Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumo naujienos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nelabai žinau ar šioje temoje turėčiau rašyti, bet geresnės neradau, taigi - turiu pasiūlymą - reikėtų sukurti kažką panašaus į "Fotoreportažai be komentarų", arba paprastus komentarus kažkaip atskirti nuo fotoreportažo temos. O to reikėtų dėl paprastos priežasties - dažnai atsitinka taip, kad būna pradėtas fotoreportažas, kuris užsibaigia fraze "bus daugiau". Kai būna paskelbta tokia tema, tarkim, aš ją peržiūriu, pasidžiaugiu ir laukiu daugiau. Po pusvalandžio įsijungiu ir matau, kad tema atnaujinta. Valio, galvoju, štai ir "daugiau". Įsijungiu, o ten randu "Ačiū už nuotraukas", "Puikus reportažas" ir pan. Ir taip kelis kartus, kol pagaliau vėl pasirodo autoriaus reportažo tęsinys.
    Mane asmeniškai tai šiek tiek nervuoja, nes gaištamas laikas ir pan., taigi, gal būtų galima atskirti fotoreportažus nuo įprastų komentarų, pagyrimų, bei padėkų? Tuo labiau, kad tam yra AŽ ar įverčiai...

    Comment


      Parašė minjey Rodyti pranešimą
      Nelabai žinau ar šioje temoje turėčiau rašyti, bet geresnės neradau, taigi - turiu pasiūlymą - reikėtų sukurti kažką panašaus į "Fotoreportažai be komentarų", arba paprastus komentarus kažkaip atskirti nuo fotoreportažo temos. O to reikėtų dėl paprastos priežasties - dažnai atsitinka taip, kad būna pradėtas fotoreportažas, kuris užsibaigia fraze "bus daugiau". Kai būna paskelbta tokia tema, tarkim, aš ją peržiūriu, pasidžiaugiu ir laukiu daugiau. Po pusvalandžio įsijungiu ir matau, kad tema atnaujinta. Valio, galvoju, štai ir "daugiau". Įsijungiu, o ten randu "Ačiū už nuotraukas", "Puikus reportažas" ir pan. Ir taip kelis kartus, kol pagaliau vėl pasirodo autoriaus reportažo tęsinys.
      Mane asmeniškai tai šiek tiek nervuoja, nes gaištamas laikas ir pan., taigi, gal būtų galima atskirti fotoreportažus nuo įprastų komentarų, pagyrimų, bei padėkų? Tuo labiau, kad tam yra AŽ ar įverčiai...
      Komentarai ir diskusijos yra gerai, bet rašyti komentarus vien tik padėkai išreikšti manau tikrai nevykęs padėkos išreiškimo būdas. Manau apie tai jau buvo diskutuota. Asmeniškai aš padėką išreiškiu duodamas įvertį ir komentaruose nesikartoju, linkiu ir kitiems taip daryti.

      Comment


        O dėl ko čia nervuotis? Tie dėkojimai yra už įdėtas/parodytas nuotraukas ir už pastangas jas darant Tie atsidėkojimai tarsi suteikia nuotraukų darytojui pasitikėjimo savimi, nes jis jau žino kad kažkam tos nuotraukos patiko ir jie laukia daugiau jo darbų. tai yra kaip koks įvertinimas
        O kaip tau pačiam patiktų - ar kad tau kažkas dėkotų už nuotraukas ar ne?
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          Sunku įsivaizduoti, kaip tai būtų galima įgyvendinti
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            Parašė spirit Rodyti pranešimą
            O dėl ko čia nervuotis? Tie dėkojimai yra už įdėtas/parodytas nuotraukas ir už pastangas jas darant Tie atsidėkojimai tarsi suteikia nuotraukų darytojui pasitikėjimo savimi, nes jis jau žino kad kažkam tos nuotraukos patiko ir jie laukia daugiau jo darbų. tai yra kaip koks įvertinimas
            O kaip tau pačiam patiktų - ar kad tau kažkas dėkotų už nuotraukas ar ne?
            Aš tikrai nenoriu uždrausti padėkų ir aišku man pačiam nepatiktų, jei niekas nesureaguotų į mano nuotraukas, tačiau reikia surasti tam tinkamą būdą, juo labiau, kad tokių yra - galima skirti įvertį ar padėkoti asmeniškai, per asmeninę žinutę.

            Įgyvendinti mano idėją galbūt būtų galima sukuriant atskirą subforumą "fotoreportažai", kuriame būtų galima kurti temas ir jas redaguoti/rašyti atskirus "post'us" tik temos autoriui. Taip būtų išvengta papildomų komentarų, tačiau neabejotinai turi būti atskira tema, skirta būtent to fotoreportažo komentarams ir abi temos tarpusavyje susisietų kokiomis tai nuorodomis. Kažkaip taip...

            Comment


              sveiki.siulau pakeisti skilties Pajuris pavadinima i Klaipeda ir jos apylinkes ar kazka tai.nes pajuris zodis man asocijuojasi i liktai koki kaima lik kad nebutu ten miestu.tiesiofg cia mano nuomone.Klaipeda uyra stambus lt miestas todel reiketu parasyt kaip ir Vilnius Kaunas taip ir Klaipeda.beje siulyciau forumui daugiau spalvu ideti.nes vien beveik melyna visur biski nuobodoka.

              Comment


                Įdomu, kodėl neatsinaujina miestų puslapis? Turiu galoje kad jau išrinkta nauja geriausia miestų nuotrauka. Ir šiaip pasiūlymas dar. Geriau autorių ir nuotraukos pavadinimą būtų rašyti kur nors smulkiom raidėm šone.

                Comment


                  Parašė Llinass Rodyti pranešimą
                  Įdomu, kodėl neatsinaujina miestų puslapis? Turiu galoje kad jau išrinkta nauja geriausia miestų nuotrauka. Ir šiaip pasiūlymas dar. Geriau autorių ir nuotraukos pavadinimą būtų rašyti kur nors smulkiom raidėm šone.
                  Šiuo metu ruošiama nauja miestai.net koncepcija
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    Parašė Llinass Rodyti pranešimą
                    Įdomu, kodėl neatsinaujina miestų puslapis? Turiu galoje kad jau išrinkta nauja geriausia miestų nuotrauka. Ir šiaip pasiūlymas dar. Geriau autorių ir nuotraukos pavadinimą būtų rašyti kur nors smulkiom raidėm šone.
                    Labas, kažkaip praleidau temą apie nugalėtojo paskelbimą . Nuotrauką šiandieną atnaujinsim.
                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                    Comment


                      O informacija apie fotoaparatą jau neskelbiama?

                      Comment


                        Oi tikrai Reikia staigiai atitaisyti
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          Kas nors be manes dar cia gauna pop up'u kruvas?

                          Comment


                            Taip... nervuoja. Kad forumui reikia reklamos tai taip taciau popup'sai jau per daug .

                            Comment


                              tai užblokuokit popapus ir neiššokinės. nei namuose nei darbe pas mane nei vienas neiššoko

                              Comment


                                Pas mane yra pop up blockeris bet vistiek ji 'pramusha'.Gal cia tik tiems kas uzsieny jie sokineja?

                                Comment


                                  pas mane jokiu blokeriu nėra. tiesiog darbe ant IE, o namie operoj uždėta varnelė ant not allow pop up (ar kažkas panašaus, iš atminties rašau)

                                  Comment


                                    Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                                    Kas nors be manes dar cia gauna pop up'u kruvas?
                                    padaryk pop'upo screenshot'ą ir įmesk čia, ačiū.
                                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                    Comment






                                      Comment


                                        Labai tau ačiū, išsiaiškinsim, nes to neturėtų būti!
                                        Ar pop'upai iššoka ir užėjus į http://www.miestai.net ?

                                        P.S. Ar tai nutinka su IE, FF naršyklėm?
                                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                        Comment


                                          Nea tik forume.Ir jie issoka tik tada kai loginuos.Tai daba pasiliksiu prisilogines

                                          Comment

                                          Working...
                                          X