Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[LT] Geležinkelių fotografavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kokiu greičiu dabar važiuoja tarpstotyje?
    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

    Comment


      EJ575-011 ir -012.

      Comment


        /\ Kokio kaimo ta medinė gel. stotis?
        Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

        Comment


          Kauno neatpažįsti?

          Comment


            Pavilnys.



            DR1A-280/4-..-280/3 į Turmantą.





            PESA 730ML-003 iš Minsko. Matyt tokie į Minską nuo sekmadienio daugiau nevažinės.


            Comment


              Girdėjau, jog važinės nr. 801/802 dyzeliniai.
              Vakar dienos fotografija - 7-am kelyje Pesa 620M-017, 6-am kelyje ČS4t-598 elektrovežis, atvykęs su tranzitiniu traukiniu Kaliningradas - Maskva ir EPr-008, atvykęs iš Minsko.
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Dabar 6 kelią naudos BČ elektrovežių ir elektrinių traukinių atstovai vien dėl to, kad taip ir neelektrifikavo numatytų dviejų kelių atstovai. Nors konkursai įvykę, išskyrus konkursą darbams.
                Paskutinis taisė Al1; 2017.12.12, 10:37.

                Comment


                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                  Dabar 6 kelią naudos BČ elektrovežių ir elektrinių traukinių atstovai vien dėl to, kad taip ir neelektrifikavo numatytų dviejų kelių atstovai. Nors konkursai įvykę, išskyrus konkursą darbams.
                  O kuriuos kelius turėjo elektrifikuoti Vilniaus GS?
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Te, kur vagonai stovi. Lygtai 13 ir 14.

                    Comment


                      13 ir 14 keliai kaip ir perkloti. Tikriausiai ir eklektrifikuos neužilgo.

                      Comment


                        Šiandien 6-me kelyje net 2 ЧС4Т stovėjo, 595 ir 598.





                        Comment


                          Šiandien, Klaipėda - Sovetskas, 730ML-007. Penktadienį važiavo 003.
                          Pravažiuoja Stoniškius.



                          Ten pat, Pagėgių link.



                          Pagėgiuose tam, kad patektų į 1 kelią, turi pakeisti važiavimo kryptį. Traukinys nuvažiavo į pietinį kelyno galą ir pakeitė važiavimo kryptį.



                          3 kelyje stovėjo du ER20CF šilumvežiai su akmens anglies sąstatu ir laukė išvykimo į Kaliningrado sritį.



                          730ML-007 pirmajame Pagėgių stoties kelyje.



                          Prieš užvažiuojant ant tilto per Nemuną.



                          Dar Lietuvoje.



                          Maždaug ties viduriu Nemuno, ties pakeliama tilto sekcija.

                          Paskutinis taisė Al1; 2018.01.07, 19:10.

                          Comment


                            Fantastika! Tu ką, paskui traukinį spėjai??

                            Comment


                              Iki Šilutės, deja. Čia LG nesąmonę padarė. Reikėjo leisti važiuoti bent iki Pagėgių. Tada keleivių būtų buvę kur kas daugiau. Po 2 val. būtų buvę galima grįžti atgal į Klaipėdą, pavaikščiojus po Pagėgius. Aišku, esant geram orui, kaip šiandien. Penktadienį tai buvo blogas oras.

                              O ko ten nespėti? Pagėgiuose stovi apie valandą. Nuo Stoniškių iki Pagėgių neskubant su mašina apie 10 min. Traukinys važiuoja 12 min. O iki tilto irgi netoli, apie 5-7 min. neskubant.

                              Comment


                                Tada aišku, toks visai dinamiškas fotoreportažiukas gavosi

                                Comment


                                  Parašė Zorro Rodyti pranešimą
                                  Ej575-012.



                                  Kelintais metais buvo Trakuose eksplotuojamas antrasis kelias? Kažkaip nepamenu jog ten jis būtu, iš nuotraukų matosi tik kad liko laidai o kelias nuimtas.

                                  Comment


                                    Aš irgi nepamenu. Tikriausiai apie 2000-uosius.

                                    Comment


                                      Na taip, atrodo kaip mistika, bet atrodo, kad dvikelis buvo tik pačiuose Trakuose, o ne visame ruože iki Senųjų Trakų. Keista bet ir aš nepamenu kaip tai atrodė realybėje ir kada buvo demontuota. O tame antrame kelyje ar buvo peronas ?

                                      Comment



                                        Pagėgiuose tam, kad patektų į 1 kelią, turi pakeisti važiavimo kryptį. Traukinys nuvažiavo į pietinį kelyno galą ir pakeitė važiavimo kryptį.

                                        Dėl to kyla įdomus klausimas. Ar sovietmečiu traukiniai Kaliningradas-Maskva ar Kaliningradas-Liepoja Pagėgiuose keisdavo vaziavimo kryptį ?
                                        Paskutinis taisė Vitas2; 2018.02.05, 21:27.

                                        Comment


                                          Parašė Vitas2 Rodyti pranešimą
                                          Na taip, atrodo kaip mistika, bet atrodo, kad dvikelis buvo tik pačiuose Trakuose, o ne visame ruože iki Senųjų Trakų. Keista bet ir aš nepamenu kaip tai atrodė realybėje ir kada buvo demontuota. O tame antrame kelyje ar buvo peronas ?
                                          Taip dvikelis buvo tik pačiuose Trakuose, prieš gel.stoti išsiskiria kontaktinė linija į dvi dalis, yra jungtis. Na greičiausiai jeigu liko iki šiol nutiesta kontaktinė linija, reiškia buvo dalis kelio ruožo, tai net akivaizdžiai matosi, o jei buvo kelio ruožas, tai turėjo būti ir peronas. Hm na arba jo nebuvo ir aš klystu, tik tada jei nebuvo perono tai klausymas kam tada tas antras kelias buvo reikalingas?
                                          Paskutinis taisė 1132; 2018.02.05, 23:28.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X