Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Spaudos kavinė

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Aš turiu vilties, kad ta bažnyčia vistik bus pastatyta. Gal ne toje pat vietoje, bet pats projektas išties puikus, tik varpinė man kiek "perkūda" atrodo, bet čia daug priklausys nuo apdailos spalvos.
  Kaip po dykumą blaškiausi

  Comment


   Na kiek aš girdėjau (tiesa kalbų lygyje), tai ji jau buvo pastatyta apie 50 proc, ir kur yra nufotkinti buvę statybininkų rūmai su tuo dangoraižiuku ir yra pati nebaigta bažnyčia. Dangoraižiukas - nebaigta varpinė, o prie jo priglausta neaiški salė ir yra buvusios bažnyčios siena.
   Parašas :)

   Comment


    Projektas tikrai gerai atrodo ir jei ją atstatytų/pastatytų (kitoje vietoje) tikrai puiku būtų
    P.

    Comment


     Šių metų sostinės Savivaldybės investicinei programai – dar 17,5 mln. eurų


     Vilniaus miesto savivaldybė pasirašė kreditavimo sutartį su AB SEB Vilniaus banku, kuris suteiks sostinei 17,5 mln. eurų paskolą. 10 metų trukmės paskolą Vilniaus miesto savivaldybė nusprendė paimti iš dalies finansuoti 2006 metų investicijų programai.
     Skolintos lėšos daugiausiai bus naudojamos miesto transporto infrastruktūros objektų plėtrai, Senamiesčio atgaivinimui ir turto įsigyjimui Savivaldybės reikmėms. Vilniaus miesto savivaldybės investicijų programa taip pat finansuojama iš Savivaldybės biudžeto, Privatizavimo fondo, Kelių priežiūros ir plėtros programos, Valstybės biudžeto ir Europos Sąjungos lėšų.
     Šiais metais pasiskolintos lėšos sudarys apie 22 proc. visų beveik 326 mln. litų investicinės programos finansinių išteklių.
     Paskolai gauti buvo paskelbtas atviras konkursas, kurį ir laimėjo AB SEB Vilniaus bankas pasiūlęs Savivaldybei palankiausias kreditavimo sąlygas, palyginus su kitais konkurse dalyvavusiais komerciniais Lietuvos ir užsienio bankais.


     rinkimai arteja
     "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


     - George W. Bush President of the USA

     Comment


      Į “Lietuvos ryto” spaustuvę investuota 57 mln. Lt
      http://www.delfi.lt/news/economy/bus...php?id=9785197
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


       Klaipėda - LTV eteryje
       www.klaipeda.daily.lt
       JOLANTA JUŠKEVIČIENĖ

       Klaipėda rengiasi užkariauti Lietuvos televizijos ir radijo eterį.

       Uostamiestis ir klaipėdiečiai visą vasarą šmėžuos Lietuvos televizijos kuriamuose siužetuose. LRT interneto tinklalapyje nuolatos bus galima stebėti, kas dedasi Teatro aikštėje. Čia nuolatos filmuos dvi kameros.

       Būtent per LTV pirmiausiai pasirodys ir vaizdo klipas, kuriame keturi Klaipėdos ambasadoriai pristatys šaliai mūsų miestą.

       Pasirašys sutartį

       Šiandien uostamiesčio meras Rimantas Taraškevičius pasirašys bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos televizijos ir radijo generaliniu direktoriumi Kęstučiu Petrauskiu.

       Klaipėdos savivaldybės Gyventojų informavimo tarnybos vedėja Jolanta Braukylienė sakė, kad sutartyje numatoma, jog LRT informuos apie vasarą uostamiestyje vyksiančius renginius, juos pristatys televizijos laidose bei transliuos pasirinktus renginius per televiziją.

       LRT taip pat sukurs internetinę subsvetainę, skirtą Klaipėdai. Joje kasdien bus galima matyti, kas vyksta Teatro aikštėje.

       Šioje vietoje nacionalinis transliuotojas įrengs dvi vaizdo kameras, kurios nuolatos dirbs. Toks projektas pernai jau buvo įgyvendintas Neringoje.

       Miestui nekainuos

       Visa tai uostamiesčiui nieko nekainuos. J.Braukylienė tikino, kad sutartyje Klaipėdos savivaldybė įsipareigoja televizijai suteikti teisę transliuoti jos organizuojamus renginius ir juose reklamuoti LRT atributiką.

       Klaipėdiečiai patys turės pildyti ir atnaujinti informaciją sukurtoje televizijos subsvetainėje.

       Ši uostamiesčio kultūrinį gyvenimą populiarinanti sutartis šiandien bus pasirašyta po laidos „Labas rytas“, kurioje 7.10 val. meras R.Taraškevičius pristatys Klaipėdą ir jos vasaros sezono renginius, tarp kurių - daugiausiai šalies gyventojų į Klaipėdą suviliojanti Jūros šventė.

       Merą į Vilnių išlydėjusi, tačiau už televizijos kadro liksianti J.Braukylienė sakė, jog miesto vadovas nežino, kokių klausimų sulauks laidoje, tačiau yra pasiruošęs papasakoti ne tik apie miesto renginius, bet ir apie ne tik į plotį, bet ir į aukštį išaugusią Klaipėdą bei išdėstyti ambicingus jos planus.

       Meras tikisi, jog televizijoje jam pavyks pareklamuoti gairelę su uostamiesčio logotipu, kitaip dar vadinamu prekės ženklu, ir su šūkiu „Klaipėda laisvu stiliumi“.

       Klipe - žinomi žmonės

       J.Braukylienė sakė, kad susitikimas su LRT vadovais Klaipėdai labai svarbus ir dėl miestą reprezentuojančio vaizdo klipo.

       Neseniai sukurtas ir televizijai paruoštas uostamiesčio įvaizdžio pristatymo vaizdo klipas, kuriame keturi miesto ambasadoriais vadinami žymūs klaipėdiečiai patraukliai ir atraktyviai kalba apie mūsų miestą.

       Miesto ambasadoriais pasirinkti filosofas profesorius Leonidas Donskis, Lietuvos jūrų muziejaus direktorė Metų klaipėdietė Olga Žalienė, jūrų kapitonas Ričardas Lučka ir sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas.

       Jau artimiausiu metu ši socialinė miesto reklama turėtų pasirodyti televizijos eteryje.
       Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

       Comment


        “15min” vasarą bus leidžiamas tik Palangoje

        www.DELFI.lt
        Nemokamas dienraštis “15min” meta visas jėgas į Palangą. Dėl šios priežasties nuo liepos 1 iki rugpjūčio 15 dienos dienraštis nebus leidžiamas Vilniuje ir Kaune, sakoma pranešime spaudai.

        “Vasaros sezono metu daugelis žmonių išvyksta atostogauti į Lietuvos pajūrį, todėl mes su karštomis naujienomis skubame jiems iš paskos. Dėl šios priežasties paliekame ištuštėjusius Vilnių ir Kauną”, - teigia Tomas Balžekas, “15min” generalinis direktorius.

        Palangai skirtame “15min” leidinyje skaitytojai suras daug pramoginių temų, interaktyvių žaidimų, sužinos gandų apie į pajūrį atvykusias įžymybes, suras koncertų ir renginių repertuarus.

        Nemokamas dienraštis “15min” platinamas paplūdimyje, kavinėse, klubuose ir Palangos Basanavičiaus gatvėje.

        Palangoje dienraštis “15min” bus leidžiamas vasaros mėnesiais, keturis kartus per savaitę.
        Mano nuotraukos @Fotki.com

        Auto Show Millennium 2007
        Retromobile 2007
        "Kova 1". Driftingo čempionatas
        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
        Kauno Marių Regioninis Parkas

        Comment


         http://www.vilnius.lt/new/vadovybe.p...t1=456&id=4943
         Naujai įrengtame skvere – įspūdingas fontanas


         Šiandien Vilniuje atidarytas naujas skveras, kurio pagrindinis akcentas – fontanas „Orkestras“. Naujasis skveras įrengtas Žirmūnų gatvėje, prieš parduotuvę „Thomas Philipps“. Skverą įrengė įmonė „Ogmios centras“ ir perdavė Vilniaus miesto savivaldybės žinion. Taip įmonė, kuri ketina iš naujų skverų ir visuomeninių žaliųjų teritorijų įrengimui skirti apie 3 milijonus litų, prisidėjo prie miesto Savivaldybės programos „Žalias miestas“.
         „Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad privačios įmonės supranta, kad būtina rūpintis savo aplinka. Tikimės, kad programa „Žalias miestas“ sudomins vis daugiau partnerių ir taip mieste atsiras dar ne viena šauni poilsio oazė“,- sakė sostinės vadovas Artūras Zuokas.
         Skverui pavadinimą davė jo pagrindinis akcentas – fontanas, sukurtas dizainerės Dalios Stasevičienės, savo išvaizda primenantis išsirikiavusį pučiamųjų orkestrą. Skvero „Orkestras“ idėja daugialypė: apželdinant skverą norėta suteikti gyvybingumo miesto daliai, kurioje daug metalo, cemento, stiklo konstrukcijų. Taip pat tikimasi, kad skveras taps mėgstama susitikimų, atokvėpio vieta.

         Comment


          Butu idomu pamatyti ta skvera......

          Comment
           Daugiau nuotraukų:
           http://www.vilnius.lt/new/vadovybe.p...2&sub_cat1=636

           Comment


            "Įspūdingas"? Neapsiverčia liežuvis jį ir normaliu fontanu vadinti. Belieka tikėtis, jog Vilniaus Rotušės fontanas bus kažkas panašaus į fontaną.

            Comment


             Normalus fontanas, kokių stebuklų tikiesi? Juk jį, kaip ir skverą įrengė privatūs investuotojai, o ne savivaldybė.

             Comment


              Labai normalus, kad tik daugiau taip , aciu Edd uz foto.

              Comment


               Labai geros naujienos
               Vilniuje bus valomi grafitai
               http://whatson.delfi.lt/news/city_be...php?id=9886285

               Comment


                Vilniaus universiteto teritorijoje kuriamas „Saulėtekio slėnio“ žinių ekonomikos branduolys
                http://www.vilnius.lt/new/vadovybe.p...t1=456&id=4967
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                 Vilniuje dangoraižius bus galima statyti tik Šnipiškėse ir prie Spaudos rūmų

                 http://www.delfi.lt/news/economy/bus...php?id=9999456

                 Comment


                  Tai Helios liks vienas?..

                  Comment


                   Štai plačiau:
                   http://www.vilnius.lt/new/vadovybe.p...t1=456&id=4978

                   Comment


                    Parašė Mantaz
                    Vilniaus universiteto teritorijoje kuriamas „Saulėtekio slėnio“ žinių ekonomikos branduolys
                    http://www.vilnius.lt/new/vadovybe.p...t1=456&id=4967

                    Puiku, nes tas Sauletekio Slenis jau ne vienam filmuke apie Vilniu buvo ir kaip jie ji ten puoseles. Malonu girdet kad dabar kazkas vyksta.


                    Parašė Sula
                    Vilniuje dangoraižius bus galima statyti tik Šnipiškėse ir prie Spaudos rūmų

                    http://www.delfi.lt/news/economy/bus...php?id=9999456

                    Na nezinau, skaiciau ir galvojau kad tegu taip ir buna, grazu kai vienoje vietoje daug dangoraiziu, kaip pavyzdziui Paryziuje, bet kaip riejau prie vietos kur raso kad daugiau nei 13 aukstu niekur nebebus galima stratyti, tai truputi siurpu. Nes vadinti 13a.+ jau dangoraizi tai net Lietuvos standartais nekas .

                    As nieko pries kad tikrai ausktus pastatus statytu Snipiskese ar uz Spaudos Rumu, graziai miestas atrodytu, bet kad vidutinio aukstumo pastatu niekur nebebus galima tai jau cia...


                    Tikrai nesuprantu kodel pavyzdziau naujuose rajonuose nenori jie siek tiek aukstesniu namu, paprasciau butu tiesiog grieztesniems buti apie kur leidzia ie kur ne tuos 'dangoraiius' statyti.


                    Tikiuosi kad yra gera puse sitam reikelui kurios as dabar nematau.

                    Comment


                     Miesto Tarybai nustačius aiškius teritorinius prioritetus, galimybė statyti aukštesnius nei 35 metrų pastatus išliks ir kitose miesto vietose, tačiau planuojamiems statiniams bus keliami itin griežti reikalavimai.
                     Dabar perskaiciau ta straipsni is vilnius.lt tai geriau skamba sita mintis .

                     Comment

                     Working...
                     X