Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujas reklaminis filmas apie Lietuva

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Naujas reklaminis filmas apie Lietuva

    Man asmeniskai labai patiko, gerai pagamintas ir atrodo gan solidziai, tik ar ji pamatys tie, kam jis skirtas (britu ir kitu saliu turistai)?

    trukme apie 8 min.

    178MB (gera kokybe) http://www.travel.lt/ntisFiles/uploa...0051712127.mpg

    20MB (prastesne kokybe) http://www.travel.lt/ntisFiles/uploa...0051705225.mpg

    ka manote?

    #2
    Liuks

    Pažiūrėjau prastos kokybės, dabar siunčiuos geresnės.
    www.donatas-mazeika.lt

    Comment


      #3
      Orientuotas tas filmukas pagrinde i turtingus britus, kurie savatgaliais nusiteike pauzti kokioje nors "naujoje" vietoje. Siaip jau Talinas cia mus labai labai toli pralenkes, daugelis keliaujanciu anglu zino Talina kaip vieta savaitgalio skrydziui ir geroms pramogoms. Todel manau geras zingsnis cia buvo is turizmo departamento puses, reikia akcentuoti ir nightlife'a, nes Vilnius irgi cia galetu neblogai suzibeti

      Tik kaip sakiau, filmkas yra geras, bet ar ji kas realiai pamatys?

      Comment


        #4
        na kiek zinau Kaunas per kazkokia britu televizija, jei neklystu uzpraeitais metais buvo taip pristatinejamas Garbaraviciaus iniciatyva.


        Prie ruso man buvo geriau

        Comment


          #5
          Dekui, Jonai, fainas filmukas - man patiko > Dar brolis baikeris kazkaip i kadra pateko - pasiseke, isiamzino

          Comment


            #6
            o siaip visai geras filmukas, tik kazkodel kiti miestai labai skurdziai nusviesti.

            draugas lenkas ziuredamas i Vilniu, nepamirso sentimentus jam savo pamineti


            Prie ruso man buvo geriau

            Comment


              #7
              Parašė Marius
              Dekui, Jonai, fainas filmukas - man patiko > Dar brolis baikeris kazkaip i kadra pateko - pasiseke, isiamzino
              Jo, ma regis ten ir Adamkus netyčia pakliuvo, be to pareklamavo mano naujausią nuotrauką konkurse
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                kazkaip, Mantai, neatkreipiau demesio, kurioj ten vietoj nuotrauka ta? (pradzioje, pabaigoje) Reikes dar atidziau pasiziureti matyt

                Comment


                  #9
                  Gal kas matėt naują Vilniaus reklaminį klipą? Gal žinot ar yra jis patalpintas internete, kad būtų galima pasižiūrėti?
                  Šią savaitę pradedamas rodyti naujas Vilniaus reklaminis klipas BBC World ir CNN International televizijų eteryje. 45 sekundžių trukmės Vilniaus klipą 5 savaites matys Europos šalių žiūrovai. Klipas bus transliuojamas 3 kartus per dieną BBC World ir CNN kanalų „BBC news“, „World business report“, „World News“, „Business International“, „Your World Today“, „World Sport“ ir kitų laidų metu.
                  Tai jau antrasis Vilniaus reklaminis klipas, transliuojamas žymiausių pasaulio televizijų eteryje. Klipe apie Vilnių rodoma jauki miesto aplinka su gražiausia senamiesčio architektūra. Anot miestą aplankiusių užsienio svečių, tai yra patys ryškiausi Vilniaus bruožai. „Nepamirštama harmonija ir žavesys“ – taip klipe apibūdinamas Vilnius. Tikimasi, kad po šio klipo transliacijų Vilniuje pagausės tiek naujų, tiek nuolatinių miesto svečių.
                  Klipo apie Vilnių transliavimo laikas pasirinktas neatsitiktinai – tokiu metu klipas rodomas todėl, kad artėjant Didžiosios Britanijos Karalienės Elžbietos II vizitui į Vilnių Europoje padidėjęs susidomėjimas Vilniumi.
                  Daugiau informacijos: Turizmo skyriaus vedėja Nijolė Beliukevičienė, 211 2311.
                  Viešųjų ryšių tarnybos vedėja Rūta Diržanauskaitė
                  Konstitucijos pr. 3, Vilnius

                  Comment


                    #10
                    Parašė Llinass Rodyti pranešimą
                    Gal kas matėt naują Vilniaus reklaminį klipą? Gal žinot ar yra jis patalpintas internete, kad būtų galima pasižiūrėti?
                    Ankstesni klipai buvo http://www.turizmas.vilnius.lt/, bet po atnaujinomo neberandu net ir senu video.
                    Paskutinis taisė John; 2006.10.18, 13:52.

                    Comment


                      #11
                      Vilniaus miesto svetainė, neperseniausiai atnaujinta, tad dar nespėjo sudėti video medžiagos, o čia:

                      BBC Vilnius 45s (3,5Mb)

                      P.S. Už galimybę pažiūrėti šį klipą didelis ačiū:
                      Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sekretoriato Viešųjų ryšių tarnybos vedėjai Rūtai Diržanauskaitei
                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                      Comment


                        #12
                        Ačiū.

                        Comment


                          #13
                          kažkoks keistas tas klipas, bet šiaip visai nieko

                          Comment


                            #14
                            Neblogas klipas, man patiko.
                            beg, borrow and steal

                            Comment


                              #15
                              Patiko
                              Mano nuotraukos @Fotki.com

                              Auto Show Millennium 2007
                              Retromobile 2007
                              "Kova 1". Driftingo čempionatas
                              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                              Kauno Marių Regioninis Parkas

                              Comment


                                #16
                                klipas susuktas tai tikrai profesionaliai, bet tai kad mažai to vilniaus parodo!didesnė laiko dalis - visokie smuikai, tenisai... juk mieste tie gražių vietų, tai reikėtų tai iš naudoti, nu arba tada jau klipą sukti ilgesnį

                                Comment


                                  #17
                                  Na bet juk įprasta pristatomuosiuose/reklamiuose klipukuose nemažą dalį dėmesio skirti kultūrai, menui, nes tai vienas svarbiausių elementų turistams O be gražių vietų turbūt sunku rasti miestą ar šalį visur kur esu lankęsis daugiau ar mažiau žavinčių epizodų išvydau
                                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                                  Auto Show Millennium 2007
                                  Retromobile 2007
                                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                                  Comment


                                    #18
                                    matai, čia turbūt kam kas man pavyzdžiui reikia pamatyt vaizdų, kad mane ta šalis "pakabintų'', ir aš užsimanyčiau ją aplankyti o jau kultūrą tada pažinčiau turistaudamas

                                    Comment


                                      #19
                                      Klipas geras, jeigu tik gražius pastatus rodytu neįdomu būtų, tegu patys atvažiuoja ir pamato.

                                      Comment


                                        #20
                                        /\ ar aš sakiau, kad klipas blogas?

                                        Comment

                                        Working...
                                        X