Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[ALY] Alytaus infrastruktūros projektai

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Ar spėjo viską pabaigt iki čempionato?

  Comment


   Parašė digital Rodyti pranešimą
   Ar spėjo viską pabaigt iki čempionato?
   Alytus - kaip po karo... Darbai vyksta, pabaigos nematyti...

   Comment


    Vietoj sutvarkytos aikštės – tvoros
    Genovaitė RAFANAVIČIENĖ
    LR korespondentė
    2011-08-31
    Centrinė Alytaus aikštė – miesto vizitinė kortelė – Europos krepšinio čempionato svečius pasitiks aptverta apsauginėmis statybų tvoromis.


    Europos krepšinio čempionato dalyviai Alytaus centre išvys tokį vaizdą. G.Rafanavičienės nuotr.

    Alytiškiai visą vasarą Rotušės aikštėje esančias kavines, parduotuves, vaistines ir kitas įstaigas pasiekdavo smėlėtais ir lentomis klotais takais.

    Jais turės pėdinti ir į Europos krepšinio čempionato grupės varžybas Alytuje atvykę svečiai. Statybininkų barjerus jiems teks įveikti pakeliui į viešbučius, turizmo informacijos centrą.

    Rotušės aikštės rekonstrukciją, kainuojančią 3,5 milijono litų, buvo planuota pradėti pernai vasarą ir baigti per pusmetį – iki krepšinio čempionato.

    Tačiau, kaip įprasta, projekto derinimas užtruko ir darbai prasidėjo tik pavasarį.

    Todėl čempionato dalyviai ir sirgaliai vietoj planuoto geresnio estetinio miesto centro vaizdo pamatys jį sudarkytą.

    Prieš vasarą buvo išardyta sena danga, fontanas, šviestuvai, gėlynai, suoliukai, o įrengti naujus užtruks dar kelis mėnesius.

    Už apsauginės statybų tvoros grotų liko ir stovai, ant kurių plevėsuoja Lietuvos, Europos Sąjungos ir Europos krepšinio čempionato vėliavos.

    Comment


     Belieka pasidžiaugt, kad jau išgrįstas takas tarp Rotušės bokšto ir namo-vaiduoklio. Pagaliau aikštė įgauna seniai planuotą formą.
     100 minčių – miestai, transportas ir idėjos

     Comment


      Kauno ir Vilniaus gatvių žiedo įrengimo darbai 2011.09.21      Comment


       Vyksta daug investicinių, kelių infrastruktūros gerinimo projektų Alytuje. Nuoroda, čia > http://www.jemi.lt/prasidejo-putinu-...trukcija-foto/

       Nuotraukos iš rekonstruojamos Putinų gatvės, kuri bus įrengta nuo Tūkstantmečio tilto iki Pramonės g.
       Attached Files
       Alytaus jaunimo draugas
       http://www.jaunimo.lt

       Comment


        Vyko pėsčiųjų tilto per Nemuną projekto viešasis svarstymas:

        http://www.alytausgidas.lt/lt/naujie...naujinta-foto/

        Projekto viešasis svarstymas tęsiasi, todėl savivaldybė prašo aktyviai balsuoti už, jūsų nuomone, labiausiai tinkantį tilto projektą, išsakyti mintis, pasidalinti idėjomis iki sausio 19 dienos.

        Comment


         Tiltas tikrai buvo reikalingas. Tačiau daugybė kitų projektų iš tiesų kelia abejones dėl prioritetų. Kad ir Rotušės a. atnaujinimas.

         Comment


          Viskas yra teisinga. Netgi ir tos pacios rotuses aikstes atnaujinimas yra siek tiek teisingas. Kita vertus, naujos rotuses vaizdas bus toks pats turbut, bet paziurekime i visa tai kitu kampu. Pvz., as gyvenu sitame mieste nuo pat gimimo. Alytus turbut vienintelis miestas, kuris ne trupucio nebuvo pasikeites nuo pat nepriklausomybes atgavimo. Jokia gatve nebuvo isasfaltuota, joks parkelis nepadarytas, joks pastatas neatnaujintas ir tuo labiau nepastatytas naujas. Statesi tik "maxima" ir "iki", o visa kita tiesiog stovejo savo vietoje. Daugeliui jaunu zmoniu gyvenimas siame mieste kelia depresija. Taciau paskutiniu metu viskas zenkliai keiciasi. Siek tiek idomu darosi, ar ne taip? Maloniau akiai matyti atnaujintus skverus, gatves, takelius. As ziuriu teigiamai i tai, nes as cia gyvenu. O, kad truksta investiciju i versla, tai cia jau kita politika ir kiti fondai.

          Comment


           Na tu klysti. Statybos vyko iki maždaug 1995 metų. Tuomet viskas ir sustojo. Rotušės a. buvo sutvarkyta būtent 1995 m. Visos pagrindinės gatvės tame laikotarpyje iki 1995 taip pat buvo sutvarkytos. 1999 m. rekonstruota visa Likiškėlių g., sutvarkyta Statybininkų g, Jurgiškių g. Iškėlus geležinkelį 1997-98 m. nutiestos jungtys Statybininkų ir Naujosios bei Sudvajų gatvių - Rūtų g. Berods 2001 metais A. Juozapavičiaus tiltas rekonstruotas. Nepriklausomybės pradžioje sutvarkytas Dariaus ir Girėno g. parke. Visa Gardino g. Sporto rūmai buvo rekonstruoti apie 2000 m. Miestas keitėsi. Tik taip atrodo. Ir visada žiūrima griežčiau į savo miestą, nei į kitus. Didmiesčiai kita kalba. Čia daugiau visko vyksta. Tačiau ką ir besakytum, Alytus tikrai nestovėjo vietoje. O jauniems žmonėms depresija kyla dėl to, kad mieste nėra didelių perspektyvų kaip ir bet kuriame kitame Lietuvos mieste, išsskyrus Vilnių, Kauną ir Klaipėdą. Ir tai, kad tvarkoma aplinka jų kažin ar pridės.

           Comment


            Puikios naujienos!

            Naujoji g. antrą juostą turės iki Miklusėnų g.
            Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorė Ona Balevičiūtė ir viešųjų pirkimų konkursą laimėjusios UAB „Alkesta" generalinis direktorius Rimantas Morkūnas pasirašė Naujosios gatvės II eilės ruožo nuo Naujosios ir Žuvinto gatvių sankryžos iki Miklusėnų gatvės įrengimo statybos darbų sutartį.
            Sutarties sąlygose numatyta, kad Naujosios gatvės II eilės ruožo nuo Naujosios ir Žuvinto gatvių sankryžos iki Miklusėnų gatvės įrengimo statybos darbai turi būti atlikti per 14 mėnesių nuo sutarties įsigaliojimo dienos. Darbų atlikimo terminas
            šalių susitarimu gali būti pratęstas 1 kartą ne ilgiau kaip 6 mėnesiams.
            (...) statybos darbai turi būti atlikti per 14 mėnesių nuo sutarties įsigaliojimo dienos. T.y. 2013 m. gegužės 12 dienos.

            Comment


             Nuo antradienio jau nukasinėja velėną.
             100 minčių – miestai, transportas ir idėjos

             Comment


              /\ Gal tu gali paaiškinti, kaip bus išspręstas reikalas šalia PC „Rimi“ ir naujo verslo centro? O t.p. ir šalia individualių gyvenamųjų namų? Gal toje vietoje nesuplanuota žalioji juosta?

              Comment


               Parašė LC. Rodyti pranešimą
               /\ Gal tu gali paaiškinti, kaip bus išspręstas reikalas šalia PC „Rimi“ ir naujo verslo centro? O t.p. ir šalia individualių gyvenamųjų namų? Gal toje vietoje nesuplanuota žalioji juosta?
               Plano nemačiau, bet galima atspėt kaip viskas bus. Atrodo, kad nuo sankryžos su Žuvinto gatve žalioji juosta bus gana siaura. Keliuką į "Rimi" aikštelę prie stotelės būtų logiška panaikint ir įrengt šviesoforinę sankryžą su Ūdrijos g. su perėjomis. Taip pat garantuotai bus panaikinta aikštelė prie ūkininkų turgelio, nes kitaip neįmanoma praplatint kelio. Dėl perėjos prie sankryžos su Lauko g. - turbūt ją panaikins, nes neefektyvu tokioj gatvėj tiek perėjų turėt.
               100 minčių – miestai, transportas ir idėjos

               Comment


                Akivaizdu, kad situacija tik pablogės (patogumo atžvilgiu).

                Comment


                 O Miklusėnų g., tai čia jau už stoties link Kauno?
                 DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                 Comment


                  Parašė Depeche Rodyti pranešimą
                  O Miklusėnų g., tai čia jau už stoties link Kauno?
                  Pusiaukelė tarp PC „Rimi“ ir autobusų stoties. Siauras keliukas į kalną šalia „Husqvarna“ centro.

                  Comment


                   Parašė LC. Rodyti pranešimą
                   Pusiaukelė tarp PC „Rimi“ ir autobusų stoties. Siauras keliukas į kalną šalia „Husqvarna“ centro.
                   Dėkui, šiaip būtų geriau jei būtų šiek tiek daugiau, bent iki Kalniškės g.
                   DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                   Comment


                    Parašė Depeche Rodyti pranešimą
                    Dėkui, šiaip būtų geriau jei būtų šiek tiek daugiau, bent iki Kalniškės g.
                    Šiuo metu vykdomas antrasis etapas. Trečiojo etapo metu bus nutiesta visa planuojama trasa, rodos, iki buvusio ENSK.

                    Comment


                     Įtariu, kad nuo Ūdrijos g. sankryžos toliau link Gulbynės gatvė bus be žaliosios juostos, o tik su dviguba linija. Arba su atitvėrimu. Įdomu, ar Miklusėnų gatvė dešinėje pusėje (žiūrint link Kauno) turės jungtį su Naująją? Trečiajame etape tikriausiai 4 eismo juostos bus nuo Kalniškės, Putinų ir Naujosios sankryžos iki Lukoilo už autobusų stoties. O toliau sutvarkys tik esamą 2 juostų gatvę, nes 4 juostos ten neįmanomos dėl geležinkelio tilto. Jo niekas negriaus, šiemiet LG atliks kapitalinį remontą. Už tilto 4 juostų taip pat neverta tiesti, tik pakaktų įrengti po 3 juostą ties įvažiavimais į teritorijas.

                     Comment

                     Working...
                     X