Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rašykime lietuviškai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Norėjau pasakyti, kad jis moka lietuviškai, bet neturi galimybės rašyti lietuviškais rašmenimis. Maža kas...
    N N N

    Comment


      Jeigu jau tokia situacija, kad nėra lietuviškų rašmenų, tai nors tų nesąmoningų ch, sh reikėtų nerašyti..

      Comment


        Straipsnis "Nesmagu rašyti šveplai"

        http://punskas.pl/?p=9028

        Comment


          Parašė RolandasM Rodyti pranešimą
          Pritariu.Ne taip,kaip koks "draugo" forumas,kur vaikai kuria temas klausdami ka man daryti,koki egzamina laikyti,kur stoti su tokiais egzaminais ir panasiai.Forumai Lietuvoje nera labai populiarus,zinau gal keleta,kur lankomumas siek tiek didesnis,zinoma,iskyrus miestai.net foruma,kuris,mano nuomone, yra geriausias lietuviskas forumas.Taip pat forumas patinka kuo,kad cia lankosi intelektualus zmones,kurie remiasi argumentais ka nors rasydami,o ne blevyzgina kas sau.
          Įsijunk lietuvišką raidyną ir susitvarkyk "space".
          Proud to be lithuanian.

          Comment


            Parašė yeah#7 Rodyti pranešimą
            Įsijunk lietuvišką raidyną ir susitvarkyk "space".
            Deja, pas mane klaviatura tik su angliskomis raidemis.

            Comment


              Parašė RolandasM Rodyti pranešimą
              Deja, pas mane klaviatura tik su angliskomis raidemis.
              Tavęs ką tėvai nemokė, kad jeigu nėra LT klaviatūros, reikia paimti prisiklijuot lapelius su raidėmis. Tad mažiau atsikalbinėk naudok lietuvišką raidyną, nes kartais sunku suprast ką rašote.
              Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

              Comment


                Tema apie kalbos kultura yra kitur.
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                  Tavęs ką tėvai nemokė, kad jeigu nėra LT klaviatūros, reikia paimti prisiklijuot lapelius su raidėmis. Tad mažiau atsikalbinėk naudok lietuvišką raidyną, nes kartais sunku suprast ką rašote.
                  As neatsikalbineju, o parasiau priezasti kodel rasau ne lietuviskais rasmenimis.

                  Comment


                    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                    Jeigu jau tokia situacija, kad nėra lietuviškų rašmenų, tai nors tų nesąmoningų ch, sh reikėtų nerašyti..
                    Pvz. as nerasau nei tu ch nei sh,bet vistiek kai kurie zmones nesupranta lietuviskai ir teikia ivairius pasiulymus sia tema. Pastaba del mano rasymo ne lietuviskais rasmenimis "Tavęs ką tėvai nemokė, kad jeigu nėra LT klaviatūros, reikia paimti prisiklijuot lapelius su raidėmis. Tad mažiau atsikalbinėk naudok lietuvišką raidyną, nes kartais sunku suprast ką rašote."

                    Comment


                      Parašė RolandasM Rodyti pranešimą
                      As neatsikalbineju, o parasiau priezasti kodel rasau ne lietuviskais rasmenimis.
                      Start > Control panel > Region and language > Keybords and languages > Change keybords. O toliau jau įpratimo reikalas

                      Comment


                        /\ Aš taip ir nesupratau, ar nori rašyti su lietuviškom raidem?
                        Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                        Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                        Comment


                          Peržiūrėjau keletą šios temos puslapių... Niekad anksčiau šioj skilty nerašiau, bet norėčiau padaryt pora pastebėjimų. Pvz kai grįžtu į gimtinę, kurioj raidynas nėra lotyniškas ar kirilica, lietuviško raidyno įsijungt nemoku, kažkada net gavau minusą už tai, kad rašiau lotyniškai, bet be lietuviškos transkripcijos. Manau, kad nėra sąžininga už tai bausti, juk kiekvienas žmogus turi savų problemų susijusių su transkripcijos naudojimu, pvz, kaip turėjau aš.
                          Beje, istoriškai žvelgiant Lietuvai nedaug trūko iki lenkiško raidyno perėmimo (pvz Aszra) ar kirilicos, bet buvo pasirinktas labiau pietietiškas variantas užrašyt specifinius priebalsius.
                          O šiaip tai tikrai didžiuojuos gana gerai išmokęs lietuviškai, kas buvo labai sunku, bet įmanoma
                          P.S. neteiskit paklydėlių, kartais svarbu įsiskaityt ir į mintis, juk nepaslaptis, kad H. K. Andersenas negalėjo švediškai nei žodžio parašyt taisyklingai
                          Architektūros ir urbanistikos tyrimų centras. Jau FB

                          Comment


                            Klaidų pasaulyjeee!!!!
                            Parašė Krokas Rodyti pranešimą
                            Nu jo teke ir man daug po latvija pasivazinet tai buvau apakes kaip nepriziurimi keliai pas juos... nemazai tenka raliu pamatyti tai ir pavaziuoju ivairiais keliais aisku ir magistraliniais. Didziausia ispudi paliko butent i kolka tas zvyrkelis... atrodo tokia lankytina vieta.. taip pat soka gavau vaziuodamas nuo siauliu i jelgava ir tada iki talsi, mano masiniukas nedidelis tai jis turi labai gera savybe jausti kelio nelygumus tai tik ivaziavus i latvija nuo sienosi jelgava ten buvo ziauru lopas ant lopo o lope skyle, ten toliau kazkur livberze link tukums irgi buvo tragiskas kelias. Paskui dar labai nepatiko tai rygos ten kazkoks apvaziavimas yra jei link talino varyt ir ten kazkokia uztvanka ar kas tai ten irgi baisus kelias jau net reikejo pirma begi isimest nes su galva i stoga dauziaus na zodziu pavazinejas galiu drasiai sakyt kad lietuvoj neradau tokios bukles keliu kauno mieste dar ne visos gatves tokios
                            Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                            Comment


                              Parašė Sula Rodyti pranešimą
                              Įdomu, kad tai britų tankas Valentine Mk.III
                              Tai matit Britanijos pagalba sovietiniai armijai.
                              "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                              Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                              Adam Mickiewicz

                              Comment


                                Nu jau gražiau negali būti....

                                Parašė Gasparas Rodyti pranešimą
                                Del SNORO, tai kas buvo uzsiaktave i prieki, tas ir dirba, o kiti susirinko smutkes ir isleke, yra kalbinami dirbt, bet zodiniais pazadais nieks netiki
                                Bet vistiek bus tesiami darbai, nes nieks nepaliks ziamai dalines apdailos be sildymo.
                                Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                Comment


                                  nu sory bet net nervas paime beziurint stobalnai ratais vazineja cia reik pakeist pavadinima tada jei toks video

                                  Comment


                                    Parašė Krokas Rodyti pranešimą
                                    nu sory bet net nervas paime beziurint stobalnai ratais vazineja cia reik pakeist pavadinima tada jei toks video
                                    Ant kiek reikia būti durnam, atsiprašant, kad be priežasties važinėt ratais? Jei ji taip važiavo, vadinasi, ji turėjo tam priežastį. O jei yra žmonių, kurie to nenori suvokt, tai čia jau jų problema.
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      Parašė VNS Rodyti pranešimą
                                      trečdalį video sudaro, kažkoks nevykęs bandymas išvažiuoti iš Kauno. Be komentarų
                                      Parašė Krokas Rodyti pranešimą
                                      nu sory bet net nervas paime beziurint stobalnai ratais vazineja cia reik pakeist pavadinima tada jei toks video
                                      Dar idiotiškesnių nesąmonių nesugebėjot parašyt?

                                      Comment


                                        Parašė Krokas Rodyti pranešimą
                                        nu sory bet net nervas paime beziurint stobalnai ratais vazineja cia reik pakeist pavadinima tada jei toks video
                                        Mane labiau ima nervas skaitant pranešimus be pilno lietuviško raidyno, skyrybos ženklų, didžiųjų raidžių ir tokiais žodžiais kaip "stobalnai" (ką tai reiškia?) arba "sory" (gal sorry?).

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą
                                          Mane labiau ima nervas skaitant pranešimus be pilno lietuviško raidyno, skyrybos ženklų, didžiųjų raidžių ir tokiais žodžiais kaip "stobalnai" (ką tai reiškia?) arba "sory" (gal sorry?).
                                          10 kart skaitau tema ir nichuja nesuprantu. Cia apie gretkeli A1, ar apie kaip as aplankiau teta Stefa? Video - pieva,kaniu jasna, tad kokio velnio cia gincijates?
                                          Show must go von!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X