Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumo platformos atnaujinimas. Pastebėjimai ir patarimai

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Creatium
    replied
    Skiltyje "Šiandienos pranešimai" irgi panaikinkit tą papildomą nesvarbią informaciją po temų pavadinimais.

    Komentuoti:


  • mr_miegas
    replied
    O db pagrindiniam puslapy nebebus subtemu po pagrindinem?

    Komentuoti:


  • mr_miegas
    replied
    Panasu, kar Edge visdar browser nongrata, nes negali atsidaryt nei vienos temos

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

    Gal galima trumpą apžvalgą kas atnaujinta, neskaitant Facebook ir Tweet ikonų po profilio nuotrauka?
    https://www.vbulletin.com/forum/foru...-now-available
    https://www.vbulletin.com/forum/foru...-now-available
    https://www.vbulletin.com/forum/foru...-now-available

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Parašė 99 Rodyti pranešimą
    Atsinaujinome. Kol kas gali matytis visokio nereikalingo šlamšto, kaip antai social mygtukai po profilio foto ir pan., bet tuos dalykus pašalinsime.
    Gal galima trumpą apžvalgą kas atnaujinta, neskaitant Facebook ir Tweet ikonų po profilio nuotrauka?

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Kažkaip tikėjaus kad pagaliau bus šitas sutvarkytas:

    Sorry, you are not authorized to view this page.
    Please try logging in or logging in as different user Login or send a message to the admin

    Komentuoti:


  • Missoni
    replied
    Puikus atnaujinimas. Manau, galima dar įkišti rusišką "denj roždenija", nes tokia maklė kaip buvo taip ir liko. Pasirinkite, angliškai ar lietuviškai ši svetainė turi "skambėti"

    Click image for larger version

Name:	DSCF3246.JPG
Views:	70
Size:	181,4 kB
ID:	1600894

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Atsinaujinome. Kol kas gali matytis visokio nereikalingo šlamšto, kaip antai social mygtukai po profilio foto ir pan., bet tuos dalykus pašalinsime.

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Sveiki, šiandien nuo 21:00 iki 22:00 naujinsime forumo platformą, tad forumas bus perjungtas į skaitymo režimą. Tikiuosi viskas praeis sklandžiai ir greičiau nei planuota.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Man tai šiek tiek ktaip - visada parašius žinutę išlieka boldu. Ir visada dingsta nuėjus į tą temą ar žinutę.
    Tik išssiaiškinau, kad taip man atsitinka su senesne naršykle, su kita šios problemos nėra.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Kartais parašius žinutę, jos temą pvz.: Šiandienos pranešimai rodo Bold'u nepaisant to, kad naujesnės niekas neparašė ir net nuėjus į tą pačią žinutę išlieka boldu.

    Tas pats kartais gaunasi ir perskaičius kito rašytą žinutę, rodo temą boldu tarytum neskaitęs dar nepaisant nors ir 3 nuėjimų į temą.
    Paskutinis taisė Arunasx; 2017.11.25, 13:14.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Probelmos keliant paveikslėlius, per URL renkantis:
    • This is not a valid image file. (upload_invalid_image)



    Per upload renkantis:
    image source url is missing (kam url jei per upload einam)

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Parašė spirit Rodyti pranešimą
    Kas čia per naujiena?

    Click image for larger version

Name:	Untitled.jpg
Views:	77
Size:	15,4 kB
ID:	1598395
    Aš irgi tą patį gavau.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Deja, atnaujintoje platformoje nėra būtinų funkcijų (pvz., paieška konkrečioje temoje ar skiltyje
    Tik FYI - paieška temoje veikia google, naudojant site:https://www.miestai.net/forumas/foru...-ir-patarimai/
    Jei nenumatyta kitaip ,bet kokia tema, kurioje esi parašęs pranešimą tampa atseit prenumeruota
    Pagal mane ne ten, kur esi parašęs pranešimą, o jei tema tavo pradėta (pirmas pranešimas tavo).

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Matai man dar nėra taip buvę kad nerodytų kokioje prenumeruotoje temoje yra nauji pranešimai.

    Na nežinau kaip čia taip pas tave gavosi kad užsiprenumeruoja temos kuriose rašai, o ne tik tos, kurias tikrai prenumeruoji, bet pas save tai aš tokio bajerio nepastebėjau.
    Paskutinis taisė spirit; 2017.11.18, 10:04.

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Deja, atnaujintoje platformoje nėra būtinų funkcijų (pvz., paieška konkrečioje temoje ar skiltyje, temų rūšiavimas pagal pranešimų ar peržiūrų skaičių ir t.t ir pan.); bet ir daug nereikalingo šlamšto.

    Pagal viską tai bevertis pranešimas, kad tamstos prenumeruotoje temoje kažkas parašė pranešimą.
    Jei nenumatyta kitaip ,bet kokia tema, kurioje esi parašęs pranešimą tampa atseit prenumeruota

    Mano pranešimų skiltyje irgi yra tokių pranešimų:

    Gal kas nors patartų kaip išjungti tuos "pranešimus"

    Beje gautų ir parašytų žinučių navigacija irgi apsunkinta.
    Bet yra ir svarbesnių problemų.

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Kas čia per naujiena?

    Click image for larger version

Name:	Untitled.jpg
Views:	77
Size:	15,4 kB
ID:	1598395

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Ten buvau kitai žinutei atsakęs, kurią paskui ištrynė. Todėl ištrinsiu ir aš savo.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė digital
    Poprastis bug reportas. Nepasakyta ką darant taip nutinka.
    Parašyta ant tiek aiškiai, kad aiškiau neįmanoma Bet kadangi tau taip nenutiko tai pažiūrėjau, kad čia ne visose naršyklėse tas vyksta, matyt senesnėse kažkokie bugai išlenda.
    Kitas reportas - neteisingai suvedus duomenisį prisijungimo formą dešinėje viršuj, antrą kartą neįvesi, nes forma palenda po rėmėliu.
    Paskutinis taisė Gator; 2017.11.13, 20:42.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Ar pataisysit pagaliau mirtnai erznančią klaidą, kad tau parašius praneįimą tema rodoma kaip turinti naujų pranešimų?

    Komentuoti:

Working...
X