Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pakeitimai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Dabar tik radau tema Pajuris Xe xe
    %)

    Comment


      #22
      Beje, forumams reikėtų moderatorių. Šiuo atveju turiu savo pasiūlymų:

      * Pajūriui. Artūras
      * Kaunui. Liūtas
      * Vilniui. Edd

      Komentuokite ir siūlykite savo variantus
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #23
        Be opinijos Siaip tai nematau as spamo, tiesiog daug diskusiju normaliu..
        %)

        Comment


          #24
          Nors tiesa, liūtas turi teisę tvarkyti visus forumus, tad Kaunui dar vienas tvarkytojas, turbūt, nereikalingas
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #25
            Parašė Mantaz
            Nors tiesa, liūtas turi teisę tvarkyti visus forumus, tad Kaunui dar vienas tvarkytojas, turbūt, nereikalingas
            jei butu savanoriu, kodel ne...

            Comment


              #26
              vien noro neuztenka - tam turi galeti ir skirti gana daug laiko
              Senoji Klaipėda
              F.Nietzsche - "There are no facts, only interpretations."

              Comment


                #27
                Parašė UMBAS
                vien noro neuztenka - tam turi galeti ir skirti gana daug laiko
                o ne, uztenka vien noro.

                Comment


                  #28
                  Taip dabar tikrai geriau isskirus tai kad nuskriausti liko Siauliai ir Panevezys

                  Reiketu sukurti dar viena skiltele : "Kiti miestai" arba "Like projektai" ar dar ka nors ...

                  Negrazu taip

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    #29
                    Parašė jozikas
                    Taip dabar tikrai geriau isskirus tai kad nuskriausti liko Siauliai ir Panevezys

                    Reiketu sukurti dar viena skiltele : "Kiti miestai" arba "Like projektai" ar dar ka nors ...

                    Negrazu taip
                    Na jau nuskriausti, turi visą pagrindinį forumą! Šiaip kol kas temų ir diskusijų gausa šiedu miestu nepasižymi, tad jei ateity bus poreikis, tuomet ir kursime
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #30
                      Galit duot man moderuot kauna 1.turiu savo gera foruma todel sitam dalyke esu prityres
                      2.Gyvenu kaune ir gerbiu miesta
                      3.Laiko turiu pakankamai
                      Seip pasisiuliau

                      Beje labai gerai akd sukuret tuos subforumus seniai jau reikejo

                      Comment


                        #31
                        Kad dviems moderams tiesiog nebūtų ką veikti
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #32
                          Nu nzn, kazkaip per daug staigios permainos, vos infarkto negavau
                          O jei rimtai, tai tikrai nebloga ideja, lengviau rast kas idomiausia ir temu turbut dabar bus galima daugiau sukurt, nes nesimaisys jos kitiems

                          P.S.
                          Mantai, Babilona pajurij pastatei
                          Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                          Comment


                            #33
                            Parašė Mantaz
                            Na jau nuskriausti, turi visą pagrindinį forumą! Šiaip kol kas temų ir diskusijų gausa šiedu miestu nepasižymi, tad jei ateity bus poreikis, tuomet ir kursime
                            Na gerai pasitenkinsime budami "antrarusiais" ir aisku pasistengsim kelti gausa diskusiju

                            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                            --------------------------------------------------

                            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                            Comment


                              #34
                              Viskas ok tik pasigedau skilties "statybu eiga" manau reikia jas sukurt prie kiekvieno miesto (Kauno, Klaipedos ir Vilniaus) ir dar kazkaip nepatiko man tas pavadinimas "Pajuris" jau geriau "Klaipeda" padaryt reiketu. Na, o del likusiu LT miestu, manau, butu galima prie "Vilnius", "Pajuris", "Kaunas" prideti "Siauliai ir Panevezys" sie du vieni is didziuju Lietuvos miestu kartu turetu panasu temu skaiciu kaip ir klp ar kn. Na, tai tiek mano ispudziu. O siaip jau tikrai reikejo pasikeitimu, jau buvo pradeja pabost viskas

                              p.s. tik dabar pastebejau, kad Arturo nick'as "riebesnem" raidem parasytas.
                              Westside is the best ! :jura:

                              Comment


                                #35
                                Kiekvieno paforumio sukūrimas mažina šakninio forumo srautą ir didina paspaudimų kiekį, dėl ko ilgu laikotarpiu, jei aktyvumas iki tol nebuvo didelis, forumas su paforumiais pradeda "snausti". Tad kol kas jokių paforumių tikrai nekursime, nebent bus akivaizdus poreikis

                                Dėl "Klaipėda". Būčiau tokį kūręs, bet "Pajūris" apskritai yra gan aktyvi zona (Palanga, Klaipėda ir Kuršių nerija), tad pamaniau, jog taip nušausime du zuikius
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment

                                Working...
                                X