Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Alytuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Na, stadioną tai tikrai gerą turim, belieka jame turėti varžybų ir panaudot pagal paskirtį

    Comment


      Parašė emas22
      Tas jemi, tai vasario 5, tai 8, tai 20, tai 26, tai 27...
      Dabar jau kovo 8d. - netikiu, o tarp kitko kodėl taip yra?
      Nesąmonė tas portalas bus. Melagių šutvė.
      alytiskiai, pasakykit kas jusu stadione neuzbaigta , kodel jis dar negali but naudojamas?
      KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

      Comment


        Viesbutis bus. O tilta pesciuju prades lapricio menesi statyti.

        Comment


          Gal kas žino kaip ten išėjo su projektu "Miestas mieste" statybom? Greičiausiai jų nepastatė ir nestatys išvis

          Comment


            Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
            alytiskiai, pasakykit kas jusu stadione neuzbaigta , kodel jis dar negali but naudojamas?
            Juk matai fotkese,kad sniegas nenuvalytas Tai kaip tau jie zais? O siaip tai pats stadionas jau pabaigtas,gal tik tablo dar neuzdetas,nes kazkoky ten gera pirko. Cia manau svarbiausia laukiama skambaus atidarymo! Kirps meras juostele ir sakys kalba Laukiama,kad butu viskas iki galo padaryta. O ir reklama merui bus,nes neuzilgo ir meru rinkimai.

            Comment


              Parašė emas22 Rodyti pranešimą
              Gal kas žino kaip ten išėjo su projektu "Miestas mieste" statybom? Greičiausiai jų nepastatė ir nestatys išvis
              Su siuo projektu,tai uzkonservavo Net skelbimas dinges Siaip tai kiek pamenu turejo pastatyti keturis namus ten "kvartalas" Bet pastate berods tik du. Jie pastatyti,bet kai paskutini karta juos maciau,rudeni,tai buvo be apdailos. Velnias zino kaip ten,reiks kada nulekti paziuret.

              Comment


                O restauruotas daugiabutis vietoj "Signalas" irgi tuscias, kaip suprantu, stovi. Skelbimai su vis dar simtatukstantinemis butu kainomis iki siol publikuojami. Idomu, kas pirks?!

                Comment


                  Signalas turbūt stovės dar ilgai nes NT rinka miega dabar. Dar nevisi butai parduoti Rotušės g. naujam name. O miestas mieste niekas nepasikeistė nuo rudens, įmonė banktrutavo gal vyksta ginčai teisme. Naujų daugiabučių artimiausiu metu Alytuj tikrai nepamatysim.
                  Alytaus jaunimo draugas
                  http://www.jaunimo.lt

                  Comment


                    Parašė studentaz Rodyti pranešimą
                    Signalas turbūt stovės dar ilgai nes NT rinka miega dabar. Dar nevisi butai parduoti Rotušės g. naujam name. O miestas mieste niekas nepasikeistė nuo rudens, įmonė banktrutavo gal vyksta ginčai teisme. Naujų daugiabučių artimiausiu metu Alytuj tikrai nepamatysim.
                    O yra tokia "Rotušės gatvė"? Negirdėjau tokios nors gyvenu visą gyvenimą čia . Beje, tas namas stovi Ugniagesių g. ir jame gyventojų tikrai yra ir nestovi tuščias.

                    Comment


                      Parašė emas22 Rodyti pranešimą
                      O yra tokia "Rotušės gatvė"? Negirdėjau tokios nors gyvenu visą gyvenimą čia . Beje, tas namas stovi Ugniagesių g. ir jame gyventojų tikrai yra ir nestovi tuščias.
                      Tada nuomininkų nėr nes apačia visa tuščia pirmi ICG buvo, kol nesuiro. O Rotušės g. yra tikrai 9 aukštų namas prie pat rotušės ir yra vienintelis Rotušės a. gatvės namas Nr.9
                      Alytaus jaunimo draugas
                      http://www.jaunimo.lt

                      Comment


                        Tikras naujo namo adresas toks:



                        Nes čia buvo "ICG" , kurio jau nėra. O jie atsikėlė lyg iš Ugniagesių g. 9

                        Comment


                          Parašė studentaz Rodyti pranešimą
                          Tada nuomininkų nėr nes apačia visa tuščia pirmi ICG buvo, kol nesuiro. O Rotušės g. yra tikrai 9 aukštų namas prie pat rotušės ir yra vienintelis Rotušės a. gatvės namas Nr.9
                          Nuomininkų dar yra, kažkoks rėmelių ar rėminimo salonas, ir lyg su juo veikia galerija.

                          Comment


                            Parašė emas22 Rodyti pranešimą
                            Tikras naujo namo adresas toks:

                            Atvaizdas


                            Nes čia buvo "ICG" , kurio jau nėra. O jie atsikėlė lyg iš Ugniagesių g. 9
                            Aš rašau apie namą seną geltonų plytų prie pat savivaldybės, jis yra Rotušės a. 9A, o tas naujas kitu adresu Dariaus Girėno 6B
                            Attached Files
                            Alytaus jaunimo draugas
                            http://www.jaunimo.lt

                            Comment


                              Parašė andriulis Rodyti pranešimą
                              Juk matai fotkese,kad sniegas nenuvalytas Tai kaip tau jie zais? O siaip tai pats stadionas jau pabaigtas,gal tik tablo dar neuzdetas,nes kazkoky ten gera pirko. Cia manau svarbiausia laukiama skambaus atidarymo! Kirps meras juostele ir sakys kalba Laukiama,kad butu viskas iki galo padaryta. O ir reklama merui bus,nes neuzilgo ir meru rinkimai.
                              Na tai paiaskinkit man toki dalyka, FK Alytis atsisake dalyvauti A lygoje, nes stadionas nebaigtas ir jie puse metu namu rungtynes turetu zaist marijampolej. Tai baigtas tas stadionas ar ne?
                              KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                              Comment


                                Parašė emas22
                                O kam mane cituot? Aš apie stadioną nešnekėjau.
                                ponas Emas, albai atsiprasau,kad netycia pacitavau jus. Tikiuosi labai nepyksit ir man atleisit. As labai labai atsiprasau ,kad jus taip izeidziau. Kaip man dabar savo kalte ispirkti?
                                KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                Comment


                                  Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                                  Na tai paiaskinkit man toki dalyka, FK Alytis atsisake dalyvauti A lygoje, nes stadionas nebaigtas ir jie puse metu namu rungtynes turetu zaist marijampolej. Tai baigtas tas stadionas ar ne?
                                  Tai manau pats atsakei i savo klausyma. Jei skelbia,kad jie negali zaisti, del nepabaigto stadiono,tai reiskia,kad kazkas nepabaigta arba vyksta kazkokios intrigos.

                                  Comment


                                    Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                                    Na tai paiaskinkit man toki dalyka, FK Alytis atsisake dalyvauti A lygoje, nes stadionas nebaigtas ir jie puse metu namu rungtynes turetu zaist marijampolej. Tai baigtas tas stadionas ar ne?
                                    Stadionas tik atmazgės.

                                    Comment


                                      Parašė miromax Rodyti pranešimą
                                      Stadionas tik atmazgės.
                                      Kas tas "atmazgės"?

                                      Comment


                                        Esmė ne stadione, o kaip kažkas sakė užkulsiniuose žaidimuose.

                                        Comment


                                          Parašė emas22 Rodyti pranešimą
                                          Nesudarkys, nes Alytus paprasčiausiai senamiesčio neturi. Bet dėl žiedo sutinku. Jo tikrai nereikia, bet tik ne dėl tos priežasties, kad ten ką nors jis sudarkys.
                                          Su tokiu poziuriu tai ir nera ko stebetis, kad senamiescio nera.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X