Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumo platformos atnaujinimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė Artas
    Visa Electron pirkimui internete tinka bet ant jos turi buti vertifikacijos (berods taip vadinas) numeriukas ispaustas prie korteles savininko vardo. UK bankai turbut jau 1 metus isduoda tik tokias korteles. Ju galima gauti ir Lietuvoje
    Jeigu saugos numeriuko (CVV) ant korteles nera, ji gali suzinoti savo banke
    Nors VB isduodamos Visa Electron ta numeriuka jau turi.

    Comment


      #42
      John sauki ant kitu kad raso nesamones, bet tuo paciu ir pats jas rasai kapitaliai
      Visa Electron ir Maestro yra debetines korteles, kurios skirtos atsiskaitymui elektroniniu budu, kaip ir ant pacios korteles raso ELECTRONIC USE ONLY
      Bent tokios korteles buvo isduodamos lietuvoje iki 2005 metu. Turiu ne viena kortele Hansa banke ir Vilniaus banke, bet su minetomis kortelemis internete atsiskaityti nera galimybes.
      Tam naudojamos kreditines korteles ale VISA, Master card ar kazkas panasaus is sios serijos.

      Bet neatmetu galimybes, kad galbut ir pradejo Lietuvos bankai tobulinti korteles Visa electron ir Maestro, su kuriomis galima atsiskaityti ir internete, nes buten sioje sferoje pirkimu/pardavimu kiekis dideja.

      Beto kazkurioje svetaineje maciau ir pats, kad priemima atsiskaitymui minetas korteles, bet pats nebandziau ar veikia, tad nenoriu plestis sioje vietoje.

      Nauja mano svetaines versija: -
      Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

      Comment


        #43
        Parašė samot
        John sauki ant kitu kad raso nesamones, bet tuo paciu ir pats jas rasai kapitaliai
        Visa Electron ir Maestro yra debetines korteles, kurios skirtos atsiskaitymui elektroniniu budu, kaip ir ant pacios korteles raso ELECTRONIC USE ONLY
        Bent tokios korteles buvo isduodamos lietuvoje iki 2005 metu. Turiu ne viena kortele Hansa banke ir Vilniaus banke, bet su minetomis kortelemis internete atsiskaityti nera galimybes.
        Tam naudojamos kreditines korteles ale VISA, Master card ar kazkas panasaus is sios serijos.

        Bet neatmetu galimybes, kad galbut ir pradejo Lietuvos bankai tobulinti korteles Visa electron ir Maestro, su kuriomis galima atsiskaityti ir internete, nes buten sioje sferoje pirkimu/pardavimu kiekis dideja.

        Beto kazkurioje svetaineje maciau ir pats, kad priemima atsiskaitymui minetas korteles, bet pats nebandziau ar veikia, tad nenoriu plestis sioje vietoje.
        "Kapitaliai" ar kazkaip kitaip as nerasau. Rasau tai, ka zinau ir del ko esu visiskai tikras. As pasakiau pavyzdi, kaip as atsiskaiciau su savo Visa Electron (isduota VB 2003m) online uz skrydziu bilietus, jokiu problemu del to nekilo (isskyrus tai, kad turejau suzinoti savo CVV koda is banko). Nemanau, kad cia dar kazkas gali buti neaisku. Jeigu online parduotuve priima Visa Electron ir Maestro, jos gali buti isduotos nors ir Madagaskare, jos veiks lygiai taip pat, kaip ir isduotos UK ar Vokietijoje. Ir dabar ant visu Visa Electron (tiek Lietuvoje, tiek bet kur kitur) rasoma "Electronic Use Only".

        Beje, "Visa" gali buti tiek kreditine, tiek debitine kortele. Nors online atsiskaitymams ir kitokiems pirkimams tai jokio skirtumo nedaro, nes svarbiausias dalykas yra ne mokejimo tipas (kreditas, debitas), bet standartas (Visa, Mastercard, Amex ir t.t.). Tikiuosi bus kiek aiskiau.

        Comment


          #44
          Parašė John
          "Kapitaliai" ar kazkaip kitaip as nerasau. Rasau tai, ka zinau ir del ko esu visiskai tikras. As pasakiau pavyzdi, kaip as atsiskaiciau su savo Visa Electron (isduota VB 2003m) online uz skrydziu bilietus, jokiu problemu del to nekilo (isskyrus tai, kad turejau suzinoti savo CVV koda is banko). Nemanau, kad cia dar kazkas gali buti neaisku. Jeigu online parduotuve priima Visa Electron ir Maestro, jos gali buti isduotos nors ir Madagaskare, jos veiks lygiai taip pat, kaip ir isduotos UK ar Vokietijoje.

          Beje, Visa gali buti tiek kreditine, tiek debitine kortele. Nors online atsiskaitymams tai jokio skirtumo nedaro.
          Gal tu turi normalia Visa korta ir skleidi cia pasakas visiems

          Zodziu, as pasakiau kaip yra ir buvo, tu sakai savo, tad nera reikalo kartotis.

          Nauja mano svetaines versija: -
          Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

          Comment


            #45
            Parašė samot
            Gal tu turi normalia Visa korta ir skleidi cia pasakas visiems

            Zodziu, as pasakiau kaip yra ir buvo, tu sakai savo, tad nera reikalo kartotis.
            Turejau (ir dabar turiu) VB Visa Electron, su va tokiu zenkliuku:



            Comment


              #46
              Jei zenkliuko toks dydis, tai kaip kortele atrodo, turbut po pazastimi ja nesiojiesi?

              Nauja mano svetaines versija: -
              Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

              Comment


                #47
                Ačiū liūtui ir vytauc už perlaidas, po ko jau turime 130 Lt. Tuo pačiu dar norėčiau paskatinti ir kitus nelikti nuošaly ir prisidėti prie licenzijos prikimo. Primenu, kad už didesnę nei 50 Lt gausite miestai.net marškinėlius, o licenzijos nuosavybė bus dalinama proporcingai nuo paaukotos sumos

                Tiek
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #48
                  Ačiū Vaidui ir Džipui už perlaidas. Turime 240 Lt ir laukiame kitų indėlio
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #49
                    Labai noreciau marskineliu
                    bet esu moksleivis tai tiek pinigu neturiu
                    I love INNUENDO!

                    Comment


                      #50
                      Gal reikėtų pervesti pinigus iš LT į tą LT kortelę, o po to pačiam sumokėti tokią pat sumą savais iš sąskaitos esančios GB (soory, UK) į kitą sąskaitą GB (ta UK man vis nelimpa - priemena kiek kitą šalį).

                      Parašė John
                      as atsiskaiciau su savo Visa Electron (isduota VB 2003m) (...)jokiu problemu del to nekilo.
                      Beje, ar ji dar tebegalioja - paprastai terminas 1 ar 2 metai

                      Comment


                        #51
                        Ačiū Meier už perlaidą. Turime 300 Lt, dar trūksta 170 Lt
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #52
                          Parašė Romas
                          Gal reikėtų pervesti pinigus iš LT į tą LT kortelę, o po to pačiam sumokėti tokią pat sumą savais iš sąskaitos esančios GB (soory, UK) į kitą sąskaitą GB (ta UK man vis nelimpa - priemena kiek kitą šalį).

                          Beje, ar ji dar tebegalioja - paprastai terminas 1 ar 2 metai
                          Galima taip daryti, tik nematau tam logisko tikslo, nors man tikrai nebutu gaila, jeigu tai tikrai butu naudinga forumui
                          O kortele mano vis dar galioja, tiksliau automatiskai buvo isduota nauja (dar bjaurybes turbut 20Lt uz tai nuskaiciavo).

                          Comment


                            #53

                            Comment


                              #54
                              Ačiū Romui ir Donatui (gal prisistatytumėte, kuris čia Donatas? ) už perlaidas. Dabar jau turime 411 Lt, tad pridėjus mano jau galima mėginti pirkti. Dar artimiausiu metu reikės užeiti į savo banko skyrių pasitikslinti, ko reikia tam padaryti.

                              Dėl marškinėlių susisieksime asmeniškai, kai jie jau bus parengti leidybai. Dar kartą ačiū visiems prisidėjusiems
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #55
                                Parašė Mantaz
                                (gal prisistatytumėte, kuris čia Donatas? )

                                Comment


                                  #56
                                  Parašė Quack
                                  Aišku
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė Mantaz
                                    Dar artimiausiu metu reikės užeiti į savo banko skyrių pasitikslinti, ko reikia tam padaryti.
                                    Mantai, nejau neesi niekada nieko pirkes online? Nemanau, kad del to reiktu eiti i banka pagalbos

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė John
                                      Mantai, nejau neesi niekada nieko pirkes online? Nemanau, kad del to reiktu eiti i banka pagalbos
                                      JAV esu tai daręs, bet JAV mano kortelė turėjo tris stebuklingus skaičiukus
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė Mantaz
                                        JAV esu tai daręs, bet JAV mano kortelė turėjo tris stebuklingus skaičiukus
                                        Na jeigu tu skaiciuku nera, tuomet is tiesu turesi eiti i banka.

                                        Comment


                                          #60
                                          Pasirodo buvo ne viskas taip paprasta ir banke pasakė, kad neva jų debetine kortele iš užsienio pirkti neina Tačiau man jau šiandien padarė kreditinę Ego ir ką tik išsiunčiau mokėjimą, tad greitu laiku turėtumėm atsinaujinti
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X