Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus infrastruktūros projektai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė furtivete Rodyti pranešimą
    Įdomu, ar kas nors turi argumentų, kad masinis važinėjimas dviračiais Vilniuje įmanomas (su tokiu reljefu)? Kad visi rytais nusileis nuo kalnų į centrą, o vakarais po darbo labai noriai mins atgal?
    Teisingas pastebėjimas. Neteko Vilniuje važinėtis dviračiu ir nežinau realios situacijos, taip pat nežinau, kuriose būtent miesto vietose dviratininkams kiltų sunkumų. Bet man norisi paieškoti išeities iš padėties ir šiokį tokį argumentą aš turiu.

    Galbūt pagrindinėse dviračių eismo magistralėse būtų galima įrengti tam tikrus keltuvus, kuriuos galėtų valdyti pats dviratininkas. Įlipi pats, įsivedi dviratį, tada užveri vartelius ir nuspaudi mygtuką. Pakyli ir važiuoji toliau. Šis įrenginys veiktų neįgaliųjų keltuvo principu, judėtų bėgiuku ant žemės arba pritvirtintu prie stabilaus šoninio paviršiaus (tokie keltuvai žmogaus ir dviračio svorį išlaikytų be vargo). Tik kėlimo greitis turėtų būti didesnis. Tai pareikalautų papildomų investicijų, bet leistų įgyvendinti užsibrėžtą tikslą arba bent jau panaikintų tavo minėtą trūkumą (nors tikėtina, kad nebūtinai visais atvejais ir tai padėtų, tarkim, jei pakilimas į kalną būtų labai ilgas, gal ši priemonė nebūtų efektyvi)
    Paskutinis taisė ; 2007.04.21, 17:21.
    Įžvalgos.lt - FB - G+

    Comment


      Parašė furtivete Rodyti pranešimą
      Įdomu, ar kas nors turi argumentų, kad masinis važinėjimas dviračiais Vilniuje įmanomas (su tokiu reljefu)? Kad visi rytais nusileis nuo kalnų į centrą, o vakarais po darbo labai noriai mins atgal? Dar turint omeny, kiek pas mus tęsiasi šaltasis metų laikas, kad nereti ir lietūs.. Sutinku, kad vasarą dviračiai pasivažinėjimams su reikalais centro ribose gal ir įmanomi. Teoriškai gal būtų buvęs įmanomas pripratinimas (bent dalies miestiečių, bent kai geras oras) važinėti namai-darbas į kalną ir nuo kalno, jei tai būtų pradėta dar prieš tą automobilizaciją. Bet dabar, pirma valdžia, nusprendusi iškrapštyt didžiąją dalį žmonių iš šiltų mašinų ant dviračių, turbūt nesulauktų nei artimiausių rinkimų..
      Na nereikia visko jau taip juodai piešti. juk ir dabar yra žmoniu kurie kasdiena leidžiant salygoms į darbą važinėja dviračiais. Pats tokių nemažai pažystu ir niekas nieko labai nesiskūstų dėl realjefo. Svarbiau, kad būtų įrengti dviračių takai, ir nereikėtų važinėti gatvėmis. O lietus tai nėra tas dalykas, kuris jau savaime atbaido dviratininkus. Daug kur europos miestuose žmonės visiškai nekreipia į tai dėmėsio.
      Mano galerijos:
      Flickr'e

      Comment


        Ozo gatvė neišvengiamai reikalauja užmiršto susjungimo tarp Šeškinės ir Viršuliškių. Viaduko prie Ermitažo ir dar viena kita juosta važiuojantiems, tik pro šaly praverstų... Pastačius stadioną ir kitus obejktus gatvė taps "pramogų prospektu".
        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

        Comment


          Parašė SPX Rodyti pranešimą
          Ozo gatvė neišvengiamai reikalauja užmiršto susjungimo tarp Šeškinės ir Viršuliškių. Viaduko prie Ermitažo ir dar viena kita juosta važiuojantiems, tik pro šaly praverstų... Pastačius stadioną ir kitus obejktus gatvė taps "pramogų prospektu".
          Kiek atsimenu, tai artimiausio "penkmečio" Vilniaus planuose buvo numatyta pratęsti Ozo gatvę ir prie palaimintojo Matulaičio bažnyčios statyti viaduką virš Laisvės pr.
          Tik man kažkodėl nepavyksta to pranešimo surasti...
          Parašas :)

          Comment


            Parašė Svecias Rodyti pranešimą
            Kiek atsimenu, tai artimiausio "penkmečio" Vilniaus planuose buvo numatyta pratęsti Ozo gatvę ir prie palaimintojo Matulaičio bažnyčios statyti viaduką virš Laisvės pr.
            Tik man kažkodėl nepavyksta to pranešimo surasti...
            Tai vat aš ir nerandu, žinau, kad buvo tas pranešimas. Bendrąjame plane yra numatyta jungtis tik Iki Laisvės pr, bet kažkuriame dar rusų laikų plane buvo sujungimas iki sankryžos su Justiniškių gatve... kada bus pradėti realūs darbai neaišku... faktas tik tas, kad pastačius stadioną ir palikus viską kaip yra bus krachas...
            Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

            Comment


              Pranešimus apie viaduką iškeliu į Infrastruktūros projektai Vilniuje temą. SPX čia pasiskaityk šiek tiek naujasnių žinių.

              Comment


                Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                Pranešimus apie viaduką iškeliu į Infrastruktūros projektai Vilniuje temą. SPX čia pasiskaityk šiek tiek naujasnių žinių.
                Aš čia dėl to, kad tai beveik tiesiogiai susiję su stadionu. ir dėkui už nuoruodą
                Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                Comment


                  Parašė SPX Rodyti pranešimą
                  Tai vat aš ir nerandu, žinau, kad buvo tas pranešimas. Bendrąjame plane yra numatyta jungtis tik Iki Laisvės pr, bet kažkuriame dar rusų laikų plane buvo sujungimas iki sankryžos su Justiniškių gatve... kada bus pradėti realūs darbai neaišku... faktas tik tas, kad pastačius stadioną ir palikus viską kaip yra bus krachas...
                  Logiškai mąstant Ozo g. turi eiti toliau. Nes ji šiandien net dar yra fiziškai padalinta į 2 dalis nors eina per naujus rajonus
                  Parašas :)

                  Comment


                    Ir kaip bus sujungta?
                    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                    Comment


                      Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                      Ir kaip bus sujungta?
                      Kiek žinau, tai sovietmečiu planavo taip sujungti:



                      Prašau atleisti už drebančią ranką
                      Parašas :)

                      Comment


                        Man taip rodos, kad dabar nutiesti gatvę per kapines yra nepalyginamai sudėtingiau, nei prie ruso.

                        Comment


                          Parašė balietis Rodyti pranešimą
                          Man taip rodos, kad dabar nutiesti gatvę per kapines yra nepalyginamai sudėtingiau, nei prie ruso.
                          Gal tu ir teisus
                          Bet kiek aš žinau, tai tik viršutinėje dalyje šių kapinių yra žydų kapinės, o toje vietoje, kur numatyta trasa, lyg yra bendros kapinės, tai didelių problemų neturėtų būti.
                          Parašas :)

                          Comment


                            lyg yra bendros kapinės, tai didelių problemų neturėtų būti.
                            Nu laba diena. Per laukyme nutiesti yra problemos (pvz. Siaurinis aplinkelis), o cia per kapines!!! Jei jau rusu laikais toliau nepasistumejo sitas kelias, tai dabar tikrai be sansu. Vieninteli matau imanoma varianta, tai isplatinti kelia ir sujungti su Justiniskiu gatve prie Spaudos rumu.
                            gera gyventi gerai

                            Comment


                              Parašė Kema Rodyti pranešimą
                              Vieninteli matau imanoma varianta, tai isplatinti kelia ir sujungti su Justiniskiu gatve prie Spaudos rumu.
                              Nesupratau, apie kurią vietą čia tu kalbi?
                              Parašas :)

                              Comment


                                Na as taip issivaizduoju:



                                Bet kad per kapines tiestu - uzkaskit mane gyva
                                gera gyventi gerai

                                Comment


                                  Parašė Kema Rodyti pranešimą
                                  Na as taip issivaizduoju:


                                  Bet kad per kapines tiestu - uzkaskit mane gyva
                                  Tiek jau to gyvo neužkasim....

                                  Na kur tu nutiesei trasa irgi yra nemažai kliūčių. Kur pažymėjau trasos vietoje yra didelė mokykla ir kažkokia tai įmonė ar firma, kurias iškelti tikrai būtų sunku ir labai brangu. aip pat šalia mokyklos į Žvėryno pusę yra gan gražus slėnis (įduba), tiksliai nežinau, bet atrodo jis turi kažkokį apsauginį statusą, saugotiną teritoriją ar pan. Taigi tiesiant kelią "Žalieji" tikrai neliks abejingi ir triukšmaus daugiau nei dėl Šiaurinės gatvės.

                                  Geriau pradžiai galėtų pastatyti viaduką virš Narbuto gatvės, kuris dar sovietmečiu buvo suplanuotas, ten net gatvės iš abiejų pusių išasfaltuotos ateina iki šlaitų kraštų (pažymėjau ant schemos).

                                  Parašas :)

                                  Comment


                                    Jei kam įdomu, tai va kaip panašias problemas sprendžia bedieviai laisvamaniai prancūzai. Marijos žemei toks problemų sprendimo būdas turbūt negresia. Nuotraukos yra iš Monmartro kapinių. Labai senos kapinės, garantuotai visoks ten paveldas, palaidota daugybė rašytojų, kompozitorių ir pan.





                                    Comment


                                      Parašė balietis Rodyti pranešimą
                                      Jei kam įdomu, tai va kaip panašias problemas sprendžia bedieviai laisvamaniai prancūzai. Marijos žemei toks problemų sprendimo būdas turbūt negresia. Nuotraukos yra iš Monmartro kapinių. Labai senos kapinės, garantuotai visoks ten paveldas, palaidota daugybė rašytojų, kompozitorių ir pan.
                                      Brrr, nykus vaizdelis, baisu.
                                      Parašas :)

                                      Comment


                                        Parašė Svecias Rodyti pranešimą
                                        Geriau pradžiai galėtų pastatyti viaduką virš Narbuto gatvės, kuris dar sovietmečiu buvo suplanuotas, ten net gatvės iš abiejų pusių išasfaltuotos ateina iki šlaitų kraštų (pažymėjau ant schemos).
                                        Kam tokio dydžio gatves jungti viaduku? Pinigų švaistymas. Viadukai reikalingi Laisvės pr. - Justiniškių ir Rygos g. sankirtose, kad pagerinti eismą šiose vietose.

                                        Comment


                                          Parašė balietis Rodyti pranešimą
                                          Man taip rodos, kad dabar nutiesti gatvę per kapines yra nepalyginamai sudėtingiau, nei prie ruso.
                                          Laukia nemažai skandalų...
                                          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X