suprantu kas norėta pasakyti šiuo atsakymu. Nejaugi sakote, kad visas tas "susiurbtas" srautas nuo Žirmūnų, Jeruzalės (???), Šeškinės ir Justiniškių važiuos per viaduką į Zujūnus ir Gineitiškes, pasinaudodami siaura Sūduvių g. ir atvirkščiai? Pagrindinis judėjimas bus Šiaurinė g. <---> Aplinkkelis, o ne Šiaurinė g. <---> Sūduvių g. su dalimi nusukančio srauto. T.y. būsimus srautus efektyviau paskirstyti galima panaudojant kitokio tipo sankryžą nei "dobilo lapą". Tuo pačiu neįtakojant svarbiausio prioritetinio judėjimo pačiu aplinkkeliu.Parašė ONV_ Rodyti pranešimąPaziurek kokias vietas praeis Siaurine ir pagalvok apie tai, kas gali "susiurbti" srauta nuo Zirmunu Jeruzales Seskines Justiniskiu. Bei tai, kad Pavilnioniu isibeda I Gabijos zieda be normalaus pralaidumo galimybes. Viskas teisingai planuojama jei Siaurine padarys bent jau iki GV artimoje ateityje.
Comment
 



							
						
 Taigi dobilo lapas darytas su perspektyva, kad Šiaurinė g. eis iki Pilaitės. Po 20 m. niekas jau pastatyto mazgo neperstatinėtų. Ir išvis dar nėra aišku, kada ir ta mažutė Šiaurinės atkarpa nuo aplinkkelio iki Ukmergės g. bus nutiesta.
							
						
Comment