Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Gatvių rekonstrukcija Naujininkuose, Kirtimuose ir Liepkalnyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kad netolimoje ateityje nori mažinti keliavimą automobiliais, džiugu. Bet nedžiugina, jog po 10-15min reikia praleisti, norint kirsti tą sankryžą.
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė Sula Rodyti pranešimą
      Iš Vilniaus darnaus judumo plano iki 2030 m.:

      Automobiliu atliekamų kasdienių
      kelionių skaičius mieste mažėja iki
      42 proc. (308 tūkst. kelionių/p.),
      * Apie 130 tūkst. automobilio
      naudotojų keičia savo įpročius
      atliekant kasdienes keliones.
      Puiku, reiškia iki 2030 m. turėsim tramvajų.
      Flickr

      Comment


        Beja, neperseniausiai buvau išgyres, kaip sutvarkė Kapsų gatvę Naujininkuose, tai pavasarį ėmė ir įpylė vėl gulintį policininką ratams laužyti. Motyvas turbūt paprastas - vaikų darželis. Bet tuomet kyla klausimas, jei ten toks pavojus, tai kodėl nėra pėsčiųjų perėjos? O tolėliau esanti pėsčiųjų perėja tuomet kodėl neiškili? Vis vat kažkokią tiapliap nesąmonę būtinai padaro.

        Comment


          Siūlau šiuos pastebėjimus rašyti tvarkaumiesta.lt, nebūtinai aišku atsižvelgs, bet vis kažkas.

          Comment


            Parašė Kristisz Rodyti pranešimą

            Aš esu kažkada ieškojęs internete mero pažadų apie šotą sankryžą, tai vienintelis ką konkretaus radau tai 2016 metais sakė, kad jei viskas eisis sklandžiai, geriausiu atveju darbai prasidės 2018 m. gale. Apie galimybę važiuoti jau 2017 atnaujinta sankryža tai čia jau nekantraujančių fantazijos vaisius.
            https://www.delfi.lt/verslas/transpo....d?id=70163072

            "Be to, pietinėje miesto dalyje – Minsko plento, Žirnių, Liepkalnio gatvių sankryžą – norime padaryti dviejų lygių. Šio projekto statybos darbus norėtume pradėti 2017 metais“, – pasakojo R. Šimašius."

            Comment


              Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
              Beja, neperseniausiai buvau išgyres, kaip sutvarkė Kapsų gatvę Naujininkuose, tai pavasarį ėmė ir įpylė vėl gulintį policininką ratams laužyti. Motyvas turbūt paprastas - vaikų darželis. Bet tuomet kyla klausimas, jei ten toks pavojus, tai kodėl nėra pėsčiųjų perėjos? O tolėliau esanti pėsčiųjų perėja tuomet kodėl neiškili? Vis vat kažkokią tiapliap nesąmonę būtinai padaro.
              Gerai, kad bent kol kas jo negrąžino ties karo policija, nors įspėjamasis ženklas tebestovi.

              Comment


                Parašė DArnas Rodyti pranešimą

                Gerai, kad bent kol kas jo negrąžino ties karo policija, nors įspėjamasis ženklas tebestovi.
                Buvau pamiršęs, kad ir ten buvo. Apskritai tie gulintys policininkai nepatogu nei vairuotojams, nei pėstiesiems. Būtų iškili perėja, tai bent pėstieji jaustusi saugūs ir ratų taip nelaužytų.

                Comment


                  Toks klausimas iškilo: Suprantu kad jau suplanuota yra, bet ar Liepkalnio sankryža galėtų būti diverging diamond? Kiek suprantu pagrindinė probelma gali būti vietos stoka?

                  Comment


                    Parašė JuliusVNO Rodyti pranešimą
                    Toks klausimas iškilo: Suprantu kad jau suplanuota yra, bet ar Liepkalnio sankryža galėtų būti diverging diamond? Kiek suprantu pagrindinė probelma gali būti vietos stoka?
                    Tokie sprendimai tinkami nebent kur nors už miesto, visiškai nedraugiški pėstiesiems/dviratininkams, pvz. norint kirsti sankryžą įstryžai, reiktų 5-7 kartus kirsti važiuojamąją dalį ir dar lipti ant viaduko, dar blogiau už dobilo sankryžą.

                    Click image for larger version  Name:	image_83843.jpg Views:	1 Size:	66,1 kB ID:	1705334
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                      Tokie sprendimai tinkami nebent kur nors už miesto, visiškai nedraugiški pėstiesiems/dviratininkams, pvz. norint kirsti sankryžą įstryžai, reiktų 5-7 kartus kirsti važiuojamąją dalį ir dar lipti ant viaduko, dar blogiau už dobilo sankryžą.
                      Pėstiesiems nebent X viaduką virš viso mazgo statyti.
                      Paskutinis taisė digital; 2019.03.08, 19:57. Priežastis: ištrintas bereikalingai cituotas pav.

                      Comment


                        O ne geriau apvalų? Kažkur užsienyje yra apvalus pėsčiųjų viadukas virš gatvės
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Kiek suprantu šiemet darbai neprasidės....
                          https://www.15min.lt/gazas/naujiena/...as-221-1120894

                          Comment


                            i don't fucking get it. didziausia srauta pakisa po zeme, mazesnis lieka virs zemes, nera kad triuksmas sumazeja tuomet? kam ten tas triuksmas taip gadins gyvenima? Maximai? ten fucking niekas negyvena salia tos sankryzos

                            is tikro tai jau taip pradeda atsibost visi sitie bajeriai, kad didesni projektai juda vezlio greiciu. apgailetina

                            Comment


                              Parašė Soprano Rodyti pranešimą
                              Kiek suprantu šiemet darbai neprasidės....
                              https://www.15min.lt/gazas/naujiena/...as-221-1120894
                              Taip ir nesupratau, kokie sveikatos reikalavimai. Pakišti viską po žeme? Nukelti sankryžą link Rudaminos?

                              Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                              O ko jūs tikitės iš tokio mero? Tai garsas maišo, kur nėra net kam jo klausyti, tai kitame projekte kaimynai skundžiasi, kurių nėra, taip nei vienas rimtas infrastruktūros projektas ir nepajudėjo.
                              Nepamirškite, kad valdžioje dabar žalieji, taip kad dėmesys ekologijai labai išaugo

                              Comment


                                Reikia stiklinio kupolo, kaip Varšuvoje.

                                Comment


                                  Šioje vietoje tik keli gyvenamieji namai ,kaip ir nesudėtinga jiems išspręsti triukšmo problemas (garso sieneles,pakeisti langus )



                                  Comment


                                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                    Pušinti projektą, jeigu Šimašius seniau būtų buvęs meru, neturėtume nei aplinkkelių, nei Konstitucijos pr., nei Gedimino pr., nes bet ką statant atsiranda kažkokie nepatogumai.
                                    Visuomenės sveikatos centras yra įstaiga prie vyriausybės - meras ten neturi jokios balso teisės. Deja, bet NVSC triuksmo reikalavimai pristabdo daug projektų, kuriems reikalingi vienokie ar kitokie poveikio aplinkai tyrimai net ir 100 proc. pramoninėse zonose. Deja, bet ten kur reikia - nepadaro nieko
                                    Paskutinis taisė Nitro; 2019.03.27, 09:59.

                                    Comment


                                      Prisiminkite, jog dabartinėje Barduvos ir Traktorių detalių vietoje buvo gyvenamieji namukai. Kažkaip sugebėjo juos išstumti, kiek pamenu. Ar tik nebus taip, jog po kurio laiko kai kuriuos namukus griaus?
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Žmonos dėdė turi butą, kurio langai mažiau nei 2 m nuo važiuojamosios dalies intensyvios Kalvarijų gatvės . Kažkodėl tai sveikatos gynėjams nerūpi:
                                        https://goo.gl/maps/rwRaxjsqcwD2

                                        Comment


                                          Man tai įdomu ko realiai tas centras dar nori. Ką galima dar padaryt, kad sumažint triukšmą? Sieneles stato, langus keičia, fasadus atnaujina, apželdinimą numato ir dar pagrindinis srautas išvis po žeme bus. Tai ar jie siūlo dar labiau ilginti tą tunelį ar gal išvis išpirkti tuos būstus?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X