Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[LT] Geležinkelių fotografavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Girdėjau kalbas, kad lygtais nuo gegužės 27 į Trakus ne dyzeliukai važinės, o elektryčkos. Čia ganduose yra tiesos, ar čia grynas melas?
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
      Girdėjau kalbas, kad lygtais nuo gegužės 27 į Trakus ne dyzeliukai važinės, o elektryčkos. Čia ganduose yra tiesos, ar čia grynas melas?
      Sprendžiant iš tvarkaraščių www.litrail.lt , nuo V.26 traukiniai į Trakus važinės tik elektriniai.

      Comment


        Parašė rakolioux Rodyti pranešimą
        G17 Kaišiadoryse m62k sugriuvo , tai iš gaižiūnų numetus traukinį atvarė ER20, kadangi klub-u buvo paruoštas krovininiam eismui važiavo į Klaipėdą max 90km/h. ER20-031 jau devintą ryto buvo (klaipėdos depe) ruošiamas kelionei į Vilnių (įrašyta keleivinė korta), ir galėjo suspėt išvykt laiku 11,50, bet va Klaipėdoj nebuvo keleivinių vagonų.
        O kas nutiko M62k? Kokia beda?

        Comment


          Vaizdai nuo DG viaduko.









          Comment


            Kaišiadorys. Keleivinis į Vilnių, ties Pramonės g. pervaža


            Sustojo praleisti keleivinio į Vilnių


            Vilnius

            Comment


              Comment










                Šio ryto foto





                Paskutinis taisė Mantukas05; 2013.05.25, 19:59.
                Neskubėk ir nespėsi.

                Comment


                  Sniego surinkimo mašina SM turbūt į remontą?
                  GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                  Comment


                    Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                    Sniego surinkimo mašina SM turbūt į remontą?
                    Žinok tikrai nepasakysiu ar į , bet šiandieną jos jau nebuvo tame kelyje.
                    Neskubėk ir nespėsi.

                    Comment




                      P.S.O kas į Minską nuvažiavo?

                      Comment




                        BČ DR1B-500 (TČ-Gomel') su traukiniu G15 Minskas - Vilnius, 2013/05/26.

                        Comment


                          Vilnius, 2013 05 27.




                          Į Varėną


                          Į Minską


                          Comment


                            Negi "apipjaustė" muziejuje stovintį D1 iki dviejų vagonų? Ar tik laikinai, kol tvarko kelius ir aplinką? Negi kažkokiam parazitui šovė mintis palikti tik vieną galvą ir vieną vagoną, nes vietos trūksta?

                            Comment


                              D1 galva jau kuri laiką depe stovi šalia TEP'o ir garvėžio.

                              Comment


                                Jonavoje.

                                Comment


                                  Dėl remonto darbų šiandien nevyko traukiniai tarp Šiaulių-Klaipėdos, Šiaulių-Mažeikių. Vilnius-Klaipėda sutrumpinti iki Šiaulių. Dieniniu ir vakariniu reisu važiavo TEP70 BS su trimis vagonais.
                                  Dieninis reisas


                                  Vakarinis reisas


                                  Važiuoja į kitą galą.
                                  Daugiau mano nuotraukų >>>

                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                  Comment


                                    Kiek laiko traukiniai stovėjo Šiauliuose? Pagal grafiką, kiek jiems buvo numatyta, ar jiems buvo kitas grafikas pateiktas?
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                      Kiek laiko traukiniai stovėjo Šiauliuose? Pagal grafiką, kiek jiems buvo numatyta, ar jiems buvo kitas grafikas pateiktas?
                                      Rytinis ir vakarinis tvarkaraštis buvo pakeisti, stovėjo neilgai, vos ilgiau nei reikia lokomotyvui pakeisti pusę.

                                      Beje, LG dėka, šiandien daugelis autobusų į Klaipėdą važiavo pilni, kai kurie ir su stovinčiais keleiviais.
                                      Daugiau mano nuotraukų >>>

                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                      Comment


                                        Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                                        Beje, LG dėka, šiandien daugelis autobusų į Klaipėdą važiavo pilni, kai kurie ir su stovinčiais keleiviais.
                                        Ar autobusas į Klaipėdą važiavo nuo Geležinkelio stoties, ar reikėjo keleiviams eiti pėstiems iki Autobusų stoties?
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Aišku, kad ne. Kas važiavo į Klaipėdą iš Vilniaus, tas iš karto važiavo autobusu. Persėdinėti reikia tik tiems, kas važiuoja į Telšius, Plungę, kas važiuoja į Klaipėdą iš Kėdainių. Iš Jonavos paprasčiau važiuoti autobusu su persėdimu Kaune.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X