Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Įvertis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Įvertis

    Kas yra "įvertis" ir kaip jis kinta?

    #2
    Na įvertis yra skirtas dalyvio veiklos forume įvertinimui arba nuvertinimui. Žalia juostelė reiškia teigiamą įverčių, gautų iš kitų forumiečių, sumą, o raudona - neigiamą. Gautus įverčius bei jų sumą galima pamatyti Dalyvio Pulte.

    Skaičiukas reiškia įverčio galią, t.y. kiek pats žmogus gali keisti kitų įverčius, pvz., jei ponas Sula turi įverčio galią, lygią 33, o ponas Mantaz turi įvertį, lygų 455, tai po p. Sulos teigiamo įvertinimo, p. Mantaz turėtų įvertį, lygų 488

    Įvertinti galima tik pranešimą, o tai padaryti galima spustelėjus ikonėlę kairiajame žemutiniame pranešimo kampe.

    Beje, įverčio galia susideda iš šių dedamųjų:
    * 1 taškas už 28 registracijos forume dienas
    * 1 taškas už 10 pranešimų
    * 1 taškas už 100 įverčio taškų
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      o kaip tuos zalius kvadraciukus prie ivercio reikia suprasti ? Kodel pvz. SkeiTerio ivertis yra 88 ir penki kvadraciukai, o Liuto ivertis beveik dvigubai didesnis 167 o kvadraciukai tik 2 ? Arba tavo, Mantai, ivertis 536 ir 5 kvadratai. O Vaido 130 ir net 6 kvadraciukai ! ir dar kazkodel sestas eileje stovintis Vaido kvadratas yra sviesesnis uz kitus ?
      Westside is the best ! :jura:

      Comment


        #4
        Tai paskaityk viską iš pradžių, ten paaiškinta..
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Parašė Mantaz
          Tai paskaityk viską iš pradžių, ten paaiškinta..
          sorry
          Westside is the best ! :jura:

          Comment


            #6
            O ką reiškia "pranešti apie blogą pranešimą"?Kuom blogą?
            אני בכל זאת אאמין באהבה, אפילו אם היא מתה,
            אני אאמין באלוהים, אפילו אם הוא שותק.

            Comment


              #7
              Tipo eik tu n***j ir pan
              Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

              Comment


                #8
                Kas ir per nauja ivercio sistema ? kodel visu iverciai taip sumazejo ?
                Westside is the best ! :jura:

                Comment


                  #9
                  Senosios įverčių galios buvo per didelės, kadangi kai kurie vartotojai (įskaitant mane) turėjo po 500 ir daugiau taškų. Pvz. man duodant įvertį, dalyvio įverčių suma padidėdavo 5 sagutėmis, o dabar tepadidės geriausiu atveju viena. Senuosius įverčius taip pat tikiuosi greitu laiku sumažinti. O įverčio galia nuo šiol skaičiuosis taip:

                  1 taškas už 60 dienų forume
                  1 taškas už 100 pranešimų
                  1 taškas už 100 įverčio taškų
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #10
                    Visai netikėtai užtikau šią temą- nu dabar tai visiems pridėliosiu
                    Kaip po dykumą blaškiausi

                    Comment


                      #11
                      Jozik, kuo as tau nusikaltau sioj temoj, kad neigiama iverti davei ?
                      Westside is the best ! :jura:

                      Comment


                        #12

                        Senos nuoskaudos ....o jei rimtai tai pabandymui : ) ir man iverti sumazint

                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                        --------------------------------------------------

                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                        Comment


                          #13
                          aisku. beje, nenoriu likt skolingas, tad...
                          Westside is the best ! :jura:

                          Comment


                            #14
                            Parašė Mantaz
                            Žalia juostelė reiškia teigiamą įverčių, gautų iš kitų forumiečių, sumą.
                            vistiek nesuprantu kiek iverciu reik gaut, kad pailgetu zalia juostele ? turiu apie 7 teigiamus ivercius, bet mano juosteleje vistiek tik vienas kvadraciukas.


                            Parašė Mantaz
                            Skaičiukas reiškia įverčio galią, t.y. kiek pats žmogus gali keisti kitų įverčius, pvz., jei ponas Sula turi įverčio galią, lygią 33, o ponas Mantaz turi įvertį, lygų 455, tai po p. Sulos teigiamo įvertinimo, p. Mantaz turėtų įvertį, lygų 488
                            cia irgi kazkas nesueina. gavau nuo vieno pono, kurio ivertis virs 20, teigiama iverti, bet prie mano ivercio, kaip tu cia rasai, nebuvo nieko prideta.





                            p.s. Vytauc
                            Westside is the best ! :jura:

                            Comment


                              #15
                              Mano galva ydinga, kad uz parasyta zinuciu kieki duodamas taskas.
                              Gal tik as nesusiprates esu - ir neturedamas ka naujo pridurti - nerasau nieko... :-)
                              Senoji Klaipėda
                              F.Nietzsche - "There are no facts, only interpretations."

                              Comment


                                #16
                                Edgaex, įverčių sistema buvo pakeista, t.y. sumažintos visos įverčių galios ir tuo pačiu įverčių sumos. Man regis kažkur apie tai jau pranešiau.
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #17
                                  Rasei, bet mano manymu per daug sumazintos. Neitiketinai sunku tik 2 juosteles Turet! Mano manymu turetu but siek tiek palengvinta su iverciais.

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė taimis
                                    Rasei, bet mano manymu per daug sumazintos. Neitiketinai sunku tik 2 juosteles Turet! Mano manymu turetu but siek tiek palengvinta su iverciais.
                                    Tai reikia labiau stengtis, kad kiti daugiau dėtų. O geriausias būdas paskatinti - dalinti pačiam
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #19
                                      As sakyciau, kad nereikia cia jokiu iverciu is viso - nereikalinga funkcija, kuri tik resursus naudoja.

                                      Comment


                                        #20
                                        Malonu, kai tave įvertina... Bet vis dėlto pritarčiau Edd. Juk ne dėl taškų ir didesnės garbės čia susirinkome!

                                        Comment

                                        Working...
                                        X