Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Geriausia buto vieta Vilniuje

Collapse
X

• Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Kitoje temoje Burbiškės buvo pateiktas kaip blogas miesto plėtros pavyzdys, bet man jau tada norėjosi paprieštarauti ir dabar apsižiūrėjęs galiu drąsiai teigti, jog mano požiūriu vieta turi labai gerą potencialą. Būtų pasaka, jeigu vystytojai savo būsimiems gyventojams įrengtų dviračių tako jungtį iki planuojamo tuneliuko Iešmininkų g.. Taip pat galimybė su automobiliu efektyviau apsisukti aplinkelyje per Dariaus ir Girėno g. pridėtų bonus taškų.

Comment

Buvo čia rimtu veidu bandančių aiškinti, kad ir Pilaitė vietos prasme yra tiek pat gera, kaip Šnipiškės. Iš tiesų gali būti sunkoka išsiaiškinti, nes tiek poreikiai, tiek nuovoka pas skirtingus žmones būna skirtinga.
      Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

Comment

Jei būčiau gydytojas, tai ideali vieta gyventi man būtų Jeruzalė ar Santariškės. Jei būčiau senbernis ir mėgčiau pasilinksminti - senamiestis. Gal tuomet geriau imti rajonus ir spręsti kam jie tinkami gyventi. Kam idealiai tiktų Pilaitė? Mėgstantiems miesto šurmulį ir dirbantiems Sudervėje, turbūt

Comment

Vienareikšmiškai Naujamiestis. Man kaip mėgstančiam kartas nuo karto išeiti su savo ratu žmonių į miestą nereikia toli belstis, darbas ir labai arti palyginus. Infrastruktūra išplėtota, viskas ranka pasiekiama. Realiai prieš perkant butą, kitų rajonų nelabai ir žiūrinėjausi. Gal praradau keliais tūkstančiais pigesnį variantą, bet susitaupo ant laiko skirto nuvažiuoti į darbą ar tiesiog grįžtant iš miesto.
          - Kas gi vyksta toje Ukrainoje?
          - Rusija su Amerika kariauja.
          - Ir ką, kaip ten reikalai?
          - Na, Rusija prarado tūkstančius kareivių, šimtus tankų.
          - O amerikiečiai?
          - Nepatikėsi, jie apskritai kare nepasirodė.

Comment

Žvėrynas daugmaž šiose vietose:
            https://goo.gl/maps/p494d46fATApquJP7
            Infekcinė ligoninė uždaryta, tai minusų beveik nelieka.

arba Čiurlionio g. rajonas:
            https://goo.gl/maps/S5YdTADASpFjQ1PV9

Comment

Sveiki,

Gal kas turit duomenų kaip Veikmes parko namų statybos? Ar viskas laiku vykdoma? Gal kas jau turite įsigyje ar galbūt planuojate apsigyventi Veikmes namuose?

Comment

Kaip manot, kokie dabar geriausi projektai uz kazkur 2k/kv?

Comment

Namų pynės buvo geras projektas, bet jau viską pardavė

Comment

Working...
                  X