Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Atliekų rūšiavimas ir tvarkymas

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė digital Rodyti pranešimą
  Daugiabučiuose esančias šachtas planuoja uždaryti, tai baigus įrengti požeminius konteinerius manau uždarys pilnai kartu su apačioje esančiais konteineriais/sandėliukais.
  Yra sovietinių degradų, kuriems širdį skauda girdint, kad uždarys jų naminių gyvūlėlių tarakonų ir žiurkių dvokiančias peryklas, kurios neplautos kokius 50 metų.

  Comment


   Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
   Yra sovietinių degradų, kuriems širdį skauda girdint, kad uždarys jų naminių gyvūlėlių tarakonų ir žiurkių dvokiančias peryklas, kurios neplautos kokius 50 metų.
   Taip. kurį laiką veikė kartu, išvežinėjo ir iš ten, ir iš ten, po to šachtas uždarė. Ateis laikas.

   Comment


    Na dėl karantino truputi atidėjo uždarymus. Nes Karoliniškėse Vienur jau uždarė, kitur dar ne. Laukiu kada laiptinėje uždarys. aišku tikrai atsiras kas išmes apačioje ar paliks prie vamzdžių. Nes kituose namuose kiek teko matyt karoliniškių forume, tikrai atsirado ir vargo gyventojai. bet lyg užtilo.

    Comment


     Daug šachtinių namų jau savo noru uždarė tas šachtas ir naudojasi lauke pastatomais konteineriais nes pasirodo iš rūsio tas šiukšles išimti gaunasi dvigubai didesnės sąskaitos už šiukšlių išvežimą (beto sakė koridorius nuo jų smirdi).

     Comment


      Tas šachtas reiktų paversti čiuožyklomis greitam nusileidimui į pirmą aukštą. Kaip ugniagesių štabuose. Chop ir leki žemyn.
      Lietuva visiems.

      Comment


       Ar tas šachtų uždarymas nėra koks nors "savanoriškas"? Kažkas iš serijos, kur daugiabučio namo gyventojai "nubalsuoja", kokio varianto jie nori?
       Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

       Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        Ar tas šachtų uždarymas nėra koks nors "savanoriškas"? Kažkas iš serijos, kur daugiabučio namo gyventojai "nubalsuoja", kokio varianto jie nori?
        Pas mus vyko balsavimas. Nes savivaldybes nurodymu ji turejo vykdyti siu metu pradzioje administruojanti imone. Pirmasis neivyko, nes beveik niekas nebalsavo, antrasis teisiskai skelbia kad ivyko. Ir gyventojai nubalsavo uzdaryti siuksliu vamzdi (aisku kartu ir panaikinant konteineri laiptineje). Bet kiek maciau ta dali, kuri buvo balsuojant internetu, as vienintelis ten buvau uz panaikinima o kiti 3 zmones pries. Koks santykis popieriniame balsavime viesai skelbiama nebuvo.
        VIsgi buvo nuspresta uzvirinti. Kodel? Itariu kad pakartotinai balsuojant reikejo surinkti jau mazesni kieki balsu. Ir viskas cia priklauso nuo to kokia operacija daroma pagal nutylejima. Buvo skelbiama, kad reikes moketi nemazus pinigus uz konteinerio aptarnavima, jei ji paliksim. Bet nemanau jog tai stabde pensininkus pasirinkti opcija "aj kiti mokes, svarbu 10 metru arciau". Manau kad pagal nutylejima busto administratoriui si karta is savivaldybes buvo nurodytas konteinerio panaikinimas, ir kad is tikruju reikejo surinkti pakankama kieki balsu uz jo palikima, o ne uz panaikinima. Uz palikima buvo daugiau balsu, nei uz panaikinima, bet vistiek nesusirinko pakankamas % gyventoju, norinciu ta konteineri palikti ir tokiu budu buvo prastumas to shudo isnaikinimas. Tokia mano teorija, kaip buvo is tikruju tik busto administratorius tezino.
        Paskutinis taisė SoulMulticast; Šiandien, 12:35.

        Comment


         Graži sąmokslo teorija, bet kam rizikuoti potencialiu skandalu apie balsavimų klastojimą, jeigu realios naudos tame nėra, o ir darant kažkokią machinaciją daug labiau apsimokėtų, jog būtų prabalsuota už šachtinių konteinerių išsaugojimą ir papildomo brangaus išvežimo mokėjimą, taip duodant vežėjams galimybę užsidirbti?

         Aiškiai buvo komunikuojama, jog reikės mokėti ne keliais eurais daugiau, o gal ir dvidešimt per mėnesį, taip kad visiškai nestebina, jeigu pensininkai prabalsavo už konteinerių atsisakymą.

         Comment

         Working...
         X