Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Dėl forumo url

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Dėl forumo url

    Ar nemanot, kad geriau būtų forumas.miestai.net ar diskusijos.miestai.net. žodis "tinkle" žiuo atveju neturi jokios prasmės, be to, jis siejasi su anksčiau buvusia populiaria nemokama *.tinkle.lt adresų dalinimo paslauga. Tokios paslaugos man (aš manau ir daugeliui kitų) dažnai asocijuojasi su neprofesionalumu, nes yra nemokamos. Šiuo metu Miestai.NET turi mokamą adresą, tad "tinkle" tik gadina įvaizdį. Žinoma, adrese nebūtinai turi būti "diskusijos" ar "forumas", bet "tinkle" man labai nepatinka...

    Žinoma, čia tik mano nuomonė

    #2
    Taip, man irgi anksciau buvo kilusi tokia mintis. Esant galimybei reiktu pakeisti. Imho, geriausiai tiktu forum.miestai.net (nors speju, Mantas sito nieku gyvu neleis, tures buti forumas.miestai.net

    Comment


      #3
      Šiaip šitą priesagą sugalvojau, būtent dėl to, kad nebūtų eilinis forumas.*.lt, nes taip visi naudoja ir pan. Ir dabar keist sunkoka, nes daug kas įprato prie pavadinimo, juk jau 5-as mėnuo su šituo sukasi Kitavertus, jei bus gerų pasiūlymų, be "forum", "forumas" ir panašių, gal reikės ir pagalvot apie pakeitimą.

      beje, galit drąsiai kurt apklausą dėl šio klausimo
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #4
        Parašė Mantaz
        Šiaip šitą priesagą sugalvojau, būtent dėl to, kad nebūtų eilinis forumas.*.lt, nes taip visi naudoja ir pan.
        šiuo atveju *.tinkle.lt žymiai dažniau vartojamas
        forumas.miestai.net bent jau atitiktų turinį Bet, žinoma, galima sugalvot ir kitokių variantų

        Ir dabar keist sunkoka, nes daug kas įprato prie pavadinimo, juk jau 5-as mėnuo su šituo sukasi
        Visi lengvai atprato nuo miestai.mip.lt, taip kad, manau, nebūtų sunku atprast ir nuo tinkle.miestai.net.

        Comment


          #5
          Šiaip įrašęs miestai.mip.lt vis dar pateksi į mūsų forumą (dėkui Meier), deja to pačio neišeitų padaryt su šituo adresu. Na bet siūlykit, žiūrėsim, kuom geresniu galima pakeist (beje, tinkle.miestai.net ir miestai.tinkle.lt - labai didelis skirtumas )
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #6
            Tai atpratimui nuo to.. tinkle... negalima butu tam tikra laika naudoti tiek seno tiek naujo adreso? na... kazkaip staigiai persokti nerizikuociau... Is kitos puses, kuo toliau, tuo daugiau zmoniu bus priristi prie sio url....

            man tas "tinkle" netrukdo, taciau "forumas" ar kazkas analogisko butu aktualiau B-)

            Comment


              #7
              "Forum" ar "forumas" yra geriausias variantas, nematau prasmes galvoti kazko "originalaus" kaip nera prasmes index.html vadinti kaip nors "originaliai", tiesiog visur yra taip ir visiskai normalu, kad taip pat butu ir pas mus. Tokiuose dalykuose aktualiau praktiskumas ir patogumas, o ne originalumas.

              Comment


                #8
                Parašė Mantaz
                Šiaip įrašęs miestai.mip.lt vis dar pateksi į mūsų forumą (dėkui Meier), deja to pačio neišeitų padaryt su šituo adresu.
                ????

                Nejau neįmanoma tinkle.miestai.net įdėt paprasčiausio auto redirekto? Mano supratimu, paprasčiau nebūna...
                Žinoma, aš pats niekada panašių portalų ar forumų nedariau, tad gal yra kokių nors niuansų...

                Comment


                  #9
                  Na, vieną būdą žinau, bet ten kažkiek sekundžių turi praeit, kol įjungs. Tokio pat kaip su miestai.mip.lt, tai kkž neišeitų
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #10
                    [code:1]<head>
                    <meta http-equiv="refresh" content="0;url=pagename.html">
                    </head>[/code:1]

                    Nejaugi toks netiktų?

                    Dar pora pavyzdžių: http://www.webworkshop.net/auto-redirecting_methods.html

                    Comment


                      #11
                      Jo, tą pirmą buvau kažkada nukopijavęs, kai kėlėmės iš puslapiai.lt, bet veikė tik ant Mozilos, IE kažko neperadresuodavo.

                      Antras būdas nemėgintas, bet turbūt padėtų
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #12
                        Parašė Mantaz
                        Jo, tą pirmą buvau kažkada nukopijavęs, kai kėlėmės iš puslapiai.lt, bet veikė tik ant Mozilos, IE kažko neperadresuodavo.
                        IE sux and must die!!!
                        Beje, bent jau su IE6 tas būdas veikia

                        Comment


                          #13
                          o del ko neidejus ant tinkle.miestai.net index failo sakancio "naujas forumo URL: toks ir toks, clickink cia kad ten patekt" ar pan.?
                          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                          Comment


                            #14
                            Parašė Vaidas
                            Parašė Mantaz
                            Jo, tą pirmą buvau kažkada nukopijavęs, kai kėlėmės iš puslapiai.lt, bet veikė tik ant Mozilos, IE kažko neperadresuodavo.
                            IE sux and must die!!!
                            well said
                            cia prie to paties, statistika is forumo lankomumo
                            1. Mozilla Firefox 1.x 43.0 %.
                            2. Internet Explorer 6.x 35.3 %
                            3. Opera 7.x 15.7 %

                            Comment


                              #15
                              hehe, nebeatsimenu kada normaliai naudojau IE
                              dabar naudoju mozilla, pries tai naudojau opera
                              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                              Comment


                                #16
                                As manau, kad paprasti ir aiskus "forumas" arba "forum" visai tiktu.

                                Del redirektinimo, tai reikia apjungti Vaido ir blitz mintis i viena, kad tiktu visoms narsyklems:
                                [code:1]<html>
                                <head>
                                <meta http-equiv="refresh" content="0;url=pagename.html>
                                </head>
                                <body>
                                Noredami patekti i foruma spauskite cia: <a href = .....
                                </body>
                                </html>[/code:1]

                                Comment

                                Working...
                                X