Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus vakarinio aplinkkelio II etapas L.Asanavičiūtės g. - Pilaitės pr.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Little_man Rodyti pranešimą
    O labai smagu, o žadėjo 11.01 atidaryti jau, bet matyt temps dabar iki kokio sausio ar net vasario, o gal ir iki pavasario.
    Na, realiai lapkričio 1 d. niekas nežadėjo. Mes čia tik spėliojom dėl tos datos.

    Net tokiu atveju, jeigu kažką galvoja daryt su Šešuoliu gatve, tai likusią aplinkkelio dalį nuo Pilaitės pr. iki Asanavičiūtės - laisvai galės atidaryt.

    Manu naujas statymas: ne vėliau gruodžio pradžios. Neįsivaizduoju ką jie galėtų daryt žiemos metu. Juolab, kai jau praktiškai viskas padaryta, kaip suprantu iš komentarų liko tai: šalikelėse sudėti plyteles, berods išbandyt Gerbutavičiaus viaduką ir galbūt padažyti viadukus ir išvežti šiukšles.

    Comment


      Parašė Little_man Rodyti pranešimą
      Gali būti, kad nukelia atidarymą, nes yra planų jau kokių dėl šešuolių gatvės, ką nors ten pradėti kapstyti.
      na tai isvis tada uzkonservuot reik viska pakol nepastatys iki Bajoru ))
      juokas pro asaras bet tikrai jau pyktis ima kai ismeti po kelis papildomus simtus litu per menesi kamsciuose(gyvenu Pilaitei dirbu Graiciuno g.-visuomeniniu neprivazinesi - tai sita atkarpa man kaip isganymas) . visa vasara ten vaiksciojo keli kelininkai ir krapste sau kai ka , o dabar jau susigriebe atseit , tai to tai ano

      Comment


        Baikit verkt. Tempti iki pavasario tikrai nėra prasmės.
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          Pagal projekta ir buvo gi nuamtomas atidarymas 2014 pradzioje, zurnalistai juk neseka taip tu naujienu, kaip cia komentatoriai. Max kelios savaites ir vsio !

          Comment


            Parašė GST Rodyti pranešimą
            na tai isvis tada uzkonservuot reik viska pakol nepastatys iki Bajoru ))
            juokas pro asaras bet tikrai jau pyktis ima kai ismeti po kelis papildomus simtus litu per menesi kamsciuose(gyvenu Pilaitei dirbu Graiciuno g.-visuomeniniu neprivazinesi - tai sita atkarpa man kaip isganymas) . visa vasara ten vaiksciojo keli kelininkai ir krapste sau kai ka , o dabar jau susigriebe atseit , tai to tai ano
            Neišbaigta Pilaitė tau tas išlaidas padidina. Būtų pilnavertis gatvių tinklas, tai nekiltų ir problemų. O dėl krapštymosi, tai pamirštat vieną dalyką, kad pvz kol kokius atitvarus pagamina pagal vieno ar kito projekto užsakymą, tai reikia laukti. Gi tuo pačiu metu ne vien šitam projektui gaminami.
            Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

            Comment


              Parašė SPX Rodyti pranešimą
              Neišbaigta Pilaitė tau tas išlaidas padidina. Būtų pilnavertis gatvių tinklas, tai nekiltų ir problemų. O dėl krapštymosi, tai pamirštat vieną dalyką, kad pvz kol kokius atitvarus pagamina pagal vieno ar kito projekto užsakymą, tai reikia laukti. Gi tuo pačiu metu ne vien šitam projektui gaminami.
              Tuomet visi nelegaliai važinės O šiaip galima kraštinėse juostuose sudėti tuos stulpelius ir dirbti darbus kas liko - atitvarai, bordiūrai ir pan. Aplinkkelis platus, praktiškai po 4 juostas kiekviena kryptimi, tad po vieną šoninę juostą galima be problemų rezervuoti darbams.
              Paskutinis taisė Lettered; 2013.11.05, 14:21.
              Flickr

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                Tuomet visi nelegaliai važinės
                Jeigu sargų nebus, kodėl gi ne. Nors aš čia tik taip. Kiek matosi, tai ten atitvarai beveik visur yra.
                Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                Comment


                  Parašė represser Rodyti pranešimą
                  Viaduko ties Pilaitės prospektu bandymai
                  planuojama Vakarinio aplinkkelio II etapą atidaryti lapkričio 15 dieną, tačiau nereikia mano žodžių priimti labai rimtai, nes visko dar gali įvykti ir data pasikeisti
                  Gal reikėtų į šią datą orientuotis

                  Comment


                    Parašė pavilnojys Rodyti pranešimą
                    gal bus suteiktas gatvės pavadinimas kaip pvz tūkstantmečio gatvė vedanti link oro uosto?
                    Abejoju. Open street map žemėlapyje šią gatvę numatyta pavadinti Vakarine gatve
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Kabinami ženklai virš Pilaitės pr., beje nuvažiavimuose nėra "plytų"

                      Comment


                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                        Abejoju. Open street map žemėlapyje šią gatvę numatyta pavadinti Vakarine gatve
                        seip vakarine gatve yra vilniuje, o tiksliau zujunuose/buivydiskese ir kaip tik lygiagreciai III etapo kolkas eina kokiu 50metru nuo busimo naujojo kelio

                        Comment


                          Parašė Tomskis Rodyti pranešimą
                          seip vakarine gatve yra vilniuje, o tiksliau zujunuose/buivydiskese ir kaip tik lygiagreciai III etapo kolkas eina kokiu 50metru nuo busimo naujojo kelio
                          Tai gal tą Vakarinę gatvę ir pervadins, kuri yra Zujūnuose/Buivydiškėse, kai nuties pilnai 3 etapo aplinkkelio dalį
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                            Tai gal tą Vakarinę gatvę ir pervadins, kuri yra Zujūnuose/Buivydiškėse, kai nuties pilnai 3 etapo aplinkkelio dalį

                            Tai, kad ta gatvė yra ne Zujūnuose sakau kaip senbuvis, ji yra nuo Buivydiškių iki Gineitiškių, kitas dalykas ji praktiškai eina trasa, kurią ir turėtų būti tiesiamas III etapas Su nedideliu nuokrypiu Justiniškių link.

                            Comment


                              /\ Teoriškai, tai III-as etapas eis per tuos garažų masyvus, o nuo jų gatvė kiek toliau. ten dar ir gyv. namų tikrai ne vienas kiek pamenu ir gana naujos statybos. Na, nebent juos ims visuomenės poreikiams. Tiesa, sovietmečiu trasa buvo pradėta ruošti visai šalia Justiniškių.
                              Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                              Comment


                                Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                /\ Teoriškai, tai III-as etapas eis per tuos garažų masyvus, o nuo jų gatvė kiek toliau. ten dar ir gyv. namų tikrai ne vienas kiek pamenu ir gana naujos statybos. Na, nebent juos ims visuomenės poreikiams. Tiesa, sovietmečiu trasa buvo pradėta ruošti visai šalia Justiniškių.
                                Visiškai teisingai, ten ta gatvė kuri dabar vadinasi vakarinė eina per gyvenviete, o aplinkkelis turėtų būti arčiau Justiniškių ten kur garažai. Na kaip ten bus nežinau, tačiau vargiai savivaldybė norės mokėti rinkos kainą už tuos namus ten sklypai po 25-30 k už arą, o žinant, kad rinka atsigauna tai ir brangs dar tikrai.

                                Esu girdėjęs tokių pletkų, kad norėtų nusavinti ar panašiai, bet tie kas ten gyvena vargiai taip lengvai pasiduos, juk ne bobutės ten, ir manau be poros milijonų tikrai neparduos savo būstų. Na čia bus įdomu žiūrėti. O tokių ten gi ne vienas ir ne du, kad aplenktų ar pan, aišku niekas netrukdo tunelio iškasti po tais namukais

                                Comment


                                  Kiekviena pabaiga yra kažko pradžia

                                  Kai jau darbai į pabaigą "kabinami ženklai ir vėliavėlės" , nebelabai lieka ką rašyti, kad ir paskutinės diskusijos jau vyksta apie III etapą. Tam lyg yra kita tema sukurta?

                                  Comment


                                    siandien vaziuojant Pilaites prospektu is tolo matesi daug visokios technikos ant Gerbutaviciaus viaduko , kazin gal jau bandymai

                                    Comment


                                      Parašė GST Rodyti pranešimą
                                      siandien vaziuojant Pilaites prospektu is tolo matesi daug visokios technikos ant Gerbutaviciaus viaduko , kazin gal jau bandymai
                                      Kitaip negali būti, nes prieš keletą dienų buvau užsukęs pažiūrėti, tai jau vizualiai buvo viskas padaryta, net nudažyta. Forumietis represser rašė, kad šio viaduko bandymai turėtų būti maždaug 3 savaitėm vėliau nei Pilaitės pr. Maždaug tiek laiko dabar ir praėjo.

                                      Comment


                                        Mano žiniomis bandymai vyks penktadienį (lapkričio 8 d.). Jei galėsiu - padarysiu šiokį tokį fotoreportažą

                                        Comment


                                          Parašė Little_man Rodyti pranešimą
                                          Visiškai teisingai, ten ta gatvė kuri dabar vadinasi vakarinė eina per gyvenviete, o aplinkkelis turėtų būti arčiau Justiniškių ten kur garažai. Na kaip ten bus nežinau, tačiau vargiai savivaldybė norės mokėti rinkos kainą už tuos namus ten sklypai po 25-30 k už arą, o žinant, kad rinka atsigauna tai ir brangs dar tikrai.

                                          Esu girdėjęs tokių pletkų, kad norėtų nusavinti ar panašiai, bet tie kas ten gyvena vargiai taip lengvai pasiduos, juk ne bobutės ten, ir manau be poros milijonų tikrai neparduos savo būstų. Na čia bus įdomu žiūrėti. O tokių ten gi ne vienas ir ne du, kad aplenktų ar pan, aišku niekas netrukdo tunelio iškasti po tais namukais
                                          aplinkelis bus tarp dabar esamos vakarines g. t.y. tu nauju namu ir metaliniu garazu. pats tam masyve turiu garaza, kaip tik krastini, ir tarp garazu ir tu nuosavu namu (berods kristupas krivickas gyvena viename is ju), tarpas tikrai nemazas, uzteks 6eismo juosto keliui, tik palei namus reiks atitvarus nuo triuksmo statyti. ten visada buvo tokia zalia lauko juosta palikta, matyt aplinkeliui. idejau foto, kur bus aplinkelis pazymejau raudonai, ir dar pazymejau melyna linija, ten vietoj kur ta linija, jau pries kelis metus isnaikino visus garazus. mazdaug ~4garazus kiekvienam bloke, per visa masyva. Kaip sake, tai lietaus nuoteku sistema ten eis. O kaip bus is tikro viskas pats nezinau, ziurejau kooperatyve i zemelapi garazu, ten aplinkelio schema yra, bet taip ir nesupratau. Net nezinau ar tvarkytis garaza ar issikelt kitur
                                          Attached Files

                                          Comment

                                          Working...
                                          X