Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumo platformos atnaujinimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Na vB turi daugiau visokiu privalumu, funkciju ir t.t., ir atrodo jis tiesiog "kieciau" (t.y. solidziau).
    Nors nebutu tragedijos, jeigu griztume prie phpBB.

    Comment


      #22
      Parašė John
      Na vB turi daugiau visokiu privalumu, funkciju ir t.t., ir atrodo jis tiesiog "kieciau" (t.y. solidziau).
      Nors nebutu tragedijos, jeigu griztume prie phpBB.
      Isvaizda, tiek sio tiek phpBB yra lengvai keiciama. Jei noretum galetum padaryti, kad phpBB atrodytu identiskai tam ka mes cia dabar turim. Be to yra pilna "skinu" sukurta abiem forumam.
      Siaip is vartotojo puses, tai visos esamos f-jos butu ir phpBB forume. Galbut tik isskyrus forumieciu vertinimo galimybe.
      Is saugumo, moderavimo, administravimo puses, del tu funkciju - nezinau, bet turbut vBulletin turetu buti geresnis, nes visgi mokamas. Nors kazkur maciau apklausa vBulletin vs phpBB, kur phpBB laimejo gan dideliu skirtumu, bet cia galbut tik todel, kad nemokamas.

      Comment


        #23
        nepamirškit saugumo.
        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

        Comment


          #24
          Kadangi esu daug dirbęs ir su phpBB, ir su vBulletin ir dar su porą kitų forumo platformų, matau labai daug pranašumų vBulletin naudai. phpBB gal ir turi daug parsisiunčiamų priedų, tačiau faktas, kad juos reikia atskirai derint ne tik prie nestandartinių poreikių, bet ir prie kiekvieno forumo pavidalo, mat priedai yra pritaikyti tik standartinei "skūrai". Be to kiekvienas priedas sulėtina forumo krovimąsi, dėl ko daug jų pridiegti neišeina. Išvaizdą be abejo galima, bet taip pat nelengva priderinti.

          O daugiausiai dėl saugumo ir buvo pereita į vBulletin. Jei dar kas pamena, forumas su phpBB buvo nulaužtas bent 3 kart per vieną mėnesį.

          Beje, http://tinkle.miestai.net/phpbb
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #25
            Manau pilnai uztenka phpBB forumo. Skinu turi nemazai, beto gerai pasedejus prie jo, galima ispausti gerai atrodanti ir patogu foruma.
            O ypac phpBB geriau, kad cia pinigu pastoviai truksta, tad ismesti beveik puse tukstancio nera labai logiska.

            O jei perkama licenzija, tokiu atveju aukotojai turetu kazkoku budu tapti tos licenzijos savininkais ir t.t.

            Nauja mano svetaines versija: -
            Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

            Comment


              #26
              Parašė samot
              O jei perkama licenzija, tokiu atveju aukotojai turetu kazkoku budu tapti tos licenzijos savininkais ir t.t.
              Suprantama
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #27
                As noriu maikutes tikiuosi ji bus originali nenusiplaus uzrasas po poros plovimu

                Comment


                  #28
                  Parašė John
                  Idomu, kaip su tarptautiniais pinigu pervedimais? Man nebutu gaila 10GBP (o gal ir daugiau), tik speju, kad uz pati pervedima tektu moketi nemazai (?)
                  Parašė Mantaz
                  Kadangi iš Lietuvos pervedimas kainuotų 40 Lt ir bet kokiu atveju tektų mokėti į užsienį, galima būtų pinigus išsųsti Jonui ir jis su savo dalimi pinigus pervestų į vBulletin sąskaitą Didžiojoje Britanijoje.
                  Taisiau> Nors tas pavedimas už 40 Lt turi aibę sąlygų
                  Jei John turi lietuvišką VISA ar EC/MC kortelę (Hansos, SEB VB ar kito LT banko), galima pervesti pinigus į jo lietuvišką kortelę. Tas kainuos, ~ 0,80 Lt internetu arba 2 Lt darant pavedimą su banko mergaitės pagalba.

                  Po to jau Anglijoj galima papildyti (pvz. grynais) savo anglišką sąskaitą ir pervesti į vBulletin sąskaitą Anglijoj.

                  Nežinau ar tai pigiau - kiek kainuoja sąskaitos papildymas grynais (jei nėra periodiškai į GB sąskaitą "įkrentančių" pinigų). Geriausia daryti užskaitą - savo angliškus pinigus pervesti, o iš LT gautus pinigus pravalgyti

                  Grynų išėmimas iš "svetimo" bankomato kainuos ~2 proc. nuo sumos. Tad iš LT gautus pinigus geriau išleisti tiesiog mokant kortele už paslaugas (Bankui moka paslaugos teikėjas, o ne pirkėjas)

                  Gal atsiųskit man PM/AŽ su gavėjo rekvizitais ir pervedama suma, pabandysiu pasiaiškinti, kaip dar pigiau tą padaryti.
                  Gerai būtų žinoti, kokie angliški banko mokesčiai (fee): vietinio pervedimo (interentu, žinoma, bus pigiau), grynų įnešimo / išėmimo.

                  Comment


                    #29
                    Iš tiesų O gal turi žinių dėl John pasiūlymo dėl pirkimo naudojantis kortele?
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #30
                      Nežinau, kaip kituose Anglijos bankuose, bet HSBC grynųjų išėmimas ir įnešimas nemokamas.
                      Mantai, dėl kortelės tai viskas priklauso nuo to, kokio tipo tavo kortelė. Maestro bei Visa electron pirkimui internete netinka, Su Visa Classic, MC/EC ar Visa Virtuon turėtų pavykti

                      Comment


                        #31
                        Parašė Vaidas
                        Maestro bei Visa electron pirkimui internete netinka, Su Visa Classic, MC/EC ar Visa Virtuon turėtų pavykti
                        Na sorry, bet cia jau visiska nesamone (ir is kur tu taip sugalvojai?). Pats pirkau savo foto camera online su Maestro, o skrydzius su RyanAir bei AirBaltic pirkau su Visa Electron . Kiek teko susidurti su pirkimu internete, sitas korteles priima beveik visos interneto parduotuves ir bilietu bookinimo sistemos (bent jau UK... o turbut ir visame pasaulyje). Ir apskritai pastebejau, kad Maestro/Switch yra bene dazniausiai naudojama mokejimo koretele UK, perkant internete (bei visur kitur).

                        Comment


                          #32
                          Parašė Romas
                          Jei John turi lietuvišką VISA ar EC/MC kortelę (Hansos, SEB VB ar kito LT banko), galima pervesti pinigus į jo lietuvišką kortelę. Tas kainuos, ~ 0,80 Lt internetu arba 2 Lt darant pavedimą su banko mergaitės pagalba.
                          O koks tikslas taip daryti? Tiksliai nezinau, bet nemanau, kad papildomas mokestis perkant online uzsienyje su Lietuvoje isduota mokejimo kortele, butu didelis (jeigu apskritai toks butu).

                          Comment


                            #33
                            Kai kuriomis Electron/Maestro kortelėmis galima atsiskaityti ir internete, bet tikrai ne visomis
                            PVZ. mano HSBC kortelė yra Maestro, tačiau ji priklauso SOLO schemai, todėl ją galima naudoti perkant online. Taip pat turiu Hansabanko Maestro kortelę, ir su ja internete nieko nenusipirksi
                            Nesu visiškai tikras, bet, jei neklystu, jei kitoje kortelės pusėje nėra "security code" - triženklio skaičiaus - kortelė netinka perkant online.
                            Kaip jau sakiau, Lietuvoj išduodamos Maestro jo neturi, tuo tarpu nauji Electron'ai jau turi, tačiau prieš metus išduoti dar neturėdavo.

                            Comment


                              #34
                              Parašė Vaidas
                              Kai kuriomis Electron/Maestro kortelėmis galima atsiskaityti ir internete, bet tikrai ne visomis
                              PVZ. mano HSBC kortelė yra Maestro, tačiau ji priklauso SOLO schemai, todėl ją galima naudoti perkant online. Taip pat turiu Hansabanko Maestro kortelę, ir su ja internete nieko nenusipirksi
                              Nesu visiškai tikras, bet, jei neklystu, jei kitoje kortelės pusėje nėra "security code" - triženklio skaičiaus - kortelė netinka perkant online.
                              Kaip jau sakiau, Lietuvoj išduodamos Maestro jo neturi, tuo tarpu nauji Electron'ai jau turi, tačiau prieš metus išduoti dar neturėdavo.
                              Man atrodo, kad tu cia kazkokias pievas rasai

                              Jeigu tavo kortele yra Maestro, kurioje yra atitinkamas kiekis £, o atitinkama online parduotuve turi nurodziusi "Maestro" (arba "Switch" ) kaip atsiskaitymo galimybe, reiskia su ja gali pirkti online bet kokiu atveju, nepriklausomai, kokiai schemai kas priklauso. Is esmes pirkimas online nesiskiria nuo pirkimo supermarkete, skirtumas tas, kad korteles duomenis nuskaito ne kasos aparato skaitytuvas, o tu pats tiesiog ivedi tuos pacius duomenis ir nusiunti juos i parduotuves bei banko duombaze.
                              Beje, visos tos korteles Lietuvoje turi (ir visada turejo) security kodus (CVV, CVV2), tik anksciau Lietuvoje bankai kazkodel ju nerasydavo ant pacios korteles. Kazkada pats ejau i banka, kad man pasakytu CVV koda mano senam VB Visa Electron'ui, isduotam 2003m. Tuomet labai sekmingai su ta pacia kortele internete nusipirkau bilieta skrydziui i Londona. Apskritai korteles galima naudoti pirkimui online visur, kur jos priimamos. Bet kuri online parduotuve nurodo, kokios korteles priimamos bei perkant nurodo pasirinkti korteles tipa. Juk tam ir yra korteliu tipai, kad jas butu galima atitinkamai naudoti pagal paskirti. Tai kaip ir standartas, kuris vienodas visame pasaulyje, nepriklausomai, kur isduota kortele: UK, Lietuvoje ar Kinijoje.

                              Comment


                                #35
                                I'll be happy to contribute some $$$ or Euros during my next visit.
                                Originally Posted by

                                Comment


                                  #36
                                  Na, tikriausiai aš neteisus...

                                  Tik tiek, kad kiek teko susidurti, Maestro/Electron praktiškai niekur nepriimdavo, todėl ir buvau įsitikinęs, kad jos visai netinkamos pirkimui online...

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė Vaidas
                                    Na, tikriausiai aš neteisus...

                                    Tik tiek, kad kiek teko susidurti, Maestro/Electron praktiškai niekur nepriimdavo, todėl ir buvau įsitikinęs, kad jos visai netinkamos pirkimui online...
                                    Na as buvau siek tiek nustebes, kai pastebejau, kad Visa Electron UK priimama beveik visose online parduotuvese. Lietuvoje pirkimas internete kazkodel nelabai isigalejes ir ne visi linke juo naudotis

                                    Comment


                                      #38
                                      Pamenu, kad anksčiau tikrai kildavo problemų norint pirkti internete su v.elektron ar maestro, neklauskit dėl ko- nežinau. Dabar situacija jau gerokai pasitaius.
                                      Kaip po dykumą blaškiausi

                                      Comment


                                        #39
                                        Na va, dabar galiu uztikrinti, kad naudojant SEB VB korteles ne Lietuvoje jokio komisinio mokescio is banko puses NERA (keista, nes daugelis banku Britanijoje taiko toki mokesti, kuomet ju isduota kortele naudojama uzsienyje)


                                        gavau toki emaila is VB klientu informavimo
                                        Gerb. p. Jonai,
                                        dėkojame už Jūsų laišką. Malonu, kad naudojatės SEB Vilniaus banko
                                        paslaugomis. Informuojame, kad atsiskaitant mokamosiomis kortelėmis už
                                        prekes ir paslaugas užsienyje nėra papildomo mokesčio. Atsiskaitant
                                        internetinėse parduotuvėse - priklauso nuo tos parduotuvės įkainių.

                                        Jei kiltų papildomų klausimų, rašykite ar skambinkite, mielai Jums
                                        atsakysime. Tikimės, kad galėsime pasiūlyti tinkamiausius sprendimus Jūsų
                                        kasdieniniam gyvenimui.

                                        Geros Jums dienos.

                                        Pagarbiai

                                        Loreta Ivanauskienė,

                                        AB SEB Vilniaus banko

                                        Klientų informavimo centro vyr. vadybininkė

                                        Comment


                                          #40
                                          Visa Electron pirkimui internete tinka bet ant jos turi buti vertifikacijos (berods taip vadinas) numeriukas ispaustas prie korteles savininko vardo. UK bankai turbut jau 1 metus isduoda tik tokias korteles. Ju galima gauti ir Lietuvoje


                                          Ber perskaiciu visus postus ir ziuriu kad Jonas apie tai jau buvo parases

                                          Comment

                                          Working...
                                          X