Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rail Baltica I. LT/PL siena - Kaunas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Reikėtų džiaugtis, kad nutiesus RailBalticą kursuotų bent tas vienintelis traukinys į Varšuvą. Ir būtų labai didelis džiaugsmas, jei atsirastų antrasis. Daugiau tikėtis neverta.

    Durniai jūs durniai. Rail Baltica skirtas krovininiams traukiniams. Jokio keleivių vežimo nebus. Todėl ir tas visas projektas nesąmonė.

    Comment


      Parašė epalaa8 Rodyti pranešimą
      Reikėtų džiaugtis, kad nutiesus RailBalticą kursuotų bent tas vienintelis traukinys į Varšuvą. Ir būtų labai didelis džiaugsmas, jei atsirastų antrasis. Daugiau tikėtis neverta.

      Durniai jūs durniai. Rail Baltica skirtas krovininiams traukiniams. Jokio keleivių vežimo nebus. Todėl ir tas visas projektas nesąmonė.

      Comment


        http://www.youtube.com/watch?v=f35c9moKtvY

        Comment


          Parašė epalaa8 Rodyti pranešimą
          Reikėtų džiaugtis, kad nutiesus RailBalticą kursuotų bent tas vienintelis traukinys į Varšuvą. Ir būtų labai didelis džiaugsmas, jei atsirastų antrasis. Daugiau tikėtis neverta.

          Durniai jūs durniai. Rail Baltica skirtas krovininiams traukiniams. Jokio keleivių vežimo nebus. Todėl ir tas visas projektas nesąmonė.
          Tokių kaip tu tikrai neveš...
          "Niekas nėra suku,kas tarnauja kilniai idėjai"

          Comment


            Gaila, kad toks sprendimas, eilinis valdzios plovimas pinigu... Tik kas saunu, kad Panevezys turi stiprius savo miesto patriotus, ka Siauliai turi Sedziu...

            Comment


              Parašė Martin Van Rodyti pranešimą
              Gaila, kad toks sprendimas, eilinis valdzios plovimas pinigu... Tik kas saunu, kad Panevezys turi stiprius savo miesto patriotus, ka Siauliai turi Sedziu...
              Sprendimas dar juk nepriimtas. O kame tu čia plovimą pinigų matai?

              Comment


                Pirmas dalykas, valdziai tereikejo is esamos trasos salia nutiesti kita, dabar reikia kurti nauja infrastuktura, pirkti zemes, tiesti viadukus, manai, kad visi saziningai parduoda ir duoda, del RailBaltic? Juk cia Lietuva. Visi gyvena is atkatu. Is dabar delfi.lt puikiai sukasi reklama apie Panevezi, kad tai puikus miestas... Viskas nuspresta, pinigai padalinti

                Comment


                  Parašė Martin Van Rodyti pranešimą
                  Pirmas dalykas, valdziai tereikejo is esamos trasos salia nutiesti kita, dabar reikia kurti nauja infrastuktura, pirkti zemes, tiesti viadukus, manai, kad visi saziningai parduoda ir duoda, del RailBaltic? Juk cia Lietuva. Visi gyvena is atkatu. Is dabar delfi.lt puikiai sukasi reklama apie Panevezi, kad tai puikus miestas... Viskas nuspresta, pinigai padalinti
                  Kokia reklama? Juk aiškiai yra paskaičiuota, kad kainuos ~800 mln. brangiau, tačiau tai leis uždirbti 1.4 mlrd. daugiau ateityje. Kas čia negerai? Toks jausmas, kad vienintelis "negeras" dalykas čia - tai yra paties emocinis nepasitenkinimas, kad gimtasis miestas yra mažiau patrauklus vykdant šį projektą. Tokiu atveju tas pačias "blogybes" gali rodyti ir kokios Kretingos gyventojai, nes neva per juos tikrai būtų buvę geriau tiesti RailBalticą.

                  Comment


                    Jei nori, kad linija neapsiribotų 120 km/h, o kaikuriose stotyse ir puse tiek, tai reikia naujos trasos.
                    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                    Comment


                      Gerb. Creatium. As siai dienai esu vilnietis, realiai sie du miestai man abu gimti.(nejauciu jokios preispriesos) Kaip ir rasiau, tai itakoja pinigai, skaiciai, ka man parasei ir lieka skaiciais. Patikek manim Gerb. Creatium, jei nebuciau susipazines su musu gerbiama valdzia, lygiai taip pat argumentuociau skaiciais. Tiesiog man gaila Lietuvos ir zmoniu, kurie tiki tai ka sneka, o ne galvoja galva.

                      Comment


                        Parašė Martin Van Rodyti pranešimą
                        Gerb. Creatium. As siai dienai esu vilnietis, realiai sie du miestai man abu gimti.(nejauciu jokios preispriesos) Kaip ir rasiau, tai itakoja pinigai, skaiciai, ka man parasei ir lieka skaiciais. Patikek manim Gerb. Creatium, jei nebuciau susipazines su musu gerbiama valdzia, lygiai taip pat argumentuociau skaiciais. Tiesiog man gaila Lietuvos ir zmoniu, kurie tiki tai ka sneka, o ne galvoja galva.
                        Tai tu paremk ką sakai. Žinoma, kad tai tėra skaičiai. Visuomet tokiuose skaičiavimuose tai tėra skaičiai. Tačiau būtent dėl jų ir vykdomi šie skaičiavimai. Niekas neties dviejų linijų ir po to nesirinks kuri geresnė.

                        Papildau: jeigu remtis ne skaičiais, tai kuo daugiau? Tuo, kad kažkas "žino"? Absoliučiai visose srityse yra remiamasi tokiais skaičiais, ar tai būtų SGD terminalas, ar VAE ar arenos statybos.
                        Paskutinis taisė Creatium; 2013.09.07, 11:01.

                        Comment


                          Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                          Tai tu paremk ką sakai. Žinoma, kad tai tėra skaičiai. Visuomet tokiuose skaičiavimuose tai tėra skaičiai. Tačiau būtent dėl jų ir vykdomi šie skaičiavimai. Niekas neties dviejų linijų ir po to nesirinks kuri geresnė.

                          Papildau: jeigu remtis ne skaičiais, tai kuo daugiau? Tuo, kad kažkas "žino"? Absoliučiai visose srityse yra remiamasi tokiais skaičiais, ar tai būtų SGD terminalas, ar VAE ar arenos statybos.
                          Pirmas dalykas, kad kuriama nauja infrastuktura butu gerai, jei nebutu salia tokia pat - analogiska. Man idomu, kaip greitis gali trumpeti, kai yra salia isdirbta infrastuktura, plius yra Radviliskis, kuris realiai galetu buti kaip tech-centras. Tiesiog, kas man negrazu, tas pats kas salia Vilnius-Klaipeda automagistrales nutiestume nauja, nes senoji eina per Kauna, taip sutrumpinant, atvaziavima is Vilniaus i Klaipeda...

                          Comment


                            Iš esmės tektų perdaryti dabartinį geležinkelį, norint, kad būtų didesnis nei dabar greitis. Tiesinti kreives, griauti pastatus (o griauti visų niekas neleis), ir t.t.
                            GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                            Comment


                              Parašė Martin Van
                              Pirmas dalykas, kad kuriama nauja infrastuktura butu gerai, jei nebutu salia tokia pat - analogiska. Man idomu, kaip greitis gali trumpeti, kai yra salia isdirbta infrastuktura, plius yra Radviliskis, kuris realiai galetu buti kaip tech-centras. Tiesiog, kas man negrazu, tas pats kas salia Vilnius-Klaipeda automagistrales nutiestume nauja, nes senoji eina per Kauna, taip sutrumpinant, atvaziavima is Vilniaus i Klaipeda...
                              Tau reikia suprast, kad kuo mažiau bus kelio vingių, tai tuo kelias bus tiesesnis ir bus galima išvystyti didesnį greitį. Taip sutaupysi kažkiek laiko pervežant krovinius bei keleivius. O laikas yra pinigai.

                              Kaip ir su automobiliniais keliais. Kokį pats rinktumeis kelią - tokį, kuris turi daug posūkių, yra mažiau galimybių išvystyti didesnį greitį, ar tokį, kuris yra daug tiesesnis, su mažiau posūkių ir su galimybę greičiau pravažiuoti?
                              Paskutinis taisė spirit; 2013.09.07, 11:43.
                              You might surprise yourself.

                              Miestai.net FB

                              Comment


                                Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                                Iš esmės tektų perdaryti dabartinį geležinkelį, norint, kad būtų didesnis nei dabar greitis. Tiesinti kreives, griauti pastatus (o griauti visų niekas neleis), ir t.t.
                                Pats atsakiai i mano klausima, kad tiesiant nauja, daugiau reikes investiciju sutinku su tuom, kad tiesus kelias yra geriau, bet as traktuoju i infrastuktura, kuria reikia tiesiog patobulinti, o ne kurti is naujo.

                                Comment


                                  Parašė Martin Van Rodyti pranešimą
                                  Pats atsakiai i mano klausima, kad tiesiant nauja, daugiau reikes investiciju sutinku su tuom, kad tiesus kelias yra geriau, bet as traktuoju i infrastuktura, kuria reikia tiesiog patobulinti, o ne kurti is naujo.
                                  Pagal tamstos logika, tikriausiai nereikalinga ir automagistralė Vilnius-Panevėžys, nes juk praktiškai tokią pačią turime (Vilnius)-Kaunas-Klaipėda. O tarkim, kad Panevėžys neturi susisiekimo geležinkeliu (tiesesnio) su Kaunu yra visiškai nesvarbu? Galbūt, jeigu žiūrėsim tik iš tos pusės kaip traukiniu nuvažiuoti iš Berlyno į Taliną, yra visiškai nesvarbu ar jis važiuos per Panevėžį, ar Šiaulius. Tačiau nacionaliniu mastu tai turi didelę reikšmę.

                                  Comment


                                    Parašė sleader Rodyti pranešimą
                                    Pagal tamstos logika, tikriausiai nereikalinga ir automagistralė Vilnius-Panevėžys, nes juk praktiškai tokią pačią turime (Vilnius)-Kaunas-Klaipėda. O tarkim, kad Panevėžys neturi susisiekimo geležinkeliu (tiesesnio) su Kaunu yra visiškai nesvarbu? Galbūt, jeigu žiūrėsim tik iš tos pusės kaip traukiniu nuvažiuoti iš Berlyno į Taliną, yra visiškai nesvarbu ar jis važiuos per Panevėžį, ar Šiaulius. Tačiau nacionaliniu mastu tai turi didelę reikšmę.
                                    Mano didziausias argumentas! Tiesiog patobulinti esama sistema, kuri viska turi, o ne plauti pinigus.

                                    Comment


                                      Temoje jau buvo kalbeta apie tai, kad latviai nesiruosia statyti naujos gelezinkelio linijos. Jei musu teritorijoje RB eis per Panevezi, tai kur toliau, vel i Meitene?

                                      Comment


                                        Parašė Martin Van Rodyti pranešimą
                                        Mano didziausias argumentas! Tiesiog patobulinti esama sistema, kuri viska turi, o ne plauti pinigus.
                                        Baik nusišnekėt. Kaip tu ją tobulinsi? Tu supranti, kad tai, visų pirma, yra kitokia vežė?
                                        You might surprise yourself.

                                        Miestai.net FB

                                        Comment


                                          Su ta vėže čia LT daros grybas pastebėjau, gausiu pražangą tebunie,bet jau kiek galima,kelinti metai iš eilės kažkodėl vis Kauno nepasiekia ji dar. O bandantys kažką įrodyt nesiginčikyt,nes ir durnam aišku,kad čia nekažką vyksta, tik dėl tam tikrų priežaščių nerašau kas
                                          Paskutinis taisė Mantukas05; 2013.09.08, 11:28.
                                          Neskubėk ir nespėsi.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X