Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Miestai.NET Skandinavijos ir Baltijos forumo kontekste

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Miestai.NET Skandinavijos ir Baltijos forumo kontekste

    Sveiki,

    čia jau kurį laiką vyksta diskusija dėl naujo nepriklausomo forumo sukūrimo. Šis forumas apimtų beveik visą Baltijos jūros regioną (ką reikės įtraukti, jau atskira kalba). Beje, ačiū Edd už idėją

    Taigi toks forumas turėtų tarptautinę ir nacionalinę dalis, o jau esančius Miestai.NET ir suomių Talo forumą reikėtų padaryti to forumo dalimis. Mano mintis yra abu forumus palikti visiškai nepriklausomus, tačiau virtualiai susieti su naujuoju forumu. Tai reiškia, kad šioje pusėje nelabai kas liktų pakitę, t.y. adreso laukelyje įrašę tinkle.miestai.net patektumėt į šitą patį forumą, tačiau naujamae forume mūsų Miestai.NET figūruotų tarsi vienas iš nacionalinių paforumių.

    Skirtumas tik tas, kad Miestai.NET, Talo ir naujasis forumas turėtų vieningą dalyvių duomenų bazę, t.y. visi pvz. Talo nariai automatiškai taptų Miestai.NET ir naujojo forumo nariais ir jiems nereikėtų registruotis iš naujo.

    Kokia mums iš to nauda? Nauda yra sumažėjusios išlaidos projekto išlaikymui ir platesnis akiratis.

    Na tai ką apie tai manote?
    53
    Taip
    88,68%
    47
    Ne
    9,43%
    5
    Neturiu nuomonės
    1,89%
    1
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Jei miestai.net išliks tikrai nepriklausomu, ir nereikės per naują registruotis (nes priešingu atveju tai būtų jau ketvirtas mano accountas architektūros tematikos forume), tada aš už.
    Kaip po dykumą blaškiausi

    Comment


      #3
      Klausimėlis: ar postai, parašomi čia, bus rodomi naujajame forume? Ta prasme, ar šis forumas ir lietuvių subforumas naujajame projekte naudotų tą pačią duombazę?

      Bet kokiu atveju - aš už.

      Comment


        #4


        Taip pat, manau, nebloga idėja būtų sukurti ir trečią pusforumį, skirtą užsieniečiams.
        www.donatas-mazeika.lt

        Comment


          #5
          Ok iš principo tai skamba labai gerai, bent pradinė įdėja Svarbiausia išlaikyti Miestai.net unikalumą ir tautiškumą . Apie tai aš pagalvosiu važiuodamas traukiniu. laukite aš dar grįšiu



          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            #6
            Parašė moo
            Klausimėlis: ar postai, parašomi čia, bus rodomi naujajame forume? Ta prasme, ar šis forumas ir lietuvių subforumas naujajame projekte naudotų tą pačią duombazę?
            Tokia ta idėja ir yra O tos pačios duomenų bazės naudojimas nėra ir būtinas, tas forumas tiesiog palaikytų ryšius su dviejomis ar daugiau duomenų bazių
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              Uz!!

              Po to, jei viskas butu OK, galetume plestis toliau!
              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

              Comment


                #8
                Tik svarbu, kad valdzia liktu lietuviu rankose
                Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                Comment


                  #9
                  Parašė Mantaz
                  Sveiki,

                  čia jau kurį laiką vyksta diskusija dėl naujo nepriklausomo forumo sukūrimo. Šis forumas apimtų beveik visą Baltijos jūros regioną (ką reikės įtraukti, jau atskira kalba). Beje, ačiū Edd už idėją

                  Taigi toks forumas turėtų tarptautinę ir nacionalinę dalis, o jau esančius Miestai.NET ir suomių Talo forumą reikėtų padaryti to forumo dalimis. Mano mintis yra abu forumus palikti visiškai nepriklausomus, tačiau virtualiai susieti su naujuoju forumu. Tai reiškia, kad šioje pusėje nelabai kas liktų pakitę, t.y. adreso laukelyje įrašę tinkle.miestai.net patektumėt į šitą patį forumą, tačiau naujamae forume mūsų Miestai.NET figūruotų tarsi vienas iš nacionalinių paforumių.

                  Skirtumas tik tas, kad Miestai.NET, Talo ir naujasis forumas turėtų vieningą dalyvių duomenų bazę, t.y. visi pvz. Talo nariai automatiškai taptų Miestai.NET ir naujojo forumo nariais ir jiems nereikėtų registruotis iš naujo.

                  Kokia mums iš to nauda? Nauda yra sumažėjusios išlaidos projekto išlaikymui ir platesnis akiratis.

                  Na tai ką apie tai manote?
                  Edd mintis buvo sujungti si foruma su suomiu, o ne padaryti dar viena centra kaip siuliau.
                  Projektas kaip minejau idomus, bet ant svetimo pimpalo i roju nenujosi, cia turiu galvoje apie forumo islaidas. Nes tada ir reiketu motyvuoti, norime kad mums kiti islaikytu foruma, davai sujunkime, o ne tai kad platesnis akiratis, nes ir siai dienai jis nera siauras. Internetas platus dalykelis

                  Nauja mano svetaines versija: -
                  Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                  Comment


                    #10
                    Kalbi kaip koks Cursor
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #11
                      Mantai, as tai visada uz pletra ir ejima tik pirmyn!!! Tad visom keturiom uz tai!!!
                      Tuo paciu reikia apgalvoti pacia sistema, kol kas nelabai isivaizduoju kaip tai atrodys.... Tuo paciu, nereikia pamirsti tu dalyku, kodel jau esami forumo dalyviai uzsaka cia!!!

                      Comment


                        #12
                        Parašė Mantaz
                        Kalbi kaip koks Cursor
                        Kalbu ne kaip kas nors, o tiesiog ziuriu realiai i situacija.
                        Ir nereiketu pykti, o moketi isklausyti visas nuomones o ne tik galvos linkejima

                        Nauja mano svetaines versija: -
                        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                        Comment


                          #13
                          Realiai tai jei suomiai ir kiti sutinka, tai nematau jokios priezasties to nedaryti. Beje, tas "svetimas pimpalas" tai ne prie ko... nes manau "mesimes" visi po lygiai todel jie "jos" ant "musu pimpalo" tiek pat kiek mes "josim" ant ju....
                          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                          Comment


                            #14
                            Uz!

                            O kokios salys prisijungs tiksliai? Jei Baltijos juros regijono, tai taip iseina bus skandinavai ir lenkai...
                            www.lt-lv-forum.org/

                            Comment


                              #15
                              Parašė blitz
                              Realiai tai jei suomiai ir kiti sutinka, tai nematau jokios priezasties to nedaryti. Beje, tas "svetimas pimpalas" tai ne prie ko... nes manau "mesimes" visi po lygiai todel jie "jos" ant "musu pimpalo" tiek pat kiek mes "josim" ant ju....
                              Paziuresime kaip cia bus, svarbu kas viskas gautusi kaip noreta, o ne prisviles blynas

                              Nauja mano svetaines versija: -
                              Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                              Comment


                                #16
                                Aš irgi nieko prieš O akiračio plėtimas visada yra gerai

                                Comment


                                  #17
                                  sveikintina ideja
                                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                                  Auto Show Millennium 2007
                                  Retromobile 2007
                                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                                  Comment


                                    #18
                                    Nors is nezinau kaip cia viskas atrodys bet uz naujoves as UZ. tikiuosi makalynes dideles nebus.

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Mantaz
                                      Sveiki,

                                      čia jau kurį laiką vyksta diskusija dėl naujo nepriklausomo forumo sukūrimo. Šis forumas apimtų beveik visą Baltijos jūros regioną (ką reikės įtraukti, jau atskira kalba). Beje, ačiū Edd už idėją

                                      Taigi toks forumas turėtų tarptautinę ir nacionalinę dalis, o jau esančius Miestai.NET ir suomių Talo forumą reikėtų padaryti to forumo dalimis. Mano mintis yra abu forumus palikti visiškai nepriklausomus, tačiau virtualiai susieti su naujuoju forumu. Tai reiškia, kad šioje pusėje nelabai kas liktų pakitę, t.y. adreso laukelyje įrašę tinkle.miestai.net patektumėt į šitą patį forumą, tačiau naujamae forume mūsų Miestai.NET figūruotų tarsi vienas iš nacionalinių paforumių.

                                      Skirtumas tik tas, kad Miestai.NET, Talo ir naujasis forumas turėtų vieningą dalyvių duomenų bazę, t.y. visi pvz. Talo nariai automatiškai taptų Miestai.NET ir naujojo forumo nariais ir jiems nereikėtų registruotis iš naujo.

                                      Kokia mums iš to nauda? Nauda yra sumažėjusios išlaidos projekto išlaikymui ir platesnis akiratis.

                                      Na tai ką apie tai manote?
                                      Super! Būtent tai, kaip ir įsivaizduoju :-)

                                      Comment


                                        #20
                                        Isties puiki ideja, sis forumas nepakis ir visi kurie nori tik lietuvisko forumo, gales lankytis cia senu adresu.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X