Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nacionalinis stadionas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė VilniusA Rodyti pranešimą

    2022 gauti pinigai buvo skirti premijoms Venslovienes ir Žalgirietis akademijos įsigijimui, kuri jokios bazės neturi ir niekada neturėjo ir treniravosi Senvagės stadione. Antakalnyje buvusi Žaligirio bazė jau seniai nugriauta ir gal jau net gyvenamieji namai stovi.
    taip jus teisus, pačia akademija ne bazė pirko.

    Comment


      Parašė Tomas Rodyti pranešimą

      Taigi patys Vilniaus Žalgrybio fanai nuolat aiškina, kokia pelninga sporto šaka yra kamuolio spardymas kojomis, kokie milijonai ten vartomi (skirtingai nuo dotacinės socialiai remtinų sporto šakos - kamuolio mėtymo rankomis) ir kokias žiūrovų minias pritraukia varžybos
      Visi Vilniaus Žalgrybio fanai tau nuolat aiškina kryptį, kuria tu geriau eitum, nerašinėjęs čia nesąmonių
      Aš neliūdnas - aš blaivus

      Comment


        Kitaip sakant, net Vilniaus Žalgrybio vadovai puikiai supranta, kad keli pašūkauti susirenkantys alkoholikai nėra ta fanų bazė, ant kurios būtų galima lipdyti verslo planą?
        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

        Comment


          Parašė Tomas Rodyti pranešimą
          Kitaip sakant, net Vilniaus Žalgrybio vadovai puikiai supranta, kad keli pašūkauti susirenkantys alkoholikai nėra ta fanų bazė, ant kurios būtų galima lipdyti verslo planą?
          Tai manau ir Žalgirio vadovybė sutiktų, kad LFF stadionas pilnai patenkina jų poreikius, tik aiškų jį parenovuoti smarkiai reikia. Žaidžiant A lygoje, nežinau koks verslo planas gali būti, o dėl 3-5 tarptautinių rungtynių per metus statyti naują stadioną patiems neadekvatu.

          Aš nelabai prisimenu ar buvo kalbama apie galimybę renovuot tiesiog LFF stadioną iš pagrindų, bo ir vieta bent man atrodo daug geresnė negu Šeškinėj? Čia pat traukinių stotis atvykti į rungynes iš kitų miestų, arti miesto centras ir barai pagert aliuko prieš/po rungtynių.

          Comment


            Parašė Tomas Rodyti pranešimą
            Kitaip sakant, net Vilniaus Žalgrybio vadovai puikiai supranta, kad keli pašūkauti susirenkantys alkoholikai nėra ta fanų bazė, ant kurios būtų galima lipdyti verslo planą?
            Oi bl... galima pagalvoti antros religijos alkoholikai gausiai renkasi Verslininkai tiesiog šokolade gyvena Faktas, kad sporto renginiai Vilniuje kol kas nepopuliarūs ir tam reikalinga gera infrastruktūra?
            Aš neliūdnas - aš blaivus

            Comment


              Parašė geriantis Rodyti pranešimą

              Oi bl... galima pagalvoti antros religijos alkoholikai gausiai renkasi Verslininkai tiesiog šokolade gyvena Faktas, kad sporto renginiai Vilniuje kol kas nepopuliarūs ir tam reikalinga gera infrastruktūra?
              Sporto renginiai yra kažkiek boomerių atgyvena, mano akimis Pilna įvairiausių skaitmeninių linksminimosi būdų, o sportų žiūrovų kiekis pasaulyje mažėja.

              Comment


                Parašė ifl Rodyti pranešimą

                Sporto renginiai yra kažkiek boomerių atgyvena, mano akimis Pilna įvairiausių skaitmeninių linksminimosi būdų, o sportų žiūrovų kiekis pasaulyje mažėja.
                Tavo atveju, žiūrėti komunistinius video ir masturbuotis... galimai...

                Comment


                  Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

                  Tavo atveju, žiūrėti komunistinius video ir masturbuotis... galimai...
                  Tavo atveju nebent limpy palaikyt su liūdesiu akyse arba su deglu bandyt prasieit nuleidus akis į žemę, kad per TV nepažintų draugai.

                  Comment


                    Parašė ifl Rodyti pranešimą

                    Tavo atveju nebent limpy palaikyt su liūdesiu akyse arba su deglu bandyt prasieit nuleidus akis į žemę, kad per TV nepažintų draugai.
                    Šiaip aš per eisena su deglu visada laikau erekcija ir einu pakėles galvą pirmoj eilėj... su Sinica ir Murza.

                    Comment


                      Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

                      Šiaip aš per eisena su deglu visada laikau erekcija ir einu pakėles galvą pirmoj eilėj... su Sinica ir Murza.
                      Taip ir liepto galą su Sinicom ir Murzom netikėtai gali prieiti, atsargiai

                      Comment


                        Šiaip tai panašu jūs abu čia ne į temą rašot ir neaišku kur, nuo ko apsvaigę(ir su kuo) vaikštot, nes Murza nesirodo eisenoj su Sinica
                        Paskutinis taisė mag; 2024.04.24, 22:09.

                        Comment

                        Working...
                        X