Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Informacijos „nutekėjimas“ iš miestai.net

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    Kaip jau kitoj temoj rašiau, galima daryti prielaidą, kad nuotrauka vogta, jei komentatorius vengia pateikti šaltinį. Pasiskaitykit forumo taisykles bei įstatymą. Tolimesnės mintys apie mano pasipūtimą tėra iliuzija, kylanti iš to, kad nesugebat tinkamai reaguoti į pirmines pastabas ir patys sukeliantys neadekvačią situaciją.

    Nuovargis ir įtampa daro savo. Pastaruoju metu daug laiko praleidžiu dėl to, kad Jūs visi galėtumėt patogiai naudotis maršrutai.lt tinklapiu, kad Viešojo transporto entuziastų puslapis nestokotų informacijos. Taip jau sutapo, kad galbūt netinkamai išreiškiau savo pasipiktinimą dėl to, kad nuotraukos, kurios nėra AutoLiet yra pateikiamos kaip jo. O kai kurie jūsų į tai žiūrite pernelyg atsainiai, dėl to kenčia tie, kurie iš tiesų fotografuoja savo rankomis ir čia deda nuotraukas. Tiesiog norėjau apginti juos.

    Kai kurie mano, kad esu nekultūringas ir t.t., dažnai toks esu vien dėl to, kad esu apsikrovęs pareigomis ir darbais, kuriuos dirbu visuomenės labui. O už tai, kaip matau, gaunu dažniau tik bandymus sugėdinti ir įteigti, kad esu blogas ir neauklėtas žmogus.

    Dėl mano pašalinimo. Jei nežinai, dėl ko pašalino, tai kodėl prikaišioji? Man nepatinka nuolatinis Romo įžeidinėjimas, taigi vienąkart pasakiau ką apie jį manau ir bandant mane užtildyti, buvo nuspręsta kuriam laikui pašalinti. Rodos, su tuo jau atsiskaityta. O tu, kaip matau, mėgsti knaisiotis po praeitį ir bandyti prikabinti nebūtų dalykų...

    Rodos, jau išsiaiškinome. Anksčiau tau kiti forumo nariai AŽ rašė, kad pateiktum šaltinį, nepateikei. Tik po šiandienos atkreipei dėmesį. Dabar jau viskas gerai, bet kažkodėl atsiranda užtarėjų, ginančių tuos, kurie prasižengė forumo tvarkai.
    Apie kokias " forumo narių AŽ" tu šneki? Norėčiau, kad šį melą ištirtu forumo administracija.

    Comment


      na issiaiskinote, toliau galite privatuose kalbetis apie tai, cia fotogalerija

      Comment


        Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
        na issiaiskinote, toliau galite privatuose kalbetis apie tai, cia fotogalerija
        Man nereikia aiškintis, nes viskas čia labai paprasta. Čia tik AutoLiet ir kitiems kilo klausimų. Jie net susipainioję AutoLiet pradėjo ginti, nors pastarasis akivaizdžiai dėjo kai kurias ne savo nuotraukas ir nenurodė šaltinio, kas leidžia manyti, kad nuotrauka vogta. Kiti gi sugebėjo viską išversti aukštyn kojomis ir pradėjo kaltinti mane... Ką gi, jie labai apsiriko, neįsigilinę į situaciją. Netgi pradėjo manyje ieškoti problemų. Kaip žema...

        Kuo toliau, tuo dažniau pastebiu, kad šiame forume ima viršų visokie jaunikliai ir šiaip nesusigaudantys situacijoje žmonės. Todėl lankymasis čia tampa laiko gaišatimi, pvz. man.
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment



          Aš tau visų pirma siūlyčiau išsiaiškinti skirtumą tarp VAGIMO (kuo bene kaltini kitą asmenį) ir naudojimo be autoriaus sutikimo.

          Antra- skirtumas tarp baudžiamos atsakomybės ir civilinės vėlgi egzistuoja.

          Summum sumarum mali liežuviu ir nežinai apie ką kalbi.

          Comment


            Atkelta diskusija iš temos "Kauno troleibusai".

            Autoliet jau gavo pražangą (dar kitoje temoje) už svetimų nuotraukų vogimą
            tiesiog iš šio forumo.
            Kai kas bando įžvelgti skirtumą tarp vogimo ir svetimo daikto pasisavinimo.
            Apie tai diskutuojama šioje temoje.

            Parašė Himleris Rodyti pranešimą
            Šaunuolis AutoLiet, pagarba už tokią archyvinę medžiagą.
            Apgailėtina, kai palaikomas svetimo daikto pasisavinimas.
            Paskutinis taisė Romas; 2014.04.24, 20:06. Priežastis: Sujungti 2 pranešimai iš eilės

            Comment


              Parašė Muzungus Rodyti pranešimą

              Aš tau visų pirma siūlyčiau išsiaiškinti skirtumą tarp VAGIMO (kuo bene kaltini kitą asmenį) ir naudojimo be autoriaus sutikimo.

              Antra- skirtumas tarp baudžiamos atsakomybės ir civilinės vėlgi egzistuoja.

              Summum sumarum mali liežuviu ir nežinai apie ką kalbi.
              Rašiau ir dar pakartosiu Jei žmogus nenurodo šaltinio, kaip reikalauja forumo taisyklės bei kūrinio autorystės įstatymas, tai jis kažką slepia. Jei slepia, kelia įtarimą, kad yra vagis. AutoLiet įkeltos nuotraukos man jau matytos kituose tinklapiuose ir jų adresus jau rašiau. Viską suvedus į vieną, peršasi išvada, kurią įvardijau tuo žodeliu, dėl kurio čia kai kurie stojosi piestu Tai ką, bendrininkai? Praėjo jau tie laikai „darau ką noriu, radau - bus mano".
              Parašė Romas
              Apgailėtina, kai palaikomas svetimo daikto pasisavinimas.
              Manau, Himleris iki šiol to nežinojo. AutoLiet ir mane pradžioje sužavėjo, bet kai pamačiau vieną, kitą, supratau, kad jos yra iš kitų šaltinių (jau matytos). Tačiau problemos nekėliau tol, kol ji nebuvo iškelta pirmiau kitų. O tada jau pasakiau, ką apie tai manau
              Paskutinis taisė Ametistas; 2010.10.23, 22:45.
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment


                Čia panaši situacija

                Parašė AutoLiet
                Kauno geležinkelio stotis 1993m.
                Atvaizdas

                Atvaizdas

                Atvaizdas
                NE NU JAU VIRŠŪNĖ.......
                SAKYK 'GERBIAMASIS' KUR RADAI? NENURODEI NIEKO...

                AA ŠTAI RADAU http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=108 (jį rašiau aš) TAI REIŠKIASI, KAD TU NUKOPIJAVAI, NENURODYDAMAS KAS KUR ĮDĖJO .

                Comment


                  wilnoteka.lt 2010.10.26

                  http://www.wilnoteka.lt/pl/artykul/w...sy-ciag-dalszy


                  Šiaip nėra gerai, kai nurodomas tik tinklapis, bet nėra nuorodos į autorių.
                  Susisiekti su autoriumi galima nusiuntus jam asmeninę žinutę. Jei autorius davė sutikimą, tada kitas dalykas.

                  Comment


                    Romai, aptikau tavo nuotrauką iš Latvijos pasienio http://www.millionreasonswhylithuani...d.com/lt/6698/

                    Comment


                      /\ Dėl to dabar ant nuotraukų ir dedu savo žymes



                      Dar viena vogta mano nuotrauka.
                      Forumas "Antrasis pasaulinis karas"
                      Vartotojas: hansas1 | Sau 20 : 18:42
                      Vogto daikto saugojimo vieta: http://www.antraspasaulinis.net/e107...hp?content.878


                      Tas žmogėnas turi kantrybės pavargti su fotošopais iš kelių nuotraukų lipdydamas vieną, bet jam (jai) neužtenka savigarbos nurodant šaltinį ir autorių.
                      Kvailesnį išsireiškimą už "interneto platybės" sunku surasti


                      Nuotrauka pavogta iš temos "Lietuvos keliai"
                      http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=122

                      Comment


                        Parašė Jotvingis Rodyti pranešimą
                        Romai, aptikau tavo nuotrauką iš Latvijos pasienio http://www.millionreasonswhylithuani...d.com/lt/6698/
                        Ana pavogta iš temos LT-LV pasienį

                        Dar viena, pavogta iš kelionių apie Lietuvą skilties.
                        http://www.millionreasonswhylithuani...r/author/Balys
                        http://www.millionreasonswhylithuani...1111563762.jpg

                        Būsiu dėkingas, jei gerb. Facebook'o vartotojai išlazdavosite tą vagį, kuris pasivadinęs "balys".

                        Comment


                          Panašu į tai, kad daugelis tų "vagių" net nesusimąsto padarę kažką neleistino. Daugelis mano, kad informacija internete neturi jokių autorinių teisių apribojimų. Man, nepradėjus dalyvauti miestai.net , net nekildavo mintis, kad copy - pastinant kokią nuotrauką reikia čia nurodinėt šaltinius ir taip toliau. Dabar suprantu, kaip jaučiasi nuotraukų autoriai ir kas ta vagystė.
                          Žinoma, nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia.
                          Tai galima vadinti interneto kultūrinio išsilavinimo problema.

                          Comment


                            Parašė Jotvingis Rodyti pranešimą
                            Romai, aptikau tavo nuotrauką iš Latvijos pasienio http://www.millionreasonswhylithuani...d.com/lt/6698/
                            Parašė Romas Rodyti pranešimą
                            Ana pavogta iš temos LT-LV pasienį. Dar viena, pavogta iš kelionių apie Lietuvą skilties.
                            http://www.millionreasonswhylithuani...r/author/Balys
                            Gavau atsakymą iš to tinklapio tvarkytojo:
                            Ištrinta

                            Nuotraukos ištrintos, liko tik komentarai
                            To Balio aprašas dabar atrodo taip:

                            Ačiū, Jotvingi, už pranešimą

                            Comment


                              Labai džiugu, jog sėkmingai padedate saugoti forumo dalyvių autorines teises.

                              Comment


                                Aš tai nebūčiau per daug prieš jei kas nors panaudotų mano nuotrauką tokiame puslapyje (nebent ta nuotrauka būtų skirta pardavimui). Aišku čia yra jūsų reikalas, bet kodėl nenorite, kad ta nuotrauka ten būtų (su autoriaus ar miestai.net vardu kampe)?
                                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                Comment


                                  Parašė Romas Rodyti pranešimą
                                  /\ Dėl to dabar ant nuotraukų ir dedu savo žymes



                                  [/URL]

                                  Ir kas is to ,kad tu ten dedi savo zymes? Zmonems ,kurie apie kazka diskutuoja bus svarbu tik tai kas pavaizduota toje nuotraukoje,o kokia ten zyma ant jos.....ar romas, ar mykolas ar onute....visiskai dzin.

                                  Comment


                                    Kažkaip Romas čia perlenkia lazdą, suprantu autoriaus teises, bet tos nuotraukos, kurias čia matau, tai eilinės nuotraukos ir nereikia čia per daug pergyventi. Na neįdėjo šaltinio, tai dabar tegu įdeda, nebutinai trinti. Tokiais principais vadovaujantis, ko gero, pusę miestai.net forumo nuotraukų tektu pratrint

                                    P.s. spėju būsiu nulinčiuotas
                                    Kairiarankių klubas - Left.lt

                                    Comment


                                      Parašė Andrewass Rodyti pranešimą
                                      Kažkaip Romas čia perlenkia lazdą, suprantu autoriaus teises, bet tos nuotraukos, kurias čia matau, tai eilinės nuotraukos ir nereikia čia per daug pergyventi. Na neįdėjo šaltinio, tai dabar tegu įdeda, nebutinai trinti. Tokiais principais vadovaujantis, ko gero, pusę miestai.net forumo nuotraukų tektu pratrint

                                      P.s. spėju būsiu nulinčiuotas
                                      Visiškai pritariu. Atrodo didūs fotomeninkai susirinkę, kur snapshotus gailisi kad įdeda kur nors. Eilinės nuotraukos, nieko daugiau. Juo labiau kad čia nekomerciška.

                                      Comment


                                        Šiaip užknisa kai nuotrauka nuknisa nepasiklausus, nepikta tada, kai pvz. kur nors foto įdėta Lietuvai pareklamuot.
                                        DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                                        Comment


                                          Parašė Andrewass Rodyti pranešimą
                                          Kažkaip Romas čia perlenkia lazdą, suprantu autoriaus teises, bet tos nuotraukos, kurias čia matau, tai eilinės nuotraukos ir nereikia čia per daug pergyventi. (...) P.s. spėju būsiu nulinčiuotas
                                          Koks skirtumas, vertingas ar nevertingas pasisavintas daiktas.
                                          Pasisavinimas ir ypač savo vardo uždėjimas ant svetimos nuotraukos yra vagystė.

                                          Neatsakingas ir apgailėtinas vagysčių teisinimas.
                                          Nereikia linčiuoti, bet tokias kalbas reikia vadinti savo vardu - kvailais komunistiniais tauškalais ...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X