Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Atliekų rūšiavimas ir tvarkymas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
    Ka tik siuksliu tematika suvariau ziauru laiska, adresavau nuo Simasiaus, Poderskio iki visu kitu "cinovniku" el.pastu.
    Mano kieme 3 ecoserviso rusiavino konteineriai apkrauti padangom ir siuksliu kruvom jau puse metu ir visi nuo VASA iki ECOSERVICE meto sita problema kaip karsta bulve nuo saves. Komunikacijos absoliutus nulis. Viska sukonspektavau, nupeistinau visu atsakymus ir paleidau, dar pridejau ir Varlamovo video apie Murmansko politikieriu poziuri i ju miesta apsisiukslinima. Ziuresim kaip bus. Jei ir toliau visiems bus dzin, tai prisijungsiu prie anti-simasiaus rato. Sita tema reikia kelt ir Andriulio visus siuksliu konteineriu gabenimus uzskaitau visu 100%.
    Aš per savo langus matau 2 konteinerius, kurie skirti kavinių ir kitų negyvenamos paskirties patalpų naudotojams. Grafikas kartą (antradienį) per savaitę, tai penktadienį jau buvo krūva šalia. nusiunčiau į VASA emailą su nuotrauka, kad sprestų.
    Žiūrėsim ką atsakys VASA. Tikrai ką nors užbelsiu jei neišspręs.
    Rašiau kelis kartus per emiesto problemas dėl naujai pakloti iš išplauto šaligatvio laiptų, atsifutbolino apsimesdami kad nematė ko klausiu - kas nutiesė tą šaligatvį ir turėtų būti garantinis. Maždaug kurkite kaiminiją pagal programą...
    Persiunčiau Poderskiui, tam irgi px.
    Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
    [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

    Comment


      is VASA GAVAU TOKI ATSAKYMA.
      Kitaip tariant, jie net negali mano laisko persiusti tam kam reikia, o siuntineja nuo vieno pas kita. Savivaldybes imone man rekomenduoja kreiptis i savivaldybe, tai sakau avinai, bent jau pasta nurodykit ar persiuntima padarykit.
      ----------------------------------------------------------------------------------------


      Kaip ir minėjau, antrinių žaliavų tvarka nesikeičia, tad vežėjas lieka tas pats ir turi vežti atliekas. Mūsų įmonė administruoja tik mišria komunalines.
      Rekomenduoju kreiptis į Savivaldybę.

      Gražaus savaitgalio

      Klientų aptarnavimo skyrius
      Smolensko g. 5, LT-03202, Vilnius |Tel. 1895
      El. p.: rinkliava@sivasa.lt, www.sivasa.lt
      Paskutinis taisė Milwaukee; 2018.05.21, 13:52.

      Comment


        o is savivaldybes ka tik gavau:
        savivaldybe@vilnius.lt
        12:47 (prieš 59 minutes)

        skirta man
        Laba diena,

        Dėkojame Jums už elektroninį laišką.
        Informuojame, kad laiškas gautas, užregistruotas ir persiųstas nagrinėti pagal kompetenciją.

        Registracijos numeris: A199-268/18(3.3.2.13K-EM4)
        Registracijos data: 2018-05-21
        Dokumento antraštė: DĖL ŠIUKŠLIŲ NEIŠVEŽIMO

        Dokumento nagrinėjimo statusą galite matyti www.vilnius.lt/dokumentostatusas

        Pastaba. Šis elektroninis laiškas yra automatinis pranešimas, prašome į jį neatsakinėti.

        Pagarbiai
        Vilniaus miesto savivaldybės administracijos
        E. miesto departamento
        Interesantų aptarnavimo skyrius
        Tel. 1664 www.vilnius.lt

        Comment


          Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
          is VASA GAVAU TOKI ATSAKYMA.
          Kitaip tariant, jie net negali mano laisko persiusti tam kam reikia, o siuntineja nuo vieno pas kita. Savivaldybes imone man rekomenduoja kreiptis i savivaldybe, tai sakau avinai, bent jau pasta nurodykit ar persiuntima padarykit.
          ----------------------------------------------------------------------------------------


          Kaip ir minėjau, antrinių žaliavų tvarka nesikeičia, tad vežėjas lieka tas pats ir turi vežti atliekas. Mūsų įmonė administruoja tik mišria komunalines.
          Rekomenduoju kreiptis į Savivaldybę.

          Gražaus savaitgalio

          Klientų aptarnavimo skyrius
          Smolensko g. 5, LT-03202, Vilnius |Tel. 1895
          El. p.: rinkliava@sivasa.lt, www.sivasa.lt
          Siūlau įsteigti SĮ "Vilniaus antrinių žaliavų sistemos administratorius", www.sįvažasa.lt

          Comment


            Nu čia biški kosmosas su tomis antrinėmis žaliavomis. Bet čia reikia paieškoti priežasčių, ar nebus valstybinė tvarka.

            Comment


              Man siek tiek keista, kad lygioj vietoj daroma problema. Jei sugeba nusienauti veja, kokia nors uab "mano aplinka", tai tegul nepasigedyja ir siuksliu surinkti - neziurint i tai, kas ten primete ir kodel primete. Tiesiog imi sutvarkai, ikali saskaita tam namui na ir baigtas kriukis. Bet ne, taip nera ir musu namas, kuris yra tikrai priziuretas, sutvarkytas darzas, viskas tvarkingai isasfaltuota, naujai isasfaltuotas begimo takas ir t.t. visvien skendi siukslese, kazkur prie kelio ir kiekviena karta turi nuo to vaizdo nusisukineti. O kai issiaiskinti kas kaltas tai cia kaip filme Misija Neimanoma - 2. Na ziuresim, ka i tai savivaldybe. Speju pasakys, kad Ecoservise priziuri tuos konteinerius - tai ir rasykit jiems laiskus.

              Comment


                O tai namas, kaip bendrija, neturi valytojo/tvarkytojo etato, kuris ir sutvarkytu tas siuksles?!

                Comment


                  Komunalininku atsakymas:

                  Laba diena
                  Nuo 2018 m. gegužės 1d. Vilniuje atliekų išvežimą organizuoja savivaldybės įmonė Vilniaus atliekų sistemos administratorius (VASA).
                  Nuo minėtos datos namo bendrosios nuosavybės administratoriai nebeorganizuoja atliekų išvežimo ir nuo gegužės mėnesio mokestiniuose pranešimuose mokestis už komunalinių atliekų išvežimą nebebus priskaitomas. Sąskaitas gausite iš rinkliavos administratoriaus SĮ Vilniaus atliekų sistemos administratorius (VASA).
                  https://sivasa.lt/

                  Comment


                    O va stai ka sako eurostatas

                    Comment


                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                      O tai namas, kaip bendrija, neturi valytojo/tvarkytojo etato, kuris ir sutvarkytu tas siuksles?!
                      Manau, kad labai retas turi. Dažnai vos bendrijos pirmininkui mažutėlei algai sukrapšto. Klausimas dėl pačių gyventojų sąmoningumo. Bent jau galima nemesti šiukšlių, jei perpildyti.
                      Aš ameniškai buvau užsakęs papildomą konteinerį iš Ecoservice - atvežė kada reikia, išvežė. Be abejo, už papildomą mokestį. Daugiabutyje, suprantama, sudėtingiau.

                      Comment


                        Parašė Sula Rodyti pranešimą

                        Manau, kad labai retas turi. Dažnai vos bendrijos pirmininkui mažutėlei algai sukrapšto. Klausimas dėl pačių gyventojų sąmoningumo. Bent jau galima nemesti šiukšlių, jei perpildyti.
                        Kokia problema pasamdyti įmonę, kuri teritoriją valytų? Visi naujų būtų savininkai moka už teritorijos priežiūrą. Prie daugiabučio kaip tik paprasčiau, nes priežiūra ant daug butų pasidalina ir centai gaunasi kiekvienai. Žodžiu senų butų savininkai visai išnaglėjo, jiems tuoj turbūt savivaldybė ne tik jų teritoriją turės valyti, bet ir laiptines ir tualetų unitazus.
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                          Kokia problema pasamdyti įmonę, kuri teritoriją valytų?
                          Pensininkai dėl 1 EUR blusą į Rygą nuvarys, o teritorijos tvarkymo paslauga dabar kainuoja minimum-minimorum 7-8 EUR/mėn. 60-bučiam namui (jei netvarkyti patiems)
                          Dėl laiptinių būtino valymo ir tai būna kovos kaskart. Daliai senjorų nereikia absoliučiai nieko. Todėl ir pabėgom iš to kolchozo.

                          Comment


                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                            Kokia problema pasamdyti įmonę, kuri teritoriją valytų? Visi naujų būtų savininkai moka už teritorijos priežiūrą. Prie daugiabučio kaip tik paprasčiau, nes priežiūra ant daug butų pasidalina ir centai gaunasi kiekvienai. Žodžiu senų butų savininkai visai išnaglėjo, jiems tuoj turbūt savivaldybė ne tik jų teritoriją turės valyti, bet ir laiptines ir tualetų unitazus.
                            Senu butu savininkai tiek isnaglejo, kad net uz pinigus negauna paslaugos, nes visu pirma neaisku kur kreiptis, o naujai sukurta imone VASA sako, kad tokias problemas sprendzia butent savivaldybe. Gyvenam puse metu siukslese ir reik isradinet dvirati, kaip pagaliau sutvarkyt sita 2x2 lygio problema. Jei turi pasiulyma, tai sakyk. Gal kreiptis i skelbiu.lt, skambint kokiam nors Visvaldui su KAMAZ, as jam atsegu "cash" ir visi skirstomes laimingi. Jei laiptine kazkas valo, tai ir teritorija tegul tvarko. Juk niekas nesako, kad norim uz aciu. Tiesiog norisi, kad butu kazkokia elementari sistema. Tik deja 4 istaigos man taip ir nepasiule, ka daryt.

                            Comment


                              Parašė Sula Rodyti pranešimą

                              Pensininkai dėl 1 EUR blusą į Rygą nuvarys, o teritorijos tvarkymo paslauga dabar kainuoja minimum-minimorum 7-8 EUR/mėn. 60-bučiam namui (jei netvarkyti patiems)
                              Dėl laiptinių būtino valymo ir tai būna kovos kaskart. Daliai senjorų nereikia absoliučiai nieko. Todėl ir pabėgom iš to kolchozo.
                              Namas reguliariai gauna saskaitas tiek uz lifto remonta, tiek uz siuliu taisyma. Niekas jokiu bangu nekelia, visi susimoka ir niekas nei cypt. Noretusi ir cia panasios tvarkos.

                              Comment


                                Parašė Sula Rodyti pranešimą

                                Manau, kad labai retas turi. Dažnai vos bendrijos pirmininkui mažutėlei algai sukrapšto. Klausimas dėl pačių gyventojų sąmoningumo. Bent jau galima nemesti šiukšlių, jei perpildyti.
                                Aš ameniškai buvau užsakęs papildomą konteinerį iš Ecoservice - atvežė kada reikia, išvežė. Be abejo, už papildomą mokestį. Daugiabutyje, suprantama, sudėtingiau.
                                Labai keista girdeti. Nebent name VIENI pensininkai

                                Comment


                                  Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                                  Senu butu savininkai tiek isnaglejo, kad net uz pinigus negauna paslaugos, nes visu pirma neaisku kur kreiptis, o naujai sukurta imone VASA sako, kad tokias problemas sprendzia butent savivaldybe. Gyvenam puse metu siukslese ir reik isradinet dvirati, kaip pagaliau sutvarkyt sita 2x2 lygio problema. Jei turi pasiulyma, tai sakyk. Gal kreiptis i skelbiu.lt, skambint kokiam nors Visvaldui su KAMAZ, as jam atsegu "cash" ir visi skirstomes laimingi. Jei laiptine kazkas valo, tai ir teritorija tegul tvarko. Juk niekas nesako, kad norim uz aciu. Tiesiog norisi, kad butu kazkokia elementari sistema. Tik deja 4 istaigos man taip ir nepasiule, ka daryt.
                                  Tuom turi rūpintis namą administruojanti įmonė/bendrija, į ją kreipiatės ir problema išspręsta, jie padarys apklausą ir jei dauguma pritars, užsakys paslaugą. Man teritorijos priežiūra/valymas atrodo savaime suprantamas dalykas, kaip šilumos sistemos priežiūra ar lempučių keitimas, kad nereiktų gyventi be šildymo ir tamsoje. Šiukšlių vežėjai čia apskritai nei prie ko, jų darbas šiukšlių konteinerius išvežti, o ne jas surinkti iš kokių nors laiptinių ar namo pakampių,
                                  Paskutinis taisė Lettered; 2018.05.22, 21:23.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Parašė Sula Rodyti pranešimą

                                    Pensininkai dėl 1 EUR blusą į Rygą nuvarys, o teritorijos tvarkymo paslauga dabar kainuoja minimum-minimorum 7-8 EUR/mėn. 60-bučiam namui (jei netvarkyti patiems)
                                    Dėl laiptinių būtino valymo ir tai būna kovos kaskart. Daliai senjorų nereikia absoliučiai nieko. Todėl ir pabėgom iš to kolchozo.
                                    Tiek tikrai nekainuoja, čia gaunasi normalus MMA su visais mokesčiais, juk atskiro žmogaus nereikia, užtenka kad kartą per savaitę apeina, max valandos darbas, tikrai ne 40. Aš moku mažiau nei 1 Eur ir už tai surenka visas šiukšles, prašluoja teritoriją, šienauja žolę, žiemą kasa sniegą, barsto smėlį, druską, dabar pavasarį net žolytes iš tarpų tarp trinkelių išpjovė.
                                    Paskutinis taisė Lettered; 2018.05.22, 21:21.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                      Tuom turi rūpintis namą administruojanti įmonė/bendrija, į ją kreipiatės ir problema išspręsta, jie padarys apklausą ir jei dauguma pritars, užsakys paslaugą. Man teritorijos priežiūra/valymas atrodo savaime suprantamas dalykas, kaip šilumos sistemos priežiūra ar lempučių keitimas, kad nereiktų gyventi be šildymo ir tamsoje. Šiukšlių vežėjai čia apskritai nei prie ko, jų darbas šiukšlių konteinerius išvežti, o ne jas surinkti iš kokių nors laiptinių ar namo pakampių,
                                      Mano pirmas laiskas buvo "MANO BUSTO" draugijai, kuri administruoja nama, as viska paaiskinau, nupasakojau ir dar paklausiau, ar galite uz $$$ viska sutvarkyt. Jie parase kreiptis i VASA. O VASA sako varyk i savivaldybe. Jie man neparase, kad sorry zmogau, spausk MANO BUSTA, jie tai privalo daryt, o tau tik akis muilina. Deja jie patys mane siuncia i savivaldybe
                                      Jau viska supeistinau anksciau. Man juokinga tiesiog darosi, bet tikrai juokinga


                                      MANO BUSTAS:

                                      Laba diena
                                      Nuo 2018 m. gegužės 1d. Vilniuje atliekų išvežimą organizuoja savivaldybės įmonė Vilniaus atliekų sistemos administratorius (VASA).
                                      Nuo minėtos datos namo bendrosios nuosavybės administratoriai nebeorganizuoja atliekų išvežimo ir nuo gegužės mėnesio mokestiniuose pranešimuose mokestis už komunalinių atliekų išvežimą nebebus priskaitomas. Sąskaitas gausite iš rinkliavos administratoriaus SĮ Vilniaus atliekų sistemos administratorius (VASA).


                                      VASA:

                                      Kaip ir minėjau, antrinių žaliavų tvarka nesikeičia, tad vežėjas lieka tas pats ir turi vežti atliekas. Mūsų įmonė administruoja tik mišria komunalines.
                                      Rekomenduoju kreiptis į Savivaldybę.

                                      Gražaus savaitgalio

                                      Klientų aptarnavimo skyrius
                                      Smolensko g. 5, LT-03202, Vilnius |Tel. 1895
                                      El. p.: rinkliava@sivasa.lt, www.sivasa.lt

                                      SAVIVALDYBE:

                                      Laba diena,

                                      Dėkojame Jums už elektroninį laišką.
                                      Informuojame, kad laiškas gautas, užregistruotas ir persiųstas nagrinėti pagal kompetenciją



                                      Matau 3 iseitis.
                                      1) Eit i skelbimai.lt ir ka nors issikviest. Atsiskaitymas seselinis is savo kisenes.
                                      2) Organizuot DAROM. Uzsiimt uzklasine svietejiska veikla aiskinant, koks blogis yra siukslint Ecoserviso konteinerius.
                                      3) Nusipirkt optini, naktinio matymo sautuva ir budet parom prie lango, skinant kiekviena, kas isverte toj vietoj ar kitoj kokias statybines siuksles.








                                      Comment


                                        Ura dar 4 iseitis: keltis gyventi i kita nama, kur suburta normali bendrija, su valytojais ir aplinkos tvarkytojais.

                                        Comment


                                          Dar ir penktas yra. Susigyvent su esama situacija. Optimaliausias.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X