Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lidl plėtra Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Šiandien mačiau prie Lidl logistikos centro bent keletą fūrų. Anksčiau tuščia būdavo.
    Kažkokio didesnio šurmulio nematyt:



    Comment


      Parašė Arni5 Rodyti pranešimą
      Šiaulių Lidl'as šiandien 21 val.: aikštelėje dar nemažai automobilių, sukinėjasi šiek tiek žmonių, kažką dirba, per apklijuotus langus persimato, kad viduje šviečia šviesa, iškaba supakuota padėta ant lauke žemės, jos laikikliai jau pritaisyti prie sienos. Ar taip stipriai skuba birželio mėn. atidarymui?
      koks birželis, nuo balandžio 25 iki 30d atidaro, sales darbuotojai dirbs 0,75 etatu.

      Comment


        Parašė Specas Rodyti pranešimą
        Kažkokio didesnio šurmulio nematyt:
        Nieko keisto turint omeny, kad logistikos centras kokius 2k. didesnis nei visos pastatytos parduotuvės kartu sudėjus
        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

        Comment


          Šiandien jau iškaba pakabinta Šiaurės pr. Lidle, Kaune (vakar nebuvo):





          Comment


            Parašė Zosys Rodyti pranešimą
            nei tai exkliuzyvas, anei VBS...

            tiesiog kiekviename šio forumiečio stiobojoboposte kruopščiai įmiešta vienos ir tos pačios "veikliosios medžiagos" ivairiomis agregatinėmis būsenomis (manau ne vienas puikiausiai uodžia ta Tomo "medžiagą"). Deja, jos pagrindinis tikslas ne šiaip sau pagadinti forumo orą, bet formuoti down-shiftinę kolektyvinę atmosferą. Dėl tokio veikimo motyvų ar tikslų aš dar nesu tikras, bet technologija man jau tampa akivaizdi.
            Prasiejus per Tomo komentarus matosi koks jis zmogus

            Comment


              Man įdomu, ar Tomui Lidl moka už reklamą ar jis čia dykai juos reklamuoja?

              Comment


                Man moka Lidl'as, Rusijos ambasada, gosdepas ...
                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                Comment


                  Visi taip laukia to Lidl atidarymo, kad atrodo tuoj prileis į kelnes. Kažkokia psichozė .

                  Comment


                    Lidl'e tikrai bus pigių kelnių! Pvz. džinsų po 7€!
                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                    Comment


                      Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                      Lidl'e tikrai bus pigių kelnių! Pvz. džinsų po 7€!
                      Ačiū už gerą juoko dozę .

                      Comment


                        Parašė Arni5 Rodyti pranešimą
                        Šiaulių Lidl'as šiandien 21 val.: aikštelėje dar nemažai automobilių, sukinėjasi šiek tiek žmonių, kažką dirba, per apklijuotus langus persimato, kad viduje šviečia šviesa, iškaba supakuota padėta ant lauke žemės, jos laikikliai jau pritaisyti prie sienos. Ar taip stipriai skuba birželio mėn. atidarymui?
                        Cha cha! Aiskiai matosi is kut LRytas.lt ima medziaga

                        Lrytas.lt skaitytojas redakcijai pranešė Šiaulių „Lidl“ pamatęs didelį skaičių automobilių, žmonių.

                        „Aikštelėje nemažai automobilių, sukinėjasi žmonės, kažką dirba. Per apklijuotus langus matosi, kad viduje šviečia šviesa, iškaba supakuota padėta ant žemės lauke, jos laikikliai jau pritaisyti prie sienos“, – rašo skaitytojas Tomas.
                        http://verslas.lrytas.lt/rinkos-puls...-sujudimas.htm

                        Comment


                          Parašė taspac Rodyti pranešimą
                          Cha cha! Aiskiai matosi is kut LRytas.lt ima medziaga



                          http://verslas.lrytas.lt/rinkos-puls...-sujudimas.htm
                          Kaip bjauru:

                          Lrytas.lt skaitytojas redakcijai pranešė Šiaulių „Lidl“ pamatęs didelį skaičių automobilių, žmonių.
                          rašo skaitytojas Tomas
                          Visų pirma nesu Tomas, visų antra - išskyrus į šį forumą niekam nieko nerašiau.

                          Comment


                            Parašyk lrytui, kad nesutinki be leidimo publikuoti nei teksto, nei nuotraukų

                            Comment


                              Čia matyt tokiu būdu Lietryčio žurnalistai trolina šio forumo Tomą...

                              Comment


                                Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                Šiandien jau iškaba pakabinta Šiaurės pr. Lidle, Kaune (vakar nebuvo):
                                dsanto, ar davei sutikimą lrytui.lt publikuoti tavo nuotraukas?

                                Comment


                                  Parašė HSV Rodyti pranešimą
                                  dsanto, ar davei sutikimą lrytui.lt publikuoti tavo nuotraukas?
                                  Dėl manęs tegu deda

                                  Comment


                                    Beje, pažįstamo giminaitis sakė, kad Klaipėdos Lidl atidarymas numatytas 28 d.[/QUOTE]

                                    tevo sesuo iš kretingos ta pati sake bučiau po 3-4d parašes, bet kai prasitaret, ji sake atidarys balandžio 27-28 dienomis
                                    Paskutinis taisė rroomask; 2016.04.21, 16:50.

                                    Comment


                                      Parašė rroomask Rodyti pranešimą
                                      tevo sesuo iš kretingos ta pati sake bučiau po 3-4 parašes, bet kai prasitaret, ji sake atidarys balandžio 27-28 dienomis
                                      Porą dienų pavėluos

                                      Comment


                                        Parašė Jegermeister Rodyti pranešimą
                                        Čia matyt tokiu būdu Lietryčio žurnalistai trolina šio forumo Tomą...
                                        Man ir lrytas moka ...
                                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                        Comment


                                          Kaune, Šiaurės pr. vakare jau uždėta ir antra iškaba.



                                          Šiandien susitikau vieną pažįstamą, tai ji sakė pažįsta vieną darbuotoją iš šitos parduotuvės. Ta jai sakė, kad atsidarys birželio pabaigoj ar dar vėliau. Sakė, prekių kodus reikia mokėti atmintinai, ne taip kaip kokioj Maximoj ar IKI: "Roma, koks anakardžių riešutų kodas? Nežinai? Vida, gal tu žinai"? Žodžiu, aptarnavimo greitis visgi turėtų būti kaip kitose Lidl parduotuvėse. Alga 300 - 400 €, 0,75 etato. Bet paminėjo, kad darbuotojų trūksta. Kai kurie išeina, vos atėję. Žodžiu, kaip ir nebėga žmonės čionai kaip į rojų. Kaip pagalvojus, Kaune kol kas tik dvi Lidl pastatytos, ir tai darbuotojų trūksta... Kėdainiuose irgi nesurenka:

                                          „Aš labai esu nustebęs, reikės man pasiaiškinti. Nors pas mus nedarbingumas apie 8 proc. ,nėra labai didelis ir mažesnis nei Lietuvos vidurkis, bet vis tiek iš 8 proc. bedarbių nerasti sau 20–40 žmonių. Man čia kažkaip neaišku. Reikės tikrai pasiaiškint kur čia priežastis: ar per mažus atlyginimus siūlo, ar kvalifikacija per prasta, bet aš žinau mūsų vedančias įmones, pavyzdžiui „Daumantų“, kurios, jei prisireikia darbuotojų, tikrai randa“, – situacija stebisi S. Grinkevičius.
                                          http://www.tv3.lt/naujiena/867730/li...uviskos-prekes

                                          Comment

                                          Working...
                                          X