Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Traukinių maršrutas Stotis - Oro uostas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Manau, geriausia būtų palikti esamą tvarkaraštį, bet su sąlyga, kad traukinys nevažiuos, nesant keleivių.
    Tokiu atveju bus reikalingos abi motrisės, laukiančios abiejuose maršruto galuose.
    Tai nebus "taksi" - nevažiuos keleiviui paprašius. Važinės nustatytu tvarkaraščiu, bet tik tada, kai keleivių bus.

    Stotyse problemų lyg ir nekyla. Vilniuje galima rezervuoti vieną kelią, kaip dabar ir yra daroma, o Oro uoste eismas nedidelis, tad motrisė gali stovėti toje pačioje stotelėje, o kai reikės pravažiuoti kitam traukiniui - pasitraukti į Kirtimus.

    Kaip jums idėja?

    Comment


      Kad tik kuro kaštai taupytusi. O motrisių ir darbuotojų reiks daugiau.

      Geresnė idėja yra naują tvarkaraštį derinti prie būsimo skrydžių tvarkaraščio. Dabar smarkiai sumažėję skrydžių rytais ir vakarais, tačiau daugėja dienos metu (labai didelė dalis jų bus 12:30-15:00). Dienos metas taip pat labai palankus važiuoti visuomeniniu transportu. Jei jau norima taupyti reiktų palikti dažnus reisus dieninio piko metu ir smarkiai mažinti kitu metu.
      Dabar pagal būsimą tvarkaraštį ir skrydžių piko metu paliko reisus tik vos ne kas valandą - kas yra nesąmonė.
      kaip?

      Comment


        Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
        Manau, geriausia būtų palikti esamą tvarkaraštį, bet su sąlyga, kad traukinys nevažiuos, nesant keleivių.
        Tokiu atveju bus reikalingos abi motrisės, laukiančios abiejuose maršruto galuose.
        Tai nebus "taksi" - nevažiuos keleiviui paprašius. Važinės nustatytu tvarkaraščiu, bet tik tada, kai keleivių bus.

        Stotyse problemų lyg ir nekyla. Vilniuje galima rezervuoti vieną kelią, kaip dabar ir yra daroma, o Oro uoste eismas nedidelis, tad motrisė gali stovėti toje pačioje stotelėje, o kai reikės pravažiuoti kitam traukiniui - pasitraukti į Kirtimus.

        Kaip jums idėja?
        Ideja idealistine, ar kaip ja galima pavadinti Nezinau, ar kur nors taip daroma Siuo metu 1 motrise nuostolius nesa, o ka kalbeti apie 2.. Be to, kuro ji nedaug ir naudoja (kita vertus ziema ir stovincia tektu sildyti).
        Siaip esu isitikines (cia mano asmenine nuomone), kad ekonomine situacija tuoj ines savo pakeitimus (turbut nujauciat kokius), ir ne tik siame marsrute, o ir visame keleiviniame judejime (tada tikrai bus peno "kritikams" (kabutes siuo atveju tikrai reikalingos) del LG "visisko nemoksiskumo" organizuojant keleiviu pervezimus). Taciau nepamirskit aptarti ir ne mazesnes siandienines autotransporto negandas vezant keleivius
        Paskutinis taisė LT-1; 2009.02.21, 11:33.

        Comment


          Parašė 2Pack
          Gerbiamasis, daugiau pagarbos kitiems. Dar mat "kabutes siuo atveju tikrai reikalingos". Ar nereikėtų tada priminti, kad KAŽKAS čia žadėto apie keleivių vežimą daugiau nerašyti..? Reikšti savo nuomonę gali visi, niekam neuždrausta. Ir visai nesvarbu, kokia ji būtų - utopinė, reali, nereali. Daugiau pakantumo, tolerancijos, nes dabar man tai primena tipišką lietuvį (nors prieš lietuvius tikrai nieko neturiu) - aš žinau, o kiti nieko nesupranta, neišmano. Jei žmonės ir nerealius dalykus rašo, kalba, tegul kalba. Tačiau nuolat jiems priminti, kad jie nieko neišmano - nesuprantama. Nereikia to sarkazmo. Dar daugiau, paskui sakyti, kad tai buvo pasakyta "tipo" juokais.
          Tiek iš mano pusės.
          Gerbiamasis, noriu irgi pasakyti, kad man atvirksciai -tipiska lietuvi primena kazkas kitas - viskas blogai, gyvenimas blogas, vakarai geriau nei mes gyvenam, del to kalta valdzia ir t.t. O gal paziurekime ir i kitas puses, i tuo, kurie blogiau gyvena uz mus. Siektinas pavyzdys i geresniaja puse, taciau yra kaip yra, "tipisko" lietuvio mastymo nepakeisi per desimti metu. Kita vertus ne vien tik patogumuose gyvenimo esme yra. Neabejoju, kad pvz daznas indas, vaziuodamas nusiurusiu traukiniu (o gal net ant jo stogo), dziaugiasi savo kukliu gyvenimu zymiai labiau nei daznas bumbantis lietuvis, vaziuojantis komfortisku autobusu ar traukiniu.
          Kas del mano pasakymo kazkada kad nekalbesiu apie si bei ta, tai cia mano ir tik mano reikalas ar as apie tai vel kazkada kalbesiu, tad priminti tai po kiekvieno mano neigiamo rasymo apie keleivini judejima nereikia.
          Ismanau kai ka sioje srityje tikrai neblogai, matau visa virtuve is vidaus, tad galiu susidaryti visai kitoki vaizda nei is salies. Tikrai nerasau ir nerasysiu, o tuo labiau nekritikuosiu dalyku toje temoje, apie kuria nenutuokiu nieko.
          Beje del pagarbos kitiems - gerbiu tikrus gelezinkelio fanus, kurie nuosirdziai domisi gelezinkeliais (jiems ir yra skirti mano rasiniai apie gelezinkeliu technika ir t.t.).
          Del idomumo butu galima suskaiciuoti kiek yra teigiamu atsiliepimu apie keleiviu vezima ir kiek neigiamu. Neskaiciavau, bet jauciu pastaruju butu keliskart daugiau O tai ir yra tas lietuviskas poziuris - blogas, blogas gelezinkelis
          Paskutinis taisė LT-1; 2009.02.21, 13:21.

          Comment


            Idomu, ar vokieciai irgi vien teigiamai verina DB keleiviu pervezimus (ir privaciu vezeju gelezinkeliais)? Nors DB "Lietuvos gelezinkeliams" yra vos ne etalonas...

            Comment


              Parašė LT-1 Rodyti pranešimą
              Gerbiamasis, noriu irgi pasakyti, kad man atvirksciai -tipiska lietuvi primena kazkas kitas - viskas blogai, gyvenimas blogas, vakarai geriau nei mes gyvenam, del to kalta valdzia ir t.t.
              Ismanau kai ka sioje srityje tikrai neblogai, matau visa virtuve is vidaus, tad galiu susidaryti visai kitoki vaizda nei is salies. Tikrai nerasau ir nerasysiu, o tuo labiau nekritikuosiu dalyku toje temoje, apie kuria nenutuokiu nieko.
              Beje del pagarbos kitiems - gerbiu tikrus gelezinkelio fanus, kurie nuosirdziai domisi gelezinkeliais (jiems ir yra skirti mano rasiniai apie gelezinkeliu technika ir t.t.).
              Del idomumo butu galima suskaiciuoti kiek yra teigiamu atsiliepimu apie keleiviu vezima ir kiek neigiamu. Neskaiciavau, bet jauciu pastaruju butu keliskart daugiau O tai ir yra tas lietuviskas poziuris - blogas, blogas gelezinkelis
              Nuvažiuok į kitas Europos šalis ir pamatysi, kad ten žmonės lygiai taip pat skundžiasi gyvenimu, kad blogai, galėtų būti gerai, tas ir anas negerai. Lietuva tikrai nėra išimtis iš taisyklės.

              Jei išmanai savo sritį - tai to nereikia nuolatos priminti. Keista, kada žmogus sakosi - aš išmanau tą ir tą.

              Skaičiuoti atsiliepimų apie Tave aš tikrai neskaičiuosi, nes kažkokiais kažkokiais pliusų-minusų žaidimais neužsiimu. Nemanau, kad tai parodo kažkokį išmanymo, protingumo, susidomėjimo, analitiškumo laispnį. Juk tai - virtualus pasaulis, suvokime tai

              Comment


                Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                Idomu, ar vokieciai irgi vien teigiamai verina DB keleiviu pervezimus (ir privaciu vezeju gelezinkeliais)? Nors DB "Lietuvos gelezinkeliams" yra vos ne etalonas...
                Na turbut tikrai, kad ne vien tik teigiamai (visiems niekada neitiksi) - nes jei yra gerai, tai visada norisi, kad dar geriau butu
                O LG iki DB tai kaip Lietuvai iki Vokietijos.. (beje LG manau gerokai arciau DB, negu dar Lietuvai iki Vokietijos )

                Comment


                  Parašė 2Pack Rodyti pranešimą
                  Nuvažiuok į kitas Europos šalis ir pamatysi, kad ten žmonės lygiai taip pat skundžiasi gyvenimu, kad blogai, galėtų būti gerai, tas ir anas negerai. Lietuva tikrai nėra išimtis iš taisyklės.

                  Jei išmanai savo sritį - tai to nereikia nuolatos priminti. Keista, kada žmogus sakosi - aš išmanau tą ir tą.

                  Skaičiuoti atsiliepimų apie Tave aš tikrai neskaičiuosi, nes kažkokiais kažkokiais pliusų-minusų žaidimais neužsiimu. Nemanau, kad tai parodo kažkokį išmanymo, protingumo, susidomėjimo, analitiškumo laispnį. Juk tai - virtualus pasaulis, suvokime tai
                  Apie mane tikrai nereikia atsiliepimu skaiciuoti Atiliepimus apie LG geriau suskaiciuok
                  O siais laikais uzsienio mate beveik visi. Ne isimtis ir as. Tik nemazai manau yra pabuvoje Vakaruose, o Rytuose maziau. As esu buves ir ten ir ten, tad lyginu tai, ka maciau.. Ir Lietuva su savo LG palyginti yra tikrai neblogoje pozicijoje..

                  Comment


                    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                    Idomu, ar vokieciai irgi vien teigiamai verina DB keleiviu pervezimus (ir privaciu vezeju gelezinkeliais)? Nors DB "Lietuvos gelezinkeliams" yra vos ne etalonas...
                    Tikrai ne. Kadangi teko su tuo susidurti, galėčiau psakyti, dėl ko vokiečiai daugiausia laido kritikos strėles į DB:

                    - Pakankamai prastas susisiekimas tarp Rytų ir Vakarų Vokietijos. Nors šios dvi dalys jau beveik 20 metų yra susijungusios, bet susisiekimo problema traukiniais egzistuoja. Pakankamai nedaug tiesioginio susisiekimo traukinių tarp R. ir V. Vokietijos, todėl reikia dažnai persėsti. Nors keliai modernizuojami, bet tam pabaigos nematyti. Rytų Vokietijoje - daug nenaudojamų pramoninių linijų, kurios ardomos. Labai akivaizdus ir gel. infrastruktūros R. ir V. Vokietijoje lygis (kelių, stočių). Jei Rytuose traukinio gali tekti laukti stotyje be langų ir be durų, tai Vakaruose to tikrai nepamatysite (prisegu pasižiūrėti vienos Rytų Vokietijos stoties vaizdą, kuriose teko persėsti į kitą traukinį. Jei gerai atsimenu, tai - Glauchau (Sachs) stotis).

                    - Dažni geležinkelininkų streikai. Pernai jie tęsėsi visus metus, dėl kuo nuolat strigdavo vietinių traukinių eismas.

                    - Bene daugiau pasipiktinimo kelia - nežmoniškos traukinių bilietų kainos, nors jos ilgą laiką nei krenta, nei kyla. Tarkime, iš Berlyno neretai į Miuncheną ar Frankfurtą prie Maino yra pigiau skirsti lėktuvu nei važiuoti traukiniu.
                    Attached Files
                    Paskutinis taisė 2Pack; 2009.02.21, 14:07.

                    Comment


                      Parašė LT-1 Rodyti pranešimą
                      Ideja idealistine, ar kaip ja galima pavadinti Nezinau, ar kur nors taip daroma Siuo metu 1 motrise nuostolius nesa, o ka kalbeti apie 2.. Be to, kuro ji nedaug ir naudoja (kita vertus ziema ir stovincia tektu sildyti).
                      Siaip esu isitikines (cia mano asmenine nuomone), kad ekonomine situacija tuoj ines savo pakeitimus (turbut nujauciat kokius), ir ne tik siame marsrute, o ir visame keleiviniame judejime (tada tikrai bus peno "kritikams" (kabutes siuo atveju tikrai reikalingos) del LG "visisko nemoksiskumo" organizuojant keleiviu pervezimus). Taciau nepamirskit aptarti ir ne mazesnes siandienines autotransporto negandas vezant keleivius
                      Hmmm, aš asmeniškai manau, jog LG reikia optimizuot keleivių pervežimo veiklą išparduodant senuosius dyzelius, paliekant tik modernizuotuosius ir perkant motrises ar tokius riedmenis kaip RA2.
                      Ar panašių planų yra dabar bendrovėje?
                      Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                      Comment


                        Parašė praetor Rodyti pranešimą
                        Hmmm, aš asmeniškai manau, jog LG reikia optimizuot keleivių pervežimo veiklą išparduodant senuosius dyzelius, paliekant tik modernizuotuosius ir perkant motrises ar tokius riedmenis kaip RA2.
                        Ar panašių planų yra dabar bendrovėje?
                        na tai palaispniui ir daroma - senuju riedmenu ne taip daug ir belike.. Taciau sio meto ekonomika pakoreguos labai daug investiciniu projektu..

                        Comment


                          Vakar važiavau iš Vilniaus į Trakus ER9M elektriniu traukiniu, ir žinote paliko labai gerą įspūdį. Traukinys tik ką iš kapitalinio remonto ir labai racionaliai ir gerai suremontuotas: pakeisti visi langai į šiuolaikiškus ir įstatytos naujos durys į salonus, pakeisti tuoletai į vakuminius. Visa kita palikta sena.
                          Kadangi traukinyje išliko seni ir efektyvūs šildytuvai bei seni, mėlynu gobelenu aptraukti krėslai - salone labai šilta ir jauku, patogu sėdėti.
                          Manau, kai norima, galima ir mažesnėmis sąnaudomis pasiekti visai neblogų rezultatų.

                          Modernizuotų ER9M vagonų stengiuosi išvengti, nes jeigu už lango -10, tai tai sėdėdamas salone gali prišalti prie suolo.

                          Comment


                            Parašė LT-1 Rodyti pranešimą
                            Del idomumo butu galima suskaiciuoti kiek yra teigiamu atsiliepimu apie keleiviu vezima ir kiek neigiamu. Neskaiciavau, bet jauciu pastaruju butu keliskart daugiau O tai ir yra tas lietuviskas poziuris - blogas, blogas gelezinkelis
                            Iš tikro įdomu, iš kur tas požiūris atsiranda. Juk mūsų geležinkelis idealus. Naujausi traukiniai, geriausi maršrutai, puikiausios stotys. Bet aišku, lietuviai, būdami tokie pesimistai, to nemato ir neįvertina.

                            Jei rimtai, tai kritika yra pažangos variklis. Ir tokiai įmonei kaip LG (bent jau keleivių vežime) jos tikrai galima pažerti nemažai.

                            Sakot nesuprantu geležinkelių? Aišku, kad nesuprantu visų techininių dalykų. Tačiau naudojuosiu LG paslaugomis. Natūraliai galiu išdėstyti savo nuomonę, kas man patinka ir kas man nepatinka. Kas čia blogo?

                            Paskutiniu metu nemažai naudojuosi Olandijos, Belgijos, Vokietijos geležinkeliais. Vasarą naudojaus JK geležinkeliais. Ir visiems jiems turiu pagyrų ir priekaištų. Ir nieko čia baisaus, ir nieko čia ypatingai lietuviško.
                            BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                            Comment


                              O kas tokio nepatinka bei patinka Lietuvos geležinkeliuose?
                              Ditch Witch HT150. Tai super traktorius. :D

                              Comment


                                Parašė 2Pack Rodyti pranešimą
                                - Dažni geležinkelininkų streikai. Pernai jie tęsėsi visus metus, dėl kuo nuolat strigdavo vietinių traukinių eismas.

                                - Bene daugiau pasipiktinimo kelia - nežmoniškos traukinių bilietų kainos, nors jos ilgą laiką nei krenta, nei kyla. Tarkime, iš Berlyno neretai į Miuncheną ar Frankfurtą prie Maino yra pigiau skirsti lėktuvu nei važiuoti traukiniu.
                                Kainos seip jau reguliariai keliamos, paskutinis pabranginimas buvo visai nesenai. Pacioje DB kiek galima suprast ganetinai prasta vidine atmosfera. Pvz nesenai uzvire didziulis skandalas paaiskejus kad DB vadovybe masiskai snipinejo savo darbuotojus. DB bosui tai gali kainuoti posta. Tai kad vadovybe nesiskaito su savo darbuotojais yra viena is daznu streiku priezasciu.

                                Is technines puses DB prikisama "infrastrukturos sudrozimo" strategija. Jie mat taikesi i privatizavima (planuotas praeita rudeni ir atsauktas del krizes) ir todel visais imanomais ir neimanomais budais mazina sanaudas. Sakoma, kad tai yra dabartiniu problemu su ICE asimis priezastis. Jei kam idomu ir skaito vokiskai:
                                Materialüberlastung ist das falsche Wort

                                Comment


                                  Parašė LT-1
                                  Dabar, ekonominiu sunkmeciu bus sios sakos (keleiviu vezimo) recesija, nes tiesiog nebus uz ka dengti tu nuostoliu (valstybe, kuri pagal ES nuostatas ir turetu dengti siuos nuotsolius, pati su tuscia pinigine sedi). Net ir spauda jau prikaisioja dabar, kad nauji marsrutai buvo paleisti be reikalo, ir traukinukas i oro uosta buvo nereikalingas ir t.t. Nors cia aisku jau galima izvelgti politinius zaidimus..
                                  Tad vaziuokite traukinukais, kol ju dar pakankamai daug vaziuoja
                                  ES teisiniuose aktuose tikrai nesakoma, kad būtent valstybė turi dengti nuostolius. Negi dabar man imti ir pradėti cituoti..?

                                  Comment


                                    Parašė 2Pack Rodyti pranešimą
                                    ES teisiniuose aktuose tikrai nesakoma, kad būtent valstybė turi dengti nuostolius. Negi dabar man imti ir pradėti cituoti..?
                                    Man įdomu, pacituok.

                                    Comment


                                      Prašom:

                                      LG Transporto veiklos pagrindų įstatymas (tiksliau jo pakeitimai) 2006 m. buvo priimtas, galutinai jį suderinus su ES teisės aktais, įtraukiant jų nuostatas ar atsižvelgiant į juos.

                                      Šio įstatymo 13 straipsnyje rašoma:

                                      "Visuomenės aptarnavimo organizavimas

                                      1. Vyriausybė ar jos įgaliota institucija ir (ar) savivaldybių institucijos užtikrina socialiai būtinų transporto paslaugų teikimą visuomenei. Patiriami dėl šių paslaugų teikimo nuostoliai vežėjams (operatoriams) yra kompensuojami Vyriausybės ar jos įgaliotos institucijos ir (ar) savivaldybių. Šiems visuomenės aptarnavimo įsipareigojimams vykdyti vežėjai (operatoriai) parenkami konkurso tvarka.

                                      2. Konkurso organizavimo bei visuomenės aptarnavimo sutarčių sudarymo ir nutraukimo tvarką nustato Vyriausybė. Su konkurso nugalėtoju Vyriausybė ar jos įgaliota institucija ir (ar) savivaldybės institucija sudaro visuomenės aptarnavimo sutartis, kuriose nustatomos keleivių vežimo sąlygos (paslaugų kokybė, veiklos nenutrūkstamumas, reguliarumas, mastas ir kiti reikalavimai), taip pat atlyginimo už suteikiamas paslaugas dydis ir tvarka. Visuomenės aptarnavimo sutarties galiojimo terminas – iki 5 metų.

                                      3. Vyriausybė ar jos įgaliota institucija ir (ar) savivaldybės institucija, priėmusi sprendimą nutraukti visuomenės aptarnavimo sutartį, privalo sudaryti galimybę visuomenei naudotis alternatyvia transporto paslauga."

                                      Atkreipkime dėmėsį į šį dalyką: "Vyriausybė ar jos įgaliota institucija ir (ar) savivaldybių institucijos". Teisininkė man labai aiškiai pasakė - ta įgaliota institucija gali būti bet kas ir žodis "ar" daug ką keičia. Be to, anot jos, nerašoma, kad vyriausybė "privalo užtikrinti", o tik "užtikrina".
                                      Nesiplėsiu apie Visuomenės aptarnavimo sutartis ir terminus, kompensavimo mechanizmą.

                                      Taigi, kaip matome, įstatymu galima žaisti kiek nori, nes jame daug ką keičia netgi tas pats "ir arba "ar", o dažnai ir kablelis .

                                      Comment


                                        Parašė 2Pack Rodyti pranešimą
                                        Prašom:

                                        LG Transporto veiklos pagrindų įstatymas (tiksliau jo pakeitimai) 2006 m. buvo priimtas, galutinai jį suderinus su ES teisės aktais, įtraukiant jų nuostatas ar atsižvelgiant į juos.

                                        Šio įstatymo 13 straipsnyje rašoma:

                                        "Visuomenės aptarnavimo organizavimas

                                        1. Vyriausybė ar jos įgaliota institucija ir (ar) savivaldybių institucijos užtikrina socialiai būtinų transporto paslaugų teikimą visuomenei. Patiriami dėl šių paslaugų teikimo nuostoliai vežėjams (operatoriams) yra kompensuojami Vyriausybės ar jos įgaliotos institucijos ir (ar) savivaldybių. Šiems visuomenės aptarnavimo įsipareigojimams vykdyti vežėjai (operatoriai) parenkami konkurso tvarka.

                                        2. Konkurso organizavimo bei visuomenės aptarnavimo sutarčių sudarymo ir nutraukimo tvarką nustato Vyriausybė. Su konkurso nugalėtoju Vyriausybė ar jos įgaliota institucija ir (ar) savivaldybės institucija sudaro visuomenės aptarnavimo sutartis, kuriose nustatomos keleivių vežimo sąlygos (paslaugų kokybė, veiklos nenutrūkstamumas, reguliarumas, mastas ir kiti reikalavimai), taip pat atlyginimo už suteikiamas paslaugas dydis ir tvarka. Visuomenės aptarnavimo sutarties galiojimo terminas – iki 5 metų.

                                        3. Vyriausybė ar jos įgaliota institucija ir (ar) savivaldybės institucija, priėmusi sprendimą nutraukti visuomenės aptarnavimo sutartį, privalo sudaryti galimybę visuomenei naudotis alternatyvia transporto paslauga."

                                        Atkreipkime dėmėsį į šį dalyką: "Vyriausybė ar jos įgaliota institucija ir (ar) savivaldybių institucijos". Teisininkė man labai aiškiai pasakė - ta įgaliota institucija gali būti bet kas ir žodis "ar" daug ką keičia. Be to, anot jos, nerašoma, kad vyriausybė "privalo užtikrinti", o tik "užtikrina".
                                        Nesiplėsiu apie Visuomenės aptarnavimo sutartis ir terminus, kompensavimo mechanizmą.

                                        Taigi, kaip matome, įstatymu galima žaisti kiek nori, nes jame daug ką keičia netgi tas pats "ir arba "ar", o dažnai ir kablelis .
                                        Tai būtent dėl tokio teisės aktų rengimo Lietuvoje visi įstatymus interpretuoja kaip tik nori.

                                        Comment


                                          Parašė specialistas Rodyti pranešimą
                                          Vakar važiavau iš Vilniaus į Trakus ER9M elektriniu traukiniu, ir žinote paliko labai gerą įspūdį. Traukinys tik ką iš kapitalinio remonto ir labai racionaliai ir gerai suremontuotas: pakeisti visi langai į šiuolaikiškus ir įstatytos naujos durys į salonus, pakeisti tuoletai į vakuminius. Visa kita palikta sena.
                                          Kadangi traukinyje išliko seni ir efektyvūs šildytuvai bei seni, mėlynu gobelenu aptraukti krėslai - salone labai šilta ir jauku, patogu sėdėti.
                                          Manau, kai norima, galima ir mažesnėmis sąnaudomis pasiekti visai neblogų rezultatų.

                                          Modernizuotų ER9M vagonų stengiuosi išvengti, nes jeigu už lango -10, tai tai sėdėdamas salone gali prišalti prie suolo.
                                          Ne visada. Teko važiuoti ER9M, kurio modernizuotas tik vienas galinis vagonas. Ir tik pastarasis buvo šildomas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X