Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie statybines medžiagas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė evvt Rodyti pranešimą

    IKEA yra ir pigu ir vidutiniška ir taip pat galima rast kas brangu ir ilgaamžiška, IKEA = "kam ko reik". Bet aišku viskas jaukiai sudera ten pas juos.
    IKEA yra biudžetinis variantas, kas neturi pinigų normaliems funkcionaliems baldams, dabar ten net visokius varžtus jau iš plastiko daro.
    Flickr

    Comment


      #42
      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

      IKEA yra biudžetinis variantas, kas neturi pinigų normaliems funkcionaliems baldams, dabar ten net visokius varžtus jau iš plastiko daro.
      Tai tamsta nedaug reikalų gal ten turėjot. O kas dėl vyraujančios klišinės nuomonės apie IKEA, tai tada su tamsta sutinku.
      Paskutinis taisė evvt; 2023.11.01, 12:13.

      Comment


        #43
        Parašė evvt Rodyti pranešimą

        Tai tamsta nedaug reikalų gal ten turėjot. O kas dėl vyraujančios klišinės nuomonės apie IKEA, tai tada su tamsta sutinku.
        Turėjau, todėl ir žinau kaip nusipigino su sprendiniais ir medžiagų kokybe. Šiaip iš principo ne individualiai pagal projektą gamintas baldas negali būti ne biudžetinis variantas.
        Flickr

        Comment


          #44
          Parašė evvt Rodyti pranešimą

          Taip, teisingai, papildysiu dar kad violetinės - sustiprintos. O pilkų ir man neteko matyt. Galbūt jei yra tokios tai jų klasė - atsparios interjero jaukumui
          Susilpnintos : )?

          Comment


            #45
            Čia kai dalinėj apdailoj pakabini lemputę, pastatai stalą su kėde ir pridavinėji kaip įrengtą

            Comment


              #46
              Parašė spekas Rodyti pranešimą

              Susilpnintos : )?
              Supigintos

              Comment


                #47
                Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
                IKEA pigu ir neilgaamžiška, bet jaukumą jie sukuria. Problema ta, kad mūsų NT krachaborai suasocijavo IKEA'ą su pigia chaltūra. Yra įvairių būdų sukurti vertę pirkėjui. IKEA siūlo jaukumą už prieinamą kainą. O koks yra musų NT'išnikų verslo modelis? Koks vertės pasiūlymas? Jo nėra, yra tik makaronų kabinimas "terasos, jaukūs vakarai, gamtos apsuptyje, miesto ritmu ir t.t. ".
                Na nežinau kaip su tuo ilgaamžiškumu. Man ikėjos baldai laiko ilgiau nei visokių SBA ir pan baldai. O kad baldai paliktų mano anūkams naudoti tai man to nereikia, pasikeis mados ir jie norės kitokių.

                Comment

                Working...
                X