Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kolekcionavimas ir kiti hobiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kolekcionavimas ir kiti hobiai

    Sveiki, aš esu naujokas ir labai seniai domiuosi šiomis apšvietimo temomis, ir esu kaitrinių, natrinių, metalo halogeno, bei gyvsidabrio lempų kolekcionierius ir mano mėgstamiausia lempa yra gyvsidabrio lemputė DRL 125. Aš tokių DRL 125 gyvsidabrio lempučių turiu dauk. bet neturiu vienos lempos. Aš labai, labai, labai norėčiau gauti seno tipo į trikampį panašią rusišką gyvsidabrio lempą, kuri buvo gaminta sovietmečiu. Aš labai seniai troškau šios lempos ir noriu jūsų paklausti - ar kuris nors turite bent viena tokią lemputę? nesvarbu ar naudotą ar pasenusę tiesiog labai noriu gauti nors vieną iš tokių lempučių. jos atrodo štai taip:

    http://vk.com/photo-1844648_178365790



    Iš karto jums labai ačiū.

    #2
    Kolekcionavimas ir kiti hobiai

    O dieve, vos nenumiriau. Iš serijos "Wtf did I just see"
    http://www.miestai.net/forumas/showp...postcount=1138

    Comment


      #3
      Parašė John Rodyti pranešimą
      O dieve, vos nenumiriau. Iš serijos "Wtf did I just see"
      http://www.miestai.net/forumas/showp...postcount=1138
      Duokit žmogui lemputę

      Comment


        #4
        Parašė John Rodyti pranešimą
        O dieve, vos nenumiriau. Iš serijos "Wtf did I just see"
        http://www.miestai.net/forumas/showp...postcount=1138
        hahaha geras zvengiau susiriesdamas lempuciu kolekcionierius
        Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

        Comment


          #5
          Parašė John Rodyti pranešimą
          O dieve, vos nenumiriau. Iš serijos "Wtf did I just see"
          http://www.miestai.net/forumas/showp...postcount=1138
          Aš labai seniai troškau šios lempos...<...>
          *******
          Miestai.net Fb

          Comment


            #6
            Parašė Irma Rodyti pranešimą
            Nu bet Jūs ir pikti žmonės pasitaikėte...

            Comment


              #7
              Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
              Nu bet Jūs ir pikti žmonės pasitaikėte...
              Na, juokas nėra blogas iš tiesų, aš mėgstu per dantį patraukti, tačiau, tyčiotis ne

              Šiaip ta vieta prajuokino, nes tą patį galėčiau pasakyti, tik apie batus
              *******
              Miestai.net Fb

              Comment


                #8
                Parašė Irma Rodyti pranešimą
                Na, juokas nėra blogas iš tiesų, aš mėgstu per dantį patraukti, tačiau, tyčiotis ne

                Šiaip ta vieta prajuokino, nes tą patį galėčiau pasakyti, tik apie batus
                Batų kolekcionierė? Cha, cha, cha

                Comment


                  #9
                  Man atrodo, kad tas žmogus naudoja lemputes ne visai pagal paskirtį.
                  You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                  Comment


                    #10
                    Parašė blitz Rodyti pranešimą
                    Man atrodo, kad tas žmogus naudoja lemputes ne visai pagal paskirtį.
                    Kiekvieno hobis skirtingas Numizmatas irgi ne pagal paskirtį pinigus naudoja.

                    Comment


                      #11
                      Parašė Irma Rodyti pranešimą
                      Na, juokas nėra blogas iš tiesų, aš mėgstu per dantį patraukti, tačiau, tyčiotis ne

                      Šiaip ta vieta prajuokino, nes tą patį galėčiau pasakyti, tik apie batus
                      Vis tiek, nelabai čia juokinga, kad kažkas kolekcionuoja lempas, manau dar netokias nesąmones yra kolekcionuojančių
                      Flickr

                      Comment


                        #12
                        Aišku. Turėti 'mėgstamiausią lempą' ir 'labai trokšti' kitos yra visiškai normalu

                        O jei rimčiau, tai tokie žmonės, paprastai, būna labai įdomus, bet, jei organizuočiau pvz. vakarėlį namuose (ypač jei būtų jame panų) tai jis nebūtų pirmas žmogus, apie kurio pakvietimą pagalvočiau Tik tiek.
                        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                        Comment


                          #13
                          Parašė blitz Rodyti pranešimą
                          Aišku. Turėti 'mėgstamiausią lempą' ir 'labai trokšti' kitos yra visiškai normalu

                          O jei rimčiau, tai tokie žmonės, paprastai, būna labai įdomus, bet, jei organizuočiau pvz. vakarėlį namuose (ypač jei būtų jame panų) tai jis nebūtų pirmas žmogus, apie kurio pakvietimą pagalvočiau Tik tiek.
                          Kodel ? Bijai, kad nusukines ir pavogs tavo lempas ?
                          .

                          Comment


                            #14
                            Parašė TH1 Rodyti pranešimą
                            Kodel ? Bijai, kad nusukines ir pavogs tavo lempas ?
                            Tiesiog manau, kad jis jas visas jas nukabintų su savo nerealiomis istorijomis apie skirtingų lempų bei jų kolekcionavimo ypatumus Moterims nėra nieko geriau, nei vyras, turintis savo mėgstamiausią lempą, kurios jis trokšta.
                            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                            Comment


                              #15
                              Parašė blitz Rodyti pranešimą
                              Tiesiog manau, kad jis jas visas jas nukabintų su savo nerealiomis istorijomis apie skirtingų lempų bei jų kolekcionavimo ypatumus Moterims nėra nieko geriau, nei vyras, turintis savo mėgstamiausią lempą, kurios jis trokšta.
                              Primena seną moterišką tiesą: "palinkėk priešei vyro, neturinčio hobio".
                              Kaip po dykumą blaškiausi

                              Comment


                                #16
                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                Vis tiek, nelabai čia juokinga, kad kažkas kolekcionuoja lempas, manau dar netokias nesąmones yra kolekcionuojančių
                                Na, tai būtų pats laikas prisipažinti ir tau, Lettered
                                *******
                                Miestai.net Fb

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė blitz Rodyti pranešimą
                                  Aišku. Turėti 'mėgstamiausią lempą' ir 'labai trokšti' kitos yra visiškai normalu
                                  Tokie žodžiai labai įdomiai kontrastuoja su tuom, ką esi užsirašęs savo paraše.
                                  Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                                    Primena seną moterišką tiesą: "palinkėk priešei vyro, neturinčio hobio".
                                    paaiskinkit patarle pone vytauc
                                    Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                    Comment


                                      #19
                                      80 lygio paladinas neturi savo gyvenimo, o lempų kolekcionavimas yra tiesiog keistas hobis ir tiek. Ir išvis, atstokit nuo žmogaus, paklausė dėl tų lempų temoje apie lempas, nėr čia ko tyčiotis.

                                      Comment


                                        #20
                                        Šiame forume yra visų galų hobistų: lempų kolekcionieriai, viešojo transporto mėgėjai (pvz., aš), fotografai, troliai, rasistai Čia gi normalu Svarbu žmogus turi ką veikti.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X