Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Palangoje ir Šventojoje

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  #81
  ar cia tikrai ta pusiasaly paciam uosto vidury, kur turetu buti visuomenines paskirties pastatai ir kulturos objektai, "vyrokas" nori uzstatyti visisko baltarusijos kolukio alytnamiu tipo namais ir taip sugadinti visa sventosios uosto atstatyma jam dar net neprasidejus ?

  jei taip, tai jie tikri ****************** ikvepiu oro ************************* !!!!!! ********!!!! ai manau supratot, ka noriu pasakyti, sis projektas o vyrokas matyt koks kolukietis valdo ...
  Propoganda ir penas mintims >>>

  Idėjos, mokslo pasiekimai ir įdomybės
  www.ted.com

  Comment


   #82
   Nebeliko buvusių laivų taisyklų Šis Vyroko projektas itin komplikuos uosto renovaciją nes užims visą tinkamą plotą Į kopas manau nelabai kas leis keltis
   Mano nuotraukos @Fotki.com

   Auto Show Millennium 2007
   Retromobile 2007
   "Kova 1". Driftingo čempionatas
   "Foje" Gali Skambėti Kitaip
   Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
   BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
   Kauno Marių Regioninis Parkas

   Comment


    #83
    Uosto atstatymą trikdo kažkokie poilsiniai nameliai, o čia visą kvartalą pradėjo statyti. Toks balaganas užknisa juodai. Aukšti pareigūnai vis šneka apie uosto atstatymą... tai čia kaip suprasti? Trūksta žodžių bl... arba ne viską teisingai suprantu.
    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

    Comment


     #84
     Uostas bus atstatomas "brendant" į jūrą. Tie namukai (beje jau perduoti kartu su teritorija Uosto direkcijai) trukdė nutiesti privažiavimo kelius ir komunikacijas.

     Comment


      #85
      POILSIO NAMAI. Nekilnojamojo turto vystymo bendrovė „Realtus“ Vanagupės gatvėje Palangoje pradėjo statyti dar tris naujus namus. Į projektą iš viso bus investuota maždaug 70 mln. litų. Namus prie jūros žmonės įsigyja daugiausia poilsiui, kiti – nuomai. Nuosavas būstas Palangoje yra ir patikima investicija.

      "Klaipėda"
      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

      Comment


       #86
       siusti kuo greiciau buldozerius i sventaja ir gelbeti jos sirdi, pravalant trombus (debiliskiausia "vyroko" projekta") ... ech kaip reiktu kulturingo, gerai modernioj architekturoj ir urbanistikoj nusimanancio ir siaip ne is kelmo spirto diktatoriaus siuo metu ...
       Propoganda ir penas mintims >>>

       Idėjos, mokslo pasiekimai ir įdomybės
       www.ted.com

       Comment


        #87
        Šventąją išgąsdino privatūs kotedžai

        Seimas praėjusį ketvirtadienį patvirtino Šventosios valstybinio jūrų uosto įstatymą, tačiau žmonės, matydami šiame miestelyje prasidėjusias sparčias statybas, baiminasi, kad uostui gali nebelikti vietos.

        Uostas turi būti pradedamas statyti nuo krantinių, nuo molų, tačiau prie pat jūros labai geroje vietoje jau kyla viešbučiai. Kalbama, esą šioje Šventosios vietoje statybas pradėję žmonės, artimi buvusiam ministrui pirmininkui Algirdui Brazauskui, kitoje - buvusiam prezidentui Rolandui Paksui ir t. t.

        Gal sutapimas, o gal ir ne, bet po to, kai Šventosios uosto atstatymo reikalai pajudėjo iš mirties taško, ramiame kurorte statybos išties dygsta kaip grybai po lietaus.

        Kyla pastatai ir dešiniajame įlankėlės, šventojiškių vadinamos "apendiksu", kurioje Šventosios upės vanduo susilieja su jūros, krante, visiškai prie pat vandens. Susidaro įspūdis, kad skubama kuo greičiau pastatyti, kad vėliau niekas nieko nebegalėtų padaryti, o jeigu statiniai trukdytų uostui - pareikalauti iš valstybės sumokėti dešimteriopai.

        "Vakarų ekspresas" pabandė išsiaiškinti šią situaciją.

        Viskas teisėta

        Panašu, kad viskas daroma teisėtai - paaiškėjo, jog šis sklypas jau seniai yra privatus. Ir nors jis įsiterpia į būsimojo uosto teritoriją, tačiau sakoma, jog statiniai statomi šalia uosto. Pasirodo, uosto ribos pakoreguotos dar tada, kai jo atstatymo klausimas atrodė esąs utopinis dalykas.

        Nors ir viskas daroma teisėtai, tačiau tokie dalykai nesudaro įspūdžio, kad Lietuvoje yra vienas šeimininkas - valstybė, kad protingai planuojama jos ateitis, kad viena ranka žino, ką daro kita.

        Tokių pavydžių, kai planuojant statyti valstybinės reikšmės objektus paaiškėja, jog toje teritorijoje jau esama privačios nuosavybės, ne vienas. Tačiau jos atsiradimas jau būna senas dalykas ir niekas nebesiaiškina, kas ir kieno leidimu įkėlė koją į "auksinę" teritoriją.

        Galima prisiminti sveikatingumo centro "Energetikas" poilsio namelius, numatytus nugriauti, bet tiesiog per pusę patekusius į uosto teritoriją. Dėl jų ilgai bylinėtasi teisme. Pagaliau šiemet gerbiant teismo sprendimus nutarta pakoreguoti uosto ribas apeinant tuos namelius. Taigi uostas, darydamas vingius kaip koks upeliukas, turės palikti neliečiamas privačias teritorijas.

        Kita vertus, gerai, kad valstybėje gerbiama privati nuosavybė, kad privatininkai sugeba statyti gražius pastatus, tik apmaudu, jog Šventojoje juos stato ne toli gražu praturtėję šventojiškiai.

        Žvejus išvarė

        Šventosios seniūno Raimondo Litvino teigimu, minėta teritorija prie pat vandens jau daugelį metų yra privati. Vietoj kylančių mūrų anksčiau čia buvo sandėliai, žvejai džiovindavo tinklus, švartuodavo laivus. Jiems ten buvo daug patogiau nei dabartinėje vietoje. Tačiau, kai teritorija tapo privačia, jie paprasčiausiai buvę išvaryti.

        Iš pradžių kildavo net incidentų, nes žvejai iš įpratimo važiuodavo į aną krantą žuvies iškrauti, tinklų džiauti. Dabar žvejai glaudžiasi kairiajame įlankėlės krante, teritorijoje, kuri yra numatyta uostui. Tačiau ji jiems nepriklauso, jie ir čia, galima sakyti, užkuriai, todėl baiminasi, kad pradėjus čia statyti uostą vėl gali likti už borto.

        "Išimtas" iš uosto

        Dabar teritoriją dešiniajame įlankėlės krante yra įsigijusi Vilniuje registruota UAB "Kuna", ji pastarajai bendrovei išnuomota 99 metams. R. Litvino teigimu, privatūs pastatai dešiniajame jūros įlankėlės krante statomi jos užsakymu. Darbų rangovas - vilniečių įmonė "Vyroko statybos darbai".

        Seniūnui žinoma tik tiek, kad čia būsią poilsio kotedžai, kuriuos ketinama baigti statyti jau kitais metais. Nors teritorija įsigyta prieš 8-9 metus, tačiau statybos pradėtos tik šiemet anksti pavasarį.

        Privatus sklypas vos ne įsiterpia tarp ketinamų laivams statyti prieplaukų. Paklaustas, ar šioje vietoje nebūtų buvę galima ką nors reikalingesnio pastatyti uostui, seniūnas atsakė, jog toji teritorija jau išnuomota seniai, dar tada, kai apie uosto atstatymą nebuvo kalbama, ir dabar jau nieko pakeisti nebegalima.

        Seniūno teigimu, tas sklypas yra išimtas iš uosto teritorijos ribų. Pasak pašnekovo, jis uostui neturėtų trukdyti, nes numatyti palikti būtini atstumai.

        Tačiau sutiktas žvejys, nenorėjęs skelbti savo pavardės, piktinosi, kad žvejams nieko neleidžiama statyti, liepta laukti, kol atsiras uostas, o ponams iš Vilniaus viskas galima. Jiems esą nereikia laikytis jokių taisyklių, nei 20 metrų iki vandens atstumo. "Nebuvo Lietuvoje teisybės, ir nebus", - tik mojo ranka nesileisdamas į kalbas šventojiškis.

        Privati, ir taškas

        Ar kylantys kotedžai netrukdys uosto reikmėms, teiravomės Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos, atsakingos už Šventosios uosto eksploatavimą ir plėtrą, infrastruktūros direktoriaus Algirdo Kamarausko.

        "Žinoma, privatizuojant čia kai kuriuos objektus buvo žengti žingsniai nežiūrint toli į priekį. Manau, kad uostas turėtų būti plėtojamas pagal tam tikrą koncepciją, planą. Būtų buvę geriau, kad pirma būtų atliktas planavimas, viskas sudėliota, ir tik tada pradėta statyti. Tačiau šiandien yra taip, kaip yra, ir mes jau nieko negalime daryti.

        Kaip tie dalykai, šiandien daromi, atsilieps ateityje, dabar sunku spėlioti. Ar tie statiniai įsikomponuos į aplinką, ar bus koks nors trukdis, šiandien dar negaliu pasakyti. Atsiras iš esmės naujas uostas. Anksčiau jame buvo tik žvejai ir jų laiveliai, dabar čia planuojami pakankamai didelės apimties darbai. Nenoriu dar daryti kokių nors išvadų", - sakė A. Kamarauskas.

        Kas pardavė tą teritoriją, jis tikrai negali atsakyti. Dabar tai privatus sklypas, įeinantis į uostą, ir viskas.

        Nori paskubinti darbus

        A. Kamarausko teigimu, dėl "Energetiko" namelių nuspręsta koreguoti detalųjį planą. Tačiau tam, kad būtų galima įvykdyti šį sprendimą, dar reikia padaryti nemažai darbų.

        Praėjusį antradienį buvo susitikę Uosto direkcijos ir Palangos savivaldybės atstovai. Kalbėta apie tai, kad atlikus detaliojo plano korektūras būtų galima pakeisti Vyriausybės nutarimą, nustatantį uosto ribas, ir tik po to uostą galėtų perimti Klaipėdos apskrities viršininko administracija ir perduoti Uosto direkcijai. Taigi ta procedūra dar bus gana ilga.

        A. Kamarausko manymu, paties detaliojo plano rengimas gali užtrukti keletą mėnesių, tad galbūt tik kitų metų viduryje ši teritorija de facto bus perduota Klaipėdos uosto direkcijai.

        Šventosios uosto atstatymo darbų eigos klausimas planuojamas svarstyti šį penktadienį vyksiančiame Klaipėdos uosto plėtojimo tarybos posėdyje. Direkcija siūlys nemažai darbų pradėti jau dabar, pavyzdžiui, poveikio aplinkai vertinimo paruošimą, kuris gali užtrukti metus, geologinius tyrimus, projektinius pasiūlymus.

        Laikas bėga, lėšos Šventosios uosto atstatymui preliminariai numatomos 2007-2013 metų Europos Sąjungos finansavimo programoje. Todėl Uosto direkcijos specialistai mano, kad reikia pradėti darbus jau dabar, kad spėtų panaudoti numatomas lėšas Šventosios uostui.

        Dalia BIKAUSKAITĖ
        www.ve.lt
        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

        Comment


         #88
         Naujuosius sutikau Šventojoje. Šventoji paliko dilelį įspūdį savo plėtra. Mąstai tikrai dideli.

         Taigi ir pradėsiu. Supažindinsiu su 2 projektais vykdomais tik įvažiavus į šventąją.

         Kuršių kaimas. Manau tokių reikėtų daugiau pajuryje.


         Kelata nuotraukų per langą.


         Ši nuo žemės.


         Toliau pasivaikščiojau palink kitą projektelį. Prašom. Apartamentų kompleksas "Elija". Statybvietė didžiulė. Vaikštinėjau ratu, o neradus kelio teko ir mašina važiuot.         Šalimais išgręžti pamatai dar vienam objektui.


         Aplinkinės teritorijos


         Dar tikrai yra kur plėstis
         Taip pat sužavėjo šis, mano akimis, gražuolis. Gaila kad apleistas. Jam uztektu langus naujus sudėt ir aplinką aptvarkyt. Mano manymu, tai tikras kūrinys.         Tai tiek.
         Paskutinis taisė Nedas; 2007.01.03, 12:20.

         Comment


          #89
          Kaip nuvaziuosiu vasara is sventaja bus ka paziureti
          I love INNUENDO!

          Comment


           #90
           Tikrai neblogai Šventoji atrodo

           Parašė Nedas Rodyti pranešimą
           Taip pat sužavėjo šis, mano akimis, gražuolis. Gaila kad apleistas. Jam uztektu langus naujus sudėt ir aplinką aptvarkyt. Mano manymu, tai tikras kūrinys.

           O tame pastate kažkada pats poilsiavau ir nuotrauką turiu dar visai mažo ant to fontano užsilipusio
           Bet baisu žiūrėt kokia dabartinė jo būklė. Net sunkoka atpažinti.

           tik gal reikėjo visa tai įdėti į Šventosios projektų temą, o jei tokios nėra, tai, manau, Nedo pranešimas galėtų būti tokios temos pradžia
           Paskutinis taisė ; 2007.01.04, 00:08.
           Įžvalgos.lt - FB - G+

           Comment


            #91
            Visiškai puiki apžvalgėlė, AČIŪ

            Comment


             #92
             Visada prašom

             Comment


              #93
              Sioks toks renew`as

              Comment


               #94
               -galbūt galite paaiškinti - kurioj vietoj pastarasis projektas Šventojoje statomas?

               Comment


                #95
                Parašė toshas Rodyti pranešimą
                -galbūt galite paaiškinti - kurioj vietoj pastarasis projektas Šventojoje statomas?
                Tik yvaziavus i Sventaja, kirej pusej. O desinej pusej stovi seniai nebaigtas kazkoks tai pastatas, kokiu 3-4 aukstu.
                Be to siek tiek pavaziavus giliau i sventaja ten dar statomi kotedzai, tik foto nepadariau, bet nelabai man jie...is raudonu blokeliu kazkokiu.

                Comment


                 #96
                 Palangoje bus pradėtas statyti SPA centras                 Palangoje, viešbučio „Vanagupė“ komplekse iškils SPA centras. Centro statyboje sausio 30 d., trečiadienį vyks pirmosios simbolinės plytos įtvirtinimo ceremonija, rašoma viešbučio pranešime spaudai.

                 Bendras būsimo sveikatingumo komplekso plotas – apie 2000 kv. metrus, neskaitant lauko baseinų. Grožio ir sveikatingumo procedūras jame teiks net 30 specialistų. SPA („sanitus per aqua“) lotynų kalba reiškia „sveikata iš vandens“, tad jame bus įrengti net 5 baseinai (sūkuriniai, masažiniai, garsų bei spalvų terapijos, Baltijos jūros vandens), 6 pirtys (aromaterapinė, rusiška, garinės, suomiška ir garinė su hamam‘u) bei 14 įvairių procedūrų kabinetų.
                 Naujajame centre bus siūloma vandens procedūras derinti su autentiškomis grožio ir sveikatingumo paslaptimis iš Indijos. Jau spėjusiame išpopuliarėti ajurvedos centre ,,Shanti“, kuris taip pat įsikurs SPA centre, bus siūloma indiška ajurvedinė terapija. Lankytojus pamalonins įspūdingas ajurvedos centro interjeras: autentišką Rytų atmosferą kurs specialiai iš Indijos atgabenti rankų darbo medžio raižiniai bei kiti interjero akcentai.

                 Naujasis viešbučio „Vanagupė“ SPA centras duris atvers jau šių metų rudenį.

                 www.DELFI.lt

                 Comment


                  #97
                  Kaip nemėgstu Šventosios, ką ten veikt? Nykus kaimas, pagrindinė gatvė vien kioskai, ir aplink pilni laukai pavienių viešbučių... Brr...
                  WWW.FOTOR.LT

                  Comment


                   #98
                   Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                   Kaip nemėgstu Šventosios, ką ten veikt? Nykus kaimas, pagrindinė gatvė vien kioskai, ir aplink pilni laukai pavienių viešbučių... Brr...
                   Priklausomai kas ka megsta: triuksma ar ramybe.

                   Comment


                    #99
                    Ir to ir to reikia, bet jei ramybę tai tik į Neriją, ar kur prie ežeriukų... Bet Šventoji nea, beto ir ramybe ten nekvepia...
                    WWW.FOTOR.LT

                    Comment


                     Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                     Ir to ir to reikia, bet jei ramybę tai tik į Neriją, ar kur prie ežeriukų... Bet Šventoji nea, beto ir ramybe ten nekvepia...
                     Nors Šventoji ne taip 'išlaižyta' kaip Palanga ar Nerija, daug žmonių ją pasirenka kiekvieną vasarą ir kaip iš šios temos matosi reikalai nestovi vietoje, viskas tvarkoma...

                     Comment

                     Working...
                     X