Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Atliekų rūšiavimas ir tvarkymas

Collapse
X

• Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė rmss Rodyti pranešimą
    Gal kas turi po ranka žemėlapį kur bus įrengiami (pusiau)požeminiai konteineriai? Prisimenu, kad buvo toks ir, kad pats žiūrinėjau, bet dabar niekur nerandu.
    Čia galima įsijungti tą sluoksnį: https://maps.vilnius.lt/miesto-tvarkymas

Comment

Sakyčiau negerai jei čia įrengs konteinerius, nes bus sudarkyta erdvė ir ateityje labai trukdys kiemų sutvarkymui. Be to, važinės stambi mašina, kas irgi negerai tiek triukšmo, tiek sukinėjimosi atžvilgiu. Kodėl neįrengus pvz pažymėtoje vietoje?

Click image for larger version

Name:	Capture.JPG
Views:	206
Size:	177,5 kB
ID:	1880538
      https://maps.vilnius.lt/miesto-tvark...-map&identify=

Comment

Gali būti, kad netenkins maksimalaus atstumo.

Comment

Absurdas, o po to dejuoja, kad miškai pilni šlamšto.
          Stambiomis atliekomis legaliai atsikratyti nusprendę vilniečiai pateko į spąstus: tokią tvarką išdėjo į šuns dienas https://www.delfi.lt/plius/verslas-i....d?id=87048043
          Turimomis didelių gabaritų atliekomis legaliai galima atsikratyti tik vienu būdu – nuvežti priduoti į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę. Tačiau viskas ne taip paprasta. Pasirodo, kad norintys tvarkingai atsikratyti atliekomis gali kelioms valandoms strigti eilėse. „O ar ne paprasčiau tas atliekas išversti artimiausiame miške?“, - klausia vilnietis Juozas. Praleido pusantros valandos Vilnietis Juozas su Delfi susisiekė jau važiuodamas iš Liepkalnio didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelės. „Pralaukiau 1,5 valandos eilėje. Kai išvažiavau, už manęs dar buvo 25 mašinos.

Comment

Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
            Absurdas, o po to dejuoja, kad miškai pilni šlamšto.
            Stambiomis atliekomis legaliai atsikratyti nusprendę vilniečiai pateko į spąstus: tokią tvarką išdėjo į šuns dienas https://www.delfi.lt/plius/verslas-i....d?id=87048043
            Hmm, esu kelis kartus buvęs 2020 šioje aikštelėje darbo dienos darbo metu, tai buvo kokie 2-3 auto. Šiaip labai gera aikštelė ir labai sklandus veiksmas. matyt ne veltui išpopuliarėjo. Bet taip, kažkaip vertėtų spręsti tokias eiles, nes tai skatina gamtos teršimą. Deja.

Comment

Parašė spekas Rodyti pranešimą

Hmm, esu kelis kartus buvęs 2020 šioje aikštelėje darbo dienos darbo metu, tai buvo kokie 2-3 auto. Šiaip labai gera aikštelė ir labai sklandus veiksmas. matyt ne veltui išpopuliarėjo. Bet taip, kažkaip vertėtų spręsti tokias eiles, nes tai skatina gamtos teršimą. Deja.
              Mano patirtis identiška. Esu buvęs kelis kartus ir nė karto neteko laukti. Bet iš principo sutikčiau, kad tokių aikštelių reiktų daugiau. Kad nebūtų labai toli nuo pagrindinių miesto populiacijos centrų.

Comment

Parašė John Rodyti pranešimą

Mano patirtis identiška. Esu buvęs kelis kartus ir nė karto neteko laukti. Bet iš principo sutikčiau, kad tokių aikštelių reiktų daugiau. Kad nebūtų labai toli nuo pagrindinių miesto populiacijos centrų.
                Šiaip būtų visai praktiškas variantas jas įrengti daugumoje stambesnių rajonų, kas dar ir transporto srautus mieste sumažinti galėtų. Kad būtų estetiška, galėtų būti uždari pastatai aka eilinė Maxima.
                Post in English - fight censorship!

Comment

Parašė index Rodyti pranešimą

Šiaip būtų visai praktiškas variantas jas įrengti daugumoje stambesnių rajonų, kas dar ir transporto srautus mieste sumažinti galėtų. Kad būtų estetiška, galėtų būti uždari pastatai aka eilinė Maxima.
                  Galima sutapatinti su Maksima - išsikrauni nereikalingas šiukšles ir į ištuštintą automobilį pasikrauni nusipirktas naujas ...

Comment

Working...
                  X