Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kokio tipo būste gyvenate?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kokio tipo būste gyvenate?

    Įdomu būtų sužinoti kokio tipo būstuose gyvena dauguma forumiečių.

    1. Butas
    2. Nuosavas namas
    3. Kotedžas
    4. Bendrabutis
    5. Benamis

    Apklausa anonimiška
    150
    Bute
    68,67%
    103
    Nuosavame Name
    16,67%
    25
    Kotedže
    2,00%
    3
    Bendrabutyje
    2,67%
    4
    Esu benamis
    10,00%
    15
    Paskutinis taisė toleranceofculture; 2012.01.04, 00:07.
    Dear Sir,

    #2
    Jei yra pasirinkimas "nuosavas namas", reikėtų ir butą patikslinti - nuomojamas ir nuosavas. Nebent čia turėta omeny individualų namą, nekreipiant dėmesio į nuosavybės formą (nuoma, nuosavas ar kt.)
    N N N

    Comment


      #3
      Nevisai aiški klasifikacija. Butas gali būti ir vienbutyje name. Bendrabutis gali būti ir butas. Jei yra "Nuosavame name", tai ir "nuosavame bute" arba nuomojamuose. Kotedžas yra tikriausiai sublokuotas namas?

      Comment


        #4
        Parašė Sula Rodyti pranešimą
        Nevisai aiški klasifikacija. Butas gali būti ir vienbutyje name. Bendrabutis gali būti ir butas. Jei yra "Nuosavame name", tai ir "nuosavame bute" arba nuomojamuose. Kotedžas yra tikriausiai sublokuotas namas?
        Jei name keli butai, tuomet tai jau nebe vienbutis, o dvibutis arba daugiabutis. Taip pat, jei iš bendrabučio padarytas daugiabutis, tai ir jau butas, nors ir atrodo pastatas kaip bendrikas. O namus tai manau savaime aišku turėjo omenyje individualius, tik pavadinu juos nuosavais.
        Flickr

        Comment


          #5
          Kuris čia benamis?

          Comment


            #6
            Aš mėgstu ramybę, tai tik nuosava nama rinkčiausi, dabar kol mokausi gyvenu Vilniuje "barake" tai tiesiog pragaras, arba tas pats butas, niekada nemėgau gyventi kaip skruzdėlyne...
            Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

            Comment


              #7
              Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
              Kuris čia benamis?
              Net trys

              Comment


                #8
                Parašė Sefas210 Rodyti pranešimą
                Aš mėgstu ramybę, tai tik nuosava nama rinkčiausi, dabar kol mokausi gyvenu Vilniuje "barake" tai tiesiog pragaras, arba tas pats butas, niekada nemėgau gyventi kaip skruzdėlyne...
                Nuosavam name gyventi ūkiškai sudėtingiau negu bute, nors šiais laikais tas skirtumas vis mažėja.

                Aš asmeniškai planuoju šiemet įsigyti nuosavą būstą ir, pačiam keista, vis labiau mąstau ne apie individualų namą, o apie butą. Nors prieš x metų buvau vienareikšmiškai buvau už individualią namo statybą.

                Viską lemia poreikiai / įpročiai / tikslai ir daugybė kitų faktorių. O renkantis būsto tipą reikia labai gerai įvertinti juos
                N N N

                Comment


                  #9
                  Gvvenu nuosavame name miesto pakraštyje..

                  Ateityje jei butas, tai nebent centre/senamiestyje, arba tikrai geras naujos statybos..Esu ivairiose vietose gyvenes, zinau privalumus, trukumus. Namas gerai, zinoma atsizvelgiant i pomegiu, hobius.. Man asmeniskai tai svarbu, nes greta garazas, kur leidziu laisvalaiki. Bet namui 100kart daugiau prieziuros reik, Anyway viskas vistiek remiasi i pinigus. Nors man gyvenamoji vieta kazkur 60% gyvenimo kokybes lemia..

                  Comment


                    #10
                    Nu jau nepasakyčiau, kad namui 100kart daugiau priežiūros reik, nors aišku, daugiau nei bute. Bet bute privati nuosavybė baigiasi grubiai už durų, o name už tvoros Nuosavam name gyvenu dar tik metus su trupučiu, bet jau negalėčiau įsivaizduot gyvenimo bute. Kur malonumas turėt savo kiema, kuriame rytais pavėsinėj su chalatu gali gert kava, kur šuns vedžiojimas baigiasi duru atidarymu.. O mašina žiemą šiltai tupi garaže.. Nekalbu apie tai kad nuo piktos žmonos gali visad užsidaryt rusy Galiausiai kaimynai nesiskundžia dėl garsios muzikos ar aimanų.. O bent man asmeniškai namo išlaikymas kainuoja panašiai kaip 2k buto, vanduo iš gręžinio, nuotekos išvalytos išteka lauk, o šildaisi tiek kiek tik piniginė leidžia Iki pat miesto centro 20 min kelio ir problemos nesudaro.

                    Comment


                      #11
                      Parašė wrm Rodyti pranešimą
                      Nu jau nepasakyčiau, kad namui 100kart daugiau priežiūros reik, nors aišku, daugiau nei bute. Bet bute privati nuosavybė baigiasi grubiai už durų, o name už tvoros Nuosavam name gyvenu dar tik metus su trupučiu, bet jau negalėčiau įsivaizduot gyvenimo bute. Kur malonumas turėt savo kiema, kuriame rytais pavėsinėj su chalatu gali gert kava, kur šuns vedžiojimas baigiasi duru atidarymu.. O mašina žiemą šiltai tupi garaže.. Nekalbu apie tai kad nuo piktos žmonos gali visad užsidaryt rusy Galiausiai kaimynai nesiskundžia dėl garsios muzikos ar aimanų.. O bent man asmeniškai namo išlaikymas kainuoja panašiai kaip 2k buto, vanduo iš gręžinio, nuotekos išvalytos išteka lauk, o šildaisi tiek kiek tik piniginė leidžia Iki pat miesto centro 20 min kelio ir problemos nesudaro.
                      Pats irgi tik 3 metus nuosavam gyvenu, bet į butą nebenorėčiau. Darbų daugiau, bet patogumų dar daugiau.
                      Šiek tiek pasikartosiu.
                      1) Turi savo kiemą kur gali išeiti vasarą (žiemą ne taip įdomu).
                      2) Visada rasi kur pasistatyt mašiną.
                      3) Į liftą/laiptinėje niekas neprimyža.
                      4) Kaimynai nebesidaužo dėl nepatinkančios muzikos (tas pats ir jei užsisėdi su draugais).
                      5) Žiemą šilta mašina rytais.
                      6) Malonūs kaimynai.
                      7) Negirdėti kaip žvygauja kaimynai per sienas.
                      čia ką greitai sugalvojau iš savo pusės.

                      Comment


                        #12
                        Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                        Kuris čia benamis?
                        Benamis = be namo. Balsavime užtektų dviejų variantų
                        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                        Comment


                          #13
                          Be abejo, nuosavas namas turi daugiau pliusų. Visą gyvenimą gyvenu sovietinės statybos bute ir neturiu jokių nusiskundimų.

                          Comment


                            #14
                            Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                            Pats irgi tik 3 metus nuosavam gyvenu, bet į butą nebenorėčiau. Darbų daugiau, bet patogumų dar daugiau.
                            Šiek tiek pasikartosiu.
                            1) Turi savo kiemą kur gali išeiti vasarą (žiemą ne taip įdomu).
                            2) Visada rasi kur pasistatyt mašiną.
                            3) Į liftą/laiptinėje niekas neprimyža.
                            4) Kaimynai nebesidaužo dėl nepatinkančios muzikos (tas pats ir jei užsisėdi su draugais).
                            5) Žiemą šilta mašina rytais.
                            6) Malonūs kaimynai.
                            7) Negirdėti kaip žvygauja kaimynai per sienas.
                            čia ką greitai sugalvojau iš savo pusės.
                            Bet laiko namas suėda nežmogiškai daug. Man idealiausiai būtų irgi namas, bet kad darbus apie jį nudirbtų kas nors kitas
                            You've got one life! Live it!

                            Comment


                              #15
                              Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                              Kuris čia benamis?
                              Jo, keistas tas paskutinis variantas, abejoju, kad forume yra benamių tikrąja to žodžio prasme (bomžų) - kurie glaudžiasi apleistuose pastatuose, laiptinėse, trasose ir pan.. Kitas variantas - benamis - tas, kuris neturi savo vardu registruoto nekilnojamojo turto, bet čia tikriausiai dėl juoko pribalsuota
                              O pats visąlaik gyvenu senovinės statybos būste ir tuo be galo patenkintas. Standartiniame daugiabutyje ko gero neišgyvenčiau...

                              Comment


                                #16
                                Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                Bet laiko namas suėda nežmogiškai daug. Man idealiausiai būtų irgi namas, bet kad darbus apie jį nudirbtų kas nors kitas
                                Man panašiai. Iš tikrųjų tingėčiau savaitgaliais tvarkytis aplink namą. Teko kurį laiką gyventi priemestyje, name, nors visąlaik gyvenau bute. Aišku, gal tai įpratimo reikalas, bet kadangi neturiu didelių poreikių, butas man geriau. Tiesiog nesu įparatęs - gal ir juokinga nuskambės - bet būti tokioje tyloje vakarais. Net nejauku buvo ) maloniau,kai aplink yra daugiau žmonių. Namo privalumas - didelė privati erdvė, galbūt kartais mažesnės eksplotavimo išlaidos. Antra vertus, priemesčiai (jeigu namas už miesto ar miesto pakrašty) turi didelį trūkumą - susisiekimas. Kadangi neretai iš centro einu pestute, tai ir pastarajai aplinkybei, nors ji ir nesminė, bet teikiu reikšmę.

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė D.P Rodyti pranešimą
                                  Man panašiai. Iš tikrųjų tingėčiau savaitgaliais tvarkytis aplink namą. Teko kurį laiką gyventi priemestyje, name, nors visąlaik gyvenau bute. Aišku, gal tai įpratimo reikalas, bet kadangi neturiu didelių poreikių, butas man geriau. Tiesiog nesu įparatęs - gal ir juokinga nuskambės - bet būti tokioje tyloje vakarais. Net nejauku buvo ) maloniau,kai aplink yra daugiau žmonių. Namo privalumas - didelė privati erdvė, galbūt kartais mažesnės eksplotavimo išlaidos. Antra vertus, priemesčiai (jeigu namas už miesto ar miesto pakrašty) turi didelį trūkumą - susisiekimas. Kadangi neretai iš centro einu pestute, tai ir pastarajai aplinkybei, nors ji ir nesminė, bet teikiu reikšmę.
                                  na, per 16 savo gyvenimo metų sode (netoli oro uosto) pripratau ir prie praskrendančių lėktuvų, ir važiuojančių traukinių taip kad kiekvienas savaip sprendžia dėl ramybės ir susisiekimu su stotimi nesiskundžiu
                                  Paskutinis taisė ssnaiperis; 2012.01.04, 15:23.
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    #18
                                    Transportas tai taip, čia jau minusas, bet mes su viena mašina šeimoj kol kas išsiverčiam. O ir ta daugiau tolimesnėm kelionėm arba vėlai vakare reikalinga. Arba kur nors važiuojant dviese, jau net pigiau nei visuomeniniu. Norint mieste pauliavot, taksi už maždaug 30 -35lt parveža. Tyla aplink irgi pradžioj gąsdino, dar ir dabar beisbolo lazda miegamajam stovi, jei kas kur naktį krepšteli Iš kitos pusės, gerai užrėkus kaimynai su šautuvu manau atbėgtų

                                    Comment


                                      #19
                                      Gyvenu bute, bet mielai iškeisčiau i nama. O dėl papildomo darbo ir aplinkos tvarkymo jokios problemos nematau

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė RolandasM Rodyti pranešimą
                                        Gyvenu bute, bet mielai iškeisčiau i nama. O dėl papildomo darbo ir aplinkos tvarkymo jokios problemos nematau
                                        O aš atvirkščiai- gyvenu name, bet būčiau ne prieš iškeist jį į butą Žinoma, ne komiblokinį, o gal naujesnės statybos daugiabutyje.
                                        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                        Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                        Comment

                                        Working...
                                        X