Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumo naujienos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Įverčiai didėja nuo ko? Nuo parašytų komentarų skaičiaus? Bet keista, kad kitų, kurie parašę mažiau komentarų, įvertis didesnis arba mažesnis nei mano, hm.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      Parašė amiko Rodyti pranešimą
      Įverčiai didėja nuo ko? Nuo parašytų komentarų skaičiaus? Bet keista, kad kitų, kurie parašę mažiau komentarų, įvertis didesnis arba mažesnis nei mano, hm.
      Ė bičiuk. Kita tema yr:
      http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=1534

      Comment


        Parašė amiko Rodyti pranešimą
        Įverčiai didėja nuo ko? Nuo parašytų komentarų skaičiaus? Bet keista, kad kitų, kurie parašę mažiau komentarų, įvertis didesnis arba mažesnis nei mano, hm.
        Flūderių baudimo sistema čia o šiaip tai įvertis dar kyla už gaunamus įverčius
        Mano nuotraukos @Fotki.com

        Auto Show Millennium 2007
        Retromobile 2007
        "Kova 1". Driftingo čempionatas
        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
        Kauno Marių Regioninis Parkas

        Comment


          Parašė amiko Rodyti pranešimą
          Įverčiai didėja nuo ko? Nuo parašytų komentarų skaičiaus? Bet keista, kad kitų, kurie parašę mažiau komentarų, įvertis didesnis arba mažesnis nei mano, hm.
          Pabandysiu tau išaiškinti.
          1. Pranešime tu pasakai kokią auksinę mintį. Kuris nors forumietis sumislija tave už tai pagirti ir skiria tau teigiamą įvertį. Skaičiukas prie tavo juostelės vienu padidėja (gali net kvadratėlis atsirasti )
          2. Pranešime tu visiškai nusišneki. Kuriam nors forumiečiui tai labai nepatiko ir tave sumislijo nubausti skirdamas neigiamą įvertį. Kas tada atsititinka su tuo skaičiuku prie juostelės ir pačia juostele vienas Dievas težino...
          3. Beje, parašius šimtą pranešimų skaičiukas šalia juostelės padidėja vienu.
          Aišku? (aš laukiu įverčio už išsamią info. Ai šiaip, kad pasipraktikuotum, žinai )

          Comment


            Parašė amiko Rodyti pranešimą
            Įverčiai didėja nuo ko? Nuo parašytų komentarų skaičiaus? Bet keista, kad kitų, kurie parašę mažiau komentarų, įvertis didesnis arba mažesnis nei mano, hm.
            Kažkiek modifikuota įverčio sistema:

            Nuo šiol, kad ir kiek rašytumėte pranešimų, įvertis nuo to nesikeis.

            Visa kita, liko kaip buvo:

            1 taškas už 60 dienų forume
            1 taškas už 100 įverčio taškų

            per 24 valandas, galima skirti įvertį 10 žmonių.
            Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

            Comment


              O ką tie žali kvadratėliai reiškia ir kaip jie kinta?

              Comment


                O ką tie žali kvadratėliai reiškia ir kaip jie kinta?
                Tie žali kvadratėliai ir yra tavo įvertis, kuo jų daugiau, tuo tavo įvertis didesnis. O kinta jie paprastai - gavus įverčio taškus iš kitų narių. Skaičius prieš tuos kvadratėlius žymi tavo skiriamo įverčio skaitinę reikšmę.

                T.y. jei tarkim už šį mano pranešimą skirtum man įvertį, prie mano esamos įverčių sumos prisidėtų dar +9 taškai. Jei man įvertį skirtų HAMMER, aš gaučiau dar +16 taškų ir t.t.
                Kaskart tau surinkus 100 įverčio taškų, vienu tašku padidėja tavo skiriamo įverčio skaitinė reikšmė. Tad tada už tavo įvertį man prisidėtų +10 taškų.

                Taip pat įverčio skaitinė reikšmė padidėja vienu tašku kas 60 dienų, po registracijos forume.
                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                Comment


                  /\
                  Ačiū, dabar viskas aišku

                  Comment


                    Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                    Ar gali narys savo apraše peržiūrėti pastabas, įraitytas kitų forumiečių?
                    Atsiprašau? Ar galiu tikėtis atsakymo?

                    Comment


                      Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                      Atsiprašau? Ar galiu tikėtis atsakymo?
                      Negali
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        Nežinau, ar vietoj rašau, bet noriu pasiūlyt naują smiley'ą -

                        Comment


                          Parašė minjey Rodyti pranešimą
                          Nežinau, ar vietoj rašau, bet noriu pasiūlyt naują smiley'ą -
                          Veidukas patalpintas po kodu : lt2 : (be tarpų)
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            Norėčiau, kad būtų paviešinta forumo istorija, kokie veikėjai keitėsi vardus ir į kokius. Nes tuoj bus laikas, kai pats su savimi per klaida pradėsi kalbėti.

                            Comment


                              Gal ir nieko toks sarasiukas butu.
                              Jedi power!

                              Comment


                                /\
                                Kad juos ant vienos rankos pirštų suskaičiuoti galima
                                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                Comment


                                  Kad ir ant pusės. Norėčiau, kad forumo nariai būtų supažindinti su tokia galimybe bei kokios taisyklės. Dėkoju.

                                  Comment


                                    Taisyklių čia jokių nėra, tiesiog parašyk žinutę vienam iš forumo valdytojų su prašymu pakeisti nario vardą.

                                    Pakeisti narių vardai (atsiprašau jei kurio seną vardą su klaidom parašiau.)

                                    jozikas - Ežiukas
                                    llinas - deep'as
                                    batista - daktaras
                                    specz - cholerikas

                                    atrodo nieko nepamiršau.
                                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                    Comment


                                      Parašė 99 Rodyti pranešimą

                                      jozikas - Ežiukas
                                      llinas - deep'as
                                      batista - daktaras
                                      specz - cholerikas
                                      o kam to reikejo?

                                      Comment


                                        Parašė naglisc Rodyti pranešimą
                                        o kam to reikejo?
                                        Ateina laikas permainoms, atjaunėjimui

                                        Comment


                                          mysql_query("UPDATE Vartotoju_Info SET Login = 'Aš' WHERE Login = 'Ash'") or die(mysql_error());

                                          Jeigu galima, prašau. Turėtumėt suprast, administratoriai Čia buvo apie vartotojų vardus kalbėta, tai čia ir parašiau, nežinau, kur kitur
                                          Įžvalgos.lt - FB - G+

                                          Comment

                                          Working...
                                          X