Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pakeitimai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pakeitimai

    Šioje temoje mūsų bendruomenė bus informuojama apie pakeitimus forume, taigi sekite

    Buvo pataisyti kai kurie šypsenėlių kodai, kadangi po perkėlimo į vBulletin ilgesni kodai kirtosi su trumpesniais, tad nuo šiol to nebeturėtų būti. O pakeisti kodai buvo šių veidukų:

    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Jei teisingai supratau, neprisiregistravę vartotojai negali net pasižiūrėti forumo.

    Beje, atrodo, su šiuo pasikeitimu susijęs apsilankymų nuolatinis mažėjimas (net pasibaigus vasarai)

    Kaip tokiems vartotojams nusiųsti nuorodą?

    Comment


      #3
      Kol kas tai, deja, būtina. Tereikia rimtai prisėsti ir pakeisti kelis dalykus, tad kai tai padarysiu, ir svečiai jau galės matyti forumą.
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #4
        Parašė Mantaz
        Tereikia rimtai prisėsti ir pakeisti kelis dalykus, tad kai tai padarysiu, ir svečiai jau galės matyti forumą.
        Ar jau jie gali jį matyti ? Statistikoje jau matau nemažai svečių.

        Comment


          #5
          Taip, dabar jau gali matyti
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #6
            Ačiū, Mantai

            Comment


              #7
              Tikrai nėra už ką, čia aš atsiprašau už nepatogumus
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                Įkelti nauji veidukai
                (ačiū liūtui)
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #9
                  Nelabai radau kur rasiti sita pranesima tai sorry.

                  As manau Edgaex daro puiku darba kurdamas nauja temas apie Klaipedoj vykstancius projektus (dar karta aciu ) . Galvojau atnajinime gal galima butu sekcija 'Projektai ir Statybu Eiga' suskyrstiti i miestus; Vilnius, Kaunas Klaipeda, Siauliai ir taip toliau. Dabar panasios temos yra Projektai Kaune, Panevėžio projektai, Projektai mažesniuose Lietuvos miestuose. Turiu omeni padaryti atskirus folderius tokiais pavadinimais, ne temas, juose galima butu kurti temas apie atskirus projektus tame mieste nes dabar tai gaunasi; 18 aukštų gyvenamasis namas Klaipėdoje, "Sodros" pastatas Klaipėdoje, Prekybos ir pramogų centras "MEGA" Kaune, Projektas "Kvartalas" Vilniuje.

                  Kas ka mano?

                  Comment


                    #10
                    Parašė taimis
                    Nelabai radau kur rasiti sita pranesima tai sorry.

                    As manau Edgaex daro puiku darba kurdamas nauja temas apie Klaipedoj vykstancius projektus (dar karta aciu ) . Galvojau atnajinime gal galima butu sekcija 'Projektai ir Statybu Eiga' suskyrstiti i miestus; Vilnius, Kaunas Klaipeda, Siauliai ir taip toliau. Dabar panasios temos yra Projektai Kaune, Panevėžio projektai, Projektai mažesniuose Lietuvos miestuose. Turiu omeni padaryti atskirus folderius tokiais pavadinimais, ne temas, juose galima butu kurti temas apie atskirus projektus tame mieste nes dabar tai gaunasi; 18 aukštų gyvenamasis namas Klaipėdoje, "Sodros" pastatas Klaipėdoje, Prekybos ir pramogų centras "MEGA" Kaune, Projektas "Kvartalas" Vilniuje.

                    Kas ka mano?
                    o cia tai tikrai gera ideja, kad didieji Lietuvos miestai turetu savo skiltis ar folderius net nezinau kaip tai pavadint tikrai jega butu !

                    Reikia permainu musu forumui !

                    Ka mano moderatoriai/administratoriai ?
                    Westside is the best ! :jura:

                    Comment


                      #11
                      Saunu kad sutinki .

                      Comment


                        #12
                        as UZ sita ideja nes tikrai painu .

                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                        --------------------------------------------------

                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                        Comment


                          #13
                          Gal ir nieko mintis, turbūt įgyvendinsim
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #14
                            taip pat padaryk ir Siaulius ir Panevezi

                            Comment


                              #15
                              Parašė liutass
                              taip pat padaryk ir Siaulius ir Panevezi
                              Kad nėra ten tiek projektų ir forumai tik dulkes rinks. Kita vertus, jei viską sukelsim į paforumius, kas liks pagrindiniam puslapiui?
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #16
                                taip pat sutinku kad butu suskirstiti Vilnius Kaunas ir KLaipeda kaip taimis minejo. nes pvz. Klaipedos tema tai viskas kemsama i viena tema. reikia atkirti miesto gyvenimo, mazu projektu ir dideliu. taip sakant is vieno padaryti 3 . Pvz Vln kemsama tik didziausi projektai arba mazesni. apie kitas aktualijas (dar mazesnius projektelius ar miesto gyvenima mazai terasi (gal per mazai ieskau)) ir butu gerai, kad mazesniems miestams sukurtu atskira (langa nes kaip ir nuskriausti jie dabar

                                tik norejau pasakyti, kad as UZ

                                Comment


                                  #17
                                  Tai jau pakeitimai atlikti
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #18
                                    Gali padaryt skilti 'Mazeni miestai' , o pagrindiniam puslapiui liks 'Miestai ir architektura' .


                                    P.S. Dziugu kad patiko ideja ir aciu kad igivendinai Mantaz .

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė taimis
                                      Gali padaryt skilti 'Mazeni miestai' , o pagrindiniam puslapiui liks 'Miestai ir architektura' .


                                      P.S. Dziugu kad patiko ideja ir aciu kad igivendinai Mantaz .
                                      "Miestai ir architektūra" jau yra atskiras forumas ir nėra skirtas projektų aptarimui, tad vargiai jis ten įsipaišytų.

                                      Šiaip gal kol kas paliekam taip, kaip dabar yra, o vėliau žiūrėsim

                                      Ir nėra už ką, ačiū tau už idėją
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Mantaz
                                        Tai jau pakeitimai atlikti
                                        na kaip visada paveluoju pasireikst. Sorry nepastebejau taip sakant nebuvau dar zvilgtelejes.
                                        Tai va einu uzmesiu aki kas ten naujo ir ivertinsim

                                        Comment

                                        Working...
                                        X