Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[PAN] Panevėžio eismas ir infrastruktūros projektai

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Straipsnio data: 2020.08.08

  Laukti naujos gatvės jau nebeilgai

  Panevėžyje išties daug aistrų sukėlusios Šiaurinės gatvės tiesimas sparčiai juda į priekį. Atkarpa nuo Pramonės iki Amerikos gatvės jau kone baigta, o likusioje irgi triūsia kelininkai. Miesto Savivaldybė puoselėja viltį, kad pavykus susitarti su rangovais nauja gatvė bus užbaigta dar šiemet.

  Click image for larger version

Name:	DSC_1087-e1596807207324.jpg
Views:	1022
Size:	450,1 kB
ID:	1823859
  Naujoji Šiaurinė gatvė sujungs Pramonės ir Smėlynės gatves, dėl ko turėtų gerokai sutrumpėti kelias iš Rožyno į miesto vakarinę dalį.

  Savivaldybės administracijos direktoriaus Tomo Juknos teigimu, rangos sutartis turėtų baigtis 2021 metų rudenį. Visgi su rangovu – įmone „Panevėžio keliai“ dar metų pradžioje tartasi, kad ji Šiaurinę gatvę užbaigs greičiau, nei planuota. Visgi vėliau, pačios Savivaldybės prašymu, darbai šioje gatvėje kiek sulėtinti, nes reikėjo paspartinti kitų gatvių remontus, kuriuos atlieka konkursą laimėjusi ta pati bendrovė.

  Pasak T. Juknos, Savivaldybei gavus lėšų iš COVID-19 programos, atsirado galimybė suremontuoti gerokai daugiau Panevėžio gatvių, nei buvo planuota metų pradžioje. Tačiau joms tvarkyti lėšas privalu suspėti panaudoti iki šių metų pabaigos.

  Kelininkams savo pajėgas metus į kitas gatves, darbai naujojoje Šiaurinėje gatvėje vyksta pagal pirminius įsipareigojimus, bet tokiu tempu ji galėtų būti baigta kitąmet. Vis dėlto ateinančią savaitę Savivaldybės valdžia planuoja susitikti su „Panevėžio kelių“ atstovais tartis, kaip vėl paspartinti darbą, kad Šiaurinės gatvės pabaigtuves būtų galima švęsti dar šįmet.

  „Tikiuosi, surasime sprendimą“, – sako T. Jukna.

  Šiuo metu jau atlikta didžioji dalis darbų Šiaurinės gatvės atkarpoje tarp Pramonės ir Amerikos gatvių. Pasak T. Juknos, šioje dalyje telikę kosmetiniai darbai. O nuo Amerikos iki Smėlynės gatvės įrengiamas pagrindas.

  „Ar iki metų galo bus atidaryta Šiaurinė gatvė, dar negaliu pažadėti. Buvome sutarę, kad bus padaryta, bet vėliau susitarimai kiek keitėsi“, – sako Savivaldybės administracijos vadovas.

  Sutrumpės kelias

  Savivaldybė yra nupirkusi beveik 3 km ilgio dviejų eismo juostų Šiaurinės gatvės tiesimo darbus. Šioje B2 kategorijos gatvėje bus paklota tylioji asfalto danga, įrengtos greičio mažinimo priemonės, autobusų stotelės.

  Tikimasi, kad ją atvėrus vairuotojams, tolygiau pasiskirstys automobilių srautas mieste, Smėlynės gatvėje nelikus spūsčių, mažės oro tarša. Pasak T. Juknos, nutiesus Šiaurinę gatvę bus kur kas patogiau iš Rožyno patekti į vakarinę miesto dalį – tam nebereikės sukti per miestą.

  Šiaurinės gatvės statybos kainuos beveik 4,5 mln. eurų.

  Kitas žingsnis – į Smėlynės gatvę

  Šį projektą ne kartą bandė blokuoti grupė šiaurinės miesto dalies gyventojų.

  Besipiktinančiųjų atstovai rašė skundus Vyriausybei, Aplinkos ministerijai dėl naujos gatvės projekto ir jo žalos aplinkai bei žmonėms. Visgi atsakingos institucijos priežasčių nutraukti suplanuotą darbą nerado.

  Nutiesus naująją gatvę, Savivaldybė planuoja imtis vienos judriausių ir matomiausių mieste, arterinės Smėlynės gatvės rekonstrukcijos. Pasak T. Juknos, dar šiemet ketinama teikti paraišką finansavimui gauti šią gatvę remontuoti iš esmės. Skaičiuojama, kad šiam objektui reikės 4–5 mln. eurų.

  Smėlynės gatvės atkarpa nuo pervažos iki miesto ribos veikiausiai bus remontuojama per tris etapus.

  Kelininkų laukia centras

  Šiemet pradedamas ir Kėdainių gatvės remontas, kurį planuojama baigti kitais metais. Savo eilės laukia ir Vasario 16-osios bei Elektros gatvės. Šiuo metu dar nesibaigęs Savivaldybės paskelbtas viešųjų pirkimų konkursas šioms gatvėms remontuoti, o sutartį su laimėtoju ketinama pasirašyti jau kitą savaitę.

  O kartu su Bendruomenių rūmų prieigų rekonstrukcija atnaujinti suplanuota ir senąją Kranto gatvelę.

  Jau dėliojamos ir dar vieno didžiulio ir vairuotojams labai svarbaus objekto – J. Janonio bei Pramonės gatvių žiedinės sankryžos – įrengimo detalės. Šiuo metu tam rengiamas techninis projektas.

  „Šiemet turėtų įvykti viešieji pirkimai, o jau kitais metais prasidėti rangos darbai“, – teigia T. Jukna.

  Skaitykite daugiau: https://sekunde.lt/leidinys/sekunde/...rRCW8Ve2yhF31E

  Comment


   Judrioje Panevėžio gatvėje remontas dar užtruks: po jo – laukia pokyčiai

   Važiuojančiųjų viena judriausių Panevėžyje S. Kerbedžio gatve akis atkreipia žaliojoje zonoje ir gatvės pakraščiuose sukasti žemių kalnai, tvarkomi nuotekų šulinėliai. Nepatogumai šioje gatvėje tęsis dar ilgai – iki metų pabaigos planuojama visą gatvę iš naujo išasfaltuoti.

   Click image for larger version

Name:	keliio-darbai-panevezyje-kerbedzio-gatve-85004017.jpg
Views:	967
Size:	140,2 kB
ID:	1824039

   Savivaldybės Miesto infrastruktūros skyriaus vedėjo Daliaus Vadlugos teigimu, šiuo metu S. Kerbedžio gatvėje nukasamas gruntas. To prireikė dėl to, jog šioje gatvėje veja jau buvo taip suvešėjusi, kad susidarė kalnas, gerokai aukštesnis nei borteliai. Juos keičiant žemės būtų pradėjusios byrėti tiesiog ant važiuojamosios dalies. Dabar šis žemių perteklius nukasamas ir išvežamas. Vėliau šiose vietose vėl bus atsėta žolė.

   Sutvarkys visą

   Pasak D. Vadlugos, šitaip rengiamasi paprastajam gatvės remontui – projekte numatyta nuskusti 4 centimetrus asfalto dangos ir pakloti naują. Planuojama per rugsėjį pakeisti šaligatvių bortus, o pačią gatvę baigti tvarkyti iki Naujųjų. Anot vedėjo, numatyta perasfaltuoti visą S. Kerbedžio gatvę – nuo pat Senamiesčio g. iki S. Kerbedžio, Pušaloto, Nemuno ir J. Janonio gatvių žiedinės sankryžos.

   Pasak D. Vadlugos, nors ši gatvė ir anksčiau sulaukdavo kelininkų dėmesio – pernai joje buvo užtaisomo duobės, tačiau rimto remonto, kai perliejama ištisinė danga, jau kurį laiką čia nėra buvę.

   Veikiausiai ir šįmet ši gatvė galėjo likti netvarkyta, jei ne koronaviruso pandemija. Savivaldybė pateikė paraišką Susisiekimo ministerijai gauti lėšų pagal COVID-19 plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą. Gavus papildomą finansavimą, atsirado galimybių sparčiau atnaujinti miesto gatves. Šie pinigai turi būti panaudoti iki metų pabaigos.

   Click image for larger version

Name:	keliio-darbai-panevezyje-kerbedzio-gatve-85004043.jpg
Views:	948
Size:	69,7 kB
ID:	1824040

   Uždraus stovėti

   Pasak D. Vadlugos, S. Kerbedžio gatvė bendro vaizdo po remonto nepakeis – bus atnaujintas tik asfaltas ir sutvarkyti šaligatvio bortai. Visgi ja važinėjantieji veikiausiai neišvengs pokyčių. Planuojama suremontuotoje gatvėje statyti draudžiančius stovėti kelio ženklus. Tikimasi, kad dėl to išaugs gatvės pralaidumas.

   „Prie žiedinės sankryžos būna pristatyta daug automobilių – tegalima viena juosta važiuoti. Uždraudus stovėti, bus geresnis pralaidumas. Taip padarėme ir Klaipėdos, Nemuno gatvėse – dauguma žmonių dabar džiaugiasi“, – sako Miesto infrastruktūros skyriaus vedėjas.

   S. Kerbedžio gatvės sankirtoje su Senamiesčio gatve planuojama taip pat įrengti žiedinę sankryžą. Visgi toks užmojis kol kas paliekamas ateičiai – šiuo metu dar vyksta projektavimo darbai.

   Šiemet kelininkai darbuojasi ir Pramonės, M. Tiškevičiaus gatvėse, pradedama tvarkyti J. Janonio gatvė.

   Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/miestai/panevez....d?id=85003905

   Comment


    Visa tai aišku gerai, bet ar gali kas nors paaiškinti, kaip pinigų išleidimas asfaltui padeda mažinti pandemijos pasekmes?

    Comment


     Parašė Audrys Rodyti pranešimą
     Straipsnio data: 2020.08.08

     Laukti naujos gatvės jau nebeilgai

     Panevėžyje išties daug aistrų sukėlusios Šiaurinės gatvės tiesimas sparčiai juda į priekį. Atkarpa nuo Pramonės iki Amerikos gatvės jau kone baigta, o likusioje irgi triūsia kelininkai. Miesto Savivaldybė puoselėja viltį, kad pavykus susitarti su rangovais nauja gatvė bus užbaigta dar šiemet.

     Click image for larger version Name:	DSC_1087-e1596807207324.jpg Views:	201 Size:	450,1 kB ID:	1823859
     Naujoji Šiaurinė gatvė sujungs Pramonės ir Smėlynės gatves, dėl ko turėtų gerokai sutrumpėti kelias iš Rožyno į miesto vakarinę dalį.
     Nustebino ta gatvė, trumpam pasijaučiau kaip kokiam kurortiniame mieste. Miškas, ramu, nėra žmonių, mašinų (kol kas).
     Attached Files
     Paskutinis taisė digital; 2020.08.31, 08:48. Priežastis: pamažinta cituojamo teksto

     Comment


      Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą

      Nustebino ta gatvė, trumpam pasijaučiau kaip kokiam kurortiniame mieste. Miškas, ramu, nėra žmonių, mašinų (kol kas).
      Kelias iš nuotraukos atrodo siaurokas, įvykus autoįvykiui kokiam nors kelias bus nebepravažiuojamas, reiks vėl apsigrežti ir važiuoti per centrą. Miškas tai jo atrodo, kad kažkur šalia Klaipėdos ar Palangos važiuotum. Dviračiu takas gerai, bet ar daug juo čia naudosis? Kitais metais pradės Smėlynės g. remontą, tai visi tada lėks pro čia. Dar lieka vienas aplinkėlis nuo Smėlynės g. prekybos centro "IKI Rožynas" iki Paliūniškio g. galo arba Senamiesčio g. galo sankryžos.

      Comment


       Pagaliau pavyko išasfaltuoti daugiabučio automobilių stovėjimo aikštelę Panevėžyje

       Iš panevėžiečių galima pasimokyti, kaip asfaltuoti automobilių stovėjimo aikšteles prie daugiabučių gyvenamųjų namų. Asfaltavimo ypatumai – stebina. Išasfaltuoti per vieną kartą aikštelės, prie Smėlynės g. 51-ojo gyvenamojo namo, bendrovės „Panevėžio gatvės“ darbininkams nepavyko.

       Asfalto dangą pakloti visoje aikštelėje sutrukdė paliktas automobilis, kurio nutempti į šoną niekas nesiryžo. Asfalto klojėjams teko sugrįžti į šį kiemą ir tinkamai užbaigti darbus. Po naujienų portalo JP straipsnio automobilio savininkas patraukė automobilį ir bendrovės „Panevėžio gatvės“ darbininkai galėjo užbaigti darbus. Dabar jau automobilių aikštelė išasfaltuota visa.

       Click image for larger version

Name:	DSC_6108.jpg
Views:	673
Size:	186,7 kB
ID:	1824577

       Click image for larger version

Name:	DSC_6110.jpg
Views:	656
Size:	287,6 kB
ID:	1824578

       Click image for larger version

Name:	DSC_6113.jpg
Views:	654
Size:	189,9 kB
ID:	1824579

       Automobilis sutrukdė

       Bendrovės „Panevėžio gatvės“ vadovas Arvydas Zapalskis naujienų portalui JP rugpjūčio mėnesio pradžioje sakė, jog išasfaltuoti aikštelės prie Smėlynės g. 51-ojo namo nepavyko dėl palikto stovėti automobilio.

       „Nors ir namo pirmininkas, ir policijos pareigūnai bandė padėti, bet automobilio savininkas nepasirodė. Todėl po automobiliu liko neišasfaltuotas plotas“, – tuomet kalbintas aiškino bendrovės vadovas ir sakė, kad ši automobilių stovėjimo aikštelė asfaltuota už Panevėžio savivaldybės skirtas lėšas.

       Grįžo ir išvažiavo

       Smėlynės g. 51-ojo namo savininkų bendrijos pirmininkas Saulius Pratkelis pasidžiaugė, kad automobilių stovėjimo aikštelė sutvarkyta, kaip priklauso.

       „Po naujienų portalo JP straipsnio, atsirado automobilio savininkas. Pasiėmė automobilį ir tiesiog išvažiavo. Bendrovės „Panevėžio gatvės“ darbininkai pagaliau galėjo baigti asfaltuoti aikštelę. Gerai, kad nereikėjo papildomai mokėti – automobilių aikštelės asfaltavimo darbus finansavo Savivaldybė“, – pasakojo S. Pratkelis.

       Ne namo gyventojas

       Pasak namo savininkų bendrijos pirmininko, kliudžiusio tinkamai asfaltuoti aikštelę automobilio savininkas negyvena Smėlynės g. 51 daugiabutyje.

       „Vyras negyvena mūsų name. Jis atvažiavo pas draugą, susikrovė meškeres į draugo automobilį ir išvažiavo žvejoti. Grįžo iš žvejybos ir išvažiavo. Todėl ir negalėjome jo surasti. Teko laukti, kol baigs poilsiauti ir patrauks automobilį“, – aiškino namo bendrijos pirmininkas S. Pratkelis.

       Click image for larger version

Name:	DSC_2804-1.jpg
Views:	655
Size:	293,3 kB
ID:	1824580

       Click image for larger version

Name:	DSC_2803-1.jpg
Views:	653
Size:	195,9 kB
ID:	1824581

       Skaitykite plačiau JP.lt:
       https://jp.lt/pagaliau-pavyko-isasfa...le-panevezyje/

       Comment


        Parašė Audrys Rodyti pranešimą

        Kelias iš nuotraukos atrodo siaurokas, įvykus autoįvykiui kokiam nors kelias bus nebepravažiuojamas, reiks vėl apsigrežti ir važiuoti per centrą. Miškas tai jo atrodo, kad kažkur šalia Klaipėdos ar Palangos važiuotum. Dviračiu takas gerai, bet ar daug juo čia naudosis? Kitais metais pradės Smėlynės g. remontą, tai visi tada lėks pro čia. Dar lieka vienas aplinkėlis nuo Smėlynės g. prekybos centro "IKI Rožynas" iki Paliūniškio g. galo arba Senamiesčio g. galo sankryžos.
        Jei įdomu, tai tik viena pusė kelio. Antrą pusę ties kai šita bus pabaigta. Taip kur kas greičiau kad kelias būtų aktyvus prieš pradedant Smėlynės gatvės rekonstrukciją.

        Comment


         Gal yra kokių žinių dėl panevežio aplinkelio, nes ten viaduką virš plento į Šiaulius jau antri metai kaip užtvėrę ir niekas nevyksta. Kai daugiau eismo tai atlauki kokius 3-4 šviesaforo ciklus kol pravažiuoji. Negi taip ir paliks?

         Comment


          Parašė Romas Rodyti pranešimą
          Kol dvi šalys ginčijasi, į Rygą lieka važiuoti pro Panevėžio miestą.
          Nori pasakyti kažkas į Rygą važiuoja per aplinkelį?
          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

          Comment


           Parašė Tomas Rodyti pranešimą

           Nori pasakyti kažkas į Rygą važiuoja per aplinkelį?
           Visada, n metų.
           Show must go von!

           Comment


            Tai kad per Panevėžį 2x trumpiau ir 2x greičiau
            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

            Comment


             Parašė Tomas Rodyti pranešimą
             Tai kad per Panevėžį 2x trumpiau ir 2x greičiau
             Reiškia navigacija meluoja dėl laiko, rodo panašų, dėl atstumo taip, gaunasi daugiau. Komfortą pamiršai. Be to nesinori trukdyt panevėžiečiams. Smėlynės gatvė irgi nestebuklas.
             Show must go von!

             Comment


              Sudėtinga pervaža + žvyruoti kelkraščiai. Puiki kombinacija važiuojant per Panevėžį +belekaip suženklintos juostos.

              Comment


               Jeigu panevėžyje neremontavo tų gatvių per paskutinius pora metų tai aplinkeliu važiuoti patogiau, nes panevežio gatvės vietomis taip duobėtos kad pasijauti kaip žvyrkeliu važiuodamas.

               Comment


                Parašė MedinisStrazdas
                Jeigu panevėžyje neremontavo tų gatvių per paskutinius pora metų tai aplinkeliu važiuoti patogiau, nes panevežio gatvės vietomis taip duobėtos kad pasijauti kaip žvyrkeliu važiuodamas.
                Reikėtų padėkoti konservatorių merui už gatves, panaši į Kauną situacija buvo.
                Be konservatorių situacija gerėja (paskutinius kelis metus).
                Laukiam Smėlynės g. rekonstrukcijos (Rožyno mikrorajone), tuomet bus +/- normalus pervažiavimas per miestą (Rygos kryptimi).

                Comment


                 Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą

                 Reikėtų padėkoti konservatorių merui už gatves, panaši į Kauną situacija buvo.
                 Be konservatorių situacija gerėja (paskutinius kelis metus).
                 Neginu konservatorių, bet ar negali būti gerėjanti situacija susijusi su tuo, kad tiesiog per pastaruosius kelis metus yra nepalyginamai daugiau pinigų miesto biudžete iš ko galima tvarkyti? Nes nelabai lengva tai daryti neturint pinigų

                 Comment


                  Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
                  Neginu konservatorių, bet ar negali būti gerėjanti situacija susijusi su tuo, kad tiesiog per pastaruosius kelis metus yra nepalyginamai daugiau pinigų miesto biudžete iš ko galima tvarkyti? Nes nelabai lengva tai daryti neturint pinigų
                  Man susidaręs toks įspūdis, kad tiesiog nuėmė nuo kelių, ir perdavė pinigus savivaldybių gatvėms.

                  Dabar apskritai politika į pagrindinius kelius skirti mažiau dėmesio, o pagrinde tvarkomi visokie šalutiniai keliai, pvz. miestų gatvės. Kas irgi neblogai, bet norėtųsi vientisesnio vaizdelio, kad visi gautų daugmaž pagal tai kokia kelio/gatvės būklė. Ne viską sutvarkyti įmanoma.

                  Comment


                   Panevėžyje atidarytos Šiaurinė ir J. Janonio gatvės JPtv video reportažas ( https://jp.lt/panevezyje-atidarytos-...anonio-gatves/ )

                   Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas, AB „Panevėžio keliai“ valdybos pirmininkas Audrius Balčėtis, generalinis direktorius Virmantas Puidokas, darbų vadovas Arvydas Bazilius, Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna atidarė Šiaurinę ir J. Janonio gatves.

                   Click image for larger version Name:	DSC_3506-960x640.jpg Views:	0 Size:	134,8 kB ID:	1829420

                   „Sveikinu Panevėžio miestą baigus svarbų transporto infrastruktūros plėtros etapą. Žvelgiant valstybės mastu, itin džiugina užtikrintas patogus susisiekimas su Panevėžio laisvąja ekonomine zona. Tai atveria galimybę pritraukti daugiau investicijų, kurti naujas darbo vietas, skatinti šalies ekonomiką. Džiaugiuosi ir dėl Panevėžio gyventojų, kurie kasdien galės įvertinti modernizuotų gatvių privalumus, patogiau keliauti į darbą, jaukiau ir saugiau jaustis savo mieste“, – perduoda sveikinimą susisiekimo ministras Jaroslav Narkevič.

                   „Šiandien Panevėžyje – neeilinis įvykis: miesto gyventojams atveriamos dvi gatvės. Įgyvendintas J. Janonio g. sujungimo su tarptautine magistrale „Via Baltica“ projektas itin svarbus ne tik Panevėžio laisvojoje ekonominėje zonoje įsikūrusių įmonių ir būsimų investuotojų, bet ir kitų įmonių mieste veikiančių verslo sąlygų gerinimui – atsiranda galimybė transporto srautus nukreipti tiesiai į „Via Baltica“, mažinant eismo intensyvumą J. Janonio, Pramonės, Klaipėdos g. O Šiaurinės g. atidarymas nuo milžiniškų srautų išvaduos Smėlynės g., Rožyno mikrorajono gyventojams nebereiks leisti laiko spūstyse, norint patekti į vakarinę miesto dalį, sumažės miesto centro apkrovimas“, – sako meras Rytis Račkauskas.

                   Šiaurinės gatvės tiesimo darbai susideda iš kelių etapų. I-ojo etapo darbai prasidėjo praėjusiais metais. Buvo tvarkomi želdiniai, pakloti lietaus nuotekų tinklai, įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai, greičio mažinimo priemonės, apšvietimas. Nutiesta dviejų eismo juostų gatvė nuo Pramonės g. pabaigos iki Amerikos gatvės. Automobilių keliamą triukšmą ir vibraciją sumažins įrengta tylioji asfalto danga. Šiaurinėje gatvėje įrengtos autobusų stotelės.

                   Click image for larger version

Name:	120604049_3300935273355407_8376258180847824342_o.jpg
Views:	421
Size:	338,8 kB
ID:	1829576

                   Antruoju Šiaurinės gatvės rekonstrukcijos etapu bus įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai, apšvietimas, nutiesta dviejų eismo juostų gatvė nuo Amerikos iki Smėlynės g. ir nuo Žibučių iki Smėlynės g. bus įrengtos akustinės, triukšmo lygį mažinančios garso sienelės.

                   Šiaurinės gatvės statybas planuojama baigti iki 2021 m., rangos darbai AB „Panevėžio keliai“ bus atlikti beveik už 4,5 mln. Eur.

                   Įgyvendinant J. Janonio g. sujungimo su tarptautine magistrale „Via Baltica“ projektą buvo išasfaltuota 740 m atkarpa, įrengta 4 eismo juostų gatvė su šaligatviu, lietaus nuotekų tinklais, apšvietimu. Darbus už beveik 1,4 mln. Eur atliko AB „Panevėžio keliai“.

                   Skaitykite plačiau JP.lt:
                   https://jp.lt/panevezyje-atidarytos-...anonio-gatves/
                   Paskutinis taisė Audrys; 2020.10.02, 23:29.

                   Comment


                    Pramonės g. tilto dviračių ir pėsčiųjų takų atnaujinimo darbai.

                    Click image for larger version

Name:	120709064_3299810253467909_2295958503571305255_o.jpg
Views:	448
Size:	374,1 kB
ID:	1829578

                    Comment


                     Elektros ir Vasario 16-osios gatvių ir pėsčiųjų takų atnaujinimo darbai. Asfalta keis trinkelės.

                     Click image for larger version

Name:	IMG_2105.JPG
Views:	355
Size:	392,3 kB
ID:	1829764

                     Click image for larger version

Name:	IMG_2106.JPG
Views:	335
Size:	386,6 kB
ID:	1829765

                     Click image for larger version

Name:	IMG_2090.JPG
Views:	337
Size:	430,9 kB
ID:	1829766

                     Click image for larger version

Name:	IMG_2088.JPG
Views:	338
Size:	406,7 kB
ID:	1829767

                     Sekantis etapas lauks Kranto g. atnaujinimas, o po to dar planuose yra ir Perkūno, Š. Mero, Birutės ir T. Moigio gatvių atnaujinimo darbai, na dėl A. Smetonos, A. Kisino ir Panevėžio Bataliono gatvių lieka neišku. Visos gatvės priklauso sienamiesčio ribai.

                     Comment

                     Working...
                     X