Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Geležinkeliai Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ką tik per žinias rodė. Mašinistas spėjo iššokti dar prieš virstant...

    Dievaži, ČME3M, turbūt 7113.

    Comment


      Gaila mašinos...
      Laukiam LT-1 pasiaiškinimo...
      Paskutinis taisė Perfect; 2009.02.06, 11:22.

      Comment


        Parašė Perfect Rodyti pranešimą
        Gaila mašinos...
        Laukiam LT-1 pasiaiškinimo...
        Cia pasiaiskinimo iš LT-1 kaip depo, ar kaip manęs, rašinėtojo, reikalaujate? Šiaip tai itariu kad nei vienas nei antras cia tikrai niekam neprivalo pasiaiskinti

        O jei rimciau, patys suprantate, kad LT-1, kol vyksta tyrimas (ir siaip daugeliu kitu atveju), negali teikti informacijos.
        Galima si bei ta suzinoti is "tiksliai ivykius nusakancios spaudos", (ypac 15 min., kur vel nesamoniu prirasineta )

        Beje, neteisingu minciu dar vakar ir cia pasirode - masinistas tikrai nespejo issokti is lokomotyvo ir virto kartu su juo (beje, rimtu suzalojimu isvenge).

        Comment


          Čia kaip iš rašinėtojo laukia

          Comment


            Parašė LT-1 Rodyti pranešimą
            Cia pasiaiskinimo iš LT-1 kaip depo, ar kaip manęs, rašinėtojo, reikalaujate? Šiaip tai itariu kad nei vienas nei antras cia tikrai niekam neprivalo pasiaiskinti

            O jei rimciau, patys suprantate, kad LT-1, kol vyksta tyrimas (ir siaip daugeliu kitu atveju), negali teikti informacijos.
            Galima si bei ta suzinoti is "tiksliai ivykius nusakancios spaudos", (ypac 15 min., kur vel nesamoniu prirasineta )

            Beje, neteisingu minciu dar vakar ir cia pasirode - masinistas tikrai nespejo issokti is lokomotyvo ir virto kartu su juo (beje, rimtu suzalojimu isvenge).
            Mane dabar tooooks juokas pajamė . Nesiaiškink, jei nenori, žmogus ramiai paklausė, gal ką nors daugiau žinai ir galėtum pakomentuoti, o čia iškart pabraukta ir paryškinta "neprivalau aiškintis".

            "Kol vyksta tyrimas, negali teikti informacijos". Čia kaip tam komentare "Še tau, boba, ir devintinės". Gi čia ne ikiteisminis tyrimas

            Comment


              Parašė 2Pack Rodyti pranešimą
              Mane dabar tooooks juokas pajamė . Nesiaiškink, jei nenori, žmogus ramiai paklausė, gal ką nors daugiau žinai ir galėtum pakomentuoti, o čia iškart pabraukta ir paryškinta "neprivalau aiškintis".

              "Kol vyksta tyrimas, negali teikti informacijos". Čia kaip tam komentare "Še tau, boba, ir devintinės". Gi čia ne ikiteisminis tyrimas
              Pasijuok, sako sveikatai gerai
              Mano atsakymas buvo su sypsenelemis, tad as rasiau su jumoro doze, o prasyme pasisaiskinti nebuvo ju, o tai reiketu priimti kaip rimta dalyka.
              O siaip ka parasiau, taip ir yra, o jei tau uzkliuva tai - ne mano problemos - praleisk pro akis ir nekreipk demesio.

              Comment


                Parašė LT-1 Rodyti pranešimą
                Pasijuok, sako sveikatai gerai
                Mano atsakymas buvo su sypsenelemis, tad as rasiau su jumoro doze, o prasyme pasisaiskinti nebuvo ju, o tai reiketu priimti kaip rimta dalyka.
                O siaip ka parasiau, taip ir yra, o jei tau uzkliuva tai - ne mano problemos - praleisk pro akis ir nekreipk demesio.
                Jau yra
                Galvojau, kad ir taip visi suprasite...

                Ei, argi kas nors šiame forume rašote rimtu veidu!?! Aš tikrai ne
                Paprašiau "pasiaiškinti" LT-1, nes kiekvieną kartą, kai kas nors įvyksta LG, forumo dalyviai tikisi iš LT-1 komentaro. Tas tikėjimasis kartais nesąmoningai įgauna įsakmų pobūdį - "davai, dabar staigiai aiškini, kodėl LG neperka TGV tipo traukinių keleiviams" arba "LT-1 nuomonė puikiai atspindi LG požiūrį į keleivių pervežimą" ir panašiai. Aš, tiesiog, nutariau iš to pasijuokti...
                Paskutinis taisė Perfect; 2009.02.06, 11:32.

                Comment


                  Parašė Perfect Rodyti pranešimą
                  Jau yra
                  Galvojau, kad ir taip visi suprasite...

                  Ei, argi kas nors šiame forume rašote rimtu veidu!?! Aš tikrai ne
                  Paprašiau "pasiaiškinti" LT-1, nes kiekvieną kartą, kai kas nors įvyksta LG, forumo dalyviai tikisi iš LT-1 komentaro. Tas tikėjimasis kartais nesąmoningai įgauna įsakmų pobūdį - "davai, dabar staigiai aiškini, kodėl LG neperka TGV tipo traukinių keleiviams" arba "LT-1 nuomonė puikiai atspindi LG požiūrį į keleivių pervežimą" ir panašiai. Aš, tiesiog, nutariau iš to pasijuokti...
                  Tai as ir supratau, kad nera juk tas "isakymas" labai rimtas Todel ir mano pranesime atsirado sypseneles
                  Tik va ne visu jumoro supratimo lygiai vienodi
                  Ir aplamai, is mano puses visada taika (jei mano stovyklos niekas nepuola )
                  Paskutinis taisė LT-1; 2009.02.07, 09:17.

                  Comment


                    O dabar šiek tiek informacijos iš vasario 3 dienos "Lietuvos ryto". Šis straipsnis turėtų paaiškinti, kas vyksta Kyviškėse (pamenu kažkas klausė) ir kitose stotyse.

                    Comment


                      Parašė Vitas Rodyti pranešimą
                      Kažkur skaičiau, kad tarp Virbalio(Kybartų) ir Kauno kažkada važinėjo greitasis Berlynas-Ryga.
                      Vis tik įdomiausias maršrutas yra ne šis, o Nord Express. Tai traukinys važinėjęs iš Londono į Maskvą ir Sankt Peterburgą. Jis važinėjo nuo 1896 iki 1914 , 1921 metais maršrutas sutrumpėjo iki Varšuva - Paryžius, o 1924 metais - prailgėjo iki Rygos. 1939 aišku, traukinys nustojo kursuoti. Caro laikais Kybartuose žmonės persėsdavo į kitos vėžės traukinį. Pažystamas iš Rygos geležinkelio muziejaus atsiuntė tiek ir foto, tiek ir grafikų, tiek ir plakatą.

                      Dar info yra čia :

                      http://en.wikipedia.org/wiki/Nord_Express

                      http://de.wikipedia.org/wiki/Nord-Express

                      Dar kas domisi istorija - yra įdomu tai, kad šiais metais LG švenčia (o ar švęs, nežinau) savo įkūrimo jubiliejų. Pirmas, kaip nepriklausomos Lietuvos geležinkelis buvo siaurukas (!) , kuris 1919 metų kovo mėnesį pradėjo kursuoti maršrutu Panemunė - Kauno senamiestis. O platieji geležinkeliai pirmąjį traukinį paleido liepos 6 d. iš Kaišiadorių į Radviliškį.

                      Comment


                        Parašė udrius Rodyti pranešimą
                        Vis tik įdomiausias maršrutas yra ne šis, o Nord Express. Tai traukinys važinėjęs iš Londono į Maskvą ir Sankt Peterburgą. Jis važinėjo nuo 1896 iki 1914 , 1921 metais maršrutas sutrumpėjo iki Varšuva - Paryžius, o 1924 metais - prailgėjo iki Rygos. 1939 aišku, traukinys nustojo kursuoti. Caro laikais Kybartuose žmonės persėsdavo į kitos vėžės traukinį. Pažystamas iš Rygos geležinkelio muziejaus atsiuntė tiek ir foto, tiek ir grafikų, tiek ir plakatą.

                        Dar info yra čia :

                        http://en.wikipedia.org/wiki/Nord_Express

                        http://de.wikipedia.org/wiki/Nord-Express

                        Dar kas domisi istorija - yra įdomu tai, kad šiais metais LG švenčia (o ar švęs, nežinau) savo įkūrimo jubiliejų. Pirmas, kaip nepriklausomos Lietuvos geležinkelis buvo siaurukas (!) , kuris 1919 metų kovo mėnesį pradėjo kursuoti maršrutu Panemunė - Kauno senamiestis. O platieji geležinkeliai pirmąjį traukinį paleido liepos 6 d. iš Kaišiadorių į Radviliškį.
                        Afigienas maršrutas...
                        O apie Ryga - Berlynas galima pasižiūrėti čia:
                        http://www.parovoz.com/schedules/latvia1924/

                        Comment


                          Parašė railman Rodyti pranešimą
                          Afigienas maršrutas...
                          O apie Ryga - Berlynas galima pasižiūrėti čia:
                          http://www.parovoz.com/schedules/latvia1924/
                          Atkreipkite dėmesį - prie plačiojo traukinio grafiko Ryga - Meitene (Berlynas yra priderintas siauruko į Bauskę grafikas... Blyn, mokytis reikia kai kam...

                          Comment


                            Ką radau...

                            Comment


                              /\
                              Tai štai kodėl Lietuvos geležinkeliams visai neblogai sekasi...

                              Comment


                                Štai ką pavyko rasti Varėnos rajono spaudoje,

                                Comment


                                  Parašė Karoleo Rodyti pranešimą
                                  Štai ką pavyko rasti Varėnos rajono spaudoje,
                                  Atvaizdas
                                  Kažkas įdomaus

                                  Comment


                                    Parašė Karoleo Rodyti pranešimą
                                    Štai ką pavyko rasti Varėnos rajono spaudoje,
                                    Atvaizdas
                                    Na aišku pagirtina, kad LG nori tvarkaraščius tobulint, bet kas čia per metodas? Kiek jie laiškų tikisi gaut? 5? 10? Reprezentatyvus "rinkos tyrimas" gausis.

                                    Mano supratimu, turėtų būti vykdomos žmonių apklausos, visų pirma traukinių stotyse.

                                    Ar jūs matėt analogišką skelbimą kokio nors Omnitel'io (ir tai yra lygiai toks pats paslaugos tiekėjas, kaip ir LG), prašančio klientų parašyti laišką jiems apie paslaugų tarifus, planus, naudojimosi patogumą, etc.? Ne vartotojų darbas tai yra daryti.
                                    BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                    Comment


                                      Geležinkelio stotį Kaune sudrebino sprogimas

                                      http://www.lrytas.lt/-12341748491233...nuotraukos.htm

                                      Comment


                                        Parašė Karoleo Rodyti pranešimą
                                        Štai ką pavyko rasti Varėnos rajono spaudoje,
                                        Atvaizdas
                                        Skelbimo tekstas - jau toks biurokratinis, kad net kvapą gniaužia. Smulkmena, bet visgi...

                                        Comment


                                          Visiškas štašyš
                                          N N N

                                          Comment

                                          Working...
                                          X