Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nuotraukas miestai.net serveryje talpinkite lengvai ir greitai :)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Kodėl man neįkelia nuotraukos? rašo 'failed'
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      #42
      Na jei kada netingesiu pats pasirasysiu kazka paprasto. Aciu uz atsakymus.
      Jedi power!

      Comment


        #43
        Parašė spirit
        Kodėl man neįkelia nuotraukos? rašo 'failed'
        Gali buti kad del leto interneto rysio buna "time out", arba tiesiog programos netobulumas....

        patikrinau atrodo problemos su serveriu...
        Paskutinis taisė tadux; 2006.08.14, 11:24.

        Comment


          #44
          Bandau...... Veikia



          gal dar sumažinimą kadanors pridėk
          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


            #45
            Kagi, vel atnaujinimas su keletu naujoviu isbandykite ir laukiu pastebejimu ir klaidu

            Siuskites pirmajame sios temos pranesime

            Comment


              #46
              Puikus papildymas!
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #47
                Šiuo metu įkeldamas nuotraukas naudojuosi tik tuo, ką yra sukūręs tadux.

                Kartais hostingas pradeda strigti:
                Vietoj paskutinių failų įkelia failus vienodais pavadinimais (failas9542) ir nebaigia įkėlimo



                Buvo dar viena panaši problema ir failų masyvo viduryje: keli failai 9511...9518 buvo įkelti vienodu pavadinimu "9511", o paskui vėl buvo įkeliama gerai

                Comment


                  #48
                  Romas, labai dekui uz pastebetas klaidas. As vis kart nuo karto patobulinu sia programele ir sia klaida butinai istaisysiu.

                  Comment


                    #49
                    Ačiū tadux .

                    Comment


                      #50
                      Štai kas iššoka bandant patalpinti nuotraukas su tadux programėle

                      Comment


                        #51
                        Gal laikas būtų prasivalyti visus savo aparato užkaborius
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #52
                          Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                          Gal laikas būtų prasivalyti visus savo aparato užkaborius
                          Hmm. Gal jau ir laikas, bet šis reginys pasirodo tik bandant įkelti nuotraukas minėtu būdu

                          Comment


                            #53
                            Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                            Hmm. Gal jau ir laikas, bet šis reginys pasirodo tik bandant įkelti nuotraukas minėtu būdu
                            cia del mano programos kaltes nes ji naudoja interneto exploreri. bandau sukurti kazka visai nepriklausomo nuo explorerio ir kad nebutu tokiu nesamoniu, bet labai truksta laiko.

                            butu gerai kolkas susilaikyti nuo dabartines programos versijos naudojimo.

                            Comment


                              #54
                              Nebeveikia nuorodos, negaliu atsisiųst programėlės į kitą kompiuterį

                              Comment


                                #55
                                Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                                Nebeveikia nuorodos, negaliu atsisiųst programėlės į kitą kompiuterį
                                siuo metu nelabi turiu kur patalpinti, bet sioks toks progresas yra. Dziaugiuosi kad kazkas domisi truputi luktelkit...

                                Comment


                                  #56
                                  /\
                                  Laukiam nesulaukiam, net nebeįsivaizduoju kaip galima talpint nuotraukas be tavo programėlės . Taip sakant, pasėdėjus minkštam odiniam fotely, ant mažos, kietos medinės taburetės nebesinori .

                                  Comment


                                    #57
                                    siuo metu nelabi turiu kur patalpinti
                                    persiųsk reikiamas bylas į darius at miestai taškas net, patalpinsim
                                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                                      Gal laikas būtų prasivalyti visus savo aparato užkaborius
                                      Nezinau ar yra kazkoks rysys, bet man bunant uzsienyje irgi toki pat "spema" visada ismesdavo atidarius miestai.net, o bunant Lietuvoje niekada taip nebudavo...
                                      Paskutinis taisė Artas; 2007.03.12, 14:43.

                                      Comment


                                        #59
                                        Blogiausia, kad su tais popup'ais nesusitvarko net Firefox'o blokavimo funkcija

                                        Comment


                                          #60
                                          O man niekad nebuvo nė vienas išlindęs

                                          Comment

                                          Working...
                                          X