Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus vakarinio aplinkkelio II etapas L.Asanavičiūtės g. - Pilaitės pr.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    5. Link Pilaitės pr.:



















    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

    Comment


      6. Už prospekto:

































      Tai tiek šiam kartui.
      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

      Comment


        Ar nukasus tas žemes, kurios dabar paliktos su elektros stulpais būsimoje važiuojamoje dalyje, nebus taip, kad tose vietose nutiesus asfaltą bus kažkokios duobės ar kauburiai ateityje?

        Comment


          Parašė HSV Rodyti pranešimą
          Ar nukasus tas žemes, kurios dabar paliktos su elektros stulpais būsimoje važiuojamoje dalyje, nebus taip, kad tose vietose nutiesus asfaltą bus kažkokios duobės ar kauburiai ateityje?
          O kodėl turėtų būti? Ten paprasčiausiai bus pakloti pagrindo sluoksniai, o tik vėliau klojamas pats smulkiausias - dėvimasis sluoksnis, kurio dar niekur nėra...
          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

          Comment


            O kaip galima bus tolygiai tuose plotuose suslėgti tuos visus pagrindo sluoksnius (ypač palei jau esančio asfalto kraštus)?

            Comment


              Parašė HSV Rodyti pranešimą
              O kaip galima bus tolygiai tuose plotuose suslėgti tuos visus pagrindo sluoksnius (ypač palei jau esančio asfalto kraštus)?
              O taip pat kaip ir visur. Tie sluoksniai nėra ištisi ir taip.
              Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

              Comment


                Pastebėjau, kad aplinkelis bus šiek tiek žemiau nei esama sidaronių/viršuliškių skg. sankryža. Kaip jie padarys užvažiavimą, kol nepradėtas tiesti 3 etapas?
                Lietuva visiems.

                Comment


                  Parašė abruo Rodyti pranešimą
                  Pastebėjau, kad aplinkelis bus šiek tiek žemiau nei esama sidaronių/viršuliškių skg. sankryža. Kaip jie padarys užvažiavimą, kol nepradėtas tiesti 3 etapas?
                  Šitą ir aš pagalvojau. Ten lygis skiriasi gal ~60cm.
                  Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                  Comment


                    Parašė SPX Rodyti pranešimą
                    Šitą ir aš pagalvojau. Ten lygis skiriasi gal ~60cm.
                    O ar uždėjus patį smulkiausiąjį sluoksnį nepakils asfaltas?
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Aišku ne tiek Panašu, kad nukas į Viršuliškių pusę ir taip sulygins.

                      Comment






                        Comment


                          Jau visų stulpų nebėra? Greitai jie

                          Comment


                            Liko viena el. linija.

                            Comment


                              Iš kur ten tie apsauginiai su auto? Sekmadienį nė gyvos dvasios.
                              Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                              Comment


                                Dar šis tas:

                                Aplinkkelį Vilniuje atidarys anksčiau nei planuota

                                Šią savaitę pradėtos demontuoti per Vilniaus vakarinio aplinkkelio trasą einančios aukštos įtampos elektros perdavimo linijos ir jų atramos. Darbus atliekant anksčiau nei planuota, pasak statytojų, anksčiau bus galima pradėti eksploatuoti ir pačią aplinkkelio atkarpą.

                                Vakarinio aplinkkelio II-ojo etapo pabaigos kontūrai vis ryškesni: tvarkomi šlaitai, į pabaigą eina ir tiltų statybos darbai.

                                Keisčiausiai šiuo metu atrodo viduryje aplinkkelio stūksančios aukštos įtampos elektros perdavimo linijų atramos. Metalinės ar betoninės atramos netrukus bus nuverstos. Jos trukdo tiesti vakarinį aplinkkelį nuo L. Asanavičiūtės gatvės iki Pilaitės prospekto – beveik tris kilometrus.

                                „Dar reikia 32 km oro linijos laido demontuoti. Tai užtruks iki rugpjūčio vidurio. Dar reikia į tinklą sujungti dvi kabelines linijas – jei šie darbai susitvarkys laiku, tuomet iškart savo darbus vykdys kelininkai ir tiltininkai“, – komentavo „Kauno tiltai“ Energetikos aikštelės vadovas Edmundas Montvilas.

                                Statytojai žada, kad jau rugsėjį bus galima važiuoti tiltu kertančiu būsimąjį aplinkkelį per Pilaitės prospektą, o pačiu aplinkkeliu eismas turėtų pradėti judėti iki metų pabaigos arba pusmečiu anksčiau nei planuota. Tai leis vairuotojams aplenkti dalį miesto ir miegamuosius sostinės rajonus pasiekti daug sparčiau nei kitomis gatvėmis.

                                Comment


                                  Vizualiai Gerbutavičiaus viaduko "pynimo" darbai visai prie pabaigos:

                                  Comment


                                    Šiandien važiuodamas mačiau, kad prie šio viaduko stovi betono siurblys ir jo link važiavo betovežiai.

                                    Comment


                                      Prieš porą savaičių pravažiavau visą aplinkkelį. Fotkos jau kiek pasenusios - niekaip neprisiruošiau įkelt, bet iš esmės niekas gal labai ir nepasikeitė. Fotkinau su kitokia bulve ne įprastai, spalvos gražesnės man rodos.
                                      Taigi, važiuojam:

                                      Pilaitės prospekto viadukas:



                                      Žiūrim į Asanavičiūtės gatvės pusę.


                                      Šlaito sutvirtinimas.



                                      Trys sluoksniai asfalto


                                      Gerbutavičiaus viadukas.


                                      Už Gerbutavičiaus viaduko.


                                      Pėsčiųjų viadukas tarp Asanavičiūtės ir Gerbutavičiaus gatvių viadukų


                                      O kur stulpas?


                                      O va gi jis


                                      Asanavičiūtės viadukas



                                      Viena linija jau atjungta


                                      Važiuojam į eksploatuojamą aplinkkelio dalį


                                      Dviračių takų čia nėra. Pamiršo. Šūdabridžiam, kaip mano, jų ir nereikia, sutinku, bet smagu būtų, jei tie takai čia būtų ir aš toks vienišas nesijausčiau. Žiūrim į Asanavičiūtės viaduką


                                      Žiūrim į "dujininkų tunelį"


                                      Visa šita pieva ir yra tunelio viršus


                                      Mazgas


                                      Lekiam toliau link Gariūnų


                                      Viadukas Nelegalus, kaip suprantu, bet tvirtas ir labai vietoj.


                                      Neris


                                      Ooooo, prabanga ir gėris dviratininkam prasideda. Net kažkaip nejaukiai jaučiuosi


                                      Užsipyliau benzino


                                      Už viaduko į Kauną, posūkis į Maxima bazę


                                      Važiuojam link Regitros viaduko nuo Maxima bazės (link Lentvario gatvės)


                                      Žvėrys laksto po kelią


                                      Už Regitros viaduko link geležinkelio viaduko


                                      Geležinkelio ir dviratininkų viadukas. Taip, taip, yra ir toks


                                      Žiūrim į Galvės gatvės viaduko pusę.


                                      Šlaito sutvirtinimas. Tik čia juodas


                                      Galvės viadukas



                                      Žiedukas žiūrint nuo Galvės gatvės viaduko. Išvažiavimai į Granito gatvę ir Lukoil ir į pačią galvės gatvę.


                                      Pats viadukas


                                      Estakada per gelžkelius.


                                      O tai ko jis čia važinėja, jei draudžiama? Nes ženklas nusuktas, nemato


                                      Apvažiavau estakadą, dabar žiūrim iš priešingos pusės (nuo Kirtimų į Regitros pusę)

                                      Arčiau eiti negalima. Ateis dėdė statybininkas su auskariuku ir paaiškins koks čia kaimas, kas čia vadas


                                      Ir dabar į kitą pusę žiūrim. Į Kirtimų gatvę.


                                      Tęsiam kelionę. Nežinau kaip tą viaduką pavadint. Bet supratot, tikiuosi, kuris čia.


                                      Iš arčiau. Darydamas šitą kadrą prisiminiau "Nestovėk po strėle" užrašus ant sovietiniu kranų.


                                      Nu, bl, kaip tik teisingai ir stoviu


                                      Pabėgau nuo strėlės į Salininkų pusę


                                      Iš esmės ir viskas. Toliau niekas nevyksta, o man kelias namo. Nieko įdomaus nebenufotkinau. Grįžau atgal ant viaduko. Viskas paprasta: imi tokius


                                      Ir darai tokį Tik labai reik stiprių rankų, kad armatūrą lankstyt


                                      Technika. Viena stato aplinkkelį, kita vežioja žioplį, kuris fiksuoja kaip jiems sekasi.



                                      Chebra, baaaaalius!!!


                                      Visos sankryžos su mašinų keliais padarytos labai rimtai. Su tokiais greičio gesinimo zigzagais. Užsisvajojęs po fūra nepalėksi niekaip.


                                      Viskas super, bet aš per visą kelionę nesutikau nė vieno dviratininko. Kodėl? Takas prabangus, viskas aukščiausiam lygy atlikta. Kodėl nėra porelių atvažiavusių dviračiais pasigerėt vaizdais kaip tarkim ir tokiu?


                                      Atsakymas paprastas. Tas kelias, kaip visada pas mus, yra iš niekur į niekur


                                      Iš esmės turi turėti kalninuką, kad davažiuot iki to tako. Bet atleiskit, kalninukam takai nereikalingi išvis. Atvažiavau, nufotkinau ir ten daugiau nevažiuosiu. Mano stichija - bekelė. Tai kuriem velniam tas takas, net su dviratininkų viaduku, jei iki jo su miestinuku ar sportinuku negali davažiuot, o MTB išvis miškais važinėja ir jiem nafig tų kelių nereikia? Kai aš važiavau - oras puikus, dviratininkų kamščiai ten turėtų būt, bet sutikau tik sraigę. Ir ta be dviračio. Kažkas užsidėjo paukščiuką kaip "Įvykdyta" ties grafa "Nutiesti dviračių takus", o realiai tai kalnas pinigų ištaškyta, o tie takai pasiekiami tik tiems, kuriems jų nereikia.
                                      Piktas aš.

                                      "Dujininkų tunely" Ne, keliu aš nevažiuoju, ten yra labai siauras šaligatvis. Aš per jį ir važiuoju. Aš dažniausia mašinos vairuotojas, kartais dviratininkas, tai vairuotojus suprantu ir po ratais nelendu.


                                      Na tai vat tiek šiam kartui.
                                      Paskutinis taisė Laimonas; 2013.07.01, 05:02. Priežastis: Daviau žiūronus

                                      Comment


                                        Viskas būtų super, jeigu nuotraukos būtų bent kiek didesnės

                                        Comment


                                          Ačiū. Būtų gerai, jei nuotraukas iš pietinio aplinkkelio sukeltum į jam labiau tinkančią tema.
                                          You might surprise yourself.

                                          Miestai.net FB

                                          Comment

                                          Working...
                                          X