Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Paskutinis incidentas (2016.12.04-06)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Paskutinis incidentas (2016.12.04-06)

    Sveiki,

    taigi šiandien atsitiko bene rimčiausias incidentas forumo gyvavimo istorijoje.

    kas įvyko?

    nieko ypatingo, tiesiog kažkas pasinaudojo saugumo spragomis forumo svetainės Joomla platformoje ir ištrynė svarbiausias duomenų bazes. Įsilaužėlio IP veda į Iraną, tad matyt pėdų nepavyks susekti. Dėl šios priežasties pagrindinio svetainės puslapio nebeatidarysime, tiesiog paliksime nuolatinį nukreipimą į forumą.

    Deja, dėl atsarginio kopijavimo nesklandumų netekome viso turinio / pranešimų ir temų, sukurtų nuo liepos 26 iki rugpjūčio 27 d, dėl ko labiausiai ir lūdna Ateityje šią vietą turėsime sustiprinti.

    Atsiprašome už nesklandumus.
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Tai, kad dingę ir pranešimai nuo spalio galo iki šių dienų.

    Comment


      #3
      Parašė Xedos Rodyti pranešimą
      Tai, kad dingę ir pranešimai nuo spalio galo iki šių dienų.
      Aplinkkelio temoje, pvz.? Galiu pabandyt dar paieškot atsarginėse kopijose, jei būtų konkretesnių pavyzdžių.
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #4
        Parašė Mantas Rodyti pranešimą
        Aplinkkelio temoje, pvz.? Galiu pabandyt dar paieškot atsarginėse kopijose, jei būtų konkretesnių pavyzdžių.
        Dingę visų temų pranešimai nuo spalio galo iki gruodžio 4 d. Peržiūrėjau ne vieną temą, visose tas pats.

        Comment


          #5
          Parašė Xedos Rodyti pranešimą
          Dingę visų temų pranešimai nuo spalio galo iki gruodžio 4 d. Peržiūrėjau ne vieną temą, visose tas pats.
          Ok, pažiūrėsiu, ką įmanoma padaryt.

          Dėkui!
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #6
            Parašė Mantas Rodyti pranešimą
            Dėl šios priežasties pagrindinio svetainės puslapio nebeatidarysime, tiesiog paliksime nuolatinį nukreipimą į forumą.
            Ta prasme nebelieka tiesiog miestai.net puslapio? Na, dėl jo tai nuostolis minimalus nes jis turbūt nebuvo labai lankomas.
            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              #7
              Parašė spirit Rodyti pranešimą
              Ta prasme nebelieka tiesiog miestai.net puslapio?
              Teisingai.
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                Ok, pažiūrėsiu, ką įmanoma padaryt.

                Dėkui!
                Panašu, kad tiksli chronologija yra spalio 27 d. - gruodžio 4 d. - visos temos.

                Comment


                  #9
                  Panašu, kad ir tuo laiku įkeltos nuotraukos dingo

                  Comment


                    #10
                    Nežinau ar tai susiję su ataka ar ne, bet beveik visos mano dabar žiūrimos temos rodo jog platforma galvoja kad pranešimų yra daugiau negu kad yra iš tikrųjų, t.y. rodo papildomus neatsidarančius puslapius. Vakarinio aplinkkelio temoje tokių puslapių rodo net keturis "į priekį".
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      #11
                      Parašė spirit Rodyti pranešimą
                      Nežinau ar tai susiję su ataka ar ne, bet beveik visos mano dabar žiūrimos temos rodo jog platforma galvoja kad pranešimų yra daugiau negu kad yra iš tikrųjų, t.y. rodo papildomus neatsidarančius puslapius. Vakarinio aplinkkelio temoje tokių puslapių rodo net keturis "į priekį".
                      Taip, susiję. Čia matyt tie dingę pranešimai "vaidenasi".

                      Dar reikės padirbėt norint viską normalizuoti.
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #12
                        Taip pat išjungiu naujų narių registraciją, kol bus išspręsta spalio-gruodžio mėn duomenų trūkumas, tarp jų ir tuo laiku užsiregistravę vartotojai.
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #13
                          Jūs nejuokaukit, negi tikrai backupų nedarėte?

                          Comment


                            #14
                            Net visos grasinančios mane užmušti PM žinutės iš A|1 dingo, neturėsiu įrodymų prokuratūroje

                            Comment


                              #15
                              Dingo, dingo per temas perėjau, tai gerokai atlaisvino koridorius
                              Atėjo, pamatė, pastatė...

                              Comment


                                #16
                                Kažin, kokie svetainės ir forumo "draugai" pasidarbavo?
                                Ar tiesiog hakeriai treniruojasi prieš rimtesnes akcijas?

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                                  Jūs nejuokaukit, negi tikrai backupų nedarėte?
                                  Rugpjūčio mėn. atsarginis kopijavimas buvo atsijungęs. Kiti duomenys yra išsaugoti iki vakar dienos.
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #18
                                    Pavyko atkurti trūkstamus spalio-gruodžio pranešimus.

                                    Tačiau jei pastebėsite keistų dalykų, būtinai duokit žinią.
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #19
                                      Dėl visa ko, rekomenduoju visiems nariams pasikeisti slaptažodžius čia forume, o tiems kam šiek tiek stipresnė paranoja - visuose kituose puslapiuose, kur vartojate tą patį slaptažodį. Naujam slaptažodžiui rinkitės bent 11 alphanumeric simbolių (priklausomai nuo forumo naudojamo algoritmo jau galima atkoduot iki 10 simbolių).

                                      O tiems kam paranoja auščiausio lygio - na jūs tikriausiai jau ir taip viską susitvarkę geriau už kitus;]

                                      Comment


                                        #20
                                        Geras patarimas.

                                        Įjungiau priverstinį slaptažodžio pakeitimą seniai to nepadariusiems. Praneškit, jei neveikia.
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment

                                        Working...
                                        X